Ugrás tartalomhoz

Fotó

Quake

• Válasz írásához lépj be
141 hozzászólás érkezett eddig

Urakil_Nakryd

Urakil_Nakryd

Sámán

• Archívum
  • 1424 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.05, 13:53

Minimum System Requirements:

Ezt ugye nem gondolták komolyan! :punny: :bravo: Kisebb atomerőmű, de talán még elfogadható. Majd megpróbálom megszerezni valahonnan, és megvizslatom majd. Remélem meghagyták a Q3 stílust, mert hallottam olyat is róla, hogy újra single felé kezdenek haladni, amit határozottan bánnék.
Tényleg hány darab CD, vagy DVD a játék?

Módosította Urakil Nakryd: 2005.11.05, 13:54

DelArco

DelArco

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4696 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.11.05, 10:12

Üdv!

Gép az kell hozzá az biztos de ez esetben talán megéri fejleszteni mert mint tudjuk most van a játékok történelmében egy afféle fordulópont mely egy darabig meghatározza majd a jövőben a játékok grafikáját és ezzel gépkövetelményét. (Persze ez sem tart örökké :punny: ) és természetesen ugye pénz is kell hozzá sejna. :bravo:
A Q4 vioszont nem tartozik a fentebb említett játékok közé hisz nem újjabb motorra írták hanem a valamivel régebbi Doom 3-asra. Azt szokták mondani hogy amin az elfutott azon ez is megy. Ez lehet hogy igaz mindenesetre itt az ajánlott konfig:
Minimum System Requirements:

- English version of Microsoft Windows 2000/XP
- Pentium® 4 2.0 GHz or Athlon™ XP 2000+ processor
- 512MB RAM
- 4x Speed DVD-ROM drive and latest drivers
- 2.8GB of uncompressed free hard disk space (plus 400MB for Windows swap file)
- 100% DirectX 9.0c compatible 16-bit sound card and latest drivers
- 100% Windows 2000/XP compatible mouse, keyboard and latest drivers
- DirectX 9.0c (included)
- 3D hardware Accelerator Card Required - 100% DirectX® 9.0c compatible 64MB
Hardware Accelerated video card and the latest drivers.
- ATI® Radeon® 9700 series
- ATI Radeon 9800 series
- ATI Radeon X300 series
- ATI Radeon X550 series
- ATI Radeon X600 series
- ATI Radeon X700 series
- ATI Radeon X800 series
- ATI Radeon X850 series
- Nvidia® GeForce™ 3/Ti series
- Nvidia GeForce 4/Ti series
- Nvidia GeForce FX series
- Nvidia GeForce 6 series
- Nvidia GeForce 7 series

Az én gépemen szépen megy 1024*768-ban Medium-on minden bekapcsal kivéve élsimítást.
Athlon XP 2400+ 1,5 Gb 400Mhz Geforce 6600 (nonGT)

Urakil_Nakryd

Urakil_Nakryd

Sámán

• Archívum
  • 1424 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.04, 17:03

Jéé...
Megjelent végre. :felvon:
Tegnap olvastam a neten, hogy már kint van. :gyagya:
Mik az alapkövetelmények? (Mármint amin símán megy!)

Quake Fannak itt vagyok, de egymagamban kicsit gáz társalogni. Vagy nem? :gyagya:

Molroth

Molroth

Wigant

• Archívum
  • 336 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.04, 12:18

Üdv!

Mivan? Senki nem Quake 4-ezik? Pedig azthittem Quake fanok már rég minden fórumot teleírkáltak vele.

Gondolom gép is kell hozzá, vagy mi... :gyagya: Nálam úgy szaggat, hogy tökönszúrom magam. Ennyit a Q4-ről. Majd fél év, egy év múlva már biztosan többen fogják tolni.. :gyagya:

DelArco

DelArco

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4696 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.11.04, 09:20

Üdv!

Mivan? Senki nem Quake 4-ezik? Pedig azthittem Quake fanok már rég minden fórumot teleírkáltak vele.

Urakil_Nakryd

Urakil_Nakryd

Sámán

• Archívum
  • 1424 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.01, 14:00

Megtaláltam, csak némelyik letöltési kiszolgáló szerver kicsit macerás. Az egyikre regisztrálni kell magad, a másikon nem találtam meg a linket (vagy csak vak voltam :)). Mindenesetre találtam olyat amit le lehet szedni rendesen és el is kezdtem a töltést. :dilis:

Hajrá Quake és ID Fanok, Buli van! :D

Molroth

Molroth

Wigant

• Archívum
  • 336 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.01, 13:23

Uff...
Megnéztem a képeket a játékról, és azt kell, hogy mondjam Q1-hez képest atom jó. Minden elismerésem a készítőknek egy ilyen láthatóan jó játék láttán. Ahogy észrevettem van egy kis Doom, Quake 3 Arena beütése a dolognak, de igazán jó kombináció, noha nem lesz olyan jó mint a Q3, de mégis van.
Egy valami viszont szembetűnt nekem, amit a Q3-ból nagyon hiányolok. Ha változik a fényforrás helye (gránátrobbanás), akkor az árnyékok nem mozdulnak. Itt pedig mintha a képeken változna. Nem értem, hogy miért nem lehet Q3-ban villogó fényt készíteni, base pályákat nagyon megdobná egy-két villogó Neon.  :dilis:

Amint megtalálom, hogy honnan lehet letölteni leszedem, és kipróbálom. :D

A magyar honlapon a letöltések között megtalálod az 1.2.1-es, legfrissebb klienst :) . A játék motorja, a felturbózott Q1 motor /Darkplaces Engine/ tud mindent amit a nagyok, dinamikusan változó fények, árnyékok, nagyfelbontású textúrák, bloom effect, shaderek, meg ami csak kellhet.
Még csak nemrég indítottam be a lapot, később meglesz minden info magyarítva is. Egyébként csak ajánlani tudom a játékot minden q3 fannak, mert irtózatjó pályák vannak, és a fegyverarzenál is atomjó. :D

Urakil_Nakryd

Urakil_Nakryd

Sámán

• Archívum
  • 1424 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.01, 09:57

Uff...
Megnéztem a képeket a játékról, és azt kell, hogy mondjam Q1-hez képest atom jó. Minden elismerésem a készítőknek egy ilyen láthatóan jó játék láttán. Ahogy észrevettem van egy kis Doom, Quake 3 Arena beütése a dolognak, de igazán jó kombináció, noha nem lesz olyan jó mint a Q3, de mégis van.
Egy valami viszont szembetűnt nekem, amit a Q3-ból nagyon hiányolok. Ha változik a fényforrás helye (gránátrobbanás), akkor az árnyékok nem mozdulnak. Itt pedig mintha a képeken változna. Nem értem, hogy miért nem lehet Q3-ban villogó fényt készíteni, base pályákat nagyon megdobná egy-két villogó Neon. :dilis:

Amint megtalálom, hogy honnan lehet letölteni leszedem, és kipróbálom. :)

Molroth

Molroth

Wigant

• Archívum
  • 336 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.31, 21:28

Kis önreklám. :titok:
Ingyenes online FPS - Nexuiz. Nagyon hasonlít a Quake3-ra /Nem hiába, széttuningolt q1 motor/ :gyagya: . Már magyar fanoldallal.
Nexuiz.majer.hu
Itt találtok képeket, videókat, és a klienst is.
Ha már ismeritek, akkor bocs, de csak most indult be az oldal.

Urakil_Nakryd

Urakil_Nakryd

Sámán

• Archívum
  • 1424 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.07, 17:17

//to peticco - Köszi szépen. Uff elég sok helyet foglal ez a megoldás az tény. Az emberi szem 24 képkocka / Mp-t lát folyamatos képnek. A DiviX-ek 23,93-30 fps-sel vannak átvéve. Köszi a linket, szétnézek rajta. Talán ha átállítom a felbontást a legkisebbre, akkor nyerek vele egy adag helyet.
Ki is próbálom, csak azt hittem, hogy van valami külön progi, amivel lehet editálni és lementeni más formátumba a demókat.

A képeket megtaláltad a pályáimról?

_peticco (NPC/NJK)

_peticco (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.07.06, 21:30

Nha a 30 kép/sec -el dolgozik az egyik srác aszonta ezt használja...ami azt jelenti: 1.55Gb/min. :nono:

Ajánlom ezt az oldalt figyelmedbe: http://www.own-age.com/forum/thread.aspx?i...&page=1#pic2mov

nagyon hasznos (ha tucc angolul)

Módosította peticco: 2005.07.06, 21:31

_peticco (NPC/NJK)

_peticco (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.07.06, 20:26

a megoldás megvan csak nekem nem igazán műxik ill. nem tom hogy a nagy videomakerek is igy csináljék-e:

0val lehivod azt beirod /cl_avidemo XX (az XX az a hány fotót készítsen mpként...fogalmam sincs mennyi a normális mert azt még nem láttam sehol)

Ezekután elindítod a demot (/demo <demónév>) és elkezdi lájáccani furcsán meg akadozva.

Ha lement a demo bezárod a játékot és a baseq/sreenshots allat van sok kép.tga formátumban. És ha van egy progid (amit majd elküldök neked) akkor az ezeket a képeket rakja össze videóvá. Meg utána azzal könnyű editelni.

Az egyetlen probléma nálam a képfelvétel. ISTENTELEN MENNYISÉGŰ HELYET FOGLAL EL!!!!!!!!!!!!!!! :nono:

na egyenlőre ennyi, tovább dologzok a témán... :-/

Urakil_Nakryd

Urakil_Nakryd

Sámán

• Archívum
  • 1424 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.06, 18:24

Kersegéltem magyarokon, de nem sokat találtam. Az bizos, hogy demókból készítették, csak az a kérdés, hogy milyen progival mentették ki ezekből a filékból őket.

Kissé idegesítő, hogy minden egyes patch után az addig kreált demókat nem lehet lejátszani. :nono:

_peticco (NPC/NJK)

_peticco (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.07.06, 09:20

azt pontosan nem tom. oldalakon kell utánanézni, én még nem csináltam ilyen avi-s videot.

Urakil_Nakryd

Urakil_Nakryd

Sámán

• Archívum
  • 1424 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.05, 16:31

Hogyan lehet AVI-ba rakni a készített demókat, vagy hogyan készülnek ezek a kis videók? :ugri:

Urakil_Nakryd

Urakil_Nakryd

Sámán

• Archívum
  • 1424 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.04, 20:44

//to peticco - Nos sikerült, de le kellett kicsinyítenem a képeket, mert zipben nem akarta felrakni egyszerre a 30 megát. ;)
Valamint szétbontottam őket.
Értelmezés:
Az "A" fele az eredeti elgondolás volt.
A "B" fele pedig a továbbfejlesztés, és átvariálás.

A 01-est lehet, hogy felrakom. Majd nyomok rajta egyet, és meglátom, hogy hogy áll. Ha kész, akkor felrakom, és leszedheted.

A CTF pályám még nincs fent, mert még le kellene fordítani :-o De előtte be kell fejezni, mert még jukas mint a szita. ;)

Ui.:
Remélem kivehetőek a képek, és ha valami kérdésed van, akkor írd nyugottan ide, legalább nem hal meg a topic. :P :rohog:

Módosította Urakil Nakryd: 2005.07.04, 20:46

Urakil_Nakryd

Urakil_Nakryd

Sámán

• Archívum
  • 1424 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.04, 20:16

Most próbálom feltölteni, de nem nagyon akarja megtenni a kedvemért a szerver.

_peticco (NPC/NJK)

_peticco (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.07.04, 20:10

várjuk az anyagokat! :-o

Urakil_Nakryd

Urakil_Nakryd

Sámán

• Archívum
  • 1424 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.04, 18:42

Királyság Megy a game. Sikerült helyre pofoznom. Megfenyegettem Raillal. :-o

Urakil_Nakryd

Urakil_Nakryd

Sámán

• Archívum
  • 1424 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.04, 18:20

//to peticco - Megjött a videó is. Hát szerintem a GX-esek is vannak ilyen jók, talán még jobbak :-o

A file segítségével most már tudtam uninstalálni a progit, de a reinstall továbbra sem segített. Mindenesetre próbálkozom, mert csak akkor tudok képeket keríteni, ha életre bírom pofozni a cuccost. ;)

Ui.:
Tesómank is megy a cím. Úgy tűnik át kell néznem a rendszert de nagyon.

Módosította Urakil Nakryd: 2005.07.04, 18:22

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]