Ugrás tartalomhoz

A bűvös kockák

• Válasz írásához lépj be
157 hozzászólás érkezett eddig

moonshadow

moonshadow

Árnyharcos

• Archívum
  • 469 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.29, 20:28

Huhh... Az baró :sir:
Mesélőként örök kedvencem, az "ezt úgyse dobja meg" című dolog (nagyon nem akartam, hogy azt csinálja az illető, amit csinbálni akart, nem is számítottam rá, hogy azt teszi, na persze hogy megdobta... Káoszban 20 körüli célszámot.... Két nap gondolkozás, hogy na akkor most hogyan tovább (fórumon volt, beépített kockával)...

Sober

Sober

kívülálló

• Archívum
  • 344 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.28, 18:26

Egész pontosan nem tudom, de dobott pár sikert 10en sokas cél ellen :para: (ugye páncél, vagy 10es test, kitudja mennyi harci tartalék szal volt rá vagy 40 kockája :ugri: )
MAGUSban volt olyan kaland amiben nem emlékszek pontosan de vmi 5 vagy 6 00 is elszállt...
Amásik emlékeztes 00-ás élmény a következő: már egy ideje megy a harc, de nem negyon tudunk dőlőre jutni a hitvitában (ellenfelem is én is ranagol-paplovaggal ;) ) és ilyen dobások követik egymást...07...05....06...04...03...(itt már dőltünk a röhögéstől) ...02...(ekkor mondta vki hogy a köv 01 lessz figy meg!) ...01 ( :five: :sor: )(hál ranagolnak az ellen dobta), erre én: na jó akkor most jön a 00... az jött :sor: :) :D
G.

moonshadow

moonshadow

Árnyharcos

• Archívum
  • 469 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.28, 17:27

Na ma megint sikerült megdobnia az 5:5-öt a tanárnak :sor:
Meg a huzavona, hogy dob újjat, de a többiek sírnak, hogy "neee" meg ilyenek. Közben én szépen kigondoltam a feleletet, és megszólaltam: "egyébként szívesen felelek ám". 5ös... :five:

"Még régen egy barátom (igaz trollal) levett mellel egy helikopterből kilőtt rakétát, aztán leporolta a ruháját"

Azt hogy csinálta? ;)

Sober

Sober

kívülálló

• Archívum
  • 344 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.27, 20:59

Hello!
Srun kockák:
Még régen egy barátom (igaz trollal) levett mellel egy helikopterből kilőtt rakétát, aztán leporolta a ruháját :felvon:
Én: Egy mesterlövészre vadászok (tünde mestrelövésszel) egy romos épületben a pusztulatban, bekukucskálok egy kulcslyukon és mit látok? Igen egy mesterlövész puskával nézek szembe...ciki :ok:..lő...teljes takarás nincs sikere...átsorozok az ajtón a SteyerAuggal...13 körüli célszám...sok kis lyuk a skacban :D
G.

moonshadow

moonshadow

Árnyharcos

• Archívum
  • 469 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.27, 16:31

Hát nem :felvon:
Kivéve, ha útközben nemet változtatott :ok:

_Muad-Dib (NPC/NJK)

_Muad-Dib (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.03.26, 23:42

Nem. Kecskeméti vagyok. De hogy hívták azt a tanárt? Lehet hogy megfordult felétek. Hozzánk csak idén jött, és mesélt sok helyről ahol már tanított. Egyébként jóarc az ipse :D
Különösen hogy a kedvencei között vagyok :ok: A végén már kidobott és a következőt mondta:
"Hát megint Zöldi úr" //ez vagyok én :felvon: //. Közben én már indulok ki a táblához, és gondolkozok, hogy na mit is kéne mondani basszus "Üljön vissza" Kicsit lassan fogtam fel az első két alkalommal. Harmadszor már kivártam, hogy mit lép rá...

Ferenczi Zsóka, szóval szerintem nem egyugyanazon személyről beszélünk :D

Sok hülye osztálytársunk vett neki búcsúzóul egy borosüvegtartót. Éljen a fantázia. Pedig mennyit lobbyztunk a dobókockakészletért:)

moonshadow

moonshadow

Árnyharcos

• Archívum
  • 469 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.26, 20:31

Nem. Kecskeméti vagyok. De hogy hívták azt a tanárt? Lehet hogy megfordult felétek. Hozzánk csak idén jött, és mesélt sok helyről ahol már tanított. Egyébként jóarc az ipse :rohog:
Különösen hogy a kedvencei között vagyok :gyagya: A végén már kidobott és a következőt mondta:
"Hát megint Zöldi úr" //ez vagyok én :P //. Közben én már indulok ki a táblához, és gondolkozok, hogy na mit is kéne mondani basszus "Üljön vissza" Kicsit lassan fogtam fel az első két alkalommal. Harmadszor már kivártam, hogy mit lép rá...

Yahel

Yahel

UFO seeker

• Fórumita
  • 334 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.26, 18:37

Én a Hunter kockáimra esküszöm, bár a 10böl 3at lenyúltak különféle lányok, de ettől független mindíg kihúznak a bajból.

Na meg a múltkori Srun:
Karim a noname lepukkant magánnyomozó no kiberver, no páncél, no ész. Drone-ok elöl futnak be az egyik kőházba, miközben azok a parti másik részét lövik. Karim előkapja az Ares Predatort, megereszt vele pár lövést, talál, mesélő dobja a sebzést ugyanazzal a kockával
5 db 6-ost.
(nem cinkelt)
A Drone lehullott a karim meg másodmagával túlélte a mészárlást. Azóta sincs meg az a kocka :P

_Muad-Dib (NPC/NJK)

_Muad-Dib (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.03.26, 17:57

öööö...

ugye nem szolnoki vagy? :P

(Anno felénk is volt egy ilyen kockás töritanár :gyagya:)

moonshadow

moonshadow

Árnyharcos

• Archívum
  • 469 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.25, 09:29

Én a töritanárom régi kockájára esküszöm... Lehet hogy majd elkérem tőle :pirul:
Azzal sorsolta ki, hogy ki feleljen, én az 5:5 helyen ültem, nos képes volt vele szinte mindig 5öt dobni. Azóta lecserélte hála a jó égnek :)

Módosította moonshadow: 2007.03.25, 09:30

Fonky_Family

Fonky_Family

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2032 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.25, 01:11

Márk barátom 4 db d8-al dobott sebzést Star Wars-ban... Az eredmény: 4 db 8-as. Hm... Elég ritkán esik meg az ilyen. Még jó, hogy 2 közülük az én kockám volt :pirul: Én az átlátszó d6-jaimra esküszök, dnd-be, sw-be ha értéket dobálok legrosszabb érték általában 13-14 szokott lenni.

_Trevor Hebron (NPC/NJK)

_Trevor Hebron (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.03.23, 16:03

Új rekord Ars Magica-ban

5*1+ egy szép 7-es =224

Belzenrupper_Mordred

Belzenrupper_Mordred

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 276 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.24, 17:43

Az én "aura kockáimat" akkor kezdtem el összeberhelni amikor a Mákos megjelent, két kiskacsasárga d10 :para:
a boltos azt mondta ezt úgyse viszi senki el mert olyan mint egy udvariork szemefehérje :)

...azóta gyűjtöm a sárga kockákat...

sosem hagytak cserben :rohog: csak épp, néha... :sor: máshogy gondolkoznak mint azt szeretném.... :D

darken_rahl

darken_rahl

The One and Only

• Archívum
  • 780 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.10.17, 20:10

törlendő

Módosította darken rahl: 2006.10.17, 20:11

_dumi (NPC/NJK)

_dumi (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.10.17, 19:55

orkok ellen csatázunk:ketten vagyunk, egy másik karakter otthagyta a lábát ergy csapdában, úgyhogy nem jött velünk:) a fő orkot akartam leíjjazni:
-á, sok jó módosítóm van, nem ronthatom el!
01.

fallenwhite

fallenwhite

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 103 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.10.03, 15:22

Magus, a party a főszörnyel csatázik, már eléggé le van rongyolva mindenki, de a szörny is. Én voltam a KM

JK- Levágom a lábát!
Én- Dobj...
JK- 100! (ráadásul éppen megvolt a túlütés)
(Nagy üdvrivalgás)
Én- A szörnyeteg nagyon feldühödött, és minden erejét egyetlen csapásba sűriti össze... (01) ...majd legközelebb.

Adamssohn

Adamssohn

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 475 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.10.03, 12:28

Alapvetően a kockáknál a lényeg az összeszokottság. Amiket gyakran használsz, azok szeretni fognak és segitenek, akiket mellőzöl vagy bosszút állnak vagy igyekeznek a kegyeidbe férkőzni és jót dobsz velük egy darabig.
De én általában kiegyensúlyozottan dobok, viszonylag jól, néhány kivételtől eltekintve, amikor egymás után 2szer dobtam balsikert, nem is akármilyet. 3 kockából 3 egyes...

fejes91

fejes91

A Káosz Ura

• Fórumita
  • 337 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.10.02, 19:55

Az alap, hogy mesőléként nagyot, játékosként kicsit dobok...

Elbereth

Elbereth

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 34 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.10.02, 19:34

Üdv!

Én is mindig 00-n vagy 99-en tartottam a k100-amat (melyet most már kb. 8 éve használok). Talán meg is van az eredménye: múltkor is amikor meséltem, dobok 2 támadást (kétkezes harc): 99, 00. Sebzés: 10, 10... De elég általános, hogy meséléskor nagyokat dobok vele.

Bye,

shadowguard

shadowguard

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 641 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.10.02, 15:45

Nekem volt igazi cinkelt hatoldalúm :szent: A többiek nem tudtak róla, dse mikor elővettem a kis szütyőt... :leborul:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]