Ugrás tartalomhoz

Fotó

Sötét Kor - Füred Live

• Válasz írásához lépj be
1885 hozzászólás érkezett eddig

Morak

Morak

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 998 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.01, 11:11

Még én se szántam rá magam, hogy írjak, de mindenképp megteszem... Most viszont gőzerővel készülök(készülünk) Csatamezőkre. :ninja:

Üdv!

Jó hentelést a Csatamezőkön! :kungfu:

Én is csak azért írtam - már megint - mindössze 6 nap után, mert Anderson vív már Ráckevén is, és az ottani embereket nagyon érdekli a Koloska-völgy féle LARP. Namost...egy év "majd"-ozás után már jó lenne valami konkrétum is.

Tisztelettel:
Morak

Ursu

Ursu

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 241 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.30, 18:53

Üdv!

Gondolom a fórum holt állapota tükrözi az Alkonyok Alkonya körüli totális érdektelenséget és a szervezés teljes hiányát?

Tisztelettel:
Morak

Még én se szántam rá magam, hogy írjak, de mindenképp megteszem... Most viszont gőzerővel készülök(készülünk) Csatamezőkre. :ninja:

Morak

Morak

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 998 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.30, 18:09

Üdv!

Gondolom a fórum holt állapota tükrözi az Alkonyok Alkonya körüli totális érdektelenséget és a szervezés teljes hiányát?

Tisztelettel:
Morak

fornax11

fornax11

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 20 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.24, 17:29

hi all!
Bocs hogy ide irok,de kéne a dave száma ill valaki megy gödre?
Üdv Béla

Morak

Morak

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 998 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.13, 05:44

Üdv!

Ursu kérésére ragadok most billentyűzetet, elvégre egy tiszteletre méltó larpos bajtárs (nem, nincs szarkazmus, ez dicséret) felszólalását illetlenség szó nélkül hagyni.

A néhai Keresztes Királyság tagjainak nevében joggal írhatom (látogatjuk a fórumot és minket is megdöbbentett a nagy csönd), hogy egy újabb ízig-vérig Dave hangulatú játékra várunk. Karret kezdeményezése üdvös, hisz jelzi még nem hunyt ki a fény a Sötét Völgyben, de sajnos (vagy nem sajnos :) ) nem fogunk részt venni rajta. Jómagam mentőzöm, Anderson a vívótudásának csiszolása mellett rengeteg fellépésre jár (filmekben és színpadokon statiszta többek közt)...Kalyon szabadideje viszonylag nagy, munka híján pénze kevésbé így meg kell válogatnunk, hogy melyik eseményre látogatunk el. Szerencsére még mindig elég sok larp történik szerte az országban, mi mégis a Dave által szervezett és dédelgetett Alkonyokra várunk.

Ez nem mazochizmus, a vitriollal teli szócsaták és a billentyűkaraték rossz emléke ellenére ez a játék az ami összehozott minket, s egy baráti társasággá érlelte a laza larpos kapcsolatot (mármint most hármunkról írok :)). Ráadásul ez volt az a larp ami elég rugalmas volt ahhoz, hogy nem csak mi, hanem mindenki belevihette kicsit a saját játékát...a legtöbb larp túl merev ehhez és nem lehet eltérni a kanonikus szervezői elképzelésektől. Nem csak a mi rossz emlékű Királyságunk, de minden csapat a saját játékát láthatta benne ha jobban belegondolunk. Izgalmas csaták, néha "karddal" néha szóval (ingame!) jellemezték mindig is a Völgyet. Az éjszakai játékok kicsit bárgyú megoldásaival is mindig felejthetetlen élményeket adott...szerintem nem csak nekem hiányoznak.

Egy szóval...a lelkesedésünk fogyóban, de a türelmünk töretlen...várjuk a következő Alkonyok Alkonyát.

Tisztelettel:
Alexander Anderson, az Egy néhai földi helytartója
Kalyon, az Officio Assassinorium néhai adeptusa
és
Tondori Kalapácsos Morak, a Királyság seregének néhai főparancsnoka

:sor:

Ursu

Ursu

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 241 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.07, 10:49

Kedves barátaim!

Nem konkrétan a játék részletei miatt írok, amit látni is fogtok, ha elolvassátok rövid kis eszmefutatásom. Az érdekel igazából, hogy mi ez a nagy csönd? Hova lett a tűz?
Szerintetek kellene változtatni valamin? Esetleg rosszul promótáljuk a játékokat?
Nagyon kevés időm van, de azért csak össze szokott jönni egy szabad hétvége egy jó kis larp-ra a koloskában vagy a nagymezőn.
Hányan vagyunk még?
Ki szeretne és tud még időt fordítani erre a szórakozásra?
Karret! A válasz a kérdésedre: Én szeretnék játszani egy jót! ;)

Örülnék, ha többen vennék a fáradságot és megírnák, hogy mi van velük! Vajon lesz még élet(vagy halál? :D ) a Völgyben?

Niarden

Niarden

Abyss Walker

• Fórumita
  • 126 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.02, 07:59

Ok, akkor engem felírhatsz, és hacsak nem jön közbe valami, akkor leszek.

Karret

Karret

Mestertolvaj

• Fórumita
  • 203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.31, 23:08

Még minden, de tényleg szó szerint minden képlékeny, csak a tervezéshez jó lenne tudni, kb hány emberrel lehet számolni, ha összejön a játék.

Niarden

Niarden

Abyss Walker

• Fórumita
  • 126 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.05.31, 20:18

Természetesen nem a történetből akartam infókat, mert akkor mi értelme lenne elmenni játszani? :D

Engem végülis érdekelne a dolog. Nem tudom, hogy NPC szerepet is vállalnék-e. Ahhoz többet kellene tudnom.

Gondolom, pontos dátum még nincs. Helyszín? Szokásosan a Koloska? Vagy valami más?

Karret

Karret

Mestertolvaj

• Fórumita
  • 203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.30, 08:04

Történetből nem szeretnék részleteket elárulni, de fantasyről lenne szó, ami kapcsolódik a régi játékokhoz, ám csak közvetetten.
Most készül, illetve talán kijelenthetem, hogy kész egy kissé eddigiektől eltérő szabályrendszer alapja, még a varázslatok hiányoznak. Ha megvan a végleges verzió publikálásra kerül.

PS.: Természetesen lesz harcra lehetőség, de nem harcorientált játék lesz, az biztos.

Módosította Karret: 2011.05.30, 08:05

Niarden

Niarden

Abyss Walker

• Fórumita
  • 126 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.05.30, 00:26

Hali!

Nagyon sok függ attól, hogy milyen jellegű lenne a játék. Némi infó esetleg?

Karret

Karret

Mestertolvaj

• Fórumita
  • 203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.26, 22:13

Csak helyzetfelmérés szinten érdekelne, hogy egy nyár végi egynapos, esetleg estés játék hány embert érdekelne.

Illetve érez-e valaki magában késztetést helyhez kötött NJK karaktert játszani? :)

Niarden

Niarden

Abyss Walker

• Fórumita
  • 126 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.03.19, 08:51

Üdv!

A helyzet úgy fest, hogy leginkább síri csend és hullaszag. Ez a nagy helyzet. A Völgy újdonsült védelmezője titokzatos hallgatásba burkolódzik, és egyenlőre talán csak az Ősök tudják mire készül. Vagy még ők sem.

Lusian

Lusian

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 158 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.03.13, 12:41

Sziasztok....

Vándorok, Harcosok, Lovagok, Mágusok, Papok, Druidák és.....
Mi a helyzet a Sötét Völgy környékén???????

:sor: :sor: :sor:

Konrad_Messer

Konrad_Messer

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 89 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.10.24, 22:44

Üdv!

Tökéletesen egyetértek az előttem szólóval. Ugyanez a helyzet nálam is.

LARP-ot mielőbb!

Niarden

Niarden

Abyss Walker

• Fórumita
  • 126 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.10.18, 20:01

Hi!

December 27.-én akkor lesz valami? És ha igen, akkor mi lesz? Úgy értem, milyen világ, milyen szabályok, milyen karakterek? Kellene némi infó, mert alapból érdekelne a dolog, de csak potyára, meg mindenféle felkészülés, és háttértudás nélkül nem megyek.

Előre is köszi.

Bye!

Lusian

Lusian

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 158 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.09.24, 12:44

Sziasztok...

Téli játékban Én is benne lennék!! :) Szóval támogatom.....
A tél miatt meg nem kell agodni, a játékok mindik jók voltak amin részt vettem! Iszonyat jól éreztük magunkat, köszönhetö a sztorinak és játékos társainknak!!! :D :D

Csak előre... :gitar: ;) :D

Konrad_Messer

Konrad_Messer

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 89 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.23, 18:31

Üdv!

Rám, és szerintem Alaven-re, valamint a Csomára biztosan számíthatsz. Tartok viszont tőle, hogy sokan távol maradnak egy téli játéktól, függetlenül az időjárás miatt, mivel a legtöbb emberbe be van táplálva, hogy "télen nem lehetségesek bizonyos dolgok"... sajnos ez egy helytelen, de létező beidegződés!

Azért én bízom benne, hogy az ősz folyamán mégis lesz egy játék még... Dave, ha egy mód van rá, kérlek csináld meg!

Addig is a legjobbakat kívánom nektek!

Ahojj!

Daverns

Daverns

illúzionista

• Fórumita
  • 533 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.09.23, 15:29

Nem tartok kizártnak egy dec 27-i játéknapot... sőőőőt.... nem is rossz ötlet...
Várom a vállalkozó szelleműeket :gitar:

Sajnos korábban viszont nem lesz játék a szervezésemben, mert kicsit előbb indultak be a munkák, és most már be vagyok temetkezve.

Szép napot

Konrad_Messer

Konrad_Messer

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 89 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.19, 17:05

Aye!

Téli Játék! Én mindenképpen támogatom! NooooooordLaaaaaaand!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]