Ugrás tartalomhoz

Fotó

Sötét Kor - Füred Live

• Válasz írásához lépj be
1885 hozzászólás érkezett eddig

Karret

Karret

Mestertolvaj

• Fórumita
  • 203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.08, 20:17

a zalaegerszegiekkel szeretnénk együtt lenni, valahogy koalicióba, szeretnénk egymás mellet harcolni, ezt meg lehet e oldani, hogy a két csapatot olvasztani, ha sak részlegesen is

Szerintem a koalíció simán mehet. már korábban is volt rá példa (Mort szedett-vedett árulókkal teli hadserege :buszke: ). De mindenesetre nem kell túlzásokba esni (játék legelején), hogy például 20-an végigszántjátok a mezőt, és fusson akit láttok, illetve ha ez nektek megfelel, isten uccse. Mindenesetre a végleges választ csak Davers tudja megmondani.

Al_Marem

Al_Marem

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 229 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.08, 15:44

Üdv Mindenkinek!

az ibara@freemail.hu-ra is elküldenétek a szabályrendszert, meg minden infot, amikor elkészül
mi is nagyon várjuk már Füredet, kb. 10-en leszünk biztosan, lehet hogy többen is, ezt majd előtte tudom megmondani, de biztos hogy megyünk. Mi sem vagyunk vérpistikék, úgyhogy szerintem jó játék lesz, sok ismerőssel, sirály. :aboci:
a vámpírvadászos dolog mehet e?
mert már vennénk a fokhagymagerezdeket, meg karót hegyeznénk, stb. :) (de tök komolyan, lesz minden ami vámpír ellen kell
a zalaegerszegiekkel szeretnénk együtt lenni, valahogy koalicióba, szeretnénk egymás mellet harcolni, ezt meg lehet e oldani, hogy a két csapatot olvasztani, ha sak részlegesen is
szintén vámpírvadászok szeretnének lenni (javítsatok ki ha nem), de ők egy vallásosabb, inkvizitori féle csapat lennének,
mi meg amolyan igazi zsoldos vámpírvadász banda, tele kétesebbnél kétesebb alakokkal, meg sötét figurákkal, de legalább akkora hévvel a vámpírok ellen. (hah, reszkessenek a vámpírok :rohog: )
lehet e tudni valamit a világról amelynek lakóit megszeméylesítjük? vallás, országok, urak, polika, fajok, stb. minden érdekelne, hogy jobban tudjunk azonosulni, vagy találhatunk ki magunknak hitet, szülőhelyet, egyéb jellemzőket? az se lenne rossz

ez a tv-s dolog nem rossz bár még nem látom, az elején bizalmatlan voltam az üggyel kapcsolatban, egy reklám legalábbannyit árthat, mint segíthet, de a visszajelzések jók, úgyhogy gratulálok

várom a válaszokat, és minden bele szervezők

Airun

Vivax

Vivax

Gloria Határvidék

• Fórumita
  • 368 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.08, 14:25

Hali!

A TV2 oldalán fenn van a videó. Igaz ugyan, hogy elöte meg kell nézni egy kb 10 perces reklámblokkot :aboci:

Daverns: ezt a mondatot nem igazán értem: " Nekem talán kifejezetten tetszett a kisfilm."

Van a Füredi Live-nak honlapja?

A választ előre köszi!
Baráti üdvözlet
Vivax!

_Derion (NPC/NJK)

_Derion (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.08, 13:51

Üdv!

Ha megvannak az új szabályok küldhetnétek nekem is egy U2U-t. A régi rendszert épp most olvastam. Valszeg mennénk mi is páran októberben. Ha minden jól megy, akkor jópáran :aboci:

Lusian

Lusian

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 158 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.08, 12:26

Sziasztok!!

Plissken:Őrőmmel olvasom betüidet!!! :)
A részletekről mielöbb értesitünk U2U-ban.
Szeretettel várunk téged, titeket!! :rohog:

Daverns:Ma munka, el ne feledd!!! :rohog:

Ryoden:Igazad van, szerintem mindenki izgatottan
varja a folytatást!!!! :aboci:
Csak hajrá!!!!!!

Módosította Lusian: 2004.09.08, 12:28

plissken

plissken

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 37 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.07, 18:54

Üdv Mindenkinek!

Hol lehet jelentkezni az októberi Live-ra? Lennénk kb 4-en és a nyáron munkaügyek miatt sajnos ki kellet hagynunk az összes live-ot, úgyhogy eléggé ki vagyunk éhezve. Várpalotaiak vagyunk, és minadannyiunkank van elég királyos felszerkója. Mindannyian 20-on túliak vagyunk (én személy szerint már közelebb a 30-hoz, bár ezt elég szörnyű kimondani) úgyhogy nem vagyunk vérpistikék. Kérem a szervezőket, írják meg a plissken@chello.hu címre, hogy hogyan jelentkezhetnénk (akár NJK-nak is).

Plissken :dilis:

Daverns

Daverns

illúzionista

• Fórumita
  • 533 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.07, 15:42

Üdv Mindenki!

Üdv Vivax. Nekem talán kifejezetten tetszett a kisfilm. Örülök, hogy némileg pozitív színben tűnik fel a szerepjáték, és annak, hogy 2x is említették Füred. Remélem sokan azonosítják még ez alapján a LiveFantasy műfajt.

A második Füred Live sztorija kicsit furfangosabb, és remélhetőleg mindenki számára izgalmasabb lesz. Ma ülünk össze a Tanáccsal, és véglegesítjük a skill-rendszert, varázslatrendszert. Nem sok változtatás történik, de az is a gördülékenység, és könnyü alkalmazhatóság jegyében.
Ha elkészül, mindenkit értesítek a hozzáférhetőségről, ami már csak 2-3 nap.

Még egyszer szeretném bejelenteni a II.Live időpontja 2004.10.16-17. szombat-vasárnap. Az előző live sztorija, ill. az előtörténet is hamarosan hozzáférhetővé válik, de ezt majd U2U-ban.

További szép napot.

Vivax

Vivax

Gloria Határvidék

• Fórumita
  • 368 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.07, 12:40

Hali!

Volt szerencsém látni a TV-ben a felvételt. Bár érződött belőle némi cinizmus...
Viszon nem a "sátánistamindenszerepjátékos" stílusú riport lett belőle, s ez bizony pozitív.
És Gratula! :dilis:

Üdv
Vivax!

_Ryoden (NPC/NJK)

_Ryoden (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.04, 12:21

Sziasztok!

Szerintem itt mindenki várja a folytatást nem csak te. Akik mind ott szerpeltek azok mindenkép jelenjenek meg vagy próbáljanak ott lenni a 2. Füredi Live-n! Én is abban reménykedem hogy többen fognak eljönni!

Üdv Ryoden

_Sedar (NPC/NJK)

_Sedar (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.03, 16:19

Sziasztok!

Alig várom a 2. Füredi Live-ot mert az elsö is nagyon jo volt. Reméllem hogy oktoberban majd többen fognak jönni. Örülök hogy a tv-sek nem huzták le a live-ot és hogy csak eggy picit másitották meg azt amit mondtak nekünk.

De azért szivessen látnám a vágatlan verziót is.

Üdv Sedar :D

Daverns

Daverns

illúzionista

• Fórumita
  • 533 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.02, 20:06

Üdv Mindenki ;) !

Sok jó hírem lenne a Live-val, és egyebekkel is, de mivel már nem tudhatom mi publikus, és mi az amit azonnal törölnek a fórumunkról, ezért az éj leple alatt élek, és időben értesítünk mindenkit U2U-ban a fejleményekről.

Köszönöm minden új és régi fórumozónak az érdeklődést, a kitartást és hűséget a Live Fantasy és a FüredLive iránt.

Remélem mielőbb tudom küldeni a korábban már beígért anyagokat. :)

Karret

Karret

Mestertolvaj

• Fórumita
  • 203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.02, 16:03

Lusian:
Ha minden jól megy akkor jövő héten tudok belefogni, de annyi biztos, hogy livon már meg lesz az egész (nem mintha sok lenne ;) ).

The_flying_pig:
Háát igen. Azért a mostani riport egy kicsit jobb színben tűnteti fel a szerepjátékot, és a live-ot, de tanulságos volt elolvasni, és megtudni hogy mire képes sokszor a média.

Lusian

Lusian

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 158 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.02, 15:52

Sziasztok!!

Mort:Vagy Morp????? :lol: :D

Hüha mennyi emberkét érdekel ez a tv-és történet.
Hát,sajna nem igazán takarja az igazi live-ot de négy
percbe bele süritteni butaság lett volna.SZERINTEM!! :party:
De szó mi szó,érdekes és olykor mulatságos lett! :buszke:
Személy szerint nekem tetszett,tetszik! :buli:

Elison:Remélem ténleg eljössz.Mert igazán kiváncsi vagyok miképpen
játszol! :titanic:

Karret:Remélem készited már a felszerelésedet! :para:

Daverns:Merre vagy mit csinálsz????
Valamikor meg kellene reparálni a mellvértedet.
Szivesen segitek,csak szólj! ;)

Ryoden:Büszke vagyok rád! ;) Valaki aki már késsen áll a
következő meg probáltatásokra!

De szerintem mindenki bármikor késszen áll ha live-ról van szó!!!
Ezért király ez az egész live őrület!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) :) :D :buli:

Módosította Lusian: 2004.09.02, 16:00

Karret

Karret

Mestertolvaj

• Fórumita
  • 203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.02, 15:31

Jó látni, hogy milyen sokakat érdekel országszerte a játék. Kívácsi lennék, hogy hányan lesznek még pluszba a tv miatt ;) .

Mort: A névváltoztatás komoly??

Módosította Karret: 2004.09.02, 15:33

The_flying_pig

The_flying_pig

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 219 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.02, 13:53

Hali!

Szeretném megkérdezni, hogy nincs meg vkinek szgépes formátumban az említett riport? Jó lenne megnézni, de a TV-t nem favorizálom...

Ha vki adna egy letöltési linket, akkor igen boldog lennék...

Üdv:

A tv2 honlapján meg lehet nézni a riportot:
http://www.tv2.hu/Aktiv2_index.php

Érdekes lehet elolvasni egy 1998-as riport leírását, amit a naplóban adtak le, összehaspnlításképpen:
http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?id=14

_Elison (NPC/NJK)

_Elison (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.02, 13:11

Hát üdv füredi barátim!
Sokszor szeretnék sorryt kérni hogy nem lehettem ott.
de a következőre szívesen elmennék én is.
Addíg is üdv.

Ja szeretném tudni ki a füredi live Hivatalos Koordinátora, Vezetője mert fontos elintéznivalónk lenne!!!
Hívjon telefonon!
0620/520-68-90
:) Kyrie Elison :rohog:

Homar

Homar

Caelumi Játék

• Fórumita
  • 953 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.02, 09:12

Hali!

Szeretném megkérdezni, hogy nincs meg vkinek szgépes formátumban az említett riport? Jó lenne megnézni, de a TV-t nem favorizálom...

Ha vki adna egy letöltési linket, akkor igen boldog lennék...

Üdv:

MORT

MORT

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 321 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.01, 23:03

Ha ez a videó az A VIDEÓ..................akkor egy töredékét ma este te is lthattad a Tv2-ben.....................tényleg milyen volt?Én csak a feliratok nélküli váltouatot láttam..................hála érte az isteneknek mert felgyújtottam volna a kócerájt ha "p"-vel látom a nevem................Éljenek az analfabéta Tv-sek

_Ryoden (NPC/NJK)

_Ryoden (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.01, 21:56

Sziasztok!

Ryoden a Varázsló örömmel olvassa a fórumot és Szeretném hogy ha minél többen jönnek el! Én Friss erővel várom a következő Füredi Livet és a vadászatra is készen állok! :) Jah és a szervezőktől kérném szépen azt a videot ha már megkapták! :rohog:
Üdv: Ryoden

Karret

Karret

Mestertolvaj

• Fórumita
  • 203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.01, 17:03

Lusian:
Örömmel közölném, hogy még élek és virulok, na meg öröm látni, hogy hiányzok :pirul:

mgbg:
Ahogy már korábban Lusian írta, a szállás elvileg meglesz. Remélem az idő nem lesz akadálya annak, hogy ellátogassatok az újabb megmérettetésre, szívesen látnánk benneteket is.

Ha abból indulok ki, hogy a dartonitán augusztusban reggelente elég hideg és nedves volt minden

Jó hír, hogy itt elég "fedett" a környezet, mivel a fák szinte mindent takarnak, így a pára miatt nem igazán kell aggódni.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]