Ugrás tartalomhoz

Fotó

Green Crusade

• Válasz írásához lépj be
269 hozzászólás érkezett eddig

_Kálci (NPC/NJK)

_Kálci (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.09, 08:04

Talán kis idő múlva a Necronok is megerősödnek annyira, hogy egy komoly csapást mérjenek a Ződekre v. Marinokra... :buszke:

Módosította Kálci: 2004.09.09, 08:04

Warboss

Warboss

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 244 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.08, 21:00

WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGH!!!!!!!!

Schundi: Valóban ne nevezzük elsöprő győzelemnek.
Danniboy testvérem csak azt mondta: kiixeltük.
Merthogy 2500 pont különbség, az annyi. ;)
De hagyjuk ezt. Vicc volt. :fagy:

Csak jó lenne már összemérni a ZŐDEK erejét valaki más - értem ezalatt: nem marine - ellen is.
Gondolom a marine oldal is szivesen küzdene másfajta ellenfél ellen. Ezért teljesen jó hangzik ez a párosos, kis küldetéses, stb. dolog. :P :D ;)

Amúgy a köv. Crusade-n bevettem a másik seregem is. Várom a jelentkezőket a csatákra!

WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGH!!!!!! :buszke: :ejj: :lol:

Schundi

Schundi

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 835 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.08, 08:19

Egy olyan győzelem, amikor agyonverik a fővezért, nem nevezhető elsöprőnek...hehehehe

Amúgy mivel a szervezők közül sokan játszanak marinnal, a büdös életben nem fogod tudni kiikszelni őket... :aboci: :)

Danniboy

Danniboy

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 378 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.07, 18:41

Mi,az hogy a káosz is beszáll?
A green cruzaden,ha jól tudom,a mareinokat már kiixeltük! :dilis:
Most jöhet a káosz!Nem?? :gyagya:

Schundi

Schundi

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 835 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.07, 13:46

Üdv Csatatestvérek!

A harc nem ért véget, sőt...! A Greenfield szektorban minden eddiginél véresebb öldöklés igérkezik, mert a Káosz seregei is nyújtogatják ocsmány mancsaikat, hogy megkaparintsák ezt a világot.

Nos, ami (majdnem) biztos:
- lesz Crusade
- a káosz is beszáll a harcba
- nem egy gigacsata lesz, hanem küldetések, és különálló (páros) csaták.

Ami valószinű
- 4. kiadás szerinti szabályok
- 2000-2500 pontos seregek
- Bábolnai helyszin, a FFZ-vel együtt. - Ez szállást és élelmet is jelent :-))
- A küldetések előre ismertetésre kerülnek
- Csatánként más-más roostert lehet használni, csak készitsd el előre.
- Törekedni kell a WYSIWIG-re és a minél nagyobb festettségre.
- Standard seregösszeállitási séma

Pontos program hamarosan várható.

Üdv

Schundi

Warboss

Warboss

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 244 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.11, 09:29

WAAAAAAAAAAAAAAAAAAGH!!!!!

No skacok!

Úgy néz ki valami közbejött az amcsiknál.
Valószínűleg nem febr.28-ig maradok, hanem hazajövök nov 5-n.
Namármost tisztán láccccikk, hogy még idén nyomathatunk valami nagyot.
Ha változnának a dolgok, írni fogok.

WAAAAAAAAAAAAAAAAAAGH!!!!!!!! :D :ugri: :D

Ferreus

Ferreus

Warmaster

• Archívum
  • 872 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.09, 19:26

Ha valahova beférnek, akkor a káoszmarinok mellett nyomuló kultisták is szívesen beszállnak a harcba... (persze csak ha a körülmények engedik)

F

Danniboy

Danniboy

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 378 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.09, 18:24

Na,már alig várom,hogy megérkezzen Warboss fater és nyomhassuk tovább!A káosz meg jöhet! :D

C-Dante

C-Dante

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 710 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.07, 19:13

ajjjajjajjajjajj.... vajon ki lesz az a Khorne játékos, aki beáll az orkok mellé... :ugri: :)

amúgy Schundi, az egy Emperor's Champion volt, aki leütötte Gorzukot. Chalybs a neve. :)

Schundi

Schundi

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 835 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.07, 09:53

A Green Crusade jövője

A történet nem áll meg, a harc tovább folyik a Belfegoron. A tét nem csupán a Greenfield-szektor sorsa, mert a Birodalom veresége beláthatatlan következményekkel járna. Elképzelni is szörnyű, mi lenne, ha a zöld ár hátulról rontana a Cadiai Kapura. Ez volt Gorzuk álma, és ezt az álmot viszi majd tovább utóda. A Birodalom haladékot kapott, hála a Véres Angyalok könyvtárosának, aki megölte Gorzukot. Az orkok most egymással marakodnak, hogy ki legyen a Waaagh! vezére. De a csata hamarosan eldől, és akkor ismét egymásnak feszül majd a két sereg.

A Birodalmi Inkvizicio Ordo Xenos és Ordo Malleus tagozatát nyugtalanitja, hogy hová tűnt Gorzuk Corax holtteste. A helyszinen nem találták a tetemet, és a felderités az orkok között sem bukkant a nyomára. Pedig ha valamelyik főnök birtokában lenne, az már rég felhasználta volna tekintélye emelésére. Újabb nyugtalanságra ad okot, hogy a helyszinen erős hipertéri pszitevékenység nyomait fedezték fel. Ezért az Inkvizició megbizta Vykos Gaudamus inkvizitort, hogy vizsgálja ki az esetet. A nagytekintélyű inkvizitor jelenlét a káosz tevékenységére utal, bár természetesen az Ordo Malleus semmiféle információt nem ad ki tevékenységéről.

A káosz jelenlétét más birodalmi források is megerősitik. Az Angyali Légió egyik felderitőgépe egy kisméretű, de rendkivül gyors cirkálót észlelt a szektorban, a csata befejezése után alig pár órával. A hajón Fabius Bile cimere diszelgett. Ezenkivül egy hatalmas csatahajó, egy Despoiler osztályú szörnyeteg vált ki a Cadiai szektorban dúló harcokból, és indult meg a Greenfield felé. Fedélzetén Khorne, a Vérmocskos követői közeledtek, de a leviathant több más, különböző hatalmak szolgálatában álló hajó is követte.

A béke tehát továbbra is ismeretlen fogalom a szektorban. A közelgő új szereplő megváltoztathatja az erőviszonyokat, igy senki nem tudhatja biztosra, mit hoz majd a jövő itt, a Birodalom eme háború szaggatta szegletében.

Gyakorlatilag ez a következőket jelenti:

- Tibi egyébirányú elfoglaltságai miatt a megüresedett hadifőnöki posztot az az ork hadvezér kapja, aki a következő Ligán a legeredményesebb lesz.

- Tervezzük a Káosz bevonását is a történetbe. Ennek hogyanja és mikéntje még nem tisztázott.

- A következő Green Crusade-t még idén szeretnénk megrendezni, de erre csak majd valamikor a tél felé fog sor kerülni. Okulva a múltkori tapasztalatokból, ki kell dolgozni valamit, hogy kissé felpörögjön a játék. Valószinű, hogy kevesebb pontot kell majd felpakolni :ugri:

- Szeretnénk, ha a Crusade két napos lenne. Az első napon vivott csaták befolyásolják majd a nagy ütközetek feltételeit.

Egyenlőre ennyi, aztán majd időben mindenről irok, ha kiderült.

Semmer

Semmer

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 132 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.06.17, 07:56

Mindenet összevetve nagyon jól éreztem maga,Semmer köszi a mesét majd sugd meg nekem mi volt a lényeg! :vitatkozik:

Nem lőhetem le a poént, mert júli 9-18 között lesz egy már hagyományosnak mondható szerepjáték tábor Magyaregregyen, és eztet a mesét ottan majd folytatni fogom :gyagya:

De egregy után majd tudósítalak :nemertem:

tengerSAM

tengerSAM

Warhammer blogger

• Fórumita
  • 902 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.16, 19:09

Gyerekek, valaki adja meg nekem Mekaniak alias Levy elérhetőségét, mert az emilcíme megszűnt, a mobilszámán előfizető nem kapcsolható, a U2U-ra nem válaszolt... :vitatkozik:

roodie

roodie

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 683 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.16, 17:11

Ne aggódj, Dante, majd megbosszullak :-DDDDD

Nekünk is van egy kis elszámolnivalónk :-D

Warboss

Warboss

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 244 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.06.16, 15:21

WAAAAAAAAAAAAAAAAGH!!!!!

Dante: Én is köszönöm a lehetőséget, hogy nyomhattunk egy tesztet.

Van 7 hónapod, hogy összeüss valami megoldást csepp csürhém ellen.
Utánna nyomunk, CSAK TE MEG ÉN.... :vitatkozik:

:felvon: :punny: :aaaaa:

WAAAAAAAAAAAAAAAGH!!!!!!! :nemertem: :gyagya: :buszke:

Warboss

Warboss

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 244 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.06.16, 14:44

WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGH!!!!!!!

Helló SZKACOK!

Kiffitt még pöfén befélek, mer' Dante cempája kikú*ta a fépfégesz fogaimat, oft moft foltozzák öffe a pofám!

Megköszönöm mégegyszer mindenkinek a részvételt a csatában, illetve a nézőknek a szurkolást.
Külön köszönet Schundinak a szervezésért. Darkeronnak pedig sok :buszke: a támogatásért. Szintén sok :felvon: a New ORK bolt vezetőjének a szponzorálásért.

Néhány szó az ork taktikáról: Mint lejjebb lehetett olvasni, valóban csak az asztal 2/3-át használtuk. A lényeg a következő volt:
A 2 KOS sereg benyomul, és kettévágja a marin arcvonalat, elválasztva a szárnyakat egymástól. A tankok egymás mellett felállva lőtávon belül - 72" - mindenkit kilőnek. A baziliszkuszok lőnek, az előttük felsorakozott nemességek meg gyaknak. Erőfölényt akartunk létrehozni egy adott helyen, úgy hogy azt néhány körig fent tudjuk tartani.
Nos ez sikerült.
Aki látta a terepasztalt az tudja miről beszélek.
Külön köszönet minden ORK WAAAAAAGHbossnak az eredményes csapatmunkáért.

Schundi: Gorzuk azért nem olyan egyszerűen esett le. :punny:
Dante parancsnokkal megegyeztünk, hogy most 7 hónapig Gorzuk a sebészskacok keze alatt gyógyul. Jövő márciusig az orkok megszilárdítják állásaikat, csak rablóportyákat szerveznek. De utánna...

Nos kedves marinok! Szívjátok fel magatokat, mert bár Gorzuk halálos sebet kapott, ezzel még nincs vége!
Ahogy nézem nem volt elég a sok csempa, Invizítor HQ, Callidus!
Na jó mez csak vicc volt. :aaaaa:

DAGREENIZMEANDAGREENIZGO!!!!!

WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGH!!!!!!!!!!! :vitatkozik: :nemertem: :gyagya:

Danniboy

Danniboy

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 378 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.06.16, 13:13

Igen,ez tényleg nagyon pöpec kis hétvége volt!A nagy Green Cruzade is eléggé jól sikerült,sajna és távol estem a husosfazéktól ezért SAmmel ott a másik felén az asztalnak elalibiztünk,míg mások a túlparton jáccották a közel félórás CC-iket!
Mindenet összevetve nagyon jól éreztem maga,Semmer köszi a mesét majd sugd meg nekem mi volt a lényeg! :nemertem:

Schundi sok :vitatkozik: neked!

Semmer

Semmer

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 132 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.06.14, 12:31

Üdv Mindenkinek!

Először is gratula és nagynagy köszönet Schundinak a szervezésért! Sajna a pénteki mesém résztvevő és KM enyhe illuminált állapota miatt nem aratott fényes sikert, de szerintem mindenki kibírta :lol:
Augusztus 6-8 viszont egy D&D (Dungeons & Dreadnoughts ;) ) szervezésű RPG / 40k tabletop baráti összejövetel lenne.
Akit érdekel a dolog, bővebben itt: http://dungeon.uw.hu/dnklub/esz-rendezveny.htm

Mégegyszer üdv mindenkinek, gratula az orkoknak, és remélem, hogy augusztusban mindenkivel találkozok!

Doki

Doki

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 219 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.06.14, 12:18

A bejegyzéseket olvasgatva jó nagy buli lehetett. Remélem a következő ilyenre már én is el tudok menni. (És lehetőleg nem a vizsgaidőszalkban lesz ;) )

Schundi

Schundi

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 835 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.06.14, 12:11

Jaja, ez igy van! Nem lett kilőve... az a kettő...

Egyébként köszi mindenkinek a segitséget, elsősorban Julianusnak és a New Orknak, illetve Darkeronnak a logisztikai és tereptárgyi támogatásért.

Örülök, hogy éllel-véggel olyan 20 emberke kitalált hozzánk.
Azt nem értem, hogy a győri brigádból miért nem tudott senki sem kimozdulni, tisztelet a kivételnek (Synapse és Szasza) hisz a környéken nem mindennap gyűlik össze ennyi játékos. De sebaj, aki ott volt, remélem jól érezte magát!

Mostanában az efféle TTKM-es szervezésű bulik kicsit meg fognak ritkulni, mert többünknek is magánéleti projektjeik vannak futóban, de aztán majd folytatódik ez a sorozat, mert szerintünk van igény olyan baráti - és szigorúan csak baráti - összejövetelekre, ahol nem "tétmérkőzéseket" játszanak az emberek, egyszerűen csak jól érzik magukat.

Távlati terveink között szerepel a Green Crusade folytatása, illetve a Black Crusade, ahol a Birodalom csap össze a Káosszal. De hogy ezek mikor és miképp realizálódnak, az még a jövő titka. Addig is találkozunk a Ligán.

C-Dante

C-Dante

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 710 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.14, 11:43

igen, de mivel a közelharctól kb fél centit (se) láttál belőle, ezért nekem Warboss a számolás előtt azt mondta, hogy abban egyeztetek meg, hogy az végülis nem lett kilőve.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]