Ugrás tartalomhoz

Fotó

Sötét Kor - Füred Live

• Válasz írásához lépj be
1885 hozzászólás érkezett eddig

Karret

Karret

Mestertolvaj

• Fórumita
  • 203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.09, 15:12

Ha esteleg vannak itteni érdeklődők, Vándor szervezésével jövőre várható egy játék a Koloska-völgyben. Bővebb infokat a facebookos csoportban találhattok:

https://www.facebook.com/groups/110336035721143/

Remélem minél több ismerős arcot láthatok jövőre a Sötét-völgyben. :)

Módosította Karret: 2015.09.09, 15:14

Morak

Morak

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 993 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.10.09, 12:07

Atya
Ur
Isten,

Ti meg eltek?
Es ez a forum is?

Na mindjart megugatom a holdat :D

Üdv!

Inkább csak mi élünk...a fórum és a játék már kevésbé. ^^

Tisztelettel:
Morak

UtokVerek

UtokVerek

Ügyeletes Vérfarkas

• Fórumita
  • 85 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.10.08, 17:38

Atya
Ur
Isten,

Ti meg eltek?
Es ez a forum is?

Na mindjart megugatom a holdat :D

Karret

Karret

Mestertolvaj

• Fórumita
  • 203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.23, 13:15

Sajnos nem. Ez benne volt a pakliban, de egy próbát megért :)

Morak

Morak

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 993 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.23, 13:07

Üdv!

Sikerült valamit összehozni? Nagy a csend.

Tisztelettel:
Morak

Morak

Morak

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 993 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.16, 08:34

Üdv!

Nos, akkor sajnos távol maradunk. :(

Azért sok sikert a játékhoz! És aki idetéved, és ráér, azt bátorítom rá, hogy menjen csak el. A Koloska féle horror larp-ok közül egyre sem emlékszem amelyik ne lett volna kifejezetten hangulatos és élvezetes. ^^

Tisztelettel:
Morak

Karret

Karret

Mestertolvaj

• Fórumita
  • 203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.16, 08:27

Pedig de :P

Nem egy sok napos komoly játékról van szó, inkább egy nosztalgikus egy éjszakásról. Tudom későn irtam ki, főleg, hogy kevesen is nézik szerintem mostanában a fórumot, de ez egy hirtelen ötlet volt, ami remélem jól sül el. Semmi eget rengetőre nem kell számitani, csak egy kellemes estére LARPos környezetben :)

Sajnos amig nagy játékra nincs lehetőség, ezzel kell beérni Füreden, de a hosszú pangás után gondoltam még egy ilyen hir is megér egy postot.

Üdv
Karret

Morak

Morak

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 993 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.16, 08:20

Üdv!

Melyik hónap 19-e? Remélem nem augusztus...általában nem tesz jót egy larp-nak, ha 3 nappal a kezdés előtt szólnak, hogy lesz. :D

Tisztelettel:
Morak

Karret

Karret

Mestertolvaj

• Fórumita
  • 203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.14, 10:11

Üdv Mindenkinek!

Hirtelen ötlettől vezérelve, és meglovagolva a hosszú hétvége hullámait, egy egy éjszakás sütögetéssel összekötött játékot szervezünk 19-én éjszaka a Koloska-völgyben.

Elsősorban több rövid horrror témájú játékban gondolkozunk, amolyan edzés jelleggel, kicsit feleleveniteni a helyi "hőskor" emlékeit :)

Mindenkit szeretettel várunk. A részvétel természetesen dijtalan, egyedül élelemről, és számára szükséges felszerelésről gondoskodjon mindenki.

Akit érdekel, akár itt a fórumon, akár e-mail-ben keressen nyugodtan az alábbi cimen: szabo.zsolt.gyorgy@gmail.com

A Völgy mélyéről
Karret

Morak

Morak

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 993 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.06.17, 21:51

Üdv!

Ez a játék akkor most halott?

Tisztelettel:
Morak

Alaven

Alaven

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 218 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.18, 09:51

Üdvözletem Dave!

Örülök az időpont-módosulásnak, a szeptemberi számomra nem lett volna alkalmas. Üzenetet eddig nem kaptam tőled, ám számomra ez nem meglepő. Szándékos, hogy engem Konrad-on keresztül lehet az ilyen ügyben hatékonyan elérni.

Tisztelettel:
Alaven

ui: Azoknak, akik motivációs problémáktól szenvednek attól, hogy otthon ülve túl sokat mérgezték elméjük magasztos gondolataikkal: "Az erény nem a hibátlanság, hanem a hajlam, hogy kijavítsuk hibáinkat."

Módosította Alaven: 2011.09.18, 09:52

Ursu

Ursu

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 241 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.09.13, 17:48

Hell!

Kedves Morak!

Azt még megértem, hogy megingott a füredi játékkal kapcsolatos bizalom, de azt nehezemre esik elfogadni, hogy a L.A.R.P is dögrováson van számotokra.
Ne tessék félre érteni, de ez így járja manapság. Sajnos sokat kell várni egy jó játékra és sajnos nem tudunk akkor játékot szervezni, amikor csak akarunk... Ezzel arra célzok, hogy kedvtelenséged a füredi szervezőkre hárítani nem szép dolog. Persze az is lehet, hogy a szövegértéssel van problémám és ha így lenne megkövetlek miatta! Ezt azért fontosnak érzem tisztázni. És mielőtt bárki óvást kiabálna elfogultságra hivatkozva... közlöm, hogy nem Gábort védem, hiszen Ő egy notórius figura ilyen szempontból. ( Kicsit olyan mint az orosz hadiipar; viszonylag ritkán alkot nagyot, de az legalább "nagyot szól". Ilyen pl. a kalasnyikov :elajul: ) Szóval a lényeg:
Tessék ezt a hozzáállást kicsit megváltoztatni és ha tudtok, akkor igenis gyertek a játékra!!! :kikepzo:

Kedves Dave!

Lehet, hogy ez volt a módi és valóban nem szoktunk a szervezés fázisa előtt fórumozni, de ebben Morakkkal értek egyet... miért is nem!? Talán feldobná egy kicsit a hétköznapokat. :nos:

Egyéb... Én sem vagyok kívánatos, vagy mi van!? Azt se tudtam, hogy lesz valami. :durci:

Módosította Ursu: 2011.09.13, 17:49

Lusian

Lusian

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 158 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.09.12, 15:09

Sziasztok...

Jó hallani, olvasni, hogy még is csak lesz valami és nem haltak ki a "karakterek"! :asit:
Aztán remélem lesz beszámoló.......
Jó készülődést és jó játékot a "kiválasztottaknak"

:sor: :sor: :sor:

driad

driad

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.09.12, 13:28

Szép napot mindenkinek aki járja a fórumot még!!

Játék elnapolva egy októberi hűvös időpontra, remélhetőleg még eső is lesz. A legtöbb érintettnek szóltam, ám aki lemaradt volna az kiabáljon U2U-ban. A játék meghívásos és ingyenes, és mostantól minden játékunk az. Ha valaki nem kap választ vagy értesítést, akkor ő nem jelentkezett időben, esetleg nem jelezte igényét sem, vagy nem látjuk szívesen.

Pusztán szeretetből szervezem a játékokat, és épp ezért olyan közösséggel szeretnék ott találkozni, akik szintén szeretik a játékot és nem pedig a másikak "fikázása" esetleg rosszindulatú megjegyzések miatt. Ha valaki a meghívás ellenére eljön, azt a karaktert hazazavarom.

Jó készülődést. :)

Morak

Morak

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 993 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.13, 00:58

Tisztelt Dave!

Örülök, hogy végre jelét adtad létezésednek, ez határozottan megnyugtató.

Azon kijelentéseddel azért merek vitába szállni, mi szerint csak akkor menne a fórum ha épp meghirdetődik a játék. Ez hovatovább újdonság számomra. Anno még bőven élt, s meglehetősen aktív volt a fórum akkor is ha épp még messze volt a következő játék. Ezért is volt meglepő több hónapnyi csend.

Azt nem tudtam mi van az Alkonyokkal, Andersonék mondták ugyan, hogy volt egy kompromisszumos megoldás, de arra ők sem emlékeztek, hogy említve lett volna, hogy ez nem csak a történet, hanem az adott játék végét is jelentette. Nem érdekes.

Nos, azt pedig kifejezetten meglepődve olvastam, hogy egyáltalán készülődik a Végzet Hajnala folytatása...mivel erről sehol semmilyen formában nem olvastam, nem hallottam. Ha van is bármilyen más fórum ahol folynak egyeztetések arról nem tudok, mert nem lettem oda meghívva...egyedül Kenya küldött egy kör-emailt a Csatamezőkről. És ne aggódj kedves barátom, nagyon is tudom mi a különbség az Alkonyok és a Végzet között. :) Ennyit azért nem felejtettem. :)

Minden esetre a kijelentésem sajnos már él, tényleg elment a kedvünk. Nem a TE Játékodtól ment el a kedvünk...valójában már a LARP mint életjelenség nem nagyon mozgat meg minket. Ezt fontosnak tartottam megírni, mert vannak olyan elemek, akik élvezettel keresik azon réseket a kijelentésekben amikbe aljas mód bele lehet kötni. Igen. Aljas mód. [mivel maga a kötekedés még nem aljasság... :D] Nem is ez a lényeg.

Amikor nem is oly rég, pár hónapja írtam akkor már csak az utolsó pár pislákoló hamu volt bennünk, és reméltük...reméltem, hogy írásom ide csalogat egy szervezésben is fontos szerepet betöltő egyént, és megnyugtat...baj nincs. Nem történt ilyen. Csak akkor amikor már, ahogy mondani szokás késő volt.

Zárás képpen pedig egy aprócska errata, ha megengeded. Amikor azt írom Alkonyok, vagy Sötét kor akkor az szándékos torzítás, lévén Sötét kor sincs már évek óta...mégis ez a topic neve...és sokszor ha magunk közt vagyunk minden egyes füredi LARP-ot így emlegetünk: sötét koros live. Nem degradálásból, vagy gúnyból...egyszerűen csak így egyszerű, így kényelmes.

Szóval örülünk...örülök, hogy még van szikra ott a Koloska-völgyben ami hamarosan tán tűzzé erősödik, de ha csak Anderson barátunk nem áll elő valami hathatós érveléssel, most üzenném ismételten, hogy velünk számolnotok nem szükséges. [Ha nem előnevezős lesz akkor mindegy, ha az lesz akkor meg így könnyebb kalkulálni].

Tisztelettel:
Morak

U.i.: És igen...különböző szerencsétlen okok közrejátszása folytán nem tudom a telefonszámodat sem. [bár asszem iwiw-en vagy facebookon fent vagy...de akkor mondhatnám, hogy tessék szépen felkeresni...de ez már csak kákán való csomó keresgélése lenne, hagyjuk. :D :sor: ]

Módosította Morak: 2011.08.13, 01:03

driad

driad

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.08.12, 12:50

Szép napot mindenkinek.

Sajnos az előző nickem nem érem el, és pár próbálkozás után feladtam. Majd nagyon szépen megkérek egy vajszívű moderátort, akik mindenkit szeretnek, hogy legyenek oly segítőkészek... de nem is ezt a lényeg.

Azt mindenki tudja, hogy csak akkor megy a fórum, ha játék közeleg, és csak akkor van játék, ha a szervező, vagy szervezők tudnak rá időt szánni. Sajnálatos módon az utóbbi 1 év és néhány hónap nem engedte, nem tette lehetővé, hogy játékot szervezzek, ami számomra nagyon bántó, hiszen nagyon szeretem. Hónapról hónapra előveszem a jegyzeteim, továbbírom, kibővítem, és jelenleg is több lehetőség lenne játékokra, csak az idővel állok hadilábon.

A Végzet Hajnala II. - A sötét druida meséje
2011 szeptember 23 21.00 - 24 03.00 - péntek - szombat

Történetek a hétvégén.

Morak, örülök, hogy használod a fórumot, de ha valamit nagyon nem értesz, elég megcsörgetned, hogy élek-e, és nem kell eltemetned... :) - ...és a Végzet Hajnala sorozat nem összekeverendő az Alkonyok Alkonyával... itt ahogy azt korábban tapasztalták a játékosok, sokkal több a szerepjáték... az Alkonyok Alkonya sorozat már lezárult.

Szép napot
Dave

Módosította driad: 2011.08.12, 12:52

Morak

Morak

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 993 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.11, 08:42

Üdv!

Nos srácok, oké...ennyi. Sikerült eldöntetnünk, hogy nem megyünk semmilyen füredi LARP-ra, szal ez a fantasztikus szervezési kedv ami sajnálatosan alacsony - de tényleg...ez sajnálatos :( - kiölte azt a várakozási kedvet ami eddig életben tartotta az érdeklődésünk. Kalyonnak s jómagamnak 100000000000%, hogy nincs kedvünk már menni. Ha Anderson valahogy meggyőzne - végül is megeshet, de sok esélyt nem látok rá - persze lenéznénk, de mai helyzetjelentésem az, hogy nem érdekel.

Alkonyok Alkonya
R.I.P.
(2006-2009)
Emlékeinkben örökké él.

:(

Módosította Morak: 2011.08.11, 08:43

Morak

Morak

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 993 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.20, 10:29

Üdv!

Ursu:

Őszintén kívánjuk, hogy összejöjjön... :sor:

Ugyanakkor ha Dave megtisztelne minket gondolataival, szerintem javítana a várakozás hangulatán.

Tisztelettel:
Morak

Ursu

Ursu

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 241 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.07.18, 13:16

Morak!

Köszönöm a jó kívánságaidat! Bizonyára sok vért ontunk idén is! :cool:

Ami a füredi játékot illeti. Szerintem egy jó kis őszi játékban kellene gondolkodni. Én szeretném, ha összejönne. Mivel Dave is lesz Csatamezőkön ("véletlenül" egy csapatban is leszünk) :D Úgy hiszem erre is sort kerítünk és megbeszéljük mi legyen. Feltett szándékom kivenni a részem a szervezésből és amint egyeztettem ez ügyben a fiúkkal biztosan elindul valami! :gonosz:

Morak

Morak

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 993 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.17, 21:18

Üdv!

Azért fura, hogy senki, de senki nem ír ide azok közül akiknek köze van a szervezéshez...akár maga a szervező. Vagy ennyire ijesztő a lehetőség, hogy megjelenünk a Koloskában vagy a Nagymezőn? :D

Tisztelettel:
Morak

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]