Ugrás tartalomhoz

Fotó

Flame #2

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
2143 hozzászólás érkezett eddig

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.02, 23:08

<<<<Téma lakatot kapott, nyitom az újat azonnal.>>>>

Alew

Szunyog_Syladyr

Szunyog_Syladyr

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 53 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.02, 10:04

VAlahogy úgy gondolom én is ,mint Bolond,de hát mint kis újonc tacskó,féltem megesztek,ha én írom ezt elsőre. :)

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.02, 09:53

fáradt vagyok...lusta, hanyag stb....nem olvastam most kivételenes vissza...

Az Ősbitis szó fogott meg.... he valakinek az a mérvadó, hogy mióta van a bitin az el is áshatja magát...főleg ha más rpg-t nem is játszik csak trónbitorlót. Véleményem szerint az, hogy ki mennyire jó szerepjátékos nem azon múlik milyen régi bitis... sőt semmi köze nicns hozzá! SEMMI!!! Igazából aki már olyan hű, derégen itt van inkább kezdjen el gondolkodni, hogy lehet társaságba kéne járni..ott rpg-ni és nem a monitor előtt leálni az életét....

...megintcsak szeretném kiemelni Amrais egyszeri vicces megjegyzését, hogy majd 10 év mulva valami itt a bitin.... hát én nem akarok itt lenni 10 év mulva+

Legjobbakat!

Bolond

Szunyog_Syladyr

Szunyog_Syladyr

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 53 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.02, 09:46

CSak egy kérdésem lenne;Számít valamit, hogy egy konkrét megállapítást egy ősbitis,vagy egy újonc tesz,ha amit megállapítás igaz?(vagy hamis, a kérdés akkor is áll)

Borg

Borg

Lasombra Antitribu

• Fórumita
  • 1502 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.01, 21:41

Most nem ezért vagy azért Athos,de ha valaki téges ilyen magasztos gondolatokra érdemesnek tart annak valami baja van. Jó nem feltétlenül...de azért megkérdezném tőled, hogy ki/mi számít Ősbitisnek?! Mennyi idő után?

Eladamir

Eladamir

Pozőr Uraság

• Fórumita
  • 453 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.01, 15:47

És mondta neked valaki, hogy ha több fantáziát tükröz a név, jobb lesz a játék? :)

Egyébként ezt a nevet már jobban tolerálom, mint a tothenikot.

Módosította Eladamir: 2005.07.01, 15:48

Athos

Athos

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 265 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.01, 15:45

Nah, mástéma. Íme egy remek példa arra, hogy attól vagy valaki mások unszolgatására nevet változtat, az még nem jelenti azt, hogy bármi is változna. :)

Izabell=tothenikő

1. 16:13:45 PsyEyE : *pedig nincs arra semmi célja, csak bóklászik kicsit* meg gazdi eszik, addig pás/
2. 16:13:30 Euril Isiol Galeril : Szex.. Vagy szesz. na. Ezta bonyolult nyelvjárást.*Közbek öveti a szemével a felfelé menő Athost.* Fel kéne néznünk amig még meleg a zár és kiszúrom.*Súgja Arinának :)*
3. 16:13:03 Szúnyog : *Nyíltan kiröhögi Izabellt,még az ujjával is mutogat rá*
4. 16:12:56 PsyEyE : *ő most inkább felténfereg az emeletre mintha dolga volna ottan...*
5. 16:12:47 izabell : tessék a gyümölcsleve*mondja mosolyogva*tegezödhetünk?*kérdi a férfit*örülök hogy látom*mondja mosolyogva Psynek*
6. 16:12:11 Athos : *belenéz* Affranc. *megragadja a zacsit két kézzel és felviharzik a szobájába, majd magára zárja az ajtót*
7. 16:11:41 Arina : Szesz* ad egy buksiborzolást Eurilnak:)*
8. 16:11:12 PsyEyE : *nemis érti minek kell ennyieket véde, főképp hgy mitőlkéne, de nem piszkít bele mások bizniszébe*
9. 16:10:34 izabell : *elö vesz egy tasakot majd Athosnak adja*itt a pénze uram *mondja mosolyogva ha meg akarja számolni akkor észre veszi,hogy nem 100 hanem 250 arany van a tasakban:)*
10. 16:10:29 Athos : De, egy gyümölcslevet, köszönöm. *nahát, Athos lassan miliomos lesz :-D*
11. 16:10:18 PsyEyE : felbaktat jégkrémet nyalogatva* nah eztis megjártam...
12. 16:09:12 Euril Isiol Galeril : *Lool havi 100 arany az egy vagyon..**Inkáb betémfereg és lefexik Arinára ^^* Szia
13. 16:08:47 izabell : egy darabig bizos a kastélyban leszek*mondja a férfinak*tegezöthetünk?*kérdi mosolyogva*inni nem kér?*kérdi töle*
14. 16:07:47 Athos : Felőlem. 100 Arany havonta és csak akkor védem meg amikor errejár. *szögezi le, aki megteheti... :-D*
15. 16:07:28 Euril Isiol Galeril : *Csetint egyet al evegbe hogy megint nem vették észre*
16. 16:07:15 Arina : *betáncikál a terembe, és leül a fotöjba* Napot
17. 16:06:53 izabell : bizok egy lakatosban*mondja a férfinak*ön akkor ön lesz a testöröm*mosolyog rá tisza szivéböl a lány Athosra*
18. 16:06:13 Athos : Nah, hát több itt a jelentkező, minek akar egy lakatost felbérelni? *vigyorog*
19. 16:06:13 Kotopulo : /ADMIN: FEKETE MASZK légyszives olvasd el a jékszabályokat a király képe alatt!!!!/
20. 16:04:54 Szúnyog : *elmosolyodik Eurilon,már tudja hol lesz izabella*
21. 16:04:35 izabell : nos?*kérdi a férfit közben már le szált a korlátrol és az inni valoját issza de a szemei a férfin pihennek:)*
22. 16:04:18 Athos : Hát nemis tudom. Ha bízik egy lakatosban. *mosolyog*
23. 16:04:07 Euril Isiol Galeril : *Ofarohan Izabellékhez* hölgyem én szivesen örködök. Tudok egy nagoyn lyó helyet is :D 1 aranyért válalom :D
24. 16:02:43 Szúnyog : *NEm érti ez télleg ennyire elrugaszkodik az ok-okozat íratlan törvényeitől????*
25. 16:02:28 Fekete Maszk : Én vagyok a király!
26. 16:01:26 izabell : igen*mondja a férfinek*jol meg fizetném az árát*mondja mosolyogva majd hátra döl*jaj*szerencsére vissza tud hajolni elölre*
27. 16:01:19 James Bolter : //ezt nézzétek meg:http://www.2flashgames.com/viewlink.php?url=http://www.lookatentertainment.com/v/v-145.htm&id=1188//
28. 16:00:31 Athos : Testőrködni? *ő is bambán néz*
29. 16:00:11 Random Szellem : Mi éji zaj kastélyom termeiben ez? Felköttetlek téged, ha zavar bármi nesz!
30. 15:59:45 PsyEyE : jaja Lákátos Gázsi az igazzy neve csak kamuzik! *kiált ki majd eltűnik a konyhaalatti jégveremben párpercre télleg*
31. 15:59:34 Euril Isiol Galeril : *Ő mondjuk azon gondolkozik hogy Izabel lyó lenne a 3 aranyas kategóriába odalent ^^ Csak még be kéne veni a bandába ^^*
32. 15:59:15 Szúnyog : Egy lakatos miért testörködne?*Hű de hülye ez vazze*
33. 15:58:38 izabell : lenne egy kérésem öntöl*mondja Athosnak mikor felül a korlátra*lenne a tertöröm addig míg itt tartozkodom?*kérdi mosolyogva a férfit*
34. 15:58:30 Szúnyog : Télleg?*Athos*
35. 15:57:08 Athos : Lakatos vagyok. *vigyorog*
36. 15:56:47 Szúnyog : *megnézi magának ezt az izabellt.elég kancsalnak tűnik
37. 15:55:29 PsyEyE : *eltévelyeg a konyhafele valami desszertet felkutatni* /meg bagószünetre fel júzer/
38. 15:55:19 Athos : *ő megbocsájt :-D*
39. 15:55:11 izabell : *megtalálta a lépcsöt majd felmegy az emeletre és majd egy párperc mulva rövidujju felsöben és bokáig érö szoknyában jön le*önnek mi a foglalkozása?*kérdi Athost mikor vissza tér*
40. 15:54:24 Szúnyog : *ja ő ám a korláton nyúlik(két napja születik a törzyhely asszem*
41. 15:53:36 Athos : *ő is nevet mindjárt*
42. 15:53:28 izabell : *visszamosolyog a férfira majd leül de elötte önt egy kis inni valot*ha most meg bocsájtanak keresnék egy szobátmagamnak*mondja mosolyogva*
43. 15:53:12 PsyEyE : *nagylelkűen átadja helyét az idősebben (Athosnak) így márcska volt az erkélyen, poharát viszi magával, névreszóló arcképes, ma kapt aAldawentől*
44. 15:52:41 Szúnyog : *kedve támad nevetni egyet,hát istenem,nevet is*
45. 15:52:05 Athos : Áhh, erről nem lehet mesélni. Maradjon pár napig, és majd megtapasztal mindent. *mosolyog Izabellre*
46. 15:51:38 PsyEyE : ahamm valami munkaképes hullákat! felismered nagyondrow külleme van! /Szú: jah foncsoros, kivül tükör belül sötétit, eccerú találmány, mint a pápaszemc sak jobb! /meg ugye smiley-m is napszemcsis/
47. 15:51:19 Euril Isiol Galeril : *Elteszi a ma megkereset pénzét és viszamegy a terembe* Ejj ma is lyót bizniszeltem.
48. 15:50:42 Szúnyog : //PSy tkp ti az erkélyen vagytok?//
49. 15:50:32 Tapló : *Leszurkolja az aranyakat és belép a szobába* //gazdinak mennei kéne addig Tapi kellenesen szóraxik az elf szajhával//
50. 15:50:24 izabell : értem*mondja mosolyogva és a kezét el veszi Athos kezéböl*mesélne nekem valamit eme tájrol?*kérdi a férfit*

Eladamir

Eladamir

Pozőr Uraság

• Fórumita
  • 453 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.01, 15:36

No, akkor Athosra reagálok egy picit.

Ó! Tudod, felőlem lehet valaki ősbitis, az nálam nem sokat számít. Inkább az, hogy mit tett le az asztalra. XY nevezheti magát ősbitisnek, attól még nem feltétlen az, vagy ha az is név nélkül nehéz adni bármit is a szavaira, főleg azt a tényt figyelembe véve amit Kiba leírt alattam. Szerintem a legtöbben ugyan így vannak vele. :)

Aztán, relatív kinek mi az ősbitis, kinek mi az igazság, kinek mi a frankó etc... :)

Kiba

Kiba

Lion-Dancer

• Fórumita
  • 382 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.01, 15:06

Noh, az az "ősbitis" még mindig bitizik. Csak nem ír Flaméba  :)  érthető okokból.
És azért csak nekem mondta ezt el, mert alkalmasnak talált rá.  :D

Azt hiszem innentől totálisan el is vesztette az egész a hitelességét. :)

Tisztelettel:

Kiba

Athos

Athos

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 265 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.01, 14:27

Noh, az az "ősbitis" még mindig bitizik. Csak nem ír Flaméba :) érthető okokból.
És azért csak nekem mondta ezt el, mert alkalmasnak talált rá. :D
Nem mondja nektek, mert nem akar balhét, és nem üzent velem, hanem csak úgy mondta, és én vettem a bátorságot, hogy megosszam veletek a gondolatait.
Attól hogy sokan nem merik a szemetekbe mondani a frankót, attól még ami igaz az igaz.
Csak én merem jártatni a szám, mert aki utált, az már ezek miatt úgyse fog utálni jobban, aki meg bírt, az meg tudja hogy nem vele van gondom és talán nem veszi őket magára.

Drága Kiba. Egyik "vádpontomban" se rád gondoltam. Tudom hogy jótanácsként mondtad, hogy ne ide írjak. Megértettem és legközelebb (ha írok még olyasmi ötleteket egyáltalán) akkor tutira nem ide fogom írni.
És mint mondtam, tulajdonképpen most Borg bunkósága se volt rossz ötlet (a Thrillion), de maradok bitin. :)

Madfox

Madfox

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1310 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.01, 14:22

hiénák vagytok csak

Ezt minden igazi hiéna nevében kikérem. :) Ha már mindenkép sértegetni akarjátok egymást ne az állatvilág e nemes képviselőit degradáljátok magatokhoz.

Kiba

Kiba

Lion-Dancer

• Fórumita
  • 382 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.01, 11:53

Ősbitis ide, ősbitis oda, vagy idejön, és innen okos, vagy maradjon inkább csendben. Szerintem.

Alew

Mondjuk rá ehhez csatlakozok. Bármilyen barmot, idiótát lehet eteni ilyen meg olyan nagy szöveggel... mondani én is mondhatok bárkinek bármit, s mégse lesz belőle semmi.

Pofázni a legkönnyebb. :(

Tisztelettel:

Kiba

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.01, 11:44

Aki ilyet lát: "A hozzászólást -conBarten- szerkesztette" az azt jelenti, hogy a helyesírását javítottam. Semmi többet.

Athos, ha valakinek baja van, akkor illik kiállni a hordóra vele, és nem másokon keresztül hűdeokosan üzengetni. De jó neked, hogy ilyen okosságokat oszt meg veled valaki...de kicsit felemás a dolog úgy, hogy csak úgy kívülről belemondja a jóságokat...talán ha idejönne, s elszállt arcunkba mondaná a frankót...nem gondolod, hogy így a dolog cseppet hiteltelen?

Ősbitis ide, ősbitis oda, vagy idejön, és innen okos, vagy maradjon inkább csendben. Szerintem.

Freeza, köszönöm a nagybetűket. Tényleg.

Alew

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.01, 11:31

Jha, ezt kifelejtettem:

Valamint abban is igaza volt, hogy nem érdemeltek meg változást, se jobb bitit, se jobb biti közösséget és nem érdemlitek meg azt sem, hogy egyesek erőlködjenek itt bármiért is.

Aham. Mert téged bezzeg megérdemlünk, hogy itt okádd magadból a debilségeidet... :( Hűdejó.

_freeza (NPC/NJK)

_freeza (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.07.01, 11:12

Régen játszottam ott kicsit, de mióta megtaláltam a bitit, függő lettem. Bitifüggő.

Régen játszottam a bitin kicsit, de mióta megtaláltam a flamet, függő lettem. Flamefüggő.

:(

Nesta_Torrine

Nesta_Torrine

Rowon Kapitánya

• Fórumita
  • 1309 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.01, 10:44

(Amúgy milyen egy ősbitis?  :( Elmeséled?  :) )

Bitipitekusz Erpégéponthusz :pirul: (nagyon rossz? :P )

Módosította Nesta_Torrine: 2005.07.01, 10:46

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.01, 10:21

tegnap beszéltem egy ősbitissel és tökre igaza volt. Ő is úgy látja, hogy hiénák vagytok csak. Lesitek mikor ír ide be valaki valami érdemlegeset, megvárjátok aztán leszóljátok, és utána tök jól érzitek magatokat

No, mostaztán nagyon megkaptuk. A sok rohadt flémer dögevőként üldögél a gép előtt, és vár a koncra. Persze igaza mindig csak az ártatlanul meghurcolt szerencsétleneknek van, akiket gátlástalanul kínzunk és élveboncolunk.
Húbazz.
(Amúgy milyen egy ősbitis? :( Elmeséled? :) )

Valaki, Aki Csak Egy Hiéna

Kiba

Kiba

Lion-Dancer

• Fórumita
  • 382 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.01, 08:45

Minden ötletem lefújjozzátok, ha valami közérdekűt irok be, azt is tuti megszólja valaki, ha valamit nehezményezek vagy csak véleményt mondok, ne agy isten kérek egy kis beleszólást a dolgokba, szintén megszól a többség, már ha hajlandóak egyáltalán reagálni az írásaimra.  :(

Másodszor jelzem, hogy az ötleteid amiket ide felírsz nem ebbe a topicba valóak. Miért flamere írod az ötleteket, amikor van egy olyan topic, hogy tronbitorló2 amit ötletek felvonultatására lett kitalálva.

Személyemről csak ezért az egy dologért szóltam neked, meg előttem más is ezt jegyezte meg.

A flame arra való, hogy az ordenálé nagy baromságoknak helyt adjanak, s kulturált ősbunkók stílszerűen rágodjanak rajta az emberek. Illetve hibákat, bajaikat, nyügjeiket idehányják, sírjanak, makogjanak egy sort, majd a másik fele, aki lehurrogja, szapul egy sort, egy fajta dühöngő, egyben feszültség levezető. Olyan klaviatúra tépés, me mé ne.
A megfogható realisztikusnak ható ötleteket meg ne ide, me itt el fog veszni, vannak akik a sok vulgáris vélemény kinyilvánítások végett nem is olvassa a topicot.

A többivel meg egyet értek, de ezt már jeleztem részemről régebben is, csak más szavakkal.

Tisztelettel:

Kiba

Módosította Kiba: 2005.07.01, 08:47

Athos

Athos

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 265 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.01, 03:36

Nah, hajnal van én meg megint ráérek...
Olyan írhatnékom van, és írok is úgylátszik. :P
De nem tudom, mit írhatnék nektek. Minden ötletem lefújjozzátok, ha valami közérdekűt irok be, azt is tuti megszólja valaki, ha valamit nehezményezek vagy csak véleményt mondok, ne adj Isten kérek egy kis beleszólást a dolgokba, szintén megszól a többség, már ha hajlandóak egyáltalán reagálni az írásaimra. :(

És a kiváló ötletek a kedvencemtől Borgtól, hogy Thrillionozzak, meg hasonlók. Fú de jó. De kösz nem. Régen játszottam ott kicsit, de mióta megtaláltam a bitit, függő lettem. Bitifüggő. (Amúgy minek menjek Thrillionra, mikor valószínüleg ugyanolyan kedves emberek vannak ott is, mint itt). :pirul: Szóval függés. Megesik az ilyesmi, ti is azért voltatok és vagytok itt és ezért is fogtok visszatérni idővel mint ahogy sokan mások is. Szóval Biti nálam a best off, és ugyebár mindenki azon segítene amit szeret, aminek a része.

Nah, de nem irogálok tovább, még csak annyit, hogy tegnap beszéltem egy ősbitissel és tökre igaza volt. Ő is úgy látja, hogy hiénák vagytok csak. Lesitek mikor ír ide be valaki valami érdemlegeset, megvárjátok aztán leszóljátok, és utána tök jól érzitek magatokat. :) Valamint abban is igaza volt, hogy nem érdemeltek meg változást, se jobb bitit, se jobb biti közösséget és nem érdemlitek meg azt sem, hogy egyesek erőlködjenek itt bármiért is. És ezekután még tökre meglepődtök, mikor valóban olyan emberek, akik régen fel tudták pörgetni a bitit, tudtak bele életetvinni, már rég elmentek.
És mégegyszer mondom, ezek nem az én szavaim, sőt sokaktól hallottam már ezt csak más-más formákban, de mélységesen egyetértettem mindenkivel aki ilyen állásponton volt.

De ezt is csak azért irtam le, hogy a fele banda figyelembe se vegye, a másik fele meg megszólhasson megint. :rohog:

Módosította conBarten: 2005.07.01, 11:10

Borg

Borg

Lasombra Antitribu

• Fórumita
  • 1502 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.01, 00:22

úgy érzem a futurisztikus star-wars klónok számára is érdekesség lehet,

Ezután a SW faj után nem hinném :)

Neph, nem azt mondtam, hogy nyárra kéne, csak maximum nyáron találni ilyet....amúgy nem kell megsértődni azon, hogy nincs olyan aki megütné a mércét. A látszat ellenére azért mégis elég sok felelősség van a modok vállán. Emellet türelem és rengeteg tolerancia kell. Szerintem.

Alew ez gyakran előfordul :(

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]