Ugrás tartalomhoz

Fotó

Lúzerfordulatok lexikona

• Zárt téma Téma lezárva
400 hozzászólás érkezett eddig

Monyok

Monyok

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 240 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.03.31, 13:28

Sziasztok!

Én ugyan csak afféle kibicként követem itt az eseményeket, de mivel már többször felmerült az igény, hogy az utókor és a jövendőbeli áldozatok okulására össze kéne írni a flémes sablonreakciókat vagy ha úgy tetszik lúzerfordulatokat, hézagos ismereteimre hagyatkozva bátorkodtam ezt az alábbi listát megszülni.
Nyilván nem teljes, szóval ha gondoljátok egészítsétek ki, ill. adjatok a meglévőknek korrektebb megnevezéseket.

- távkiértékelés
(Te biztos egy nyeszlett kis pöcs vagy aki itt éli ki a frusztrációját.)

- gyöngyöt a disznók elé-effektus
(Nem gondolod, hogy leállok ilyen f@szkalappokkal vitatkozni?)

- muhaha
(Csak röhögök azon, ahogy izzasztjátok itt magatokat.)

- az analitikus lélek
(Le lehet nyugodni fiúk csak kísérleteztem veletek.)

- a másik avatárján való élcelődés

- az ellenfél nevének szándékos ferdítése

- egyéb érvek híján a helyesírás firtatása

- a flémhorda-elmélet
(Úgyis tudom, hogy mingyá' hívod a haverjaidat...)

- moderátori diktatúra ill. elfogult moderálás
(Mér' pont engem?)

(Nem akarom személyekre kihegyezni a dolgot, de mivel kiugróan gyakran találkozni ezzel a meglátással bónusztrekként ezt is idevésem.)

-Attila és tányérnyalóinak ízlésdiktatúrája
(Ezt nem szemléltetem, a napokban is pedzegette már ezt valaki.)

Hirtelenjében ennyi, természetesen ezek általános érvényű szabályok, tehát gondolom bárki belefuthat egyik-másik hibába. Az utsó pontban foglaltak esetében valszeg sosem lesz konszenzus az ellenérdekelt felek között, de mint fényesre koptatott fordulatot érdemesnek találtam idevenni.

Ha már született ilyen írásba foglalt közhelygyűjtemény akkor bocs mindenkitől, nem állt szándékomban a spanyolviasz újbóli feltalálása.

vinston

Nah, szerintem ez megér egy külön témát.

Azért ahhoz, hogy használható kis lexikon legyen ez a téma, szorosan ragaszkodni kéne a tárgyhoz.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]