Ugrás tartalomhoz

Fotó

Debrecen

• Válasz írásához lépj be
485 hozzászólás érkezett eddig

Almiria

Almiria

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 121 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.01.26, 17:24

:D lehet, hogy én is rávenném magam ilyesmire... =)))

_Merko de Warren (NPC/NJK)

_Merko de Warren (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.01.25, 20:15

Csatlakozok az elöttem ikesen szólóhoz!

_Aruwien de Vracon (NPC/NJK)

_Aruwien de Vracon (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.01.25, 17:27

Én örülnék egy ilyen talinak...mármint egy jó kis RockBuli-nak...IHB party Ruz a kikötőben vagy a Fáciba :) Mondjuk egy gyengébb felhozatalú tali is jó lenne...csak legyen tali :)

Shiny

Shiny

MárványTünemény

• Fórumita
  • 323 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.01.08, 12:36

Csak hogy felélesszem eme halottnak tűnő topicot...Ki mit szólna egy februári Debreceni talihoz? :rohog:

_Luarus Greenroof (NPC/NJK)

_Luarus Greenroof (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.11.11, 16:22

De az is lehet, hogy Joe val mesélgetünk, vagyis ő mesélget mi meg hallgatozunk, a mi alatt néhány fügött értek :virag: , te pedig minket halgatsz :) :lol: :rohog:

Jozef_Drachon

Jozef_Drachon

Az eltévelyedett

• Archívum
  • 622 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.10, 13:45

Nem az,hogy leülepedtek,csak nem néznek ide az emberek...Én szívesen összefutnék veled,csak mesélni leszek a hétvégén,így nem nagyon fogok otthon tartózkodni :)
De majd esetleg legközelebb,ha erre jársz:-)

Adelina

Adelina

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 484 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.09, 23:23

Hmm.. ennyire leülepedtek a talik, mint téma?

Namindegy. :D Jelentem, most pénteken megyek debrecenbe, szombaton is ott leszek, meg fogjuk nézni, hogyan kutatják a kollégák a napot, meg mivel, stb, úgyhogy ha valakit érdekelne, főleg helybeli, vagy csak szeretne velem összefutni picit, az privizzen, vagy csörrenjen rám (attól függően, megvan-e neki a telcsiszámom, ha nincs, akkor az előbbi érvényes rá). :P

Esetleg ha valaki egy szombat éjszakára el tud látni szállással, akkor azt igénybe is venném szivesen, és akkor ráérek vasárnap hazamenni, és páran össze is futhatunk, ha szeretnétek :felvon: De szombaton nemtom pontosan, meddig leszünk oda...

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.08.23, 15:12

Egészen aktuális, de felraktam a debi talis képeket, ami még a kikötőben volt, vagy hol ;)

Debreckeni tali

Jozef_Drachon

Jozef_Drachon

Az eltévelyedett

• Archívum
  • 622 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.08.22, 11:11

Csak egy észrevétel!  Debrecen még NEM Európa Kulturális Fövárosa!!!! :)  Mert hogy ugye még Pécs is lehet akár, szóval kikérem magamnak minden pécsi nevében :D
csak ennyi!

Hmm,még mielőtt megennél,ez még nem biztos,csak a hirdetések mondogatják ;)

És a Debreceni találkozó...Mint látom,nem volt valami nagy tolongás,hogy legyen..Ezt bizony szomorúan vettem észre,de még ennél is szomorúbb vagyok a részleteket illetően...
Úgy néz ki,hogy hív az SMD szerdától,de szeptembertől a suli gyötrelmei is visszavonzanak,így a találkozó részvétel,és az idő hiányában ezen a héten elmarad..
Hogy mégis mikor kerül megrendezésre,nem tudom,de egyenlőre nekem így idő hiányában,míg be nem áll a lista,hogy mikor meló és mikor suli,addig nem tudom vállalni a megrendezést..

Köszönöm a megértést:Jozef

_Livak (NPC/NJK)

_Livak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.08.21, 20:03

Csak egy észrevétel! Debrecen még NEM Európa Kulturális Fövárosa!!!! :) Mert hogy ugye még Pécs is lehet akár, szóval kikérem magamnak minden pécsi nevében :D
csak ennyi!

Jozef_Drachon

Jozef_Drachon

Az eltévelyedett

• Archívum
  • 622 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.08.17, 12:37

Hmm,nos,akkor illő lenne ide is írnom,van egy olyan megérzésem,ami már nem is megérzés,hanem megállapítás..

Gondoltam arra,hogy lenni kellene esetleg itt újra egy találkozónak,ha nem máshol Debrecenben,Európa Kulturális Fővárosában,ahogy azt a hirdetések is mondogatják..
Nos,akkor egyenlőre még nem mondanék semmit,mert még nem tudom,hogy hogyan fog alakulni a jövőhetem,mivel lehet,hogy dolgozom,de ha nem,akkor most kérdezem,hogy ki érne rá a jövőhéten és mikor...?

Mert ha nem lesz dolgom,akkor megszervezek egy találkozót,minden részletével együtt,amit ide fogok felvésni.DE!!
Előre kijelentem,hogy ez még nagyon kezdeti stádiumban van,mivel nagyon minden történik velem mostanság,így kissé le vagyok terhelve.Ha neadjisten nem tudom ezt elintézni,akkor mélységesen bocsánatot kérek a beharangozásért,de akkor valószínüleg nem tudom ezt a nemes feladatot megcsinálni..
A megértéseket előre is köszönöm!

Tisztelettel:Jozef

-Ywerd-

-Ywerd-

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 426 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.29, 04:43

Ohh nekem nagyon sok kissebb nagyobb debreceni talim volt mostanában. :) :) :D

Inlander

Inlander

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 183 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.28, 12:57

Hello all !

Nem tudom, hogy nyáron mi lesz a debreceni talival. Én dolgozgatok, de ha felröppen valami majd írok :)

Ha lesz is valami, az mindenképpen aug. végén lesz. De nem ígérek semmit!

_Moon_Spell (NPC/NJK)

_Moon_Spell (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.07.08, 09:04

Ha sikerül úgy összehozni, hogy épp debrecen mellett legyek rokonlátogatásban, akkor még talán én is benézek. :buszke: Már ha lesz tali...

_Diego Cortez (NPC/NJK)

_Diego Cortez (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.07.06, 18:21

Kedves debreceniek!
Azt szeretném kérdezni, hogy a nyáron tervbe van-e véve ,hogy lesz-e tali? Remélem mihamarabb ! (célzás)
:nono: :-/ :eeek: :ize: :nono: :nono: :lol:
Diego Cortez

Jozef_Drachon

Jozef_Drachon

Az eltévelyedett

• Archívum
  • 622 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.05.27, 19:09

Leida;Élet az van,csak éppen vam amikor szünetel,mert van "vizsgahangulat" is :gyagya:

In:Igen,nagyon jól éreztem magam,mint őstőzsgyökeres Debreceni,de a következőre téged is várunk :felvon:

Leida

Leida

Álomboltos

• Archívum
  • 207 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.05.22, 12:43

:) Hmm...Debrecenben is van élet?? :)
Vagy csak volt...? :) :)

Inlander

Inlander

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 183 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.05.11, 21:53

A következőre én is megyek :) Remélem azért mindenki jól érezte magát szeretett városunkban :)

Shiny

Shiny

MárványTünemény

• Fórumita
  • 323 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.04.27, 14:49

Hmmm...hát, van benne vmi, de ahogy nézzük... :) az állomásra menet pl igencsak hideg volt... :D

Jozef_Drachon

Jozef_Drachon

Az eltévelyedett

• Archívum
  • 622 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.04.27, 14:45

Sztem jó volt, nagyonis, csak kár hogy olyan hideg volt estefelé... :)

*Ha most kötekedő,és pimasz dög lennék,akkor azt mondanám,hogy nem biztos,hogy olyan rossz az,hogy olyan hideg volt.... :rohog: :) :D *
*De mivel Jozef egy szent,ilyet mégcsak véletlenül sem tenne be :sor: *

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]