Ugrás tartalomhoz

Fotó

Sport játékok

• Válasz írásához lépj be
192 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8122 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.01, 15:13

Jön az új Carmageddon játék Reincarnation alcímmel az eredeti készítőktől:
http://carmageddon.com/reincarnation

Figyelem! Komoly nosztalgiahullám csaphat át a weblapon bóklászókon.

Ossua

Ossua

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 21 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.12.18, 19:31

Mit szóltok az új Fifákhoz? Szerintem a 10 -es verzióban nagyon buták a nem irányított játékosaim. :S Nehéz.

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.04.05, 01:09

lenne egy olyan kérdésem h nem boltban vásárolt fifa07 dvd vel tudok e neten játszani ?

Természetessen.
Méghozzá több módon is...DirektIp vagy van a másik , de azt nem ismerem mivel azt nem használom.

Krissz

Krissz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 182 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.12.03, 18:49

lenne egy olyan kérdésem h nem boltban vásárolt fifa07 dvd vel tudok e neten játszani ?

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.09.17, 09:38

Üdv.

Talán kicsit off, de gondoltam beírom a szomorú hírt: szeptember 15-én elhunyt Colin McRae, az egyik legismertebb és legkedveltebb rally versenyző :lol: . A nevével fémjelzett játékok azt hiszem sok rally fannak szereztek kellemes órákat ;) .
RIP Colin :)

_Al Ashrad (NPC/NJK)

_Al Ashrad (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.01.16, 11:30

Msn-em
alashrad@freemail.hu
aztán van fifám is, me nba-m is.

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.01.06, 20:11

Rajtam aztán ne muljon...

Clorel

Clorel

Szakállas fórumozó

• Fórumita
  • 2766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.06, 12:12

Hohó, egy olyanba szívesen beszállok majd én is :)

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.01.04, 15:57

A legújabb FIFA nem olyan rossz azért már, sőt a fejlesztők bevallották, hogy 3 évvel vannak lemaradva a PES sorozathoz képest, de hamarosan befogják őket. Legalábbis ezt ígérik. Valakinek meg lesz véletlenül az NBA 07? Mert én megrendeltem, és ha valaki szintén megveszi, akkor neten játszhatnánk egymás ellen, bár ez nem tudom, hogy működik, mert a 06-al játszottam igaz, de neten nem. Szóval segítséget is elfogadnék, hgoy a neten hogy lehet egymással játszani, valamint ha valakinek meglesz szintén az eredeti 07, azzal szívesen játszanék. Saját embereket szoktam építgetni, és csapatba rakni, az ilyen csapattal lehet játszani neten? Köszi a helpet, amúgy, ha valaki majd akar velem játszani, üzenjen u2u-ban nekem.
Üdv: Johnny, tha best

Én szivessen játszom bárkivel neten , csak azt mond meg hogy Direkt IP vel akarod játszani , mert ha igen akkor valami MSN cím kéne vagy valami.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.12, 22:31

Köszi.
Ez esetben körbekérdezek pár konzolos pajtást, hátha :) .

Clorel

Clorel

Szakállas fórumozó

• Fórumita
  • 2766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.12, 21:41

Van konzolra is  :) ? Az öreg vas miatt sajnos már csak abban arra számolni.

Valószínűnek tartom, mivel az irányítást egyből kontrollerrel kezdené :P Egyetlen hátránya amúgy a játéknak, hogy elég rövid (nem sok pálya van). De legalább élvezetes :P

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.11, 15:23

Tudom, hogy itt nem szokás ilyeneket linkelni, de gondoltam ez belefér.
Richard Burns (1971-2005)

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.11, 14:28

Van konzolra is :eeek: ? Az öreg vas miatt sajnos már csak abban arra számolni.
Nemrég láttam a WRC4(?) egyik pofás videóját (a 2004-es rally vb hivatalos játéka, konzol), és néztem rendesen. De ugye a bemutató videó az bemutató videó, még ha ingame is. Valaki esetleg?

Clorel

Clorel

Szakállas fórumozó

• Fórumita
  • 2766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.01, 10:37

Rally Trophy mindenképpen, ha még nem játszottál vele ;) Viszonylag régi (2-3 éves azt hiszem), de nagyon jó :)

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.30, 13:30

Üdv.

Tud valaki tanácsolni egy jó rally játékot? A Colin 04-el szemezgetek, de nem tudom megéri-e?! Köszi

_Al Ashrad (NPC/NJK)

_Al Ashrad (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.11.02, 13:41

A FIFA 2000 az nagyon jó pedig, főleg, mikor a kapussal végigcselezve a legnehezebb fokozaton góllal fejezem be az akciót. Na ezek után én is inkább a 07-et ajánlom. Meg persze az NBA 07-et, mert hihetetlenül jó.

Njord

Njord

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 153 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.10.24, 15:58

A FIFA 07-t sikerült nekem is beszerválnom a gépbe. Most kellemesen csalódtam a FIFA sorozatban: talán rájöttek, hogy a játékos csapatának butítása nem megoldás. Ehelyett a gyengébben képzett játékosok többet hibáznak. Elég kemény igy megnyerni a BK-t, de nem lehetetlen. Az ifiátékosok fejlődése is emlitésre méltó, alaposan összefügg a játszott percekkel, és a labdakontaktussal. Akinek esetleg nem lenne meg gyorsan kapkodja le a "polcokról", mérföldekkel jobb az összes eddigi Fifa-nál.

üdv Njord

_Al Ashrad (NPC/NJK)

_Al Ashrad (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.10.02, 11:01

A legújabb FIFA nem olyan rossz azért már, sőt a fejlesztők bevallották, hogy 3 évvel vannak lemaradva a PES sorozathoz képest, de hamarosan befogják őket. Legalábbis ezt ígérik. Valakinek meg lesz véletlenül az NBA 07? Mert én megrendeltem, és ha valaki szintén megveszi, akkor neten játszhatnánk egymás ellen, bár ez nem tudom, hogy működik, mert a 06-al játszottam igaz, de neten nem. Szóval segítséget is elfogadnék, hgoy a neten hogy lehet egymással játszani, valamint ha valakinek meglesz szintén az eredeti 07, azzal szívesen játszanék. Saját embereket szoktam építgetni, és csapatba rakni, az ilyen csapattal lehet játszani neten? Köszi a helpet, amúgy, ha valaki majd akar velem játszani, üzenjen u2u-ban nekem.
Üdv: Johnny, tha best

_Barcelona (NPC/NJK)

_Barcelona (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.10.02, 09:25

:sor: Emberek Szeretnék kérdezni ICE AGE 2 játékról! Valaki ismeri, játszott vele már??? Tudom hogy kicsit morbid hogy itt kérdezem a rpg.hu-n:-) ;)

De jó lenne ha valaki ismerné, mert elakadtam! (WOWozás és Oblivionozás közben szoktam vele játszani LEVEZETÉSKÉPPEN)

_lordlucas (NPC/NJK)

_lordlucas (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.20, 10:00

hali!

szerintem inkább próbáljátok ki a pro evolution soccer sorozatot szép, eléthűbb, jobb, összerakottabb és nincs benne olyan h a magyar válogatottal VB-t nyerek professionalon (fifa wc-n megnyertem, talán 2 nehéz meccsem volt), és a legfontosabb különbség! nem lövök 5 ugyanolyan gólt egy meccsen :cool:, mert valljuk be a fifa gameplay-e már vagy 3 éve ugyanolyan :felvon: és nem azért mert jó. a pes sorozatban nincs olyan h amikor a játékos ellövi a labdát akkor a lába vmi földöntúli síkban helyezkedik el (elvileg bele kéne rúgnia a földbe de nagyot... ehelyett...) Sztem érdemes kipróbálni a pes sorozatot nézzétek meg érdemes :P

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]