Ugrás tartalomhoz

Fotó

Star Trek

• Válasz írásához lépj be
174 hozzászólás érkezett eddig

_George Hawken (NPC/NJK)

_George Hawken (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.17, 15:41

Konnichi wa!

Akkor már megvan a péntek esti program. :D

Ha valaki majd leszedi gépre és feliratozza, akkor szóljon. Bármit megadok érte (ésszerű keretek között). :)

Sayonara!

Keshik

Keshik

főnökasszony

• Fórumita
  • 1427 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.17, 14:49

Hawken !

Szerintem is jó volt. És jól értetted: péntekenként 20:15-ös kezdéssel vetítik.

Tettszett a stílusváltás a bevezetőben, ahol a történelmi Enterprise-ok láthatóak. A design is sirály. És tettszik, hogy elvileg a karakterre utaznak az action mellet.

_George Hawken (NPC/NJK)

_George Hawken (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.17, 11:49

Hali!

Ki látta az Enterprise-t? :) Szerintem állati jó volt. A Sat1-en ment, és menni fog minden pénteken, ha jól értettem.

Remélem itthon is menni fog.

Keshik

Keshik

főnökasszony

• Fórumita
  • 1427 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.14, 09:27

MAO !

Olvasd el egy korábbi beírásomat, csak egy pár sort kell szkrolloznod: Magyarországon nem fogják bemutatni a Nemesist, a forgalmazó csoport döntése(mármint nem a magyar forgalmazó döntése).

_AzIgaziMAO (NPC/NJK)

_AzIgaziMAO (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.14, 06:13

A hetvegen elzarandokoltam a kozeli multiplexbe es megneztem a Nemezist. Ramelem, hogy vegul Magyarorszagon is bemutatjak a mozikban, mert a jolsikerult effektek valoban vasznat erdemelnek. Szerintem az eddig legjobban sikerult ST mozi!

mg-b

mg-b

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 716 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.13, 15:21

Üdv!

Véletlenül megvan. :D Naggyon tuti film, a mozibéli bukásáról pedig lehetne értekezni egy sort, de egy biztos - nem a film, hanem Bermanék hibája.

mg-b

Keshik

Keshik

főnökasszony

• Fórumita
  • 1427 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.13, 14:25

mg-b !

Jó neked, nekem nincs ezért örülök. Nem hiszem ,hogy sokat veszítek azzal, hogy a német szinkront hallom, ugyanis a németek rendszeresen jó szinkronminőséget hoznak. egyébként a Nemesis nincs meg véletlenül neked ?Mert nekem még nincs, viszont megnézném !

mg-b

mg-b

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 716 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.13, 07:51

Üdv!

Überellek: nekem angolul a gépen megvan a teljes első szezon. :D

mg-b

Keshik

Keshik

főnökasszony

• Fórumita
  • 1427 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.12, 23:44

Jóestét mindenkinek ! :aboci:

Nekem legalábbis nagyon jó, ugyanis most láttam egy reklámot a Sat1-en. Találjátok ki miről szólt. Na jó, elárulom. Szombaton 20:15-kor levetítik a Star Trek: Enterprise pilótafilmjét és már ez is király, de ebből azt a következtetést vontam le, hogy ezek szerint jövő héttől péntekenként este valami újat is láthatunk. Ujjongjanak velem azok, akik tudnak németül.

Most pedig: Pisti, a :D-t !

mg-b

mg-b

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 716 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.12, 20:47

Üdv!

Hát a TV mint olyan már kihalt a rendszerből (Data mondta még az első szezonban), de újságírás mindenképpen létezik, és szvsz. ez valóban leginkább a mai internet továbbfejlesztett változatát használja. Az újságírók pedig ott nyüzsögnek mindenhol, ahova odaengedik őket, utalok itt a Nemzedékek első negyed órájára pl. :D

mg-b

Keshik

Keshik

főnökasszony

• Fórumita
  • 1427 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.12, 13:38

Nos, amíg néztem tegnap a Viasaton a Next generation-t, elkezdtem gondolkozni azon, hogy a Föderációban ugyebár terjednek a hírek, de soha nem látjuk, hogy hogyan. Az egy dolog, hogy a flottában közlik az emberekkel, érintkeznek azokkal akik távoli vidékeken járnak stb. De mi van azokkal a polgárokkal, akik egy helyben vannak. Pl. a Földön élő civilek honnan tudnak arról hogy a Maquis lázadók léteznek, vagy hogy mi történik a Deep space Nine űrállomáson, ugyanis ott van Jake Sisko, aki újságíró, de soha nem mutattak egyetlen darab Föderációs újságot. Esetleg televízió mint olyan létezik-e, vagy miben merül ki a Föderációs média; vagy egy számítógépes hálózat van, ami hasonlít a mai INTERNETRE és ott különböző portálokon lehet rákeresni a hírekre ? Tehát hogy működik ez odaát ?

Keshik

Keshik

főnökasszony

• Fórumita
  • 1427 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.27, 19:21

Szmorúságomat kell hogy kifejezzem, ugyanis most már jó néhány napja hallottam, amit itt szerintem már a többiek is tudnak: a csúnya "bukás"( csak azért, mert nem hozta várt bevételt, bár tudtommal nem veszteséges)miatt MO-n nem mutatják be a Nemesist. De ezt kárpótolta, hogy e hónap 23-án az ÁTJÁRÓ SF & F napon ott volt Patrick Stewart. Érdekes egy alak, az biztos és nagyon vicces is. Mindenesetre megyek és ;)-be fojtom bánatom, aki gondolja csatlakozzon !

Renkou

Renkou

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 9 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.27, 10:56

Én úgy tudom, hogy a TNg karakterek ezzel a filmmel búcsúznak. Mondjuk, személy szerint nem is bánom, mert ők nem tartoznak a kedvenc karaktereim közé, inkább TOS párti vagyok. Mondjuk, az a klasszikus, és Spock megismételhetetlent alakít benne. Meg tetszenek a női egyenruhák és a csúcsos melltartók is.

mg-b

mg-b

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 716 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.05, 20:33

Üdv!

Hát ahogy a Nemesis bevételi adatai állnak, Bermant szvsz. 2 éven belül kipenderítik a sorozat éléről. A film összköltsége ugyanis 60+33 milkó volt, és eddig mindössze 37 milkó jött vissza, 3 hét alatt, és már csak a 13. helyen van az amerikai toplistán. Ez az eddigi legnagyobb bukás a ST filmek történetében; még az Insurrection adatait is sikerült alulmúlni. Ez valóban rossz hír, ugyanis épp azért kellett 4 évet várni az újabb filmre, mert az Ins. akkorát bukott. Na a Nemesis most még nagyobbat.
Mondjuk attól nem kell félni, hogy nem hoz profitot, mert még hátravan a nemzetközi forgalmazás, de a fő mutató mindig az amerikai piac.
A külföldi oldalak már temetik a TNG-t, és biztosak benne, hogy jó 5-8 évig nem lesz újabb film. Ha lesz is, végképp nem ezekkel a karakterekkel.

Egyébként az való igaz, hogy Berman mondott ilyesmit, de ez régi ügy, már '99-ben is pletykálták.

Ja, és a bemutató nálunk március 3., vagy olyasmi.

mg-b

[Javítva: 2003.01.05 írta: mg-b]

Keshik

Keshik

főnökasszony

• Fórumita
  • 1427 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.05, 18:52

Nem tudja valaki, hogy akkor mikor is mutatjak be idehaza a Nemezis-t.

Ja es egynehany forumon mar a 11. filmet emlegetik hogy Berman allitolag az utolso negy sorozat szereplöi gardajanak egyes tagjait akarja összehozni. Izgalmasan hangzik, masok mit hallottak.

Megyek az utolso pezsgömert.

:D :sor:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]