Ugrás tartalomhoz

Fotó

RPG könyvrendelés külföldről

• Válasz írásához lépj be
520 hozzászólás érkezett eddig

darkspace

darkspace

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 6 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.11.20, 22:59

Köszönöm szépen a segítséget!

Módosította darkspace: 2017.11.20, 23:03

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5022 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.11.20, 21:29

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a DRIVETHRU-ról van-e valakinek tapasztalata könyvrendeléssel kapcsolatban (tehát nem PDF)?

Drága a postaköltség 1-2 könyv esetében? Vagy csak a PDF vásárlás éri meg náluk?

Köszönöm,

ds

Rendeltem többször. Tedd kosárba kattogtasd végig kiírja a költséget. Pontos számot nem tudok de magyar pénztárcához képest normális,1-2e ft-os kategória

Nem trackelve adják fel, volt h magyar posta elkeverte, vártam, vártam, írtam nekik újraküldték, után megérkezett a másik/eredeti példány is.

Szerintem okés a hely.

darkspace

darkspace

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 6 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.11.20, 20:27

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a DRIVETHRU-ról van-e valakinek tapasztalata könyvrendeléssel kapcsolatban (tehát nem PDF)?

Drága a postaköltség 1-2 könyv esetében? Vagy csak a PDF vásárlás éri meg náluk?

Köszönöm,

ds

Blob

Blob

Kockavadász Ogre

• Fórumita
  • 1595 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.31, 06:44

*leporolja a pókhálót a topicról*
Szeretnék rendelni a Nobleknight-ról. Van valakinek valamilyen tapasztalata velük kapcsolatban? Esetleg postaköltség kímélésből esetleg beszállna még valaki?

Mostanában nem rendeltem tőlük, de pár éve volt 2-3 csomagom is. Minden megjött rendben, pontosan, gyorsan, hibátlanul, külön extra fóliás csomagolásban (és nem dobozolnak, ha nem muszáj, berakják nagy, bubis borítékba is, ha elfér). Mondjuk a postaköltségük kicsit drágább is a szokásosnál...

Ja, azt gondoltam én is, h. mennyit spórolok, h. egyben rendelem a könyveket, erre az 55 dolláros könyvárra még rápakoltak 40 dollár postaköltséget... Igaz, a vámot úgy tűnik, megúsztam.

uxuxux

uxuxux

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 41 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.12.30, 09:41

Sziasztok!

A Book Depository-val van valakinek releváns tapasztalata?

szerintem közel vagy 50 könyvet rendeltem már tőlük az évek alatt és soha, semmiféle problémám sem volt. én inkább gyanakodnék a magyar postára, mint rájuk.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5332 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.30, 20:49

Igen, nekem is a posta szúrja a szemem. Próbaképpen pakoltam a kosárba, hogy le tudjak kérni postázási cuccokat... de hirtelen annyi fajtát sorolt fel, hogy azt sem tudom melyikkel jönne. Van 60 dollárostól kezdve 12 dollárosig minden.

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4015 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.30, 20:40

Szeretnék rendelni a Nobleknight-ról. Van valakinek valamilyen tapasztalata velük kapcsolatban? Esetleg postaköltség kímélésből esetleg beszállna még valaki?

Mostanában nem rendeltem tőlük, de pár éve volt 2-3 csomagom is. Minden megjött rendben, pontosan, gyorsan, hibátlanul, külön extra fóliás csomagolásban (és nem dobozolnak, ha nem muszáj, berakják nagy, bubis borítékba is, ha elfér). Mondjuk a postaköltségük kicsit drágább is a szokásosnál...

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5332 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.30, 17:37

Diocletianus

Diocletianus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1302 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.17, 20:00

Elvileg rendben volt a cím és a név is. Ennek ellenére nem kaptam meg...

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5022 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.17, 16:38

Decemberben volt hasonló. A zsenik lehagyták a címzésről a nevet utcát így elve ment vissza a csomag hozzájuk. vissza is fizették. Úgy tudod csekkolni h amit küldtek számla azon rajta van a címed. Ha nem a teljes akkor te is így jártál.

Diocletianus

Diocletianus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1302 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.17, 15:15

Sziasztok!

A Book Depository-val van valakinek releváns tapasztalata? Rendeltem rőlük egy csomagot, több, mint egy hónap alatt nem érkezett meg és párnapos levelezés után most ott tartunk, hogy ahelyett, hogy utánanéztek volna, hol akadt el a csomag, inkább visszafizetik a pénzem. (Ami sokkal jobb, mintha ez sem történne, de ettől még nem lesz könyvem.)

Köszi:
D.

Marcus

Marcus

Enrawellita

• Fórumita
  • 585 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.15, 18:23

Sziasztok!

Ynas_Midgard: Esetleg nézz szét a Nobleknight-on, a Stiggybaby-n, vagy az Abebooks-on, hátha használtan is megkapod a cuccot. Attól még, hogy POD, még lehet, hogy valakinek megvan, és meg akar válni tőle.

Ynas_Midgard

Ynas_Midgard

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1036 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.15, 12:04

Köszönöm. Végül csak megtudtam a postaköltséget (gyk. "elkezdtem" a rendelés leadását, aztán félúton visszavontam), és tényleg elég meredek. Majd meglátjuk.

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.13, 17:09

Tapasztalatok érdekelnének a lulu.com-mal kapcsolatban. Eddig még csak pdf-et vásároltam tőlük, most azonban "valódi" könyvet szeretnék. Mennyire megbízhatóak? A postaköltséggel kapcsolatban nem nagyon találtam semmit a honlapjukon, ebben valaki tud segíteni?

Pár éve teljesen korrektek voltak, nekem olyan 6-8 könyvem volt tőlük véve, problémamentesen. Most nem tudom, mi a helyzet, de arra emlékszem, hogy a postaköltség téren kissé elszálltak, nem tudom mennyire tértek vissza a realitások talajára.

Ynas_Midgard

Ynas_Midgard

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1036 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.13, 11:13

Üdv!
Tapasztalatok érdekelnének a lulu.com-mal kapcsolatban. Eddig még csak pdf-et vásároltam tőlük, most azonban "valódi" könyvet szeretnék. Mennyire megbízhatóak? A postaköltséggel kapcsolatban nem nagyon találtam semmit a honlapjukon, ebben valaki tud segíteni?

Nagai

Nagai

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 275 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.12.23, 22:02

Kosz.

Sentinel

Sentinel

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 123 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.23, 20:32

Nagai: DriveThruRPG.com pont erre van kitalálva.

Nagai

Nagai

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 275 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.12.23, 16:39

Le lehet az ilyesmit penzert tolteni a netrol?

Módosította Nagai: 2010.12.23, 16:39

Marcus

Marcus

Enrawellita

• Fórumita
  • 585 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.07.21, 18:54

Sziasztok!

auer: http://www.amazon.com/gp/help/customer/dis...s?nodeId=596194

Ezek a postaköltségek érvényesek. A jelenlegi árfolyamok mellett érdemes szétnézni eurót használó boltokban is, hátha ott olcsóbban kijössz.

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4015 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.07.20, 15:11

Ha regisztrálva vagy, a postázási cím alapján kalkulál. Van külön típustól függő darabköltség, plusz egyben egy postaköltség (ami a választott szállítási módtól és időtartamtól függ). Akárhányszor rendeltem, mindig kiírta ezeket is. Ha a Help-ben a táblázatot nézed, mi az International-ban vagyunk, nem az EU-ban... (ettől függetlenül a könyvek nekem mindig Németországból jöttek).

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]