Ugrás tartalomhoz

Scriptorium - ötödik kör

• Zárt téma Téma lezárva
962 hozzászólás érkezett eddig

Sonko

Sonko

Távgyógyító

• Fórumita
  • 3270 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.01.31, 20:39

Nagy tisztelettel megkérdeznék akkor két dolgot:
- megírjuk, folytassuk ?
- ha igen :nadire, elvállalod akkor a körvezetőséget?

remélem mindkettő igen.

Sparrow

Sparrow

Írófióka

• Fórumita
  • 706 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.01.31, 18:02

...három!

Sonko

Sonko

Távgyógyító

• Fórumita
  • 3270 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.01.31, 17:42

.....ketten maradtunk ?

nadire

nadire

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 225 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.01.31, 08:41

... azt tudnám, minek jövök még ide minden nap... ? :-o

Sonko

Sonko

Távgyógyító

• Fórumita
  • 3270 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.01.20, 10:21

Én meg pláne nem szólhatok egy szót se, hiszen nem nagyon írok, ill. nem ide. Mostanában netem sem volt :gyagya:

Egyébként meg 1-esre voksolok. Sajna érettségi van, és időm semmire nincs, de megpróbálok nagyobb prioritást adni a dolognak. (legfeljebb nem festek, ilyesmi). Ha mégis vége... hát sokat tanultam én is.

Csináljuk. Lehet, hogy most per pillanat halódunk, és ez átmeneti állapot. Meg persze optimista is vagyok.

Igazán örülök azonban annak, hogy olyan arcokat ismertem meg ezalatt a rövid 1.5 év alatt, akikért megérte elkövetnem pár novellát. Had ne soroljam fel őket (se az írásokat, se az embereket) tudják ők nagyon jól a dolgot.

:lánckard: :)

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4284 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.01.18, 14:38

1-re voksolok.

Vihar

Sparrow

Sparrow

Írófióka

• Fórumita
  • 706 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.01.17, 22:24

Nagyon sajnálom, emberek; akkor sziasztok. Mindenkinek minden jót kívánok, és köszönök mindent.

Üdv:

Sparrow

benjoyce

benjoyce

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 232 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.01.17, 19:19

Akkor most nem is csatlakoznék, hanem elmegyek egy másik helyre.
De semmi gond. Őrizzétek meg ezt az emléket, fontos másfél év lehetett.
Minden jót nektek :titok:

nadire

nadire

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 225 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.01.17, 16:30

TÖK!

Mondhatnám, hogy épp most kerültem kb. egyenesbe, hogy lenne időm/kapacitásom/akarásom... hogy feszít a sok megiratlan feladat belülről, amit pótolok, de azt hiszem ez már mindegy. Két taggal - plusz a frissen csatlakozó eggyel - nincs értelme. Azt hiszem a szépmúltú 5. körnek ezzel annyi, béke poraira.

Mondhatnám azt is, hogy örültem, annak a pár értékes embernek, akit megismertem, annak a néhány szép délutánnak, amit összehoztunk; és hogy köszönöm, hogy segítettetek megírni azt, amit sikerült. De nem mondom.

Bár meg se történt volna.

nadire

Defekt

Defekt

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 386 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.01.17, 13:13

DACSV! :sor:

A dolog várható volt. Igazán mondani valóm nincs, kifogásokat meg nem keresek, mert én is egyike vagyok azoknak, akik nem sokat tettek le az asztalra az elmúlt időszak alatt.

Pláne én voltam az, aki torka szakadtából ordított, ha valaki rózsaszín álmokat kergetve nem adta le határidőre az irományát. Ezért minimum illik szétrúgni a seggem.

Részemről mostanság WOW van, napi 10-órában, jitsu és poronty gyúrás, ami nem igazán buzdít írói alkotásra. Ez megint az én hibám.

Más.

Igazán örülök azonban annak, hogy olyan arcokat ismertem meg ezalatt a rövid 1.5 év alatt, akikért megérte elkövetnem pár novellát. Had ne soroljam fel őket (se az írásokat, se az embereket) tudják ők nagyon jól a dolgot. :D

Én jelenleg aktívan nem tudok részt venni a kör munkájában, helyesebben most nincs hozzá kedvem. :bunkó: Akarásnak + nyögés a vége.

Lőjetek le, de ez van.

Köxi mindenkinek még1x mindent! :) :)

Sparrow

Sparrow

Írófióka

• Fórumita
  • 706 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.01.16, 23:42

TÖK!

A jó francba bele. Kapitányunk tehát elhagyta a hajót. Én megértem, mert ami itt megy, azt tényleg nem lehet kemény munkának nevezni, de most még rosszabb lett a helyzetünk.

Azt hiszem, a továbbiakat tekintve három lehetőség közül választhatunk:

1. Simán folytatjuk tovább.
2. Beleolvadunk egy másik körbe.
3. Feloszlunk.

Én az egyesre voksolok. Szeretném folytatni. És hiszem, hogy ti is ezt akarjátok. De ehhez fokozottabb aktivitásra van szükség, itt kell lenni és csinálni kell. Tényleg nagyon kevés írás születik, és kevés kritika. Tehát döntsétek el, hogy akartok-e írni, akartok-e tovább fejlődni, íróvá akartok-e válni. Ha igen, akkor gyerünk, folytassuk. Ha nem, akkor oszoljunk fel. Nekem nincs kedvem másokhoz csatlakozni.

Vannak kész feladatötleteink: csak választani kell közülük egyet, és máris mehet minden tovább. Ám ha folytatni akarjuk, akkor javaslom, először válasszunk egy új vezetőt. Egy olyan ember kellene, aki a -- sajnos kis létszámú -- elkötelezett tagok közé tartozik, és lehetőleg a központban lakik, tehát pesti. Én nadire-t javaslom. Lehetne a királynőnk, hm?

Kérlek írjatok: ezt meg kell beszélni.

Üdv.

benjoyce

benjoyce

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 232 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.01.16, 20:16

Látom, hogy szépen lassan oszlik fel az a kör.
Pontosan mit lehet, tudni, ki az, aki tudja vállalni a munkát?
Ezt azért szeretném megtudni, hogy számíthatok-e még itt valami jó kis alkotósdira, vagy álljak tuvább, és keressek egy aktívabb kört.

Mantis

Mantis

Ápolt

• Fórumita
  • 502 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.01.16, 19:13

T. Kör!

Sajnos a továbbiakban nem tudok részt venni a kör munkájában. A tények azt mutatják, hogy már hosszú ideje egyszerűen nem tudjuk a megfelelő intenzitással működtetni a scriptet, és én nem tudok hinni abban, hogy ez a dolog megváltozik. Nem látom értelmét annak, hogy minden alkalommal a két-három héttel eltolt határidő után összeüljünk a mostanában egyre szerényebb termés felett. A magam részéről ezt nem tudom tovább csinálni, sajnálom.

Sok sikert és kitartást mindenkinek.

benjoyce

benjoyce

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 232 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.01.16, 18:12

Igen, igen, igen.
Én is szeretném végre kipróbálni magam.
Értetlenségem oszlatására kérdem: az említett mókus a magus levlista volna? avagy mi?

előre is köszi...

nadire

nadire

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 225 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.01.16, 10:55

DACSV!

Tudom, hogy az kiabál, akinek a háza ég, de...

nem lehetne egy új feladatot? :bociszemek:

pussza
nad.

nadire

nadire

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 225 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.01.12, 11:02

DACSV!

Megkésve, és törve is, de a mókus eggyel több írást birtokol.

pusz
nadire

Sparrow

Sparrow

Írófióka

• Fórumita
  • 706 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.01.11, 16:44

Köszi nad! :) (uborkás)

nadire

nadire

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 225 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.01.11, 10:21

TÖK!

Xhaust és Odaát kritikok a mókus karamai között. Tudom, hogy kövezés jár érte, de novella csak holnap :)

puszi
nadire

_WhereCoyote (NPC/NJK)

_WhereCoyote (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.01.08, 16:58

Mélyen Tisztelt 5. kőr!

Boldog Új Évet Kívánok kedves mindannyiótoknak! Lévén, hogy a jókívánság már napokkal ezelőtt is aktualitását vesztette, tán kitalálhatjátok, nem sok olyan idővel rendelkezem, amiben a különféle, netkommunikációt elősegítő weblapok böngészésével foglakozhatom. A helyzet az, hogy időm semmi, pedig az állásról még mindig csak a köv héten fogok konkrétumokat megtunni. Viszont sikerült olyan kötelezettségeket bevállalnom, amik, ha nem is teljesen, de jórészt kitöltik minden időmet. Ez azt jelenti, hogy írni a scriptóriumos feladatokra biztos nem lesz időm. Az írást nem akarom elhagyni, de azt tervezem, hogy előkotrom régebbi kész írásaim, és - miután újra átrágtam magam a workshopon - azokat fogom kicsit átírni, és talán az RPG.HU oldalára is beküldöm.

Ezúton tehát szeretném megköszönni a köztetek eltöltött rövidke időt, nagyon tanulságos volt számomra. Értékes, őszinte kritikáitok nagyban segítettek rávilágítani azokra a hibákra, amiket majd igyekszem levetkőzni.

Üdv Belétek, és jók legyetek! :rohog:

Üdvözlettel

By: Coyote

Sparrow

Sparrow

Írófióka

• Fórumita
  • 706 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.01.05, 20:33

TÖK!