Ugrás tartalomhoz

Fotó

Csonttorony

• Válasz írásához lépj be
1390 hozzászólás érkezett eddig

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.19, 13:10

Megvárja, míg LadyCrow megbeszéli korábbi ügyeit, s azután jelenik meg a háta mögött. Mikor már nincs senki, aki zavarja, akkor kezd el beszélni.
- Beszélnünk kell néhány dologról... előszöris a vízesésről, amit mindigis sajátomnak tartottam, hisz a Kastély lakóinak én mutattam meg a létezését. Van egy olyan érzésem, hogy közöd van a mérgezéséhez...
- Másodszor egy szövetséget szeretnék ajánlani... ennek a szövetségnek több tagja lenne, s mind arra törekednénk, hogy az egyensúly a jó és rossz között fennmaradjon. Ha szeretnéd, bővebben kifejthetem, mire is gondolok...

//Bocs, hogy most írom, de nem akarom kivárni, mikor nem lesz másik megbeszélés... :buli: //

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2261 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.19, 11:41

Á, Helytartó... remek, kövessen, nem messze innét van egy romos ház, ott nyugodtan beszélhetünk... sajnos amíg a grófság nem épül ki jobban, nincs lakosztály, ahová vezethezném. De kérem, gyorsan beszéljen, hisz ma éjszaka elutazom egy másik síkra... //IRL nyaralás// de némi időt még szakíthatok a dologra. Mortanus pedig hű emberem; nem adom ki semmiféle inkvizíciónak. A Sír Szövetsége otthont nyújt neki is.

Módosította LadyCrow: 2004.07.19, 11:43

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.19, 10:35

Személyes ellentétüknet félretéve maga nem rossz ember, csak kicsit gőgös. Nem akarok fenyegetni, ez itt Lady Arallu Crow grófnő területe, és nem célom idhozni katonákat.

Nem közönséges és hitvány bűnöző ön Mortanus, hanem egy különleges és furcsa ember...aki rossz emberrel kezdett. Nem porszem, hanem a gép szelleme. *Rákacsint a maszkosra* Nem fogom itt keresni, ott keresem majd, ahol megtalálom. Ne féljen, nem akarom megölni. Még csak börtönbe csukni sem. Csak tudja, hogy magán tartom a szememet.

Alew

_Mortanus (NPC/NJK)

_Mortanus (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.19, 10:25

Ugyan-ugyan. Amíg egy tisztességes eljárást sem képsesek felmutatni, ugyan milyen alapon tekintenek engem valami hitvány bűnözőnek? Mintha csak gyilkoltam vagy raboltam volna. elnyom egy mosolyt Úgy látom én vagyok a porszem Terália gépezetében. Ez lesz a bizonyíték arra, hogy a körülményes eljárások megbénítják az államot, és hogy az úgynevezett jogállam életképtelen. röviden felnevet És mielőtt felfortyanna, fölösleges azzal fenyegetnia a Sír Szövetségét, hogy katonákkal jön ide elfogatni. Sok hely van ebben a királyságban, ahol a magamfajta meghúzhatja magát. A múltam egyesek számára nagyon is jó ajánlólevélnek számít. Így fölösleges itt keresnie. De ha üzenete van számomra, talán innen odatalál hozzám. Hisz a barátság erősebb kötelék a törvénynél. Sarkon fordul, és elindul a lefelé vezető ösvényen

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.19, 10:12

Mortanus. Maga körözés alatt van, jobb, ha elmegy, mielőtt elfelejtem elfelejteni, hogy láttam. Nem kérek semmit. *Recsegi fagyos hangján* Az út se fárasztó, se hosszú nem volt. Amúgy örülök, hogy örül nekem.

Alew

_Mortanus (NPC/NJK)

_Mortanus (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.19, 10:07

léptek hallatszanak a közelből, majd előbukkan Mortanus

Alew helytartó, már messziről láttam, hogy közeledik valaki, node minő meglepetés, hogy ilyen magasrangú vendégünk van. Esetleg hozassak önnek valami frissítőt a fárasztó út után?

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.19, 09:38

*A lovas felkaptat a sziklaperem közelébe, aztán lováról leszállva halad tovább, immár gyalog a keskeny részen. Mikor három lábnyira ér a démontól, halkan szól.*

Estét grófnő! Kereshetnénk egy olyan helyet, ahol megfelelőbb körülmények között tudunk beszélgetni? Megvitatnám a mágikus érc eladásának körülményeit. *Mondja lassú, kimért hangon, majd hátraveti a csuklyáját. Haja dérfehér, szemei jégkéken csillognak, bőre sápatag, alaka hideget sugároz.*

Alew

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2261 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.19, 01:42

*Galaxina hangjára megtorpan, fejét az égnek emeli, várja a szirén felbukkanását. Ugyan kísérete nagyobb része már visszatért a túlnani síkokra, így nincs mögötte kígyózó lidérc-sor, mégis messziről kivenni leplekbe csavart alakját; egy éles sziklapárkányon áll. A vörös lovas könnyedén megtalálhatja.*

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.18, 21:00

*Ismét feltűnik a lovas, vörös köntösén átfúj a hideg, sós tengeri szél, láncinge megcsörren, ahogy a ló a nehéz, kövecses terepen vágtázik. Lady Crow-ot keresi, vagy valakit, aki el tudja vezetni hozzá. Hátán táska, s benne, ha a formából helyes a szemlélő következtetése, nehéz kövek és tekercsek.*

//Majd ha a sötét törpékkel kommunikáltok, szóljatok. Köszi.//

Alew

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.18, 20:48

Egy fényes alak lépked hangtalanul a területen... nem néz semerre, nem figyeli a tájat, csak előre néz, és halad. Szárnyai magasba vannak emelve, s kezében fehér kendő van, hogy jelezze annak, aki esetleg látja, hogy békés szándékkal érkezett. Egyszercsak, amikor úgy rézi, megfelelő hele ért, megáll, s elkiáltja magát.
- Arallu!
Csilingelő hangját hosszan visszhangozza a környék, várva a szó hatását.

Borg

Borg

Lasombra Antitribu

• Fórumita
  • 1502 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.17, 23:32

Mondjuk úgy, LadyCrow, hogy kikerültem a hatalom csarnokaiból. Időlegesen. Üldözni...lehet. Ezt még nem halottam. De remélem elég félelmetes a hírem s egy ideig nem zargatnak.
Köszönöm a segítséget, cserébe felajánlom szolgálataimat, melyek még érnek valamit.

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2261 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.17, 12:39

Mortanus: Valóban, én is a szárazföld belsejére gondoltam. Valamenyik nagyobb, áthatolhatatlanabb láppal övezett sziklás régió megfelelne. Valamint szükséges volna a környék lakóit tájékoztatni érkezésünkről. No meg... ahogy hallottam, akadnak sötét törpök errefelé, őket kellene felkutatni még és... hmm... megtéríteni... jó építőmesterek válhatnának belőlük. Elgard, ha megérkezik, szeretném ha a vallásügyekkel foglalkozna... *vigyorodik el sandán.* A tengerpart védelmét... ágyúk? Hmm. Magam is idegenkedek az efféléktől, inkább mágikusan oldanám meg a védelmet... a jövő héten elutazok egy másik létsíkra, onnan szerezhetek tengeri serpentusokat, szörnyetegeket...

Borg: Valaha a Sír Szövetségének tagja voltál, és hűségesküd még most is tart, cserébe a Szövetség természetesen védelmet kínál neked, és menedéket... ha már a fajtádbéliek üldöznek, ahogy hallottam.

*Grasconak mentális üzenet:*
Örülök, hogy ilyen leleményes vagy, lovagom... valóban jó ötlet lenne kiválogatni a helyiek közül a harcosoknak valókat, és kiképezni őket.

*LC számára kissé terhelő a kíséret idézett lényeit megkötni, így azokat elereszti... *

Grasco

Grasco

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 215 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.17, 08:04

... miután kerít magának egy lovat, csatlakozik Úrnője seregéhez. A sok kis falun áthaladva összeszedi a jó felépítésű és elsősorban kötekedő alakokat, hogy újból megalakíthassa a ShadowKnight-ok egységét.

És hogy miért a kötekedőket? Mert ki kell rostálni az "alattvalók" közül a renitens alakokat, a ShadowKnight-tá válás meg úgyis kiöl belőlük majd minden ilyen haszontalan és gyarló érzelmet...

Szóval összeszed vagy 50 embert, akikből majd talán 20, ha alkalmas lesz Lovagnak...

_Mortanus (NPC/NJK)

_Mortanus (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.17, 00:29

Hát, én nemigen ismerem őket. Szerintem közülünk senki sem rajong ezekért az újsütetű dolgokért. sajnos kénytelenek vagyunk használni őket, ha biztonságban akarjuk tudni magunk. Mindenesetre írok Elgardnak, hogy szerezzen egy tüzérséggel foglalkozó könyvet az angoloktól.

Borg

Borg

Lasombra Antitribu

• Fórumita
  • 1502 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.17, 00:22

Esetleg.. Folytatja Kezdhetném azzal az itt tartózkodásom, hogy megígérem, szerzek ágyúkat. Csak majd mondják meg milyen kell...

_Mortanus (NPC/NJK)

_Mortanus (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.17, 00:19

Igen, nem elvetendő ötlet, bár a zátonyokat problémás mesterségesen létrehozni. Mindenesetre egy parti erődre szükség lesz. És nem ártana, ha lopnánk bele pár ágyút, vagy mi a neve azoknak a fém szörnyetegeknek. Úgy hallottam, azokkal távol lehet tartani a hajókat.

Borg

Borg

Lasombra Antitribu

• Fórumita
  • 1502 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.17, 00:16

Javasolni szeretném Kezdi halkan ,hogy a part védelmét zátonyokkal lássák el, melyekhez hajózási térkép, csak az önök, engedelmükkel a ti birtokotokban legyenek....

//mindezt akkor,ha Mostanus LadyChez szól//

_Mortanus (NPC/NJK)

_Mortanus (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.17, 00:12

Milyen lovagias... lép elő egy fa mögül gunyoros mosollyal, mikor a Alew távozik Azon gondolkoztam, hogy nem túl szerencsés, hogy tengerparon van a földünk. A tornyot szerintem beljebb kellene felépíteni. Azért gondolom így, mert nekünk nincs megfelelő flottánk, az angolok azonban több hajóval is itt cirkálnak, és ők nem igazán szívlelnek minket. A szárazföldön azonban könnyedén megvédhetjü magunkat, amilyen hegyes-mocsaras vidék ez.

Borg

Borg

Lasombra Antitribu

• Fórumita
  • 1502 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.16, 23:02

Pusztán védelmet, néha segítséget és szállást kérek. Egyenlőre nem tudok sokat fizetni, de mostnában állok talpra megint anyagilag s más módon is segíthetnék.

Madfox

Madfox

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1315 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.16, 13:58

*Egy csónakkal érkezik a hercegség területére a tenger felől. Patrot érvén nem tudja, először az úrnőt keresse fel, vagy a korábbi riválisainak bandái után eredjen. Egyellőre úgy gondolja, az úrnőnek sok dolga van, inkább nem zavarja amíg be nem rendezkedett. Előbb felderíti a környéket, és reméli hogy nem kezdenek bele túl hamar a környékbeli kalózok és banditák rejtekeinek felszámolásába.*

*Körbejárja a kisebb településket. A partvidék érdekli, hogy hol lehet esetleg mégis kikötni, és barlangokat derít fel. Mindíg óvatos és csak éjjel közlekedik. Egyellőre jobb ha minél kevesebben tudnak visszatértéről. Persze nem az úrnő elől próbáll rejtőzködi, tudja hogy előle nem lehet.*

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]