Ugrás tartalomhoz

Fotó

Highlander: the Gathering

• Válasz írásához lépj be
137 hozzászólás érkezett eddig

Derfel

Derfel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.06, 15:34

O.K. Csak a honlap kissé képlékeny: mivel nincs időm, ezért leginkább egy-két letöltés, és kész... (hát igen, az egyetemi élet)
Myrddin: mire gondolsz? Player's Handbook? Elvileg az fennvan itt a letöltések közé. Ha másra, akkor írd körül légyszi (lehet, hogy érdekelne a dolog)

Edorn

Edorn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.04, 09:37

Jujuj! Most veszem észre, a szolgáltató galád módon törölte a site-omat, so: újra fel kell tenni. (Mi van? Átok ül rajtam: a leveleim is mind eltűntek... Irgum burgum!!!)

Ha sikerült a dolog, lehetne, hogy a honlapodat feltünteted az adataid közt? (Szerintem gyorsabban oda lehetne találni... :D )

Myrddin

Myrddin

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 405 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.03, 18:24

Ave!

A Storytellerhez neten kiadott Highlander cucchoz egyszer láttam valahol egy kiegészítőt, új Élénkülés képességekkel, meg minden nyalánksággal... az nincs meg valakinek véletlenül?

Derfel

Derfel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.03, 17:44

Jujuj! Most veszem észre, a szolgáltató galád módon törölte a site-omat, so: újra fel kell tenni. (Mi van? Átok ül rajtam: a leveleim is mind eltűntek... Irgum burgum!!!)

Derfel

Derfel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.03, 17:08

Tényleg ennyire nem érdekel senkit a dolog, vagy csak nyár van? (Jó ez utóbbi alól én sem vagyok kivétel: az ígért új verziót még mindíg nem fejeztem ám be...)

Derfel

Derfel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.08.16, 17:49

Van néhány újítás (már amennyi időm volt a nyáron), amint tudom, felteszem a linkre. Addig is kűldjétek az eddigi verzió hibáit.

_Blackbeetle (NPC/NJK)

_Blackbeetle (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.11, 11:37

Edorn: O.K., lényegtelen, a sajáton már fenn van. A link lenn található, a weboldalon (is) dolgozok... Majd csak kész lesz.

(Derfel vagyok, csak az elérhetőség hiánya miatt Blackbeetle-vel küldettem el az üzenetet)

Módosította Blackbeetle: 2004.07.11, 11:38

Edorn

Edorn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.07, 15:32

kicsit OFFF:

Derfel: Ja, bocs hogy én nem küldöm el neki, meg nem próbálom felrakatni, csak szerintem engem BePe nemigazán szeret, mivel gyakran belekötök a dolgaiba... :) Szigorúan csakis a jószándék vezérel, de hát ki szereti, ha valaki elkezd magyarázni, hogy de ez meg ez így sokkal jobb lenne, meg hasonlók... :) (Úgyhogy asszem BePe előtt teljesen elástam magam... :ugri: )

Módosította Edorn: 2004.07.07, 15:32

Edorn

Edorn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.07, 15:16

Na, öt perc és feldobom a honlapomra... (link alább látható :ugri: )
Illetve majd mindig frissítem is, ha lesz újabb verzió...
RPG.HU-ra meg csak el kell küldened BePe-nek, hogy rakja be a letöltések közé... (cím: novella@rpg.hu)

Derfel

Derfel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.02, 18:47

Na: némi szenvedéssel sikerült felpakkerolni egy oldalt. Szoval: egyenlőre még csak egyetlen-egy link van rajta, az egész egy darab fehér oldal. Majd, ha lesz időm elkészítem normálisan is. Ez alatt a link alatt mindíg a legfrissebben felkerült verzió lessz.

Na itt a link: Legújabb verzió

Derfel

Derfel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.02, 18:05

Hali!

Készül a tárhely,hova mindíg felteszem a legfrissebb verziót, de amíg készül, addig bárki kéri szívesen elküldöm neki e-mail-ben.

Edorn: azóta kissé bővült a figyelős rész, meg belekerült egy háttér, ami azt szolgálja, hogy meg tud tanulni néhány Élénkülés képességet mester, vagy fejezés nélkül, illetve a szabad pontokból lehet vásárolni Élénkülés képességet (szintfüggő)

Proximo: a google-t próbáltam, de általában időhiányban szenvedek, (most épp vizsgázok) és nincs időm átnyálazni mindent, és kiválogatni az értelmes oldalakat. Hogy érted az előtörténetet? Az szinte minden WoD-ban fontos. (Vampire, Mage, Werewolf...) Bár meg kell hagyni: a Halhatatlanok esetében ez kissé rendhagyó.

A Halhatatlanság: erre már egy viszonylag kialakult, és elfogadott kép van: a Halhatatlan meghalhat, de feléled. A víz alatti életben maradás kérdése: hát ezt a régi angol verzióban úgy oldják meg, hogy van egy Élénkülés képesség, aminek az a neve, hogy vízlégzés, és elég hosszú ideig képes a víz alatt tartózkodni.

Proximo

Proximo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 202 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.02, 09:13

Derfel: Ha beírod a google-ban, hogy highlander, kiad min 100.000 site-ot, de ami tényleg jó, az ez:
http://www.seventh-dimension.org/

Itt 3350 hegylakós történet (novella) van, alap angol nyelvtudással is élvezhető.

A WoD-os verzióból amit kiemelnék, hogy az előtörténet itt TÉNYLEG nagyon fontos.
Pl. Richie vs Methos. (Születési év I.e. 2000 vs. 1970) -> van egy kis különbség a tapasztalatban...

A másik érdekes kérdés a hallhatatlanság. Az eredeti hegylakó filmben nem is halnak meg (pl. amikor Ramirez kidobja a csónakból Connort, az a víz alatt normálisan lélegzik.) Evvel szemben a sorozat úgy veszi, hogy ha "megölnek", akkor egy kis ideig halott vagy, majd "feltámadsz".

Derfel

Derfel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.01, 14:45

Proximo: kössz az oldalt, egyenlőre csak elugrottam, nem volt időm tüzetesen megnézni, de ígérem meg fogom. Vannak még ilyen linkeid? A játék még nincs teszt-állapotba, egyenlőre még be kéne fejezni a systemet, meg a hátteret, szóval egyenlőre itt tartunk. A lényeg most az lenne, hogy tényleg legyen egy nagyjából végleges forma, ami nem tartalmaz túl nagy hibákat. :(

Edorn: A nyers verziót elküldtem. Megtennéd, hogy felteszed valahova, pl. itt az RPG.hu-ra?

Azóta már (ez kb háom napos verzió) van néhány új dolog, de semmi szignifikáns, majd ha lessz időm beírom.

Tudtok még valami jó oldalt?

Módosította Derfel: 2004.07.01, 14:46

Proximo

Proximo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 202 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.01, 12:30

Csakhogy tesztelni is kellene, szóval ha összejön egy parti (ami highlanderben nem feltétlen nagylétszámú, szvsz) akkor szívesen jövök.
A "hegylakóságról" egész sok háttéranyag van itt.
http://hegylako.fplanet.hu/_dwad_/frameset...ako.fplanet.hu/

Kár, hogy rég lett frissítve.

Derfel

Derfel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.30, 06:53

Na szoval: ez is WoD-hoz van, csak néhány eltérés van. Megpróbálom méég a héten felnyomni, de nem biztos, mert nem othonról netezek, és nem tudom, mikor lesz alkalmam.

Edorn

Edorn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.29, 10:11

Nekem van pár Hegylakós rpg változatom (asszem mind a WoD-hoz lett készítve). Illetve pöpec karakterlapom... :lol: Akit érdekel, szóljon és küldöm...

Derfel: Valami bővebbet a dologról... :( Esetleg el tudnád küldeni az eddigi verziót? (edorn@freemail.hu) Vagy hová akarod feltenni??? :lol:
(Ha gondolod, nézd meg a honlapom, ahová akár fel is lehetne tenni, hogy mindenki letölthesse... :sor: )

Módosította Edorn: 2004.06.29, 10:12

_Blackbeetle (NPC/NJK)

_Blackbeetle (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.06.29, 08:17

Helló!
Elolvastam az alapkönyvet (illetve csak kiegészítőt, amit kiadtak), és azt kell hogy mondjam, nem is rossz. Bár van benne pár következetlenség, deehát az minden rpg-ben van...

Hogyha van valakinek valamilyen anyaga az RPG-ről akkor szívesen fogadnám, hogyha elküldebé a blackbeetle@freemail.hu-ra... szerintem megér egy misét.

Egyébként szerintem jó látni, hogy nem csak a megszokott rpg-k iránt érdeklődnek az emberek... és valami ritkaság is bekerült a fórumba.

Derfel

Derfel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.29, 07:24

Hello!

Bocsánat, hogy ide pofátlankodom, tudom, nem teljesen ide vág a téma. Na szoval, miről is van szó? A jó multkorokba rámjött az ötperc, és nekiálltam egy Hegylakó szerepjátékot csinálni. Alapnak az RPG.Hu-n is fellelhető könyvet használtam, de azóta már teljesen eltértem arról. Ennek a fórumnak az lenne a lényege, hogy ebben segítsetek nekem. Márminthogy szívesen vennék minden tanácsot, ötletet, egyebet. Ezt megkönnyítendő, amint alkalmam lessz rá, felteszem az eddig kész verziót.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]