Ugrás tartalomhoz

Fotó

TSR Archívum

• Válasz írásához lépj be
2333 hozzászólás érkezett eddig

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4220 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.14, 21:04

Nem ez az egyetlen eset. Többször előfordult, hogy amerikai megrendelő kéri EU-s szállítással... fél dollár, csak a könyvelése okoz fejfájást.  :nos:

Át kell gondolnom a felületet, főleg arra készülve, hogy egykor lesznek ott még más portékák is.  :hogymi:

(És köszönöm a megrendelést! :))

scaurus

scaurus

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 604 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.14, 13:14

Üdv!

Örömmel értesítem az egybegyűlteket, hogy jó hosszú láblógatás és vacillálás után megjelent az old-school fanzinom, az Echoes From Fomalhaut első száma. Negyven oldal AD&D (és más klasszikus rendszerekhez is illő) anyag, köztük három kaland, egy rakás egyéb cikk (köztük Ynas Midgard és Narmor egy közös műve), valamint egy dögös térképmelléklet.

A postázás Magyarországra ingyenes!
...

Szerintem, a honlapra ki kellene rakni a magyar megrendelőknek, egy felhívást, a vagy a legördülő menübe a magyar rendelés opciót (az 1&2 pld EU-ba, 1&2 pld USA/WorldWilde mellé), mert nekem is elkerülte ez a mondat a figyelmemet, hogy: "Orders within Hungary are shipped free of charge - please mail me with a valid shipping address and I will send you a PayPal invoice".

Reflexből nyomtam a PayPal-t, te meg küld(het)ted vissza 3,5$-t.

Apropó, "donation" opciót nem raksz ki?

Ismerős (más témában) időnként kap plusz pénzt csak úgy.

• Ratface kedvelte ezt

Garaboncias

Garaboncias

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 659 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.11, 12:27

Külön Kard és Másodteremtés topic: akkor látnám értelmét, ha lenne realitása annak, hogy rajtam kívül más is ír érdemben oda. Sajnos se a blogján, se a Facebook-oldalán nem volt eddig hozzászólói aktivitás, és egyéb csatornákon se jut el hozzám túl sok ilyesmi. Így félő, hogy a fórumon is csak az én bejegyzéseim sorjáznának szépen, magukban. Üzenőfalnak praktikus ugyan, de engem ez frusztrálna. De ha tényleg lesz rá majd igény, miért ne? :)

Bendoin

Bendoin

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 361 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.11, 10:01

Így nekem is megnyílt! Köszi. A Kard és masodteremtesnek lehetne külön topikja itt a dnd fórumban. Talán a Helveczianak is elég lett volna egy külön topik.

scaurus

scaurus

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 604 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.11, 09:46

Vagy a linkkel vagy a fórummotorral van gond.

Telefonról (LG G6 - android 7.0) nézve csak úgy rákkatintva nekem sem jön be semmi, csak egy üres lap.
DE
Ha a linken tartva az ujjamat feljön a helyi menü és a link megnyitása opciót választom, akkor megnyílik.

Lehet, elGabor, BePe-vel konzultálni kéne.

Egyébként, a fanzine részemről megrendelve.

Esetleg, nem kéne a fórumon belül egy külön elGabor szekció és azon belül a cuccaidnak (és azok folyományainak, pl. Másodteremtés) külön témák, akár a fanzinnak is?

Módosította scaurus: 2018.03.11, 09:47

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4220 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.11, 08:44

Nálam igen!

Bendoin

Bendoin

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 361 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.11, 08:16

Biztos jó a link? Telefonról nézem, és nem visz sehová.

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4220 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.10, 20:43

Üdv!

Örömmel értesítem az egybegyűlteket, hogy jó hosszú láblógatás és vacillálás után megjelent az old-school fanzinom, az Echoes From Fomalhaut első száma. Negyven oldal AD&D (és más klasszikus rendszerekhez is illő) anyag, köztük három kaland, egy rakás egyéb cikk (köztük Ynas Midgard és Narmor egy közös műve), valamint egy dögös térképmelléklet.

A postázás Magyarországra ingyenes!

(Csak a biztonság kedvéért: ez az elejétől a végéig angolul van.)

Echoes01Cover.png

• Ork, chomy, Orastes and 2 others like this

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2869 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.01, 12:41

És hány ülés során sikerült ilyen szép eredményeket elérni? :)

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2206 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.28, 11:28

Azért ez nem az US marines, hullákért visszamenni max. akkor szoktunk, ha nagyon közel állt vagy fontos volt az elhunyt, de általában hozzuk rögtön, visszamenni nem kell. Nímand bérencek miatt azért nem töri ki senki kezét-lábát. 

Módosította Marvin: 2018.02.28, 11:29

Garaboncias

Garaboncias

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 659 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.28, 09:41

Ebben a statisztikában mindenki csak egyszer szerepelhet, vagy ha visszatér élőholtként és újra legyakják, akkor még egynek számít? 

:rip:  :doglott:  :zombi:

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 4334 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.28, 09:37

Van már egy egész temető nekik az egyik udvaron. Leggyakoribb halálozási ok meglepő módon a monszter általi kinyíródás. 

Külön expedíciók szerveződnek kalandorok maradványainak felkutatására? :)

(B verzió: nincs a koporsókban semmi?)

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4220 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.27, 22:26

Elég magasan található a gyilkos konyha is.

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2206 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.27, 21:35

Van már egy egész temető nekik az egyik udvaron. Leggyakoribb halálozási ok meglepő módon a monszter általi kinyíródás. 

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6121 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.27, 21:12

Mai összesítésem alapján eddig egészen pontosan 99 játékos karakter és követő járt Xyntillan kastélyában. Közülük 40 folytatja pályafutását, és 59 veszett ott a labirintusban, vagy vonult vissza. :sor:

Szép teljesítmény! :hc:

Nosztalgikus emlékeim vannak a hasonló jellegű Tegel Udvarházról, ahol az amazon harcosom először valami módon őstáp kőóriássá változott, majd végül egy szellemmel vívott csatában elhullott. :rohog:

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3298 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.27, 20:58

Mai összesítésem alapján eddig egészen pontosan 99 játékos karakter és követő járt Xyntillan kastélyában. Közülük 40 folytatja pályafutását, és 59 veszett ott a labirintusban, vagy vonult vissza. :sor:

Lassan nem férnek majd be az új "hősök" a korábbi, balsorsú pályatársaik csontjaitól. :)
Mi a top3 elhalálozási ok?

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4220 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.27, 20:02

• Eberen_Orkodo, chomy, Orastes and 2 others like this

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1936 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.21, 22:23

Ynas: hja, sajnos nem a Gazetteer-ek, sokkal inkább a Poor Wizards/Mystaran Almanac-ok stílusában íródtak.

SZVSZ addig teljesen kiváló és használható a Mystara, amíg nem ássa bele magát ilyen szinten az ember. Borzalmasan és szükségtelenül túlírt világ. Pedig a fő vonzereje épp abban rejlene, hogy generális, vázlatos, naiv, támpontokat bőven ad, hangulatteremtő fluff is akad benne egy kevés, de mégtöbb a szabad terület, ahol ki lehet bontakozni... szóval könnyű elkezdeni mesélni rajta és magadévá tenni.

Halovány gőzöm sincs, hogy végül mi célból írták túl ilyen komoly szinten annak a szabályrendszernek a default világát, ami - elvileg - a kezdők megfogásáról szólt, és tudatosan nagyon egyszerűen (sőt, áramvonalasan) tartották a szabályrendszerét. Azon túl persze, hogy muszáj volt relatíve gyakran megjelentetni valami kiadványt a (basic) D&D vonalhoz, hogy ne szálljanak vissza Arnesonra a szerzői jogok.

De ez látszólag nagyon bejön a mai napig komoly rajongótáborának, és erre pont ez a magazin a kiváló példa. :)

Ynas_Midgard

Ynas_Midgard

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1062 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.21, 19:55

Bár jómagam nem vagyok nagy Mystara rajongó, azért bedobom ide, bár már régebben volt említve: a Threshold magazin baromi nagy számai teljesen ingyenesen elérhetők. Szvsz elég túlírt cikkek vannak benne, de ha valaki szereti a részletes worldbuilding-et, különösen ha az Mystara, akkor keresve sem találhatna jobbat. Plusz az a sok térkép...

Garaboncias

Garaboncias

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 659 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.15, 08:58

#életem

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]