Ugrás tartalomhoz

Fotó

Sötét Kor - Füred Live

• Válasz írásához lépj be
1885 hozzászólás érkezett eddig

Sheraphist

Sheraphist

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 40 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.04, 08:59

Nos örömmel olvasom, hogy pont pünkösd... remélem igaz is, mert így végre nem kell négy napon át gályáznom túlórában... höhö a főnők legnagyobb örömére! :)

Ursu! rólad meg eszembe jutott hogy meg kellene javítanom az alkarvédőmet, mert megsínylette a legutólsó találkozást a bárdoddal :)

Ursu

Ursu

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 241 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.03, 20:32

Hehe!

Tudtam én, hogy nem bírjátok nélkülem!

Remélem össze tudom egyeztetni azt a hétvégét a családdal és egyéb dolgaimmal. Ugyan lesz azon a hétvégén PaFe is, de hogy őszinte legyek egy jó kis larp fele pénzből meglesz, így inkább füred felé gurulok :)

Konrad_Messer

Konrad_Messer

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 89 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.05.03, 20:17

Üdv!

Ursu! Hiányzik a képed! Jó lesz megint kint a harcmezőn.
Tetszik az új koncepció.
Új szelek, új ígéretek, új lehetőségek, új időknek új dalai.
Azt hiszem, nekem sem árt megújulnom, így hát azt is teszem.
Beszéltem Dave-el telefonon én is, mivel nekem az elkövetkezendő két hétvége igencsak sz'r lesz lájv-szempontból, sajnos szolgálatban leszek... ámbár Dave megnyugtatott, hogy a 21.-ei kezdetű hétvégére teszi a játékot. Remélem, így is lesz, elvégre akkor szabaddá tudom tenni magam, és a többiek szemszögéből is talán jónak ígérkezik, mivel ez a pünkösdi hosszú hétvége. Így nem veszi el a lájv az egész hétvégét. Remélem hasonlóan gondolkodtok :)
Volt Húsvétkor is egy lájv Gödön, szóval ha megvolt a Feltámadás, legyen most Mennybemenetel! :)

A legjobbakat kívánva,
K.M.

Módosította Konrad_Messer: 2010.05.03, 20:20

Sekratorius

Sekratorius

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 19 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.03, 19:16

Üdvözletem mindenkinek!

A Királyság távozott, s nyomán keletkezett űrben már egy új ERŐ bontogatja szárnyát. Nem oly szép, nem oly nemes, és nem oly elfogadó. Ámde minden tekintetben kész bizonyítani erejét, és törtető lelkesedését. A hódítók vágya, a felfedezők kíváncsisága, és a kapzsik étvágya jellemzi majd. A máglyák kihűltével fagyos jég üli meg a tájat, és hívja hasonlót a hasonlóhoz. Minek belül hordani a csontot, ha kívül is lehet. Minek a saját vérünk áztassa a földet, ha másé is teheti. Minek osztozkodni, ha csak egy valakié is lehet. Minek egyezkedni, ha ölhet is. Minek JÓnak lenni, ha GONOSZ is lehet. Minek tékozolni, ha tombolhat is.

Üdvözlettel:
Sekratorius

Ursu

Ursu

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 241 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.03, 13:54

Hö!

Idejét se tudom mikor jártam erre utoljára, de újabban sokat beszélgettem Dave-vel telefonon és valami megmagyarázhatatlan okból kifolyólag eszembe jutott a larp... hmmm... ki érti ezt!? :P
Szóval újra benéztem ide és szerencsére (ismét valami különös okból) egyből eszembe jutott a régi jelszó, így újra itt vagyok. :)
Ha lesz időpont én is megmondom, hogy megyek-e vagy sem. Az elszántság 100%-os még akkor is, ha az itt felsorolt legendák közt az én nevem nem szerepelt. Ennek oka csak az lehet, hogy szerénységem néha hősiességemet is jócskán meghaladja :)
Viccet félretéve. Már nagyon jó lenne egyet játszani, kikapcsolódni és nem utolsó sorban állatkodni egy nagyot!!! :P :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:

Addig is nesztek! Igyatok! :sor: :sor: :sor: :sor: :sor:

Niarden

Niarden

Abyss Walker

• Archívum
  • 126 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.04.30, 23:51

Hi!

Nah, jó régen nem írtam, most sem sokat fogom koptatni a billentyűket. A lényeg, hogy ha csak valami meg nem gátol, ott leszek az eseményen.

További szép napot, és jó szervezkedést.

Bye!

Morak

Morak

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1011 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.04.29, 15:42

Üdv!

Szerintem mindenki elég nagy legendát alkotott a saját karakterének aki nem csak egy játékra vitte le azt, így legendás még: Dymos, Vándor, Anderson [és sorolhatnám Kalyont vagy a becenevem adó Morak karakterem], és még ide sorolnám a sokáig rettegett Mortot is.

Legendákból eddig sem volt hiány, de abszolút jó látni hogy végleg vége ennek az országosdinak. :nod: :) Komolyan.

Daverns

Daverns

illúzionista

• Fórumita
  • 533 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.04.29, 13:39

Ez egy új évad, így a Keresztes Királyságnak nincs is létjogosultsága :) - most már nem országokról szól, nem nagy hadakozásokról, hanem a gyökerekhez kicsit visszanyúlva inkább az "egyénről", hogy mindenki magából akár saját legendát alkothasson (Symon, Hudi vagy Jester).

Sokkal fontosabb lesz a szerepe a különálló karaktereknek, és kicsit szigorítva van az NJK rendszer (azért nem kell megijedni :nod: ) A szabályrendszert hétvégén lektoráltatom, és kedden teszem fel ide, vagy egy ideiglenes oldalra az előtőrténettel, illetve az Alkonyok zárásával egyetemben :lol:

Jó hétvégét!

Sheraphist

Sheraphist

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 40 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.04.27, 08:01

hátjóhogy!!!! minimum én, max... nemtom... mindig ezek a kifogások indulás előtti napon...

de én biztos!

Palladin

Palladin

Az adószedő

• Archívum
  • 307 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.04.21, 14:28

Öhm...

Ha nem ér addig halálos áramütés, akkor valószínű ott leszek.
Ha ér akkor valószínű nem, de legalább ez bizonyítja, hogy elkészült a diplomamunkám ;)

Morak

Morak

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1011 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.04.20, 18:31

Üdv!

A Királyság mint olyan ezúttal távol marad!
Ha megyünk is akkor teljesen más a koncepció. Kérlek Dave, hogy semmilyen szerepet a Királyságnak ne adj! A döntésünk végleges. :) ;)

A részvételünkről annyit, hogy totál bizonytalan nekem, főleg meló miatt. Kalyon és Anderson sem tudja még mi lesz.

Konrad_Messer

Konrad_Messer

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 89 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.04.18, 15:37

Öhm...érdekel.

Daverns

Daverns

illúzionista

• Fórumita
  • 533 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.04.14, 18:12

:amccoy: Sötét Kor és Alkonyok Alkonya játéksorozat folytatódik május közepén ;)

A stílus kicsit visszalép a régi Sötét Kor játékok menetéhez, és csiszolódik szabályrendszer. A szokáshoz híven 5 részes lesz a következő évad is. A hét végére már érdemben is többet tudok mondani....jah.. az új évad címe:

A Végzet Hajnala I. - a druidák ébredése

Módosította Daverns: 2010.04.14, 18:14

Konrad_Messer

Konrad_Messer

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 89 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.02.28, 18:59

Üdv, Gared!

Szóval te új vér vagy a porondon? Az jó jel! Nos, sajnos mi, egyszerű halandók még nem tudunk semmi biztosat, de a mindenható larp-szervezők biztosan hamarosan értesítenek bennünket az aktuális fejleményekről. Szerintem áprilisban várható egy játék, a tavaszi szünet környékén... csak tapasztalatból saccolok, ettől még nem szentírás.
Már én is nagyon várom, hogy kezdődjék az akció!

Ahojj!

Gared

Gared

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.02.23, 19:47

Sziasztok!

Bár még az oldalon új vagyok de nagyon érdekelne hogy mikor lesz a következő játék Füreden?!!

Az igazat megvallva eddig nem sok helyen jártam de a Trivusi fennsíkon már volt szerencsém játszani annak ellenére hogy ott lakom:P

Tehát ha valaki tudna adni pár hasznos infót azt megköszönném + örülnék neki ha eligazítanátok!

Előre is köszi mindent!

Konrad_Messer

Konrad_Messer

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 89 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.02.09, 11:35

Üdv néktek!

Nagyon remélem, hogy legalább áprilisban, húsvét táján lesz valami... és nem szakad félbe, mint tavaly. Annál rosszabb nincs, mikor idő előtt megyünk haza.

Lusian

Lusian

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 158 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.02.07, 18:46

Sziasztok....

Gondoltam írok valamit, hogy legyen az újévre, ben is hozzászólás! ;)
Talán beindul..... :rohog:
Lesz az idén valamiféle játék??? Mik a tervek???

Daverns

Daverns

illúzionista

• Fórumita
  • 533 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.10.09, 07:46

Sajnálom, de a találkozó, játék elmarad munka miatt, és persze nem nagyon írt senki.
Majd legközelebb :nemertem:

Konrad_Messer

Konrad_Messer

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 89 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.09.29, 19:14

Üdv, Dave!

Sajnálom, de ezt is ki kell hagynom. Most Szept. 25-én a Legendára sem tudtam menni, mivel szolgálatban voltam, most pedig Október 10-én egyetemek közötti airsoft verseny lesz a Zrínyi rendezésében. Ezen ott kell lennem, ráadásul ezen a hétvégén amúgy sem mehetnénk haza, mert 11-én NATO-futás lesz, s aki nem versenyző, az biztosítóként lesz ott.
Kár, hogy így alakult, úgy látszik, nekem már csak egy kóbor téli játékalkalomra van lehetőségem, vagy várnom kell tavaszig.

Akárhogy is, kívánom a legjobbakat és ígérem, még hallasz felőlem.

Jó szórakozást és sok sikert.

Daverns

Daverns

illúzionista

• Fórumita
  • 533 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.09.29, 17:42

2009. október 10. - 19.00 - október 11. 10.00

Mesék a múltból
Balatonfüred Koloska-völgy - mese-est. Áttekintés az elmúlt évek legjobb történeteiből, majd utána horror játék a völgyben. Végre sikerült inspirációt és időt szereznem hozzá, és elkészült a:

Múltban ragadt ember - fantasy történet.

A játék 22.00 - 23.00 körül kezdődik, és éjjel tart. Nem harci játékról van szó, hanem "hardcore rpg". :cool: - vagyis valahogy így tudnám kifejezni.

A fenti játék még nem évadzáró, de kétségkívül az utolsó előtti játék. Mindenkit szeretettel várok, a jelentkezés előnevezéssel történik, és ingyenes. A játék előtti mese közben bográcsost készítek, ha valakinek csak sztorizgatni és iszogatni van kedve egy jó vacsorával és jó társasággal, őket is szeretettel várom.

A hosszú csend után hajrá....

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]