Ugrás tartalomhoz

Fotó

Sport játékok

• Válasz írásához lépj be
192 hozzászólás érkezett eddig

Clorel

Clorel

Szakállas fórumozó

• Fórumita
  • 2766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.20, 09:38

Engem is valami ilyesmi idegesít nagyon, hogy erősebb fokozaton nem okosabb lesz a gép, hanem többet tudnak a játékosai, illeve a mijeink kevesebbet. Van Nistelrooy pl. fél méterről nem találja el a kaput, de Khan az alig emelt labdát is kőkeményen bevédi. Persze csak ha velünk vannak, egyébként pedig a tunéziai kapus is bravúrosan védi Rooney bombáit egymás után akár ötször is... persze csak ha ellenfél.

Njord

Njord

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 153 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.19, 16:14

Hűűű. Lehet, hogy be kellene szereznem ezt a játékot ? Az előző sorozatokból mindig hiányoltam, hogy alig lövök kapufát....pedig egy idő után már arra mentem  :gyagya: , valszeg, mert jó hangja van / volt, illetve ad egy kis életszerűséget a játéknak, ami igencsak ráfér. (FIfa '01-től '05-ig :))

Lehet, hogy életszerűbb, de mikor 2 napon át játszol csakhogy eljuss a döntőig, ott az egész meccs alatt támadsz, és csak kapufát lősz, elég idegesitő! Főleg, ha az ellen csak egyszer tud eljutni a kapudig, és lő egy olyan gól amitől egy hétig elmegy a kedved a játéktól!

Módosította Njord: 2006.08.19, 16:16

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.11, 13:12

3 videót néztem meg hirtelen. Mindhárom pálya GT-s volt :lol: . Seattle, Nürburgring (remélem jól írtam) és talán Grand Valley vagy Deep F. nem tudom már pontosan. És értem mire gondolsz :gonosz: . Motoros dolgokat sokkal nehezebb tényleg átültetni :aboci: .

Boodler

Boodler

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 280 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.11, 12:09

Dekszter -

Lehet, hogy rosszul fogalmaztam.
Nem (...biztos, hogy) a Gt 3 vagy 4 pályái vannak a játékban. A linken egyébként fel vannak rajzolva a szereplő pályák.
Tulajdonképpen nem is a pályákon van a hangsúly, hanem azon, hogy semmi olyat nem adott a játék, mint amit a GT3 annak idején: abban (gt3) valamennyire (a lehetőségekhez képest egész jól) sikerült elhitetni, hogy tényleg egy autóban ülsz, és tényleg te nyomod a gázt, az autó valóban azt csinálja, amit a te parancsaid alapján várni lehet.
Ehhez képest a TT-ben egy kicsit úgy éreztem, hogy "igen, itt vagyok én, és ott van az a fickó, aki azt csinálja, amit én, de valamiért mégsem tetszik az, ahogyan csinálja".
Gt3: Azt, és úgy.
TT: Azt.
(Remélem valamennyire érthető, hova akarotam kilyukadni.)

Persze, nehezebb visszaadni a motorozás érzését, élményét az autóvezetéshez képest, de azért ennél kevésbé "színtelen, szagtalan" produkciót vártam.

Lehet, hogy már a PS3-ra készülnek ?

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.11, 11:16

Boodler: nem is tudom... a GT pályái? Motorral...? Ha egy nagy motorfannak (mert ha jól emlékszem akkor Te az vagy) nem jön be, akkor az nem jelent jót. Talán nem is lesz 2. rész sem :gonosz: .
Jön(?) az új(?) GT valamikor - tulajdonképpen a 4 online móddal és sokkal több autóval egy pályán belül. A GT4 lehet, hogy nem durrant akkorát, mint amekkorát a GT3 csinált? :aboci:

Boodler

Boodler

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 280 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.11, 10:27

Ja és összeszámoltam, két meccs alatt 12 kapufát lőttem, és ez egyáltalán nem számít soknak.

Hűűű. Lehet, hogy be kellene szereznem ezt a játékot ? Az előző sorozatokból mindig hiányoltam, hogy alig lövök kapufát....pedig egy idő után már arra mentem :gonosz: , valszeg, mert jó hangja van / volt, illetve ad egy kis életszerűséget a játéknak, ami igencsak ráfér. (FIfa '01-től '05-ig :aboci:)

Egyébként amiről írtam régebben, Tourist Trophy-t nemrég volt szerencsém kipróbálni, de sajnos nem azt kaptam, amit vártam.
Haverom azt mondta, várjam meg belőle a 2. vagy 3. részt, a Gran turismo-ból kiindulva ennyi idő kell, míg kiforr a játék.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.09, 20:53

Régebbi (1-2 éves) FIFA-ban rúgtam szabadrúgás gólt Davids-al kétszer, majdnem ugyanonnan... közel 30 méterről... ha jól emlékszem. Majd megnézem egy méterre beoszott pályán.

Njord

Njord

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 153 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.09, 15:20

Az is idegesitő, mikor szélről beviszik a kapura, és miután a kapusról kipattan jön egy "extra" gyors támadó és befejeli/belövi. Simán lefut egy kenyai, vagy egy fiji szigeteki támadó egy francia védőt(Tresor) :D :D

Egy kicsit könnyit a helyzeten, ha a védekezést nem lestaktikára állitjuk. A q+num/4-6-8-2 -vel lehet ezen bütykölni.
A mágnes kapufa nekem is működik; egyébként szabadrúgásból rúgtatok már gólt. Nekem még senkivel nem sikerült, a gép meg csak úgy sorozza belőlük a gólt. :sor: :( :ok:

Mindez egy ;) mellett élvezhető is.

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.21, 20:42

Megvan mi idegesít a WC2006-ban... Professional fokozaton az ellenfél kapuja egyszercsak mágikussá, avagy a kapufa mágnesessé válik. Borzasztóan idegesítő, hogy a kapus a tökéletes lövéseket bravúrosan védi (egymás után akár ötöt is), ám ha szögletről az ellenfél fejéről pattan be a labda azt nem.
Ja és összeszámoltam, két meccs alatt 12 kapufát lőttem, és ez egyáltalán nem számít soknak. Na ez idegesítő :D

Tapasztaltam én is az ilyesmit és azt is , hogy egy rosz Iraki védő úgy befutja Ronaldinhot , és úgy veszi el tőle a labdát , mintha egy ovodás ellen játjszana , pedig már én se ma kezdtem a Fifázást. :D

Clorel

Clorel

Szakállas fórumozó

• Fórumita
  • 2766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.21, 10:33

Megvan mi idegesít a WC2006-ban... Professional fokozaton az ellenfél kapuja egyszercsak mágikussá, avagy a kapufa mágnesessé válik. Borzasztóan idegesítő, hogy a kapus a tökéletes lövéseket bravúrosan védi (egymás után akár ötöt is), ám ha szögletről az ellenfél fejéről pattan be a labda azt nem.
Ja és összeszámoltam, két meccs alatt 12 kapufát lőttem, és ez egyáltalán nem számít soknak. Na ez idegesítő :rohog:

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.18, 08:48

Hát igen , csak azis kissé gáz , mikor a gép kivezeti az oldalvonal mellé a labdát , és kb. fél perc mulva az a játékos elkezdi fogni a fejét. :titok:

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.16, 21:14

Egy aprócska agyrázkódás belefér egy ekkora gólért :hc: .

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.16, 12:17

Talán az AI kicsit élethűbben viselkedik, de sok hiba még mindig megvan: pl. az alig guruló labdára, amikor nincs senki a közelben a kapus még mindig hatalmas elánnal vetődik, persze csak a közönség vérmes morajlása közepette...

:D Régi nagy kedvencem :P . Alig gurul a labda, a kapus felmarkolja és... a tömeg őrjöng, a kommentátor ordít mint egy őrült, hogy "Micsoda védés!!!!!!!!". :)

Egyszer a Bundesliga-ban lőttem egy brutál potya gólt ilyen baki miatt: kb. az ellenfél térfelének a feléről akartam lőni egy nagy bombát, de az ujjam lecsúszott a gombról, ezért csak egy nagy és lapos gurítás lett belőle. A kapus pedig ügyesen melléfeküdt, és alig egy centivel elhibázta.

Ha már bakiknál tartunk: egyszer lőttem kapus hasán keresztül gólt + többször hátrafelé a labdát => a player meglőtte a labdát, az pedig az ellenkező irányba zúgott el olyan gyorsan, hogy még a kamera is alig tudta követni.

Tapasztaltam már én is ezeket a kis '' hibákat '' , főleg ,a hatalmas kapusvédést , amit az elején mondtál. Nos nekem a legnagyobb potyagólom , amit valaha lőttem , vagyis fejeltem így volt: Az ellenfél térfelének feléről kaptam bedobást , és egy közeli emberemnek dobtam , aki le sem vette , hanem kapásból a középen álló embernek tette fejre , akit mellesleg ketten fogtak. Namármost betettem fejre , és a játékosom az ellenfél térfeléne feléről akkorát fejelt , hogy az átrepült az alig kint álló kapus feje felett , aki erre összerogyott.
Jó kis potya volt. :ejj:

Módosította Q10: 2006.07.16, 12:18

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.12, 13:33

Talán az AI kicsit élethűbben viselkedik, de sok hiba még mindig megvan: pl. az alig guruló labdára, amikor nincs senki a közelben a kapus még mindig hatalmas elánnal vetődik, persze csak a közönség vérmes morajlása közepette...

:aaaaa: Régi nagy kedvencem :aaaaa: . Alig gurul a labda, a kapus felmarkolja és... a tömeg őrjöng, a kommentátor ordít mint egy őrült, hogy "Micsoda védés!!!!!!!!". :aaaaa:

Egyszer a Bundesliga-ban lőttem egy brutál potya gólt ilyen baki miatt: kb. az ellenfél térfelének a feléről akartam lőni egy nagy bombát, de az ujjam lecsúszott a gombról, ezért csak egy nagy és lapos gurítás lett belőle. A kapus pedig ügyesen melléfeküdt, és alig egy centivel elhibázta.

Ha már bakiknál tartunk: egyszer lőttem kapus hasán keresztül gólt + többször hátrafelé a labdát => a player meglőtte a labdát, az pedig az ellenkező irányba zúgott el olyan gyorsan, hogy még a kamera is alig tudta követni.

Clorel

Clorel

Szakállas fórumozó

• Fórumita
  • 2766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.09, 20:17

Nem, most az összes FIFA ország benne van (még kishazánk is :nono: ), lévén a játék még a vb előtt jelent meg. De egyébként semmi újítás tényleg... standard ugyanaz. Talán az AI kicsit élethűbben viselkedik, de sok hiba még mindig megvan: pl. az alig guruló labdára, amikor nincs senki a közelben a kapus még mindig hatalmas elánnal vetődik, persze csak a közönség vérmes morajlása közepette...

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.09, 01:34

:nono: Nem. De "csak" ennyivel tényleg nem tudom mi értelme?!

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.08, 23:52

...viszont sokan legyintenek, hogy csak a 32 válogatott és ennyi.

(Bár nem tudom, hogy a mostani WC is ilyen-e?!)

Fejből ezt sajna nem tudom , de megnézem neked. Mé mit várnak mik legyenek még ? Bajnokságok , kupák..stb.? :GMLC:

Módosította Q10: 2006.07.08, 23:53

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.07, 18:19

...viszont sokan legyintenek, hogy csak a 32 válogatott és ennyi.

(Bár nem tudom, hogy a mostani WC is ilyen-e?!)

Módosította Dekszter: 2006.07.07, 18:20

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.07, 07:32

Nos igen , én is így vagyok vele. és nekem még az tetszik benne nagyon , hogy a játékosok mozgása is egyre emberibb , nem olyan robotikus... :dead:

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.06, 21:43

A World Cup-ok általában már csak ilyenek ;) . Az előző vébé játéka is szebb volt, mint a "sima" FIFA... és azt hiszem a lángoló labdák meg egyebek miatt, hangulatosabb is volt :dead: .

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]