Ugrás tartalomhoz

Fotó

Sötét Kor - Füred Live

• Válasz írásához lépj be
1885 hozzászólás érkezett eddig

Niarden

Niarden

Abyss Walker

• Archívum
  • 126 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.21, 18:38

Hi!

Dave kért meg, hogy felírjam ezt ide, mert ő már a völgyben serénykedik.

Naszóval, a játék holnap reggel 9-kor indul. Akár esik, akár fúj. Az előtörténeteket mindenki ott kapja meg.

Remélem, holnap ott találkozunk. ;)

Bye!

Az_Ork

Az_Ork

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 5 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.20, 19:54

Csatlakozom a többi Kalocsai írásához. Semmi nem fog minket visszatartani atoll, hogy ott legyünk. Lehet akár szél, eső, belvíz-árvíz. Mindegy csak már ott legyünk.

Konrad_Messer

Konrad_Messer

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 89 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.05.20, 13:30

Jó, de remélem, nem csak ennyien megyünk!

qsi01

qsi01

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.20, 07:26

egyet kell hogy értsek az elöttmem szólókkal se szél se eső nem tarthat távol minket :) :D

soldierzolee

soldierzolee

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 5 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.19, 22:16

A hiper, szuper, őrült, láthatatlan, KalocsaI (Gizda, Őstulok, Kidobó és végül meg persze utolsósorban a Farkasokkal horkoló) team készen áll, hogy feldúlja békés ünnepnapjaitokat és egy eszeveszett ámokfutással csináljon sok sok őrültséget amit remélem erőteljes kacajokkal és minimális bosszúsággal fogadtok majd. ÁMEN! :)

Mindent bele, BANZAI!

Konrad_Messer

Konrad_Messer

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 89 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.05.19, 20:20

Rajtam a dolog ne múljék! Kimegyek egy jó lájvért!

Sheraphist

Sheraphist

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 40 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.19, 19:24

Szakadjon csak! Legalább meglátom mennyire vagyok gyárilag vízálló!!! :D

Villámlik is? max átadom valakinek az alu páncélom :)

JÁÁÁÁTÉÉÉÉK!!!

Niarden

Niarden

Abyss Walker

• Archívum
  • 126 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.18, 17:02

Hi!

Én tartom magam ahhoz, amit már korábban írtam. Egy "kis" eső nem fog visszatartani.

Szóval, ha minden ok, akkor ott találkozunk.

Bye!

Daverns

Daverns

illúzionista

• Fórumita
  • 533 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.18, 15:17

(OFF)A U2U-ban küldött email címekre elküldtem a szabályrendszert. Kicsit sajnos megcsúsztam, a személyre szabott történetek reggelre kerülnek mindenki postaládájába itt az rpg-n.

Megnyugtatásképp:
Változékony idő lesz a hétvégén. Melegebb, de esőre ugyanúgy lehet számítani. Remélem ez nem tántorít el senkit a játéktól ;)
Jó készülődést
Dave(/OFF)

Módosította Daverns: 2010.05.18, 15:17

qsi01

qsi01

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.18, 11:17

...Hamma éhes...
-Gót! Mosd meg a troll hátát! Téged legalább nem akar megenni közben... hehe
-'genis uram!

Mindig ezek a buta parancsok..." Hamma fürödj! ";" Hamma ne harapj! "; "Hamma öld meg! "... ... mondjuk ez nem gond...
... na itt jön Gót... persze, hogy nem eszem meg, ha nincs is rajta mit rágni, a csontjai amúgy is a fogaim közé szorulnának csak...
Legalább az időnk szép, pocsoják, eső, minden tiszta víz, meg sár. Szerintem.

... na végre! a csenevész megtalálta a vödröt...

Furcsa szagokat hogy a szél. ...csontvelő... és mocsár!

qsi01

qsi01

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.18, 11:06

Hali mindenki :)

Szerintem nem emlékesztek rám, én is a kalocsai cspatot erősítem. Eddig egyszer voltam füreden. Azóta mindig valami közbe jött. Most viszont jelen leszek és jó szóra kozást mindenkinek

Palladin

Palladin

Az adószedő

• Archívum
  • 307 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.17, 10:34

Alig hogy belépnék, látom egy lovas vágtat felém lóhalálában.

A futár leugrik a lóról, lihegve kezd el beszélni:
-Lord Gwain uram! Siettem ahogy tudtam, váltott lovakkal jöttem a viharon keresztül.
-Mond mi ilyen sürgős?
-Annabell édesapját elvitte a kór!

Eltelt egy perc mire újra meg tudtam szólalni.

-Azonnal indulok, remélem a szertartásra odaérek.

Völgy, kicsit elhalasztjuk ezt a találkozót, de ugyis tudom, hogy megvársz. Remélem Dymos-t nem ragadod el tőlem ha nem érnék vissza. Így is elég lesz a gyászból egy időre.

Az_Ork

Az_Ork

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 5 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.14, 19:13

- Ki ordibál már megint!
- Mért nem hagynak már aludni.
- Már megint az az átkozott Frank von Enstein ordibál.
- Hova tűnt a kispárnám? Már megint azt az átkozott Hamma-t fürdetik vele.
- "Fiam" Essakhar, már megint neked jutott a sz..a..r. munka.

Ez a tegnapi este. Minek kellet annyi mézsört innom! Lassan már Essakhar is jobban foglya nálam bírni az italt. Remélem nem annyira, mint az apja. Igaz, még Ő sem bírt nálam többet, ha elememben voltam. A másnapok meg ennél is rosszabbak voltak, leszámítva ezt a csúnya trolt. Róla meg ne is beszéljünk. Őt még másnaposan is leiszom, nem is beszélve Essakhar-ról....
Mitől fáj így a kezem? Már megint szereztem egy-két új sérülést. Hehe, kíváncsi vagyok, hogy néz ki a másik, ha egyáltalán egyedül volt!
Ez az átkozott eső! Mért nem tud már abbamaradni? Na sebaj, legalább nem kell annyit mosdani.
Hát ez az embernőstény mit keres itt mellettem? És hol van a felszerelésem, mért nincs rajtam ruha csak ez az átkozott farkasbőr?

- Essakhar mi ez itt mellettem, hol van a ruhám és a felszerelésem?
- A tegnap esti "zsákmányod". Bár nem tudom, hogyan sikerült összeszedned. A ruhád ott van melletted, a felszerelésed meg a sátorba. Nehogy már berozsdásodjon!
- Mire mennék én nélküled!
- Frank von Enstein majd én elmegyek felderíteni Essakhar-al. Úgy sem ártana egy kis józanodás, meg egy kis friss levegő. Ezt ne vedd magadra Hamma.

Az_Ork

Az_Ork

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 5 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.14, 18:33

Ahoj. :)
Túl sokan nem hiszem, hogy emlékeztek rám. A kalocsai csapat tagja vagyok. A hülye Ork, a dilis Ork, meg még sorolhatnám. Na mindegy. Az biztos, hogy csatlakozom azon kalocsaiak táborához akik mennek 1h múlva. És remélem, hogy jó kis "szórakozás" lesz.
További kellemes napot, vagy mit! :)

Alaven

Alaven

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 218 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.05.14, 15:13

Esik. A vékony patakok az arcomról indulnak, majd dagadnak egyre nagyobbá, míg az alattam elterülő szikla oldalán lezúdulva a sötétségbe vesznek. Hallom a csobogó hangot a mélyből, de inkább az eső kopogását figyelem. Gondolataim lassan távoznak fejemből, fel-fellobban egy emlék. Mint egy régi, tűzbe dobott napló. Egymás után kapnak lángra az oldalak, újra megelevenítve a megírtakat, míg végül semmi sem marad. Csak az elmúlás. A nyugalom.
A Csend lassan kitölt. Látok valakit a sötét éjszakában, látom az erődöt, melyhez társaival elérkeznek, s a felkelő nap első sugarait, ahogy a vértócsákon megcsillanva öltözteti árnyékokba az erdőt. Egy apró szikra indul útjára, hogy végül egy apró ponttá válhasson a fejezet oldalán. A hamvakat az eső lassú, monoton kopogása tölti új élettel. A vértócsák tavat kezdenek formálni, s egy pillantás múlva újra ott vannak az alakok. Feketében, vörös foltokkal a ruháikon. A hangok a hollókkal szállnak el a pillanatban, mikor az első test a víztükörnek ütközik. A mélység minden élőlénye megdermed. Nem evilági a tetem, melynek közelségét érzik. További három követi őt, a békák világába vezető úton, de a tükörkép már rég eltorzult. Az utolsó útjuk. A végére értek. Az esőben ülő alak számára csak egy tollvonás ez emlékek sorában. De érzi már, hogy közeledik. Ugyanazt a magas alakot látja. A Völgyben, egyedül. A szikla minden hideg érintésével magasabbra tör, majd újra rákezd az eső. Monoton kopogása már ülve találja Őt, kire az emlékek utazója egyszer úgy tekintett: Én. Utazása most véget ért. Céljához ért. Itt van. S amiért indult, elérte már: Tudja, hogy nincs egyedül.

Sheraphist

Sheraphist

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 40 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.13, 20:33

-Gót! Mosd meg a troll hátát! Téged legalább nem akar megenni közben... hehe
-'genis uram!

Már megint. Már megint az alázás... bezzeg egy a nyavajás hullagyalázó még a nevemet sem tudja szerintem... és megint ennek az ostoba dögnek a hátát... miért nem növeszt hosszabb karokat? Mindegy is!
Néha jól esene még a végén, ha emberszámba venne a főnök... mondjuk "hé Essakhar" vagy "Anassaczy".
De ezt még kiejteni sem meri...
Apám állítólag mesterien gyilkolt, és tartotta minden tudását titokban... még talán ha ismertem volna, talán becsülném is, de a nevén kívül csak annyit tudok róla, hogy "kísértetiesen hasonlítasz rá Gót"... legalábbis az ork ha eleget iszik mindig ezt szajkózza...
... mint tegnap...
Csak remélhetem, hogy nem hasonlítok rá mindenben, bár anyámra hasonlítani még rosszabb lenne.
Mindegy már, hogy apám gyilkos, kit a birodalmiak faragtak fegyverré, anyám meg kurtizán volt, egész kölyökkoromban egy ork nevelt...

Egyébként is minek Hamma-t lefürdetni, mikor úgy szakad a nyakungba az ég, mintha jobb dolga nem is lenne! Rosszabb mint a sivatag! Rohadt egy vidék lehet ez, ha apám kedvencei közé tartozott...
... hol a vödör...

...Na tessék! Az ork már megint telehányta tegnap este! Sebaj... majd mondom a trollnak, hogy "kérgesítő varázsfőzet"...

-Gót! Ha végeztél menj előre! Derítsd fel a terepet de rendesen ám! Halálszagot hoz a szél...
- 'genis Uram!
... már megint... :)

Daverns

Daverns

illúzionista

• Fórumita
  • 533 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.13, 17:28

(OFF)Köszönöm a sok történetet, a játék zajlik még vasárnapig, akkor küldöm ki a jutalom U2U-kat, csak azért írok, mert szabályrendszer zárás péntek este, és akkor lesz elérhető végre a szabályrendszer....arra kérek minden érdeklődüt, hogy dobja el U2U-ban részemre a jelenleg is aktív e-mail címét, hogy küldhessem a rendszert, illetve "néhányótoknak" egy személyre szabott novellát :) - ami segít egy kicsit eligazodni a völgy jelenlegi helyzetében.(/OFF)

Palladin

Palladin

Az adószedő

• Archívum
  • 307 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.13, 00:01

Ismételten ugyanoda kell visszatérnem, mintha a völgy nem eresztene. Ha már egyszer jártál ott, valahogy mindig visszahív. Nevezhetjük kötelességnek is, de ez úgy érzem már valami több annál, nem csak a parancs miatt megyek, és nem véletlen mindig engem választanak ki.

Megérkeznek a szolgák, meghozták frissen kifényezett és olajozott páncélomat, már rég volt, hogy viseltem, de az érzés sose változik.
Állok gondolataimba mélyedve, miközben tapasztalt kezek feladják rám páncélomat, két szolga a lábvérttel foglalatoskodik, míg másik kettő a mellvértem csatjait fűzi. Felkerül a sisakom, meghozzák pajzsom és kardom. Készen állok az útra, erszényem dagad az útravalótól, a kocsi már előállt, nem követem el még egyszer azt a hibát, hogy esős időben gyalog induljak a völgybe.

Hol késlekedik Dymos? Remélem időben megkapja az üzenetemet és elindul. Nem előnyös a völgyben még nekem sem egyedül kószálni, annyi mindent túléltem már, szükségem lesz Dymosra, ketten már boldogulunk.

-Futár!
-Uram?
-Amint bizonyosodtál róla, hogy Lord Dymos megkapta a hírt, készíts elő mindent, hogy a lehető leghamarabb utánnam induljon, sajnos nem várhatom meg.
-Igenis uram.

Hát itt vagyok, megint, fárasztó kocsizás után a völgy bejáratánál. Mit tartogatsz nekem már megint te szeszélyes völgy? Érzem, hogy te leszel a sírhelyem te vén ringyó, de nem most! Még sok dolog van hátra, nem késlekedhetek.

Továbbra is esik, megszokhattam volna már...

Konrad_Messer

Konrad_Messer

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 89 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.05.12, 22:05

/Mégiscsak összeszedtem magam egy kis IN-re. Köszönöm, hogy írásaitokkal megihlettetek. /

Az eső jóra és rosszra egyaránt esett... bár nem igazán lehet elkülöníteni jót és rosszat. Azért a világ még mindig a régi maradt. Hatalmi játékok, birodalmak és ambiciózus vezérek. A Sötét-Völgyben megint készül valami... itt mindig VAN valami!
Már idejét sem tudom, mikor jártam itt... nem is tudom, hogy fogalmazzam meg... talán a darázsfészek a legmegfelelőbb szó rá. Egyik jelenség rosszabb, mint a másik. A szürke fém nem valami egészséges dolog, és az a vámpírjárás, alig tudtam kiszabadulni abból az őrületből, ami akkoron történt, kis híján otthagytam a fogam. Voltam már elég éles helyzetekben, harcoltam már szörnyetegek, harcosok és számos ellenség ellen, de ehhez foghatót még nem éltem át, és nem is szeretnék soha többet, mégis itt vagyok megint. Jártam a Halál tornácánál, vissza is jöttem onnan, miután kalapot emeltem Neki, bár tény, jobban félek az élettől, mint a Haláltól!... Ő legalább nem hazudik, s nem foglal hamis állást...

A Sötét-völgy, vagy ahogy mifelénk nevezik: Finsterns-Tahl. Kétszer is ide küldött a Mester, ám ő maga nem tette tiszteletét személyesen még tán soha errefelé... hát most, hogy Ő már nincs köztünk, én meg épp erre fél jártam, ismét megfordulok a "pokol" eme bugyrában (miféle szavakat nem használok, attól tartok túl sok hatást gyakorolt rám a birodalmi kultúra). E festői szépségű, ámde roppantul kegyetlen és könyörtelen vidék, ahol ezer csoda ezernyi veszéllyel és viszállyal párosul.
Mindegy, most itt vagyok. Hallgatom, ahogy az eső esik, a cseppek koppannak a Fogadó előtti fa asztalokon, a csuklyám már egészen átnedvesedett, már a lombkoronák sem védenek. A csizmám nem túl bizalomgerjesztő hanggal szakadt ki a sárból, arcomon, mint könnyek, patakzik lefelé a víz. Beérek az udvarba, leveszem vállamról a farkasbőrt, és a padra fektetem. Itt, a tető alatt majd csak kiszárad és nem lesz olyan büdös, ázott eb szaga... gyertyát kell vennem, kifogytam a készletből. Bár éjszakára amúgy sem nagyon kell fényforrás, azért valaminél csak olvasni kell, már amikor épp nem dolgozom...
Idefele is jó fejpénzeket fizetnek egy-egy bitang latorért, akinek éppen egy fejvadász tőre hiányzik a hátából.
Egy ismerős alakot látok betérni a Fogadóba. Már találkoztam vele párszor. Nem szívesen kapnék nyilat a torkomba a számszeríjából, amit az alkarján visel. Vajon ő is azt keresi, amit én? Munkát, megbízókat?
Nem számít... nekem kizárólag az a fontos, hogy ha már itt vagyok, akkor megtaláljam a "Csendes léptűt", régi bajtársamat és cimborámat, akiről tudom, hogy szintén idevetődött. Őt is űzi a Jó Sors, ami igencsak balra fordult az utóbbi években, de tán most változik a szerencse, fordul a Nap is mifelénk... még mindig hajt minket a régi-régi vágy, az eszme, a megszokás... az emlékek feltörnek. Ahogy az ember öregszik, érzelmei lesznek... ez nem baj, de nem is túl jó... fontosak lesznek neki egyes dolgok.
Nekünk már csak egy dolog van, ami tarthatja bennünk a lelket, a tudat, hogy lehet még olyan, mint rég volt. Feltámadás kell, mégpedig hamar. Az embernek győznie kell, s hiába verték ki már százszor vagy ezerszer a zöldbőrű söpredéket a földjeinkről, azok valahogy mégsem igen akaródznak kiveszni...
S ráadásul itt meg, a völgyben, ahol az ember orráig sem lát az ármánytól, rengeteg átkozott dologgal kell szembenéznie... vérszopók, démonok, s egyéb ép ésszel elég kevéssé felfogható szerzetek.
Már csak a REND, a Rend maradt nekünk! A "sápadtak", akik az éjszakában portyáznak, ők az utolsók, kik viszik még a fáklyát. Új emberek, régi szellemiség.
Valami azt súgja, hamarosan küldetésem végére érek, és a Völgy valami nagyszabású, mindent eldöntő változás bölcsője lesz... rövidesen.
Hollók szállnak Észak felé... hozzák a tavaszt. Dicsőség legyen Urunknak érte... megkezdődhet az Élet nagy munkája, új jövő sarjadhat a hó alól.
Mindenekelőtt fizetek egy pofa mézsört, s megiszom, mielőtt még késő lesz. Esteledik, felhős az ég... pont megfelel.

Módosította Konrad_Messer: 2010.05.12, 22:07

Konrad_Messer

Konrad_Messer

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 89 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.05.12, 21:19

Üdv!

/Most túl fáradt vagyok, hogy írjak IN-ben, úgyhogy írok OUT-ban, egyelőre/

Dave, ugye nem lesz gond az erdésszel, mint a múltkor? A helyszín a tónál lesz, vagy a legutóbbi, húsvéti módosítás van érvényben?

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]