Ugrás tartalomhoz

Fotó

Flame #2

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
2143 hozzászólás érkezett eddig

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.06.30, 22:47

De mondjuk a játékosok(fórum Mod)[Véletlenül sem pl. Alewra gondolok :( ] „fejlesztései” valószínűleg örömöt okoz neki, különben ő se csinálná.

Határtalanul naiv vagy Borg.

Alew

Kiba

Kiba

Lion-Dancer

• Fórumita
  • 382 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.06.30, 22:32

Egyébként biti kezd nagyon realisztikussá válni. :(

Ma hajnalban fennt voltam, egy régi-régi-régi karakteremet visszareggeltem (Nudrial - kobzosok) és bementem vele játszani.

Egy felpurr macska hölgyeményről van szó, aki rettenetesen félénk, s szelíd.
Először is találkozott egy robotszerű izével. Ez még okés. Majd még valakivel, akitől logikusan megrémült, mert a teremben kezdett el nyújtozkodni, s a karakterem szerint nem normális, hogy lazán a teremben aludjon valaki, olyan helyen ahol állandóan történnek furcsaságok.
Majd halálra rémült a teremben felcsapó füstből kilépő alakra. A karakter realisztikus, szerinte ez nem volt nromális, nagy nehezen megnyugtatták.

Eddig oké.

Utána már nem.
Megjelent egy harmadik játékos, aki térkapuból jött, egy tűzgolyó vagy minek a kíséretében. Logikusan egy paranoiás fiatal VÉDTELEN, kobzos macska lány mégis mit csinálna ilyenkor? Logikusan a földre veti amgát és meghúzodik, mert FÉL. Szelíd, csendes meg egyebek. De ez a fentebb említettek végett még paranoiásabbá tette.
Majd onnantól ejtve lett a karakter.

Magyarul basztak rá, akár el is vérezhetett volna, mintha ott sem lett volna. Mély tömény hullaszag. El kezdek puszi, meg pacsihaverkodni a térkapussal, a többit meg ejtették.

Ez tök valóságos a mai világhoz, bár azért egy beszélő macskaember úgy érzem a futurisztikus star-wars klónok számára is érdekesség lehet, főleg a hangszerével egyetemben.

Miután kukkoltam továbbá, lsz e valami reag de semmi, kimenekítettem a karaktert onnan.

Rá kb 3/4ed órával egyiküknek feltűnt, hogy jéé hol a macskalány.. ház hurrá.

Na kérem szépen ennyit akartam csak mondani, bár ez közel sem olyan hú-de-nagy-flém dolog, csak nekem furcsa volt. A karakteremet kijátszom, s én ezt azért nem láttam olyan nagyon reálisnak.

Csak mert még ráadásul le se köszöntem, hogy mennem kell a karakterrel, hátha, hátha egyikük fogja az adást.. de hát.. hamis remények :)

De mit lehetne ez ellen tenni? Kb semmit.. sok antirpgs állat van, mint régen.

A különbség meg nem abban van, hogy több barom mászkál bitorlón, hanem abban, hogy akik felemelték a színvonalat sorozatosan letűntek. Meg ahogy annak idején Eladamirral konzultáltam, egyesek poénra veszik egyes karaktereket. Egy pár pillanat alatt porig tudják alázni a preciz, kissé prüd s komor karaktereket a totális idiotizmussal.

Akik kijtászanak mindent, megelégelték. S elhúztak a picsába. S maradt itt a többi gyér.

Persze ezzel nem azt akartam kifejezni, hogy mindeki szar maradt csak bitin, de lényegesen eltűntek színvonal emelők, s kevesebben maradtak korrektek.

S nem azt akartam mondani, hogy istenitsetek, mert olyan jó vagyok, pusztán megállapítás volt részemről.

Ja s pár karakteremet visszareggeltem, a képükért, a nevükért, a legendájukért. Az emlékekért, ha olyanok vannak bennt akiket ismerek, illetve akikről látom, hogy nem barmok az én felfogásom szerint, akkor belesek terembe is, de nem óhajtok megint totéálisan belefolyni s megint csalódni az egészbe.. etc

De mikor aktív voltam akkor is UGYANEZ volt a baj, mint most. Akkor változott? Nem.
Most se fog.

Nah a hú-de-bölcs Kibát hallhatták, most megyel lehúzom magam, de nem voltam kéeps kussban maradni.

Tisztelettel:

Kiba

_Nephertity (NPC/NJK)

_Nephertity (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.06.30, 22:24

Nos,valóban nagyon sok ilyen karakter/játékos van mostanában,aminem én sem örülök,de sokan vannak,akik rendesen játszanak,vagy játszanának,ha lehetne...No és ezek a bizonyos emberkék nem érdemlik meg az ilyen beszólásokat. :(

kotopulo

kotopulo

Csirke

• Archívum
  • 432 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.30, 22:03

Neph. ez van, ez a személyes véleményem.... ez van én viszonylag folyamatosan figyelem napközben az emberek játékát, ha nem is mindig de azért kukkolok, és most azokra céloztam akik folyton fentvannak és vagy nyáladzanak vagy tápolnak vagy... szinte mást nemistudok mondani...

Christ uram te pedig az egy dolog hogy egész nap a gép előtt vagy de én tudom mennyit bitizel, nemsokat, mert figyelekám :)
Szóval egyrészről tudod hogy nem neked szántam, hanem azoknak, akik beregelik a karit, és egész héten éjjel nappal jáccanak....

Nemfogom elkezdeni őket most komolyan hurrogni, szívem szerint azt tenném, de nem kell ez ide, elég szerintem annyi amit eddig irtam.

A helyesíráshoz meg az igék kihagyásához meg annyit hogy mégis mit vártok egy CSIRKÉTŐL??? :P
de azért Christ uram megjegyeztem hogy beszósz (kábbé :( ) :pirul:

A többit majd ha kezdek józanodni .............

Csirke

Dragonblade

Dragonblade

Swingelő kobold

• Archívum
  • 718 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.06.30, 21:52

Eszembejutott! :lol:

Thrillion-Biti...

Én ezen kezdtem el töprengeni a dolgot. :)
Amikor először jutottam nethez rendszeresen, Thrillionozni kezdtem, merthogy az volt újabb, meg a bitit nem láttam. :( Egy hónap után úgy meguntam, mint a fenét. :) Unalmas volt, hogy meg vannak adva a dolgok, unalmas volt, hogy be van határolva, mit lehet, mit nem, mit tehetek, stb, és hiába van fórum, ha maga a játék erre orientál, és ebből épül, a játékosok jórésze is gondolom csak azzal foglalkozik, mint egy netes tamagocsival. :)
Aztán biti. Úgy lekötött egy idő után, hogy már-már függő lettem. :D Teljes szabadságérzet... meg minden. :P Olyan karakter, amiléyet csak el tudok képzelni (persze a jóízlés határán belül :D), olyan háttér, hogy pfű, ha jól csinálom... És naaaaagy nagy szabadság. :pirul: Érdekes volt. Többet voltam ideges mások miatt, az biztos, de többet is tudtam hűdenagyon örülni, hűdenagyon röhögni, szóval, mindenből több volt, kivéve talán a játékosok számát. :rohog: Bár ki tudja :D Szóval nem tudom.
A korlátozás jó is, meg rossz is... Tényleg kéne valami erősen kilengésképes kompromisszum...
Én speciel arra gondoltam, hogy lenne ajánlott, meg nem ajánlott dolog. :D Vagy ilyesmi. :para:

_Nephertity (NPC/NJK)

_Nephertity (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.06.30, 21:38

Oké,oké,én csak egy ötletnek szántam, mert ez a ma délutáni dolog már elérte az idegesítő és elkedvetlenítő szintet... :)

Egyébként Koto,hogyhogy egy olyat sem tudsz mondani,aki megütné a mércét...Hát,kössz szépen ezt a beszólást mindenki nevében... :( :P

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.30, 20:43

christ, "és megüti a mércét"  :(  :P

Jóh...igaz :pirul: csak fel akartam kicsit vágni...hátha valaki nem veszi észre :)

Frie

Frie

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 243 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.06.30, 20:43

üdv-üdv,

már napközben is akartam csak nem jutottam el odáig, szal alább az elérhetőségem napközben reggel 8 vagy 9-től délután 4 vagy 5-ig, kivéve amikor szabin vagyok :(

MSN: crear@freemail.hu

páá, Frie

Módosította Frie: 2005.06.30, 20:43

_freeza (NPC/NJK)

_freeza (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.06.30, 20:36

christ, "és megüti a mércét" :( :)

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.30, 20:09

Jó akkor most énis beszólok.....

Az egésznapos bitorlók fele vagy aklapból láma vagy asse tudja miaz az rpg....
Sokan vannak akik éjjel nappal felvannak és csak a saját kis köreikkel olyan játékot ami szvsz minősíthetetlen....szar....

Jelenleg egy darab olyan játékost nemtudnék mondani aki szinte mindig fentvan és megüti a mércét....

Ebbe csak két helyen kötnék bele...

1. én azé szinte egész nap gép előtt vagyok munka miatt, meg mert nincs itthon jobb dolgom :P :pirul:

2. a sokan kezdetű mondatból kihagytál némi nemű igét :) :(

Shiny

Shiny

MárványTünemény

• Fórumita
  • 323 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.30, 20:07

Nepher, nem hinném, hogy volna olyan ember, aki minden idejét, ami szabad, arra szánná, hogy azt lesi a bitin, mikor jön kezdő...van neki jobb dolga is gondolom :( meg előbb utóbb megunná...valsz azért van annyi mod, amennyi...és nem egy ember...sok :)

kotopulo

kotopulo

Csirke

• Archívum
  • 432 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.30, 20:06

Jó akkor most énis beszólok.....

Az egésznapos bitorlók fele vagy aklapból láma vagy asse tudja miaz az rpg....
Sokan vannak akik éjjel nappal felvannak és csak a saját kis köreikkel olyan játékot ami szvsz minősíthetetlen....szar....

vannak kivételek de a többség ien...

Athost pl egyáltalán nem javasolnám MOD-nak....

Jelenleg egy darab olyan játékost nemtudnék mondani aki szinte mindig fentvan és megüti a mércét....

Mindenkinek megvan a saját ideje amikor általában tud játszani, énis sokszor vagyok úgy hogy nincs affinitásom a játékhoz de azért kukkolok...

Tudom hogy sok MOD is van így....
Most pl én 1 hétig nemvagyok de ülönben igyekszek figyelni, és elkerüli azokat a helyzeteket amikor nincs MOD...

ennyi mert most mennem kell
CSOKI
Csikre

_freeza (NPC/NJK)

_freeza (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.06.30, 19:37

Athos! Játsz Thrilliont!

lényegében ez az amit még bele kéne rakni a játékszabályokba

_Nephertity (NPC/NJK)

_Nephertity (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.06.30, 19:08

Borg:Már boccs,de én az egész napos bitizők modnak kinevezését nem csak a nyárra értettem,sőt,nem is például egy diákra gondoltam,aki a 12 hónapból 9-10ben maximum este kerül netközelbe,mert suliban van,tanul,stb,stb,hanem valakire,aki tényleg az év nagyrészében tudja figyelni a bitit -esetleg meló közben is (merthogy vannak ilyen klassz kis állások is..:( ...
Azt nem tudom,hogy van-e konkrétan ilyen emberke,ittkezdődnek problémák.. :P
És persze az lehetetlen,hogy a nap minden percének minden másodpercében
csak a bitire figyeljen valaki,ezt tudom...
Ha ez megnyugtat,nem magamra gondoltam,csakmert nyáron ráérek sokat netezni...
Csak egy tanácsnak,vagy ötletnek szántam...:)

Borg

Borg

Lasombra Antitribu

• Fórumita
  • 1502 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.30, 18:04

Durván sorba reagálok, így lehet, hogy már lehurrogtátok, vagy igazat adtatok neki, de én alulról felfelé olvasva reagálok.

LadyC mint általában igazat szoltál. De mondjuk a játékosok(fórum Mod)[Véletlenül sem pl. Alewra gondolok :( ] „fejlesztései” valószínűleg örömöt okoz neki, különben ő se csinálná.

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Athos, amikor azt írod, hogy vitatkoznál, miért ugyanazt írod, csak rövidebben mint LC? Hisz bár valószínűleg én nem figyeltem eléggé, de pl LadyC sose mondta, hogy ez a készítők hibája, vagy azoké, aki segítettek vagy törekedtek a jobbá tételben…azt leszámítva, hogy véleményem szerint azokat védted, akik szinte szóba se kerültek, gyak. azt mondtad mint ő!

Aztán, bár az ötlet jó, azért a választható lehetőségeket át kéne fogalmazni.

Aztán: ÉS MI VAN, HA VALAKIT AZÉRT DOBNAK KI A KLÁNBÓL, MERT ÖSSZEVESZETT A KLÁNVEZÉRREL, AZ MEG SZEMÉT, VAGY NÉZETELTÉRÉSÜK TÁMADT ETC. ETC. Tehát ezzel vissza lehetne élni.
Azért ne felejtsd el, hogy ez egy ingyenes, mindenki számára elérhető online játék!

Persze Athos, és te veszel új gépet szervernek, te fizeted a plusz tárhelyek minden költségét nem?! Sőt te fektetsz bele egy csomó szabadidőt a kidolgozásában. Sőt, neked van annyi szabadidőd, hogy kalandmesterkedj, mert az olyan marha egyszerű.

Athos! Játsz Thrilliont!

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Tényleg, lehetne kirakni valahova egy MOD elérhetőséget. Gondolok egy ICQ számra, vagy egy MSN címre. Mert ugye azt ne várjuk el egy MOD-tól, hogy mindig figyelje a bitit….

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Athost modnak?! Csak mert sokat van fent….:-<
--------------------------------------------------------------------------------------------

Nephertity: Olyan ember nincs. Attól, hogy egy-két embernek nyáron semmi jobb dolga nem akad, mint verni a billt, attól még ne legyen mod!

Shiny

Shiny

MárványTünemény

• Fórumita
  • 323 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.30, 17:01

Egyszer kérdeztem BePét, és akkor azt mondta, utánalehet, csk igen hosszadalmas munka lenne...bár nemtudom...

Nesta_Torrine

Nesta_Torrine

Rowon Kapitánya

• Fórumita
  • 1309 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.30, 16:47

Egen. Ezzel operál a mi hírneves barátunk. Azért kérdeztem, hátha tudnak tenni ezzel valamit az "égiek".

_freeza (NPC/NJK)

_freeza (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.06.30, 16:45

ha törlöd magad sztem eltünnek a beszólások

Nesta_Torrine

Nesta_Torrine

Rowon Kapitánya

• Fórumita
  • 1309 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.30, 16:39

Ehemm... én is láttam az Athos által említett garázdálkodó egyént. Nem tudom a modok utána tudnak-e keresni, de egy IP-bannal lehetne leginkább honorálni az ilyesmit....
Tessék, szerintem ez is ő:
17:40:55 [ADMIN] : van valami próbléma?

Módosította Nesta_Torrine: 2005.06.30, 16:41

_Nephertity (NPC/NJK)

_Nephertity (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.06.30, 16:37

Igen,Shiny-nak igaza van,de ezért pont egy olyan emberkét keresni,aki itt sokat van itt és rendszeresen és tudna figyelni...Szerintem...
És ez már tényleg durva és biztos,hogy nem véletlen,hogy pont ma jut eszébe minden hülyének regelni bitire...

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]