Ugrás tartalomhoz

Fotó

Highlander: the Gathering

• Válasz írásához lépj be
137 hozzászólás érkezett eddig

Edorn

Edorn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.07, 16:36

No mégegy...

Edorn:
1. tényleg lassan készül (nemtom a könyvben még mit írtam, de mostmár több, mint 2 év...)
2. karilapot küldjem? Felfér?

Erik:
az volt, hogy "egy próbálkozás...", és eredetileg a Mage-ban volt, csak átpakolták. Akkor kértem, hogy csináljanak egy Egyéb WoD fórumot, és oda, illetve, hogy írják át az alcímet.

Háát... Küld el, és ha sikerül megszervezni a + tárhelyet, felrakom... De már most is van fenn egy. Ha a tied jobb ennél, és kb azonos, vagy kisebb méretű, akkor már most cserélem!

Edorn

Edorn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.07, 16:33

A Changelingekkel mindenki rokonságban áll! Azaz, minden természetfeletti a changelingekből lett! :rohog: :lol: (A tündérek tényleg így gondolják!)

Ja, a képességeket csak gyorsan átfutottam, de nem találtam köztük az általam legjobbnak tartottat... Ami a legjobban tetszett... :D
Az egyik sorozatban volt. Volt egy halhatatlan, aki kutyákat tenyészetett, és szinte már egy hullámhosszon gondolkodott velük, meg fordítva. Meg mintha valami telepátia szerű izével parancsolt volna nekik...
Ilyen nincs? :D :lol:

_Vörös Erik (NPC/NJK)

_Vörös Erik (NPC/NJK)
  • Látogató

Az a Duncanes sztori érdekes...

Derfel

Derfel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

No mégegy...

Edorn:
1. tényleg lassan készül (nemtom a könyvben még mit írtam, de mostmár több, mint 2 év...)
2. karilapot küldjem? Felfér?

Erik:
az volt, hogy "egy próbálkozás...", és eredetileg a Mage-ban volt, csak átpakolták. Akkor kértem, hogy csináljanak egy Egyéb WoD fórumot, és oda, illetve, hogy írják át az alcímet.

Módosította Derfel: 2004.10.07, 16:34

_Vörös Erik (NPC/NJK)

_Vörös Erik (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.10.07, 16:32

Észre se vettem az alcímet. Eddig mi volt?

Derfel

Derfel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.07, 16:28

Most tudatosul bennem: Átírták az alcímet! Nem tudom mikor, de köszönöm ő-hatalmassága-moderátor-úr! (úgylátszik mégis megkapták a U2U-t) :rohog: :lol: :lol:

Derfel

Derfel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.07, 16:26

Mage: ezért hagytam ki az ilyeneket. Igyekeztem a film hangulatát visszaadni...

Meg mostanság találtam a következőt a egyik honlapon (linkek lejjebb):

A Tündérmese (ahogyan Duncan mesélte el Belindának)
- Régen a tündérek egy távoli helyen éltek. Gyönyörű városuk volt akkoriban, magas fal vette körül, meg fehér kőtornyok...
- És milyenek voltak?
- Hát, olyanok, mint minden ember, csak éppen ők sokáig éltek és nem öregedtek meg...
- Mint Pán Péter!
- Igen, majdnem. A tündérek szépek voltak, bölcsek és borzasztó okosak. Ámde ahogy múlt az idő, egyre többen lettek, és már nem fértek el a gyönyörű tündérvárosban. Hát elmentek a hegyekbe, a sűrű erdőségekbe, a barlangok mélyére. De az emberek ott rájuk találtak, és nekik tovább kellett menniük.
- Szegények... És most hol élnek?
- Hogy hol, Belinda? Itt élnek közöttünk. És tudod mit csinálnak? Védelmezik a gyerekeket, néha mesét is mondanak nekik...
- Te már láttál tündért?
- Oh, sokat.

Ja: a betűtípusok nélkül kissé sután néz ki a book, majd igyexem előkaparni az egyik CD-ről. (most nekem sincs fenn)

_Vörös Erik (NPC/NJK)

_Vörös Erik (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.10.07, 16:23

Semmi, csak ez a villám durrogtatás meg ilyesmi. Azt inkább a Mage-k szokták.
Changeling kapcsolatról meg csak annyit olvastam, hogy ők tudják honnan származnak a halhatatlanok

Derfel

Derfel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.07, 16:19

Erik: konkrétabban mire gondolsz? A filmekből indultam ki, tehát nem tudom.
Egyébként a többi természetfeletti közül a Mage-okra hasonlítanak legjobban, de a legendák szerint a Changelingekkel állnak rokonságban.

Derfel

Derfel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.07, 16:17

Na gyorsan megnéztem a bemutatót:

1. Connor kettévágja, és kettő lesz belőle
2. Van valami kék térkapu (amolyan StarGate... hm.) Ahonnan Duncan és Connor kiugrik
3. A repülő kardot némi fényeffekt kíséretében megállítja
4. Valami gömbben (ami szétpukkan...) látja Connor kiáltó arcát

Kell bemozdulását az oszlopnál legfeljebb gyorsaságnak tudom elképzelni, de így sem jönne ki a lépés. Nem tom. Talán nem is kell, hiszen ő a legtáposabb Halhatatlan.

Edorn

Edorn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.07, 16:14

Edorn: Hasznos a honlapod. Olyan dolgokat is megtaláltam rajta, amit máshol nem.

Köszönöm... Igyekszem... :rohog: :lol:

_Vörös Erik (NPC/NJK)

_Vörös Erik (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.10.07, 16:14

Derfel.
Én még nem láttam ilyen verziót, ahol a Halhatatlanok, inkább hasonlítanak Mage-kre.

Derfel

Derfel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.07, 16:08

Tatam-tatam-tata
Peregnek a dobok: ez a 100. üzenetem :rohog: :lol: :lol:

Edorn: Sorry, ez képekkel, meg minden, meg került bele némi szöveg. (nem mind tőlem: pl kronológia, szereplők leírása). A színes szövegek az újak, és azok, ahol még javítani, kiegészíteni kell. A színek nem jelentenek semmit, csak hogy mikor csináltam, és milyen kedvemben voltam. :D Egyébként kösz. A tárhelyem halott, és lusta vagyok vesződni vele.

Vörös Erik:
A teleport az szvsz nagyon nem illik bele halhatatlanok világába: a halhatatlanok (szinte) összes különleges képességük az szikráról szól, amely visszahívta őket a halálból (olvasd a verzióm, ott le van írva), és így minden képesség olyan, hogy gyógyulnak, testüket erősítik, vagy kapcsolatba lépnek olyan dolgokkal, akiben szintén van szikra (tehát élőlényekkel). Tudom sok olyan H. kidolgozás van, ahol villámok, teleport, meg ilyen, de totál más a feelingje. Ez így nem olyan Hollywoodias, hanem inkább a sorozat "feltűnésmentes természetfelettijére" hasonlít.

_Vörös Erik (NPC/NJK)

_Vörös Erik (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.10.07, 16:04

Edorn: Hasznos a honlapod. Olyan dolgokat is megtaláltam rajta, amit máshol nem.

Edorn

Edorn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.07, 16:01

Ő... A frissítéssel várni kell még kb 10-15 percet, mert most vettem észre, hogy érkezett valami a postafiókomba... :lol:

Bazz... Az előző nem volt ekkora!!! :rohog: Na mindjárt próbálok helyet csinálni a tárhelyemen, mert az egyenlőre elég kicsi... (épp most akartam +tárhelyet igényelni) De megoldjuk...

_Vörös Erik (NPC/NJK)

_Vörös Erik (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.10.07, 16:00

Jaja láttam.
Ha jól emlékszem, az ujjhegyével állította meg a kardot, és az aztán ott lebegett, meg saját magát klónozta.

De egy valami még nem dőlt el.
Az elején, a menedéknél, amikor az oszlop mögé bújt, és eltűnt onnan.
Szerinted teleportált, vagy csak nagyon gyors? Én maradok a teleportnál :rohog:

Derfel

Derfel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.07, 15:55

Csak az én verziómmról tudok nyilatkozni (most kb. 115 oldal, fennvan Edorn-nál)
Nálam elsősorban a Sorozat az alapja, másodsorban pedig a Filmek közül az első, és a negyedik. Mostanság inkább a negyedik (minél többször megnézem... :rohog:)
Vannak benne vicces dolgok. A bemutatót láttad? Ott csinált még Kell elég vicces dolgokat, amik kimaradtak a filmből.

_Vörös Erik (NPC/NJK)

_Vörös Erik (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.10.07, 15:51

Ok csak gondoltam elküldeném BePének, hogy tegye fel.
Mondjuk ez már nem lehetséges, mert sajnos csak 1oldal maradt meg belőle :rohog:
Sajna formatálni kellett a vinyót, és mikor kiírtam a dolgokat, hát az a két oldal rejtett mappában volt...
De szerencse, hogy maradt belőle nyomtatott példány
Na de össze-vissza fecsegek itt.
Amúgy a Hegylakó 4 mennyire járult hozzá az rpg-hez?

Derfel

Derfel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.07, 15:47

Szerintem nyugodtan.
De ha elmész egy-egy Highlander oldalra, elég sok logot lehet találni (bár a legtöbb színes, de erre van a képszerkesztő...)

_Vörös Erik (NPC/NJK)

_Vörös Erik (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.10.07, 15:43

Azt, amelyik fent van rpg.hu-n.

Csakmert felhasználtam belőle a logo-t meg ilyesmit a saját, háromoldalas karlaphoz

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]