Ugrás tartalomhoz

Fotó

Green Crusade

• Válasz írásához lépj be
269 hozzászólás érkezett eddig

C-Dante

C-Dante

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 710 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.27, 16:36

hát én sem szívesen hagynám ki a visszavágót, de kérdés, hogy ki igen? mert ha ekkora az érdeklődés, akkor nem ártana szerezni még ződeket...

El_Endro

El_Endro

Gretyó

• Archívum
  • 906 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.04.27, 16:25

Hajhaj! A csatát látva, nekem is megjött a kedvem a csépeléshez, és mivel a Teplart utálja legjobban a ződeket, szívessen helyetesítek bárkit. Főleg, hogy Schundi szerint meggyaktak minket, egy bosszú azért jól esne!

Weirdboy

Weirdboy

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 216 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.27, 12:20

Nekem semmi bajom a kétnapos crusade-del. Hankyakunak arra a felvetésére írtam az alvás szükségességét, miszerint non-stop is lehetne nyomni. :D

Az már akárhogyis számolom 15autó és 245 hely! :para:

Danniboy, ez hogy jött ki? Battlewagon-okkal számoltál? :P :virag:

Módosította Weirdboy: 2004.04.27, 12:23

_Mekaniak (NPC/NJK)

_Mekaniak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.04.27, 12:15

Schundi mester gratula!!!!Részemről hozhatod az Titánt!!! Ígérem (a többiek nevében is), hogy nem hozunk Stompát.... :para: :D :P Csatlakozom Weirdboyhoz, elég az egynapos rendezvény csata stb....Részemről rendben van Györ, sőt mitöbb mivel én a Piros Trukkommal megyek, vinni is tudok még umikat is.... és nem mellesleg meg gyorsabban leérünk mint bárki más :virag:

Weirdboy

Weirdboy

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 216 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.27, 11:26

Hankyaku: Látszik az önbizalmadon, hogy nem vettél részt a mostani csatán. :D Én személy szerint miután hazaértem, néhány órán belül dőltem az ágyba, annyira elfáradtam, és tengerSAM aznap esti hozzászólásából arra következtetek, hogy nem csak én. :para: Remek lenne, ha a fél csapat hangosan hortyogna az asztalra dőlve a második nap közepén. :P

A részvételedről nem tudok nyilatkozni, nekem tökmindegy, ki van a másik oldalon, de szerintem várjuk meg vele, hogy marad-e az eredeti csapat, vagy új társakat kell toborozniuk a Zűrgárdistáknak.

Hankyaku

Hankyaku

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1556 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.27, 11:13

Jóóó, de ezúttal nem menekülnek az orkok, jövök én is!!!! :para:

Weird: Szállás minek? Mondta Schundi, hogy az iskola biztosít termet! :D:D:D:D:D:D A terepasztalon aludni is lehet, csak vigyázzunk a terepekre!! :P:D:D:D

Másrészt szerintem lehetne úgy nyomni, hogy nem alszunk, nem?

ByZ
Brother Han

Weirdboy

Weirdboy

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 216 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.27, 11:09

Ez jól hangzik.
Kétnapos banzáj esetére kérdezném, hogy a szálláslehetőségek milyenek arrafelé?

tengerSAM

tengerSAM

Warhammer blogger

• Fórumita
  • 902 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.27, 11:08

Ez tetszik!!! A két nap kicsit húzós, de talán belefér...

Schundi

Schundi

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 835 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.04.27, 10:59

A pestiek kedvéért mondom, hogy Győr 120, azaz 120 kilométerre van székesfővárosunktól, igy oda az út
1 - autópályán 1 óra
2 - az 1-es főúton 2 óra
3 - gyorsvonattal 1,5 óra
4 - IC vel 1 óra.

Termet tudok valszinű tudok abszolválni egy iskolában, uhhogy hely van, meg csend, rend, és nyugalom is.

Én arra gondoltam, hogy lehetne olyképp megoldani a dolgot, hogy két napos legyen, és az egyik nap játszunk egy-egy elleni meccseket, küldetésekkel, feladatokkal, amik kihatnak egymásra, majd a második nap (vasárnap) pedig egy gigacsata.
Igy jól kikruszédkodhatnánk magunkat... (de szép szó, mi?)

Vélemények?

Schundi

Schundi

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 835 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.04.27, 10:52

Na, üdv mindenkinek! A jövőben ez a topic szolgál majd a Green Crusaddel kapcsolatos mindennemű egyeztetés helyszineként.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]