Ugrás tartalomhoz

Fotó

A Gyűrűk Ura filmek

• Válasz írásához lépj be
1366 hozzászólás érkezett eddig

G46

G46

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2686 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.08, 13:43

Üdv!
A sárga irigység szól most belőlem, mivel az öcsém vígan megnézi holnap délután, én meg itt rohadok a vizsgaidőszak kellős közepén és azon agyalok, hogy egyáltalán januárban meg tudom-e nézni.
Egyébként amerikában most vasárnappal bezárólag 261 milkát hozott, az imdb-n meg minden idők 12. legjobb filmjeként szerepel.

Neozalan

Neozalan

Rendszeres fórumozó

• Inactive
  • 402 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.08, 11:05

UDV'!

Leguanember, két hét ???

Szerintem az ilyen "időlimit" nem szerencsés. Aki izgulni akar, nem olvas bele a véleményezésbe. Másfelől hála Derhelmnek, lelkiekben készülök a történet átírt voltára.
:lol:
A könyvet kedvelők nagy része meg úgyis az elsők között nézi meg a filmet(ez nem tekintendő kinyilatkoztatásnak, csak előérzet!).

leguanember

leguanember

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 56 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.08, 00:05

Bocs Derhelm, az előbbi nem neked szól!
Szerintem 2 héten belül már lehet írogatni. Mondjuk könnyen beszélek, mert nem leszek itthon jövő héten...

[Javítva: 2003.01.08 írta: leguanember]

leguanember

leguanember

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 56 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.08, 00:03

24 óra

Derhelm

Derhelm

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 420 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.07, 23:54

Én, mint már írtam, láttam a filmet. Vannak is vele kapcsolatban fenntartásaim. És nem csak a könyv átírása miatt. De ennek ellenére kiváló film... Szeretném majd leírni a véleményemet róla, de nem tudom, hogy mennyi idő múlva illik ezt megtenni. Vagyis mi az az időpont amikor már a túlnyomó többség látta a filmet. Aki ezt fel tudja mérni az válaszoljon!

leguanember

leguanember

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 56 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.07, 22:41

Üdv mindenkinek! Fel lehet készülni, hogy PJ bácsi olyan filmet varázsolt, mint még soha senki. Ez korántsem egyértelmű egyeseknek, mivel vaskosan átírták a 3-4. könyvet, a három filmből ezt leginkább. Ha nem tudod megérteni és elfogadni ezt, akkor nem fogod élvezni :), és az biza neked lesz sz^r :lol:, szóval tessék gyúrni kicsit a sokkhatásra, ha elszánt könyvrajongó vagy, fogd fel úgy, mint Tolkien csodás világán és történetén alapuló varázslatos, lebilincselő, feszült dramaturgiájú Peter Jackson-alkotást! :lol:
:cyber:Már csak 25 óra és 20 perc annak, aki a 0:01-es premiert nézi :D

Neozalan

Neozalan

Rendszeres fórumozó

• Inactive
  • 402 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.07, 12:43

UDV'!

Ha lehet hinni a tengerentúli nemhivatalos pletykáknak, a TT már a bemutató utáni rávert a Potter II-re.

:cyber:Már csak 2... :lol:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]