Ugrás tartalomhoz

Wraith fordítás

• Válasz írásához lépj be
123 hozzászólás érkezett eddig

_Sambucus (NPC/NJK)

_Sambucus (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.08.26, 17:12

No, amim nekem van:
Jó angoltudásom, gyönyörű fordításaim (ez nem öntömjénezés, tényleg szépen fordítok), kevés szabadidőm, némi tapasztalatom, és nulla játékélményem Wraith - ről, illetve a szlenget sem ismerem.

Kellene:
Egy eladó 2. kiadású Wraith könyv ugyanis sehol sem kapni, néztem vagy száz helyen. Nekem csak .pdf formátumban van meg, amit azért elég nehézkes fordítani, és nincs elég lóvém kinyomtatni. Esetleg kibékülnék egy fénymásolattal is.

Valaki aki benne van a magyar Wraith közösségben (van ilyen?), ismeri a szlenget, illetve a szakkifejezések "hivatalos" fordítását.

Sok - sok fordító, aki bevállalna jó pár oldalt, no meg a kritikai megjegyzéseimet, és elfogadja főségemet. (nem kell megijedni, nem vagyok olyan véresszájú.)

Valaki, aki a végén az egészet lektorálná, szerkesztené, tördelné, mert abban nem vagyok túl jó.

Maga a könyv csak olyan 4 -500 oldal, nem olyan nagy munka az!

Edorn

Edorn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.08.26, 12:59

Nagyon érdekelne a dolog!!! Sajnos fordítani nem nagyon tudok, de minden egyébben segítek, ha tudok!!! :gyagya:

_Cruzifix (NPC/NJK)

_Cruzifix (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.08.26, 11:17

Tiszteletem!

Engem a Játék maga érdekelne. Ismertem, olvastam, de még soha nem vot alkalmam játszani. Ha erre van lehetőség akkor az extra lenne. Tudom nem ezt kérdezted... :felvon:

Maradok tisztelettel:

_Sambucus (NPC/NJK)

_Sambucus (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.08.26, 08:14

Tehát csak annyit szeretnék tudni, érdekel -e valakit annyira a Wraith: The oblivion, hogy érdemes legyen belevágni egy fordítási projektbe.

Egyben keresek társfordítókat is, illetve fanatikusokat.

Jutalom nincs, én koordinátornak ("főnök") nagyon görény vagyok, és piszkálódó.

Akinek ezzel sem sikerült elvenni a kedvét, az feltétlen írjon!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]