Ugrás tartalomhoz

Fotó

Sötét Kor - Füred Live

• Válasz írásához lépj be
1885 hozzászólás érkezett eddig

fornax11

fornax11

Újdonsült fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 20 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.29, 16:31

Hi!
Következő mikor?
:rohog:

illidan_stormrage

illidan_stormrage

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 7 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.25, 20:35

oké kössz az újabb infót palladin! :sir: és am ott leszek a következőn!!! :ugri:

Az_Ork

Az_Ork

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 5 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.25, 19:15

És vagyunk is páran ilyen elszántak! :ugri:

Palladin

Palladin

Az adószedő

• Archívum
  • 307 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.25, 18:27

Hello!

Szülő is jöhet, a mostani játék már lezajlott.
A következő mint olvashattad, ősszel lesz, fegyvernek pedig azt hozol, ami neked kézre áll, mi csak azt vizsgáljuk, hogy biztonságos-e? jól van burkolva, nincsenek kiálló hegyes részek stb.

Páncélokra és egyéb felszerelésekre is igaz ez, persze a páncélt nem kell burkolni :ugri:

A játék általában 2-3 napos, legtöbbször szombat reggel kezdődik, és vasárnap dél körül ér véget, de az elszántak már péntek este is kijöhetnek.

illidan_stormrage

illidan_stormrage

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 7 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.25, 12:21

mien fegyverek kellenek a mostani játékhoz??

illidan_stormrage

illidan_stormrage

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 7 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.25, 11:17

és ez hány napig szokott tartani??

és szülő mehet?

Palladin

Palladin

Az adószedő

• Archívum
  • 307 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.25, 09:19

Hello!

A legutóbbi Balatonfüreden a Koloska völgyben volt, valószínűleg itt lesz a következő is.

illidan_stormrage

illidan_stormrage

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 7 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.25, 08:38

oké! kössz az infót! és megtudnátok mondani pontosan hol lesz?

Palladin

Palladin

Az adószedő

• Archívum
  • 307 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.25, 00:03

A játékon általában nem szoktunk alsó korhatárt kikötni, bár 18 év alatt kell szülői felelősség nyilatkozat, és a legtöbb játékon 14 év alattiak csak felügyelettel vehetnek részt, de én már láttam 10 éves nagyon jó szerepjátékost is, szó szerint meglepett. (persze ugyanitt megvolt a 10 évesben az ellenbkezője is az nem lepett meg)

A fegyverek természetesen burkoltak, polifoam burkolatot részesítjük előnyben.
Íjat lehet hozni, maximum 20-25 fontig, a nyílvesszpkre vannak szigorú szabályok:
-fém nem maradhat a fején, még akkor sem ha nagyon jól burkolod.
- szemgödörnél nagyobb polifoam burkolatot kell rá tenni. legalább 2-3 rétegben (2-3 cm a fa végtől előlre)

És szívesen látjuk az új arcokat.

Az_Ork

Az_Ork

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 5 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.24, 23:26

Ahoj
Istenien sikerült a játék. Tökéletes volt. Nagyon tetszett főként az, hogy mindenki tudta, hogy mi a dolga. :) A történet is jó volt. Bár a végkifejletből semmit sem értettem. Attól függetlenül nagyon jó volt. Remélem a következő is így fog sikerülni. :)

illidan_stormrage

illidan_stormrage

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 7 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.24, 20:09

jah,és mien fegyver kell?? puha bevonattal vagy anélkül?? és ijjat lehet vinni?? :)

illidan_stormrage

illidan_stormrage

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 7 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.24, 20:00

kössz szépen az infót! és amugy van korhatár[alsó]... :) ??

Daverns

Daverns

illúzionista

• Fórumita
  • 533 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.24, 14:55

Üdvözletem ismét mindenkinek.

Nos, végre van egy kis időm, és megírhatom az élményeim.

Nagyon tetszett a játék. Valahogy minden úgy alakult, ahogy annak lennie kellett. Ha többen vagyunk akkor talán meg lassabban zajlanak le az események, és nincs végkifejlet. Ez, kedves barátaim így volt jó. Nagyon izgatott lettem a következő játékkal, és már a nyári eseménnyel kapcsolatban is. A mostani játék nagy előnye valóban az volt, hogy tényleg nem kell ölnie, sem egy harcos csapathoz csatlakoznia/felbérelnie annak, aki inkább a szerepjátékot részesíti előnyben, és abszolút elveti a harcot. Jester, ez nagyon király volt. :)

A skillek egyszerűek voltak, a varázslat nem kavart, és a játék is gördülékeny volt. Nagyon köszönöm mindenkinek, mert mindenkinek a játéka hatalmas volt, és feledhetetlen. Örülök, hogy felbukkantak a régi karakterek is legnagyobb meglepetésemre, nagyon meghatott.

Egy-két nap, és felkerül a következő live időpont, és vele együtt a játékzáró novellám is. Addig, ha van kedvetek szívesen várom a játékról való írásokat.

Palladin

Palladin

Az adószedő

• Archívum
  • 307 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.24, 14:36

Ilidian stormrage:

Ha nem tudod nyomon követni a fórumot, vagy szeretnél még egy hírforrást, az aláírásomban lévő linkre kattintva feliratkozhatsz egy levelező listára, ahol minden játékun k meg van külön is hírdetve, illetve egyéb szerepjátékokról is információt kapsz, első kézből.

Minden Kalocsai, és egyéb veterán játékost, aki rendszeresen jár füredre, szeretném ha feliratkozna.

Morak

Morak

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1010 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.05.24, 14:20

Üdv!

Mivel totál szanaszét van a beosztásom - a mentős meló előnye és egyben hátránya is - kb. egy hónappal előre kellene jelezni hogy mikor lesz játék. A beosztásomat minden hónap 19-ig lehet megváltoztatni, ha 20-án szólok már csak szolgálati lapon megy, és a bajtársak jóindulatára vagyok bízva [amiből van bőven, de a hétvégéket a legnehezebb cserélni. Érthető.].

Ezt csak azért mondom, hogy ha valami miatt csúszna egy game - amire mondjuk beígérem magam - akkor majdnem biztos, hogy nem fogok tudni elmenni.

:)

Morak

Daverns

Daverns

illúzionista

• Fórumita
  • 533 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.24, 12:28

Üdv illidan stormrage

Csak figyeld a fórumot, és ott mindig minden ki lesz írva. Most legközelebb valamikor nyárra tehető egy játékunk, ami nem fantasy, hanem jelenkori horror játék lesz. Fantasy majd ősszel. :)

illidan_stormrage

illidan_stormrage

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 7 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.24, 10:55

hy! Meg tudnátok mondani, hogy lehet jelentkezni erre a szerepjátékra?

qsi01

qsi01

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.24, 08:04

Hy!

Megérte elmenni Füredre magint. Most sem okozott csalódást. Tény, hogy kis létszámú de tapasztalt játékosokvoltak, és így profi szinten ment a játék. Kitünő volt a hangulat. Dave nagyon jó volt. :) :) :sor:

Konrad_Messer

Konrad_Messer

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 89 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.05.24, 03:03

Üdv!

Ez volt az idei legjobb lájv! Számomra világos, hogy "Füred" még mindig márkanév! Dave, ezt összehoztad, és összehozták a játékosok is, bár én már első este temettem magamban a játékot, csak nem vallottam be. Volt (jó)pár csalódásom és keserű tapasztalatom országszerte szerepjátékokon és itt is majdnem beütött a játékoshiány(sokakat hiányoltam), ám ennek ellenére nagyon jól sikerült. Köszönöm! Mindenkinek. Sajnálom az Alaven-nel való kb. 3 órás eltűnésünket, nem terveztük ilyen hosszúra, de tény, kicsit szükségünk volt erre a lépésre, hiszen a végére már éreztük, forró a talaj s némelyek pályáztak a bőrünkre... mi azért lehetőségeinkhez mérten igyekeztünk egyenesbe hozni a dolgokat.
Lesz ez még jobb is! Kíváncsian várom a folytatást! Valamint remélem, a nyár még tartogat ehhez hasonlóan jó lájvokat!

Kívánom a legjobbakat:
K.M.

UI.: Karret - Bocsáss meg, nem személyes, hanem szakmai félreértés történt.

Módosította Konrad_Messer: 2010.05.24, 03:06

Niarden

Niarden

Abyss Walker

• Archívum
  • 126 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.23, 19:23

Hi!

Nah, ez szuper volt. Rég éreztem magam ilyen jól. Rég volt már, hogy játékon voltam. Most meg fáradt vagyok, kicsit elszoktam az ilyen igénybevételtől. Mindenesetre éljen a hent mentes, "szerepjátszós" játék. Nekem külön öröm, hogy harc nélkül, csak beszéddel sikerült megoldanom mindent, ami akartam. Ez nekem, mint "harcolni nem tudó, és nem is akaró" játékosnak tényleg pozitív élmény. Nagy kedvencem volt a Dave és köztem lejátszott interakció, aminek sajna nem volt tanúja senki. Mármint kettőnkön kívül. :sor: A fogadóban is jó volt figyelni a többiek játékát, és belekapcsolódni, még ha csak pár szó erejéig is. :)

Köszi mindenkinek az élményt.

Majdnem elfelejtettem: külön köszönet Ursunak, a Gépállatnak. :) Tipikus példája, hogyan lehet a semmiből valami igazán ütőset alkotni. A jelmez és a karakter is nagyon durva lett. :sor:

Bye!

Módosította Niarden: 2010.05.23, 19:27

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]