Ugrás tartalomhoz

Fotó

Tűzvarázslók

• Válasz írásához lépj be
1164 hozzászólás érkezett eddig

Menmaatre

Menmaatre

Régi fórumozó

• Archívum
  • 3547 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.08.31, 20:05

Hello!

Fire W@rrior:

egy érdekes paradoxon jelenik + a "Sogron lángjai" regényben. Ebben említést tesznek toroni tűzvarázslókról (Koromerdő, immir, eflamor, stb...), ami elég érdekes.

Ami azt illeti itt nincs semmi paradoxon. Ezek ugyanis nem tűzvarázslók, hanem papok. (vö. PPL)

Menmaatré

FireWarrior

FireWarrior

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 568 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.08.31, 19:46

Hogy mindkét hozzászólásra reagáljak, egy érdekes paradoxon jelenik + a "Sogron lángjai" regényben. Ebben említést tesznek toroni tűzvarázslókról (Koromerdő, immir, eflamor, stb...), ami elég érdekes. Area Magnus a legendák szerint csak az ordani sogronitáknak adta át a tudását mielőtt meghalt (bár halála máig sem bizonyított). Ezek szerint az ETK-ban szereplő tűzvarázslók csak ordaniak lehetnek, vagy kis élettartamú renegátok. :)
Viszont toronban is kell, hogy használjanak tűzmágiát. Lehet, hogy ez a boszorkánymesteri tűzvarázslatok egyike? Ez még kézre is esne, mert toront a császár mellett a boszorkánymesterek irányítják Tharr nevében. :pirul:
1 dolog biztos: a tűzvarázslók varázslatainak semmi közük nincs Sogronhoz (nem tőle ered).

Menmaatre

Menmaatre

Régi fórumozó

• Archívum
  • 3547 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.08.31, 09:58

Hello!

MetallicAlex:

Toronban vannak tűzvarázsló rendek?? erről mondjatok vmit,mert még nem hallottam róluk!
köszi!

Nem csoda, hogy nem hallottál róluk, mert nincsenek. Legfeljebb egy pár rövid életű renegát élhet Toronban, de sem rend, sem iskola nincs. Viszont vannak sogroniták, akikről itt
http://forum.rpg.hu/index.php?act=ST&f=59&t=3044&
szoktunk beszélgetni.

Menmaatré

_MetallicAlex (NPC/NJK)

_MetallicAlex (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.08.31, 09:26

Toronban vannak tűzvarázsló rendek?? erről mondjatok vmit,mert még nem hallottam róluk!
köszi! :sor:

Alyr_Arkhon

Alyr_Arkhon

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2004 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.08.31, 09:02

Fire W@rrior kérésére nyílik az új téma.

Sziasztok!
Úgy gondoltam, hogy kicsit többet kellen foglalkozni az ETK-ban elhanyagolt Tűzvarázslókkal. Elég sok anyagot gyűjtöttem róluk, így némi segítséggel én is szolgálhatok, de nekem is kellene help.
Pl.: Hogyan is kéne jól játszani. (Itt a személyes tapasztalataitok érdekelnének)
Illetve a másik vitatott kérdés az ordani és a toroni rendek egymáshoz történő viszonyulásuk. (jól meg aszontam  )
Most egyelőre csak ennyi, de várom a további javaslotakat, felvetéseket.

További jó fórumozást!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]