Ugrás tartalomhoz

Fotó

Lúzerfordulatok lexikona

• Zárt téma Téma lezárva
400 hozzászólás érkezett eddig

Akelir

Akelir

DCI Judge Level 2

• Moderátor
  • 3710 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.13, 10:46

(OFF) Gyerekek, aki nem maradt le, tegye már meg, hogy egy rövid u2u-t, vagy a Lúzerfordulatokra bepostol pár gondolatot tőle legalább körülbelül, most már kilyukad az oldalam a kíváncsiságtól, mi az amiről lemaradtam, és ami ennyire gyors moderátori munkára sarkalta a vezetőséget...(/OFF)

Hát akkor amennyire emlékeim engedik, bár nehéz visszaadni úgy, hogy a szádban érezd a troll ízt :gyagya:

Annyi történt, hogy az illető beidézett a topicba valamit, amiben, nem az ő hibájából, mert nem ő írta az idézetet, volt egy hiba. Erre a hibára sword felhívta a figyelmét, kb úgy, hogy "Az ott nem a feleség, hanem a lánya neve, de mindegy" - ennyi. Na ezután valami elpattant... Tadeusznak mélyen a lelki világába gázolhatott ezzel, aki "Nini, megjött egy okostojás" bevezetővel sérelmezte, hogy sword mégis hogy jön az alpári stílusával meg az oda nem illő hozzászólásával belerondítani a topicba meg egyébként is ki a franc ő hogy itt pontosítgat, meg egyáltalán hogy lehet olyan hülye, hogy nem jön rá, hogy a vétlen Tadeusz ezt bizony csak be copy-zta valahonnan, így nem tehet róla.

Sword: "Szerintem írasd fel mégegyszer azt az elgurult gyógyszert"..... hát ezt sem kellett volna :gyagya: Jött egy, a fentihez hasonló, terjengős, cinikus 'válasz', melyben kifigurázva swordot, őt méltóztatott gyógyszerre rászorulónak nevezni. Itt már mindenki érezhette, hogy izgalmas éjszaka lesz ez - teljesen emberi, normális hangon bejöttek még ketten, hogy "Nyugi, senki sem cukkolt téged, csak te idegesíted magad, de nem tudom miért", illetve "Figyelj, szerintem állj le, mert ennek nem lesz jó vége. Egy mea culpa és el van felejtve". Egyedül Orastes adott hangot kegyetlenül célba találó előrelátásának, miszerint "Ez a topic valahogy vonzza a vadbarmokat".

Ezután kezdődött a tulajdonképpeni érdemi rész, illetve minden más fórumozó mondandójának a tökéletes ignorálása, különösen az tetszett, hogy aki teljesen jószándékkal szólt, az is belekerült a "rendkívül szellemes" kifigurázásokba - Tadeusz tulajdonképpen egy "önégető versenyhez" hasonlította a nyilvánvalóan rossz szándékkal és maró gúnnyal hozzászólók produkcióját. Hihetetlenül szellemes és lebilincselő ( :) ) hozzászólásaiban startpisztolydördülés, lelátó, nézők, esetlenül élre törő versenyzők (gondosan azonosítva a legutóbb hozzászólók neveivel), és mindezt 'tisztelt hallgatóságom'-nak címezve.

Na, ezután bárki, bármit mondott, süket fülekre talált, egyes egyedül annyit ért el vele, hogy a legközelebbi, befogott füllel kiabálós egetverő baromságban ott láthatta az ő nevét is. Nagyon mulattató volt az egész, ezután páran elhatároztuk, hogy egy ilyen méretes barom megér egy satyeszt és átmentünk szavazni. Ott volt a Topicban a tudosító úr is, egy ideig utána csend volt. Gondoltam nah, talán egy kicsi esze van, és észreveszi magát, hogy talán ha 6-7 ember röhög rajtad, nem ők a hülyék... legnagyobb megelégedésemre, Orastesnek igaza lett, nem így történt :gyagya:

Előjelezte az érintett topicban, hogy nem kívánja tovább terhelni azt, a light flame-ben következett a folytatás, ahol Aemaeth megjegyezte, hogy "bocsi, csak szólok, nem kéne esetleg elkülöníteni a segítő szándékkal hozzászólókat a többiektől?" Az érdemi válasz abban állt, hogy az újabb, szatírába illő iróniával előadott jelentésben Aemaeth, mint lelátóról beszabaduló, a közönség hangos röhögését kiérdemlő jancsibohóc lett, kétségtelen tanúbizonyságát adva annak, hogy mindenki szeme láttára a kommunikáció teljes halála következett itt be :D Sajnos a lelkem itt elfáradt, lévén órák óta irogatta be a baromságait, és egy frappáns "most megszakítjuk műsorunkat egy reklámmal" szöveggel zárt, amiben a legutolsó hozzászólót WC-kefének, illetve kutyákat, gyerekeket hosszabb időre lekötő használati tárgynak titulált, majd búcsúzott a "kedves hallgatóságtól".

Sajnos ekkor jött az ismeretlen moderátori csapás, mely oly sokótokat megfosztotta ettől a páratlan jelenségtől, melyet most csak úgy hívunk, Tadeusz :gyagya: De sebaj, hátha megint kedvet kap egy óvódásokat megszégyenítően gyerekes kirohanáshoz, csak bíztatni kell ahogy eddig ---> normális hangon hozzá kell szólni :gyagya:

Gabriell

Gabriell

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 1224 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.12, 19:41

Üdv

Ha már Lúzerfordulatok lexikona a Topic címe, egy igen érdekes magyarázat:

http://forum.rpg.hu/index.php?s=&showt...t&p=1255371

Ymdar

Ymdar

A Belső Kör Tagja

• Fórumita
  • 2513 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.19, 13:39

Aemaeth, moonshadow:

...vagy akár fordulhattok ombudsmanhoz is.

Amúgy, minden érdemi hozzászólást ide várnék.

Krynn

Krynn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1249 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.19, 11:41

Vihar a biliben.

moonshadow

moonshadow

Árnyharcos

• Archívum
  • 469 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.19, 09:05

Selyted, Klambó?

Ne aggódj, élőszóban sem jövök zavarba. Elég könnyen lyukat beszélek az emberek hasába, de hát asszony vagyok és szeretek dumálni.

Edit voltam.

Szerintem a mi hasunkba nem sikerült még lyukat dumálni... De azért lehet próbálkozni, szerintem jó szórakozás lesz :)

Ymdar:
Egyetértek Aemaeth-hel, ezt a szálat hagyjuk.

Spoiler

Klambo

Klambo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 503 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.18, 23:45

Selyted, Klambó?

Ne aggódj, élőszóban sem jövök zavarba. Elég könnyen lyukat beszélek az emberek hasába, de hát asszony vagyok és szeretek dumálni.

Edit voltam.

Ím hó a gödöle csengettyűje. :(

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.18, 22:43

Üdv!

Én is a polgári nevemen írnék, csak tapasztalat, hogy általában ez az első dolog ami miatt az emberre csúnyán rászállnak. Ezt a szálat hagyjuk jó? :(

Ymdar

Ymdar

A Belső Kör Tagja

• Fórumita
  • 2513 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.18, 21:35

Imhol láthatjuk kéremszépen a kezdődő troll viselkedés első lépéseit: Miután fórumos beilleszkedése -úgy tűnik- vízbe (napalmba?) fullad, áttér támadásba! Nyugalom fiúk-lányok, nem harap, megfelelően leláncoltuk! Itt az irl jófejség karomcsapása, ott a helyesírási hibákon lovagló izom használata, de ez még mind semmi! Most már a személyeskedés harapását saját bőrünkön is tapasztalhatjuk az igazi név birtokában!
Csak tessék, csak tessék, senki se féljen! Fél krajcárért mindenki láthatja freakshownk legújabb attrakcióját!

Módosította Ymdar: 2007.05.18, 21:36

_Lady Morgana (NPC/NJK)

_Lady Morgana (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.05.18, 13:12

Selyted, Klambó?

Edit voltam.

Klambo

Klambo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 503 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.18, 01:03

Én inkáb azt selytem, hogy nagyon sok mondanivalója van sokmindenről, csak élőszóban nem tudja senkinek elmondani, mert zavarba jön... vagy ilyesmi. Erre itt ez a jó kis fórum, itt lehet nyomatni az okosságot.
(Csak, hogy én is adagoljak egy kis távkiértékelést. :) )

moonshadow

moonshadow

Árnyharcos

• Archívum
  • 469 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.17, 13:48

Hagyd már szegényt :) Biztos a klónjai ugyanazzal a névvel jelentkeznek be, és igazából az eredetije zseni génkutató, hogy le tudta magát ennyiszer klónozni. Vagy skizofrén kicsit, de akkor nem valószínű, hogy ennyi végzettsége lenne :nono:

sword

sword

dartonita

• Archívum
  • 399 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.16, 20:22

Kis adalékanyag (jaja: gépzsír :rohog: ): a kislány alkotott ezt-azt az irodalom topicba is. Hemingway-nál kiderül, hogy irodalom szakos (is), meg hogy a fantasy sehol sincs a magas irodalomhoz képest, egy másik topicot meg azzal indít, hogy fantasy fanficeket ír. Ööööö... no comment...

sword

Módosította sword: 2007.05.16, 20:23

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.15, 11:17

Igen, de te nem filmes szakirányon végeztél. :felvon:

(...egyébként szerintem is tök fölöslegesek.)

Módosította Aleister: 2007.05.15, 11:22

Sertorius_Messalla

Sertorius_Messalla

Álmodozó

• Archívum
  • 1826 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.14, 20:41

Csak úgy van értelme nem? Fogadásom van rá, hogy legalább három már létező témáról szól, vagy olyanról, amit egy már létező téma magába foglal.

Nem egészen, de személy szerint én nem tartom őket feltétlenül szükséges topikoknak...

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.14, 17:28

Üdv!

Moonshadow: Inkább az utóbbi.

moonshadow

moonshadow

Árnyharcos

• Archívum
  • 469 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.14, 14:07

Csak úgy van értelme nem? Fogadásom van rá, hogy legalább három már létező témáról szól, vagy olyanról, amit egy már létező téma magába foglal.

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.14, 12:48

Arról nem is beszélve, hogy az idézet elkövetője röpke időn belül kifosott magából 4 új, alacsony látogatottságú topicot.

Sertorius_Messalla

Sertorius_Messalla

Álmodozó

• Archívum
  • 1826 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.10, 20:51

Nem túl kemény, de gyakori.

"Mellesleg filmes szakirányon végeztem, úgyhogy ne nagyképűsködj itt, mert az káros az egészségre."

Filmes fórum, Kubrick, Lynch, Jarmusch topic.

Nálunk ezt egyetemes filmtörténet órán IRL is lövöldözi néhány kockafej (persze ők még nem végeztek, hanem még épp járják)

moonshadow

moonshadow

Árnyharcos

• Archívum
  • 469 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.10, 20:45

Hát jah... Változatai tényleg gyakoriak. És olyan jó őket visszaütni :)

Klambo

Klambo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 503 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.10, 20:30

Nem túl kemény, de gyakori.

"Mellesleg filmes szakirányon végeztem, úgyhogy ne nagyképűsködj itt, mert az káros az egészségre."

Filmes fórum, Kubrick, Lynch, Jarmusch topic.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]