Ugrás tartalomhoz

Fotó

Klasszikus flame #4

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
1109 hozzászólás érkezett eddig

Herbie

Herbie

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1119 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.03.11, 12:21

Akkor legyen ez a végszó. :aboci:

Varshi

Varshi

Árnyfalkatag

• Moderátor
  • 1592 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.03.11, 10:41

:aboci: ++;

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.03.10, 20:56

(Asszem, csatlakozom: :aboci: )

Redguy

Redguy

Stray Bullet

• Fórumita
  • 866 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.03.10, 19:13

:aboci:

woof

woof

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 877 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.03.10, 18:28

Most öntsön valaki napalmot a homokozóba.... gyorsan, mielőt valamelyik meglóg :aboci:

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.03.10, 18:24

ui: nekem nem ciki, ha kiröhögnek, meg ilyesmi, de hogy veled egy kalap alatt, az már inkább

:aboci:
Erre ennyit tudok írni:D

Te hüjje vagy. Nem hülye, hüjje.Remélem, ez érthető és rövid válasz volt. :rohog:

Lac

Lac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1787 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.03.10, 18:13

Verpistike:

Na mi van, punci, telibetaláltam a meghunyászkodást? Ajaj!
Vegyél egy mély levegőt, nyugodj meg, szerezz még egy-két poént kriskotól, és rugj bele egyet Ivoryba.
:rohog: Én pörgök? Meg kéne tanulni használni a szavakat. Nem én teszek ki 20 leborul smileyt meg 10 darab "..."-ot :aboci:

ui: nekem nem ciki, ha kiröhögnek, meg ilyesmi, de hogy veled egy kalap alatt, az már inkább

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.03.10, 18:00

Pfffff

Nekem ebben csak az a furcsa, hogy miért is nem szóltál vissza, hiszen valaki épp az imént unalmasozott, ócskázott, gagyizott le :(
Ha én vagyok az, és nem Redguy, akkor is azt írod, hogy "én megpróbáltam kussolni" :D

Ha neked nem ciki az, hogy többen röhögnek rajtunk/ lesajnálnak minket/ orvosi esetnek titulálnak/ stb, folytasd nyugodtan. Addig pedig gondolkodj el azon, vajon mire van az az ikon, hogy u2u...
Hm?

ui: Ugrálj meg pörögj még egy kicsit már jó? Kééérleeekkkk... Oh, masztör of flém... ;):leborul::(:leborul::( Aki mindent jobban tud, de ha beég az szándékos és az a hülye aki kiröhögi...

Pater_Schonheit

Pater_Schonheit

Mutyóka

• Archívum
  • 844 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.03.10, 11:41

Krisko: Putyilov-gyári munkás... ;) Nice shot... :(

Ivory: Menj el innen! Nem, ne mondj semmit... menthetetlen vagy, kapcsold ki a gépet és add el. Vegyél rajta könyvet, kezdhetnél a Zengő ABC-vel, aztán mire eléred a Mosó Masa Mosodáját, tán pedzegeted majd, miért hörrennek rád. Tudod, szálka-gerenda. Sok lett kicsit belőled, ég veled...

üdv:
Pater

Lac

Lac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1787 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.03.10, 11:32

Én megpróbálom abbahagyni, komolyan. De ha egyszer ilyen balf***ok ugrálnak előttem céltáblával a homlokukon...

Pfffff

Nekem ebben csak az a furcsa, hogy miért is nem szóltál vissza, hiszen valaki épp az imént unalmasozott, ócskázott, gagyizott le ;)
Ha én vagyok az, és nem Redguy, akkor is azt írod, hogy "én megpróbáltam kussolni" :(

Ymdar

Ymdar

A Belső Kör Tagja

• Fórumita
  • 2513 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.03.09, 23:03

Verpistike:

Erről az Ace Ventura jut eszembe:

"Vigyázat egy balf*** túl közel merészkedett!" :dilis:

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.03.09, 22:55

Hú még szerencse, hogy "kimoderáltad jól". Ebből látszik, hogy valami nagyon-nagyon kemény dolgot írtál, amitől valszeg összepisálnám magamat és el is szégyelném, hogy én mér nem tudok ilyet.  :dilis:
Egy f***fej vagy Vérpistike, úgy mindenestül. :cyber:

Redguy, ezt most neked írom:

Én megpróbálom abbahagyni, komolyan. De ha egyszer ilyen balf***ok ugrálnak előttem céltáblával a homlokukon... :depis:

Ivory:

Most rugdoshatnálak, de minek?Láthatóan élvezed, hogy figyelnek rád, még akkor is, ha csak rugdalnak. Szal.... :simogat: nem tehetsz róla., ilyennek születtél. Ez a karmád. Most már csak arra vagyok kíváncsi, mit követhettél el előző életedben, hogy ilyen selejtes természettel vert meg a sors?
:csóválja a fejét:

Ymdar

Ymdar

A Belső Kör Tagja

• Fórumita
  • 2513 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.03.09, 22:37

krisko:

A hasonlatod tetszett! Viszont!
Azért ne sértsük meg szegény oroszokat egy ekkora marhával, aki önként megy a vágóhídra, hogy fejét egy szögbelövővel szétlőjék, s ily módon agya helyének darabjai kiszálljanak a mocskos padlóra. (látjátok...milyen költői :cyber: )
Bár nem tudok olyat mondani ami hülyébb dolog lenne mint az efféle értelmetlen baromkodás, amit Ivory végez. :dilis:

Módosította Ymdar: 2005.03.09, 22:39

krisko

krisko

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 341 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.03.09, 22:12

Ymdar!
Pontosan! Itt ülünk a lövészárokban, lefagy a tökünk is, erre valami idóta átrohan a havas szántóföldön, piros kabátban, és ezt üvölti: "Ide lőjetek! Én Putyilov-gyári munkás vagyok!"
Na, mostmár csak az irányzékkal van gond! :dilis:

Ymdar

Ymdar

A Belső Kör Tagja

• Fórumita
  • 2513 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.03.09, 21:56

Tudom. Semmi közöm az egészhez, de most majd lesz. :P

Éppen arról beszélgettünk, hogy mivel lehetne elütni az időt, amikor felvetettem, hogy felbukkantál te egy céltáblával a nyakadban, ordítva, hogy "Valaki lőjön már le!"
Nos megtesszük "uram" megtesszük...ha csak azért is hogy unalmunkat enyhítsük. Szóval, akkor:

Most azért jöttél vissza, hogy a "becsületed" maradékát is a sárba tiporják, és hogy sírva elmondhasd otthon anyukádnak, "Már megint bántottak!"? Vagy talán ez ilyen szado-mazochizmus tőled ("Üssél még bébi...!")? (Azért szado, mert nekünk fáj...de nagyon) :cyber:

Vagy talán zseniálisan csőbe akarod húzni a tisztelt fórumozókat azokkal az állatságokkal amik a szádból ömlenek? :-o
(akkor igen! reagáltunk! de mint mondom...csak hogy unalmunkat elüssük, és hogy beléd töröljük a cipőnket. :P )

Barom. :dilis:

Módosította Ymdar: 2005.03.09, 22:02

Bakou-1

Bakou-1

Régi fórumozó

• Archívum
  • 2623 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.03.09, 21:48

Szia Ivory!
Hát sikerült visszatérned?  És hoztad magaddal a szokásos formád? Annyira jó! De tényleg!

:dilis: :cyber:

krisko

krisko

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 341 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.03.09, 21:46

Szia Ivory!
Hát sikerült visszatérned? :cyber: És hoztad magaddal a szokásos formád? Annyira jó! De tényleg! :dilis:

Thak

Thak

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 220 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.03.09, 15:21

Ivory:

Eddig arra hajlottam, hogy az ellened folytatott, időről-időre megújuló "hadjárat" erőteljes túlreagálás és öncélú kötekedés csupán, de most mintha az ellenkezőjét bizonyítanád.

üdv
Thak

Sogroon

Sogroon

Visszavonult

• Archívum
  • 2247 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.03.09, 15:11

...ha nincs kivel kötözködni, akkor bele kötünk valakibe. :dilis: :cyber:

_Ivory (NPC/NJK)

_Ivory (NPC/NJK)