Ugrás tartalomhoz

Fontos! Olvasd el és add tovább! Ha regisztráltál valaha felhasználót az LFG.HU-n (vagy régebben az RPG.HU-n), akkor kérünk, hogy jelentkezz be vele, mert 2018. május 25-től a GDPR miatt változik az adatkezelés módja. Ha nem adsz külön engedélyt az adatait tárolására, a felhasználói fiókodat törölnünk kell.
Köszönjük.

Fotó

TSR Archívum

• Válasz írásához lépj be
2328 hozzászólás érkezett eddig

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1926 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.13, 10:24

galu: köszi... jóval sűrűbben jelennénk meg, ha tényleg volna türelmem hozzá. :D De igazából nem is csak a szerkesztés/tördelés, de a régi VT-s/KaTás anyagaim használható formába öntése is melós. Egyébként azért került ebbe a számba épp ez a modul, mert már olyan ~80%-os készültségben volt, mivel nemrég újrameséltem és a két teszt után már mindenképp be akartam dobni a közösbe (amúgy annyira igyekeztem használhatóvá tenni, hogy túl is írtam, de nem volt türelmem mégegyszer átszerkeszteni ;)).

És persze ha kapnánk sok, megjelenésre kész anyagot, pl. a KaTás mesélők meséit, akkor meg pláne sűrűbben jönnénk.

elGabor: hála érte!

kukac: na, az volna csak az igazán parádés, ha még a Kazamata új száma is ott debütálna! :)

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 4330 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.13, 09:50

Egyébként pedig: FANZINE-ESŐ!

;)

A tördelés és a szerkesztés is nagyon profi. Komolyan mondom, le a kalappal, hogy van ehhez türelmetek!

(nekem is van rengeteg félkész anyagom, de nincs annyi energiám, hogy ezeket mások számára - játék közben is - használható, normálisan megfogalmazott formában összerakjam.)

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4177 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.13, 09:29

elGabor: igazából én is a 24-ei KaTán terveztem előrukkolni pár nyomtatott darabbal... bár egy kicsit elbizonytalanodtam, mert a közös nyomdász ismerősünk még nem reagált a megkeresésemre. Lehet, hogy túl elfoglalt az Echoes from Fomalhaut pre-release-zel...? ;)

Áh, csak dolgozik. De rákérdezek! :sor:

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7542 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.13, 09:14

Chomy: be tudnád tenni az első szám linkjét? Valamiért nem ad ki találatot a kereső...

Imhol:
http://lfg.hu/forum/index.php/files/file/563-kalandorok-tarsasaga-fanzine-01/
  • kukac kedvelte ezt

kukac

kukac

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 553 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek
   3                              

Kelt 2018.02.13, 08:41

Még az is lehet, hogy a Kazamata magazin következő száma is akkor jelenik meg. :)

Chomy: be tudnád tenni az első szám linkjét? Valamiért nem ad ki találatot a kereső...

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1926 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.12, 23:36

elGabor: igazából én is a 24-ei KaTán terveztem előrukkolni pár nyomtatott darabbal... bár egy kicsit elbizonytalanodtam, mert a közös nyomdász ismerősünk még nem reagált a megkeresésemre. Lehet, hogy túl elfoglalt az Echoes from Fomalhaut pre-release-zel...? ;)

Mindenesetre: tervben van, és mind az első, mind a második számmal kapcsolatban szeretnék majd egy - számunkra a netről töltött képek, meg a 'zine önkéntes örömmeló-jellege miatt teljesen nullszaldós -, pusztán nyomtatási + postaköltségben számolt, limitált ideig rendelhető PoD-akciót tető alá hozni. De erről még nincsenek részletek, csak elképzelés meg szándék.

Jót vidultam amúgy az egybeesésen - szombat este fejeztem be a munkát ennek a szerkesztésével és küldtem el BePének meg Stratónak, majd vasárnap jött a hír, hogy te meg hozod az EfF-et. A KaTa látogatói, úgy gondolom, el vannak kényeztetve! :)

• elGabor kedvelte ezt

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6186 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.12, 23:13

Print verzió? :ugri: :bugri:

Kérem fáradjon a legközelebbi (céges) nyomtatóhoz és tűzőgéphez! :P

Bulldy

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4177 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.12, 23:02

Print verzió? :ugri: :bugri:

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1926 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.12, 22:40

Egyébként pedig: FANZINE-ESŐ!

;)

• elGabor és Garaboncias kedveli ezt.

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6109 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.12, 14:13

Hoppá, azt hittem ez csak ángílusul készült el. :titanic:

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4177 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.12, 14:05

elGábor, a Khosura remélem meglesz majd valamikor magyarul. :bezzeg:

Hogy mi?  :nos:

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6109 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.12, 12:47

elGábor, a Khosura remélem meglesz majd valamikor magyarul. :bezzeg:

Meg persze Kém2! :hc:

Módosította Orastes: 2018.02.12, 12:48

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4177 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.12, 11:56

Orastes: Ebben a formában biztosan nem, Kard és Mágia kiegészítők gyanánt remélem hogy valamikor igen.

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6186 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.12, 11:13

A Síkon Túli Kontaktus hatására dobozos KéM2.0-át vízionálok! :)

Már csak azt kellene tudni, hogy a túlvilági hangok ezt a varázslat okozta megőrülés előtt vagy után suttogták... :P

A túlvilági hangok logikusan gondolkodnak, de sajnos megelőzték korukat. Idén már biztosan nem lesz, pedig évforduló van meg minden. :ork:

Vannak dolgok, amire egy rendes geeknek mindig lesz pénze! Ha nem idén, akkor máskor. ;)

Bulldy

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6109 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.12, 10:16

elGábor, örömteli a hír a fanzint illetően. :hc:

Magyar nyelven lesz belőle esetleg PDF vagy nem terveztél ilyesmit? :titok:

(A választ ugyan sejtem: nem.)

Thirlen

Thirlen

Browncoat

• Fórumita
  • 1095 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.12, 08:37

Természetesen egyre én is befizetek KaTán! :)

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4177 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.12, 08:05

Már csak azt kellene tudni, hogy a túlvilági hangok ezt a varázslat okozta megőrülés előtt vagy után suttogták... :P

A túlvilági hangok logikusan gondolkodnak, de sajnos megelőzték korukat. Idén már biztosan nem lesz, pedig évforduló van meg minden.  :ork:

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1926 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.12, 07:54

Én is stipistopiznék egy pre-release printet! :)

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6186 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.11, 23:10

Bulldy

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4177 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.11, 22:49

Bevallottan híján vagyok a vállalkozói hajlamnak, így nem tudom megállapítani, hogy hülyeség-e a kérdésem, de: nem fogsz erre ráfizetni?

Egyébként vevő leszek a pdf verzióra. (csak az elsőről írj légyszi ide is, hogy rendelhető a pdf. Utána már be tudom állítani a figyelést a következőkre)

Könnyen lehet, de ahogy mondani szokás, bele kell gázolni a vízbe, hogy kiderüljön, van-e benne krokodil.  :pipe:

A számításom egyébként azon alapul, hogy:

• Angol nyelvterületen van annyi fizetőképes érdeklődő, hogy megérje. (És talán a korábbi munkáimnak is van annyi becsülete, hogy ne kelljen a nulláról indulni.) Csak Magyarországra alapozva természetesen abszolút reménytelen lenne bármilyen próbálkozás (bár 2003 óta megpróbáltam párszor :hamster3: ).
  • Az egységre jutó nyomdaköltség nem magas, és a néhány illusztráció költségeivel számolva az adók és járulékok (brrrr) kifizetése után úgy számoltam, hogy ki tudom hozni nyereségesen. Persze a befektetett munkát örömmelóként számolva.
  • Nincsenek komoly várakozásaim, nem ebből élek (noch dazu még a szerény veszteség sem vágna földhöz). Fanzinból még soha senki nem gazdagodott meg.
  • Viszont ha már van egy vállalkozásom, akkor ezen keresztül néhány régebbi és újabb kalandmodulomat is kihozhatom, ami viszont jobban megy, mint a kokain kellemes extra.

Az nem lenne rossz, ha lenne hazánkban valami hobbibarát vállalkozói forma, mert még a másodfoglalkozású egyéni vállalkozó sem olyan egyszerű, mint elsőre gondoltam. Sőt. De egy ideje már egyébként is bele akartam tanulni, és így a kellemeset a hasznossal...

Természetesen a további fejleményekről tájékoztatom a nagyérdeműt!

• Orastes kedvelte ezt

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]