Ugrás tartalomhoz

Scriptorium - ötödik kör

• Zárt téma Téma lezárva
962 hozzászólás érkezett eddig

Raon

Raon

Révész

• Fórumita
  • 713 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.01, 16:51

Haliho!

Megoldásom a mélboxon.
Az igazat megvallva rögtön magyarázattal kell kezdenem. Mivelhogy a light fantasy-s sztorim a Szárnyak, erkölcsi fölény feladatok után a "fehér bástya" jelölésre sem készült el, nem maradt túl sok lehetőségem, hogy megmentsem a haza becsületét. Szóval fogtam az egyik regénykezdeményemet és átgyúrtam. Hogy mennyire sikerült, az majd elválik. De az biztos, hogy a sztori nem teljesen feladatmegoldás, legalábbis eredetileg nem annak készült - így aki azt mondja, hogy ezért meg ezért nem tudta/akarja elolvasni, egy szavam nem lesz. Ja, emellet van vagy 47K, ami azért még szerintem is necces. :gyagya:
Javaslatom: kezeljük ezt a darabot egy félhivatalos megoldásnak. Ez azt jelenti, hogy aki elolvassa és darabokra tépi, annak köszönet, aki azt mondja, hogy nincs hozzá kedve, akkor semmi gond. :nuke:

Na. A retorziókat pedig majd élőben vállalom.

borban a derű,
Raon

UI: Defi, én nagyon szívesen mennék kirándulni, de még nem tudom, hogy ráérek-e. Bocs, de ennél biztosabbat nem tudok mondani.

UI2: Mantis - ok. :nuke:

Mantis

Mantis

Ápolt

• Fórumita
  • 502 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.01, 13:33

Üdv!

Mivel elég sok majdnem pozitív visszajelzést kaptam, ezért meghirdetem az újabb script5 talit. Az időpont: jún5 (szombat).

A találkozás helye legyen a már megszokottnak hitt Blaha Lujza tér, 14:00-kor. Szökőkutak.

ha lesz tali, lesz hent, és lesz beszámoló is utána, ami külön irodalmi érték. Na szóval gyertek, és mindenki hozzon magával még egy scriptest. Ha kell darabokban.

Üdv.

_Verdigris (NPC/NJK)

_Verdigris (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.06.01, 10:30

Attól tartok, kénytelen leszek kihagyni ezeket a rendezvényeket most. :nuke:
Meg nem is írtam semmit. :gyagya:
Kritikákat viszont mindjárt írok, legalább az meglegyen.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]