Ugrás tartalomhoz

Fotó

Klasszikus flame #4

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
1109 hozzászólás érkezett eddig

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.02.24, 19:15

Jó, mi? :vitatkozik:
Látod, Verpistike, ha te is birod a humoromat, akkor meg minek buzerálsz itt már egy ideje?

Jézusom.... Lac....

Ha humornak szántad, miért nem írtál oda egy szmájlit?

Ez már nem is lúzerfordulat volt... ez már veri a gumininnyákat... :elájul:

Könyörgöm, MOST hagyd abba. Mielőtt tényleg begörcsöl a rekeszizmom. Kérlek.... de tényleg.

Ha meg nem, folytathatjuk tovább is, és akkor véglegesen romba döntöd azt az imázst, amit felépítettél. Fogd már fel végre, kérlek.

.... nem akarlak megalázni :vitatkozik:

Lac

Lac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1787 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.02.24, 17:43

Jó, mi? :vitatkozik:
Látod, Verpistike, ha te is birod a humoromat, akkor meg minek buzerálsz itt már egy ideje?

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.02.24, 16:21

Nem magyarázom el. Tudod, nem akarom elvégezni a munkát helyetted, hogy utána hasznot húzhass belőle az életben.

;) :) :)

Aztak***a.... :sírva röhög:

Ez... ez még annál is jobb, hogy
:utánoz:

khm...: "Te is tudod, hogy igazam van..."

Elnézést, ha nem idéztem pontosan :rohog:
:rohog:

A többire később, mert tényleg sietek.

ui:
Istenem, ennyit rég röhögtem :lol: :rohog:

Lac

Lac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1787 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.02.24, 12:08

Verpistike:

És ki flémelt vele, te nagyonsötét?

Természetesen én. De ha megpróbálod értelmezni a "belekötni" szót, ami nagyjából egyenlő a "ki kezdte"-vel, és megnézed az ídézetek topicot #754847et, addig én nem személyeskedtem semmit. Sőt aztán még megkértem Clorelt, hogy hagyjon békén.
Ettől függetlenül okádhatod magdból a "barom", "hülye" ésatöbbi szavakat, csak az a ciki, hogy 1. Clorel is beismerte, 2. ha csak nincsenek erős problémáid a szövegértéssel, akkor belátod, hogy a "belekötni" szó ezt jelenti.

Mire is számítottál vajh?

Biztos arra, amire te gondolsz, hogy számítottam: hogy majd jól felidegesedik, iderángathatom a flamere, és k***aanyázhatok, hogy megmutassam milyen f***agyerek vagyok. Ugye? Nyilván erre számítottam, nem is számíthattam másra.
Véletlenül se azért kértem kétszer Clorelt, hogy hagyjon békén (#755176, #755463), mert tényleg azt akartam. Véletlenül se azért vittem a zeneire a dolgot, és nem a flamere, mert a zenével akartam foglalkozni, és nem gondolhattam Nem, én csakis flamelni akarhattam. Nem akarhattam vitázni (#755727), amikor aztán Clorel kezdett el személyeskedni (#756171).

Igen, bazmeg. Kussolnod.

Ja, értem, tehát most itt az az elv, hogy kussolnom kellett volna, mert a fórumszabályzatba ütközik? Offtopicolás, ilyesmi? Hány offtopic hozzászólásom is volt a flamerehíváson kívül? Nézzük csak, egy: #756313. Az előzőek meg beleférnek. Ráadásul az ez előtti meg kifejezetten rendes hangnemű és részben a témához kapcsolodó.

Nem röhöglek ki nyilvánosan és nem más topicban növesztem az arcom, hogy a másik milyen barom, mer a metált szereti.

Ez flamelés? Höhöhö
Nem tudom, te hogy gondolod, amit épp most csinálsz, az a tevékenység mennyire toleráns velem szemben? Csak épp nem azért kapom, mert a metált szeretem.

Ha barom vagy, meg értetlen barom, sőt, marhabarom, simán beszólok, mert hülyén viselkedsz.Bazmeg.

(Figyelj oda, mert a barom szót túl sokszor használod.)

Én meg azért szólok be simán, ha valaki kőkomolyan Ossiant hallgat, tessék. Két ízlés, két mérce, melyik a jobb? Te döntheted el?

Arról nem is beszélve, hogy nem a zenetopicon kezdtem az anyázást, hanem itt értékeltem eddigi produkciódat.

Ja, értem más toleránsnak lenni a zenetopicon, mint itt.

Én teljesen tudatlan vagyok, kérlek, magyarázd el nekem, mit jelent az a szó, hogy "sznobizmus".

Nem magyarázom el. Tudod, nem akarom elvégezni a munkát helyetted, hogy utána hasznot húzhass belőle az életben.

Alapvető dolog, hogy megnézzük, hol követhettünk el hibát egy egy hozzászólásban... hm?

Te most komolyan azzal akarsz baszogatni, hogy nem néztem át a hozzászólásom, mert épp siettem? Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek.

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.02.24, 08:36

Verpistike:
Csak hogy ebből ne legyen már külön topic, elég mulatságos az eredeti téma is:

Meg megnéztem, hogyan lehet beírni a te tévedésed, és elég messze van a véletlentől.

Tévedés. Ha valaki gyorsan gépel, nagyon könnyű betűt ismételni, valamiért nálam is legtöbbször az "i"-nél szokott előfordulni.

Okés.... hm.. csak az idegelt, hogy semmi, "szorri, de te meg..." szerkezetű és tartalmú mondat nem volt Lac válaszában.

Ezt akkor a továbbiakben nem feszegetem.

woof

woof

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 877 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.24, 07:40

Verpistike:

Csak hogy ebből ne legyen már külön topic, elég mulatságos az eredeti téma is:

Meg megnéztem, hogyan lehet beírni a te tévedésed, és elég messze van a véletlentől.

Tévedés. Ha valaki gyorsan gépel, nagyon könnyű betűt ismételni, valamiért nálam is legtöbbször az "i"-nél szokott előfordulni.

Lac:

Hajrá, még egy sipkáravalót összekaparhatsz magadnak így hónap végén, ha nagyon igyekszel ;)

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.02.24, 06:55

Hát ez lol :lol:

Olvashatnál. Nem én kötöttem bele Clorelbe.

Ez mi? http://forum.rpg.hu/index.php?showtopic=29...arplus&p=756697
És ez mi? http://forum.rpg.hu/index.php?showtopic=29...arplus&p=756313
És ez? http://forum.rpg.hu/index.php?showtopic=29...arplus&p=756301
És ki flémelt vele, te nagyonsötét?Ne csináld már ezt, vazz, görbíted itt a teret olyan hülye vagy. Még az hiányzik, hogy hasadást idézz elő a téridőben és örökre ekkora barom maradj. :rohog:

Mennyit agyaltál ezen a hasonlaton, pubi?

Kb annyit, mint a fenti szövegen :rohog:. Keveset.

Megint azt tudom mondani, hogy olvass. Felheccelte ő magát, nekem elég volt kicsit provokálni a komolykodást.

Már itt dől az egész hozzászólásod. Szóval provokáltad a komolykodást. Mire is számítottál vajh? Csak nem arra, hogy virágfüzérekkel ajándoz majd meg azért, mert beszólsz neki, meg úgy kinyilvánítod, mekkora lángész vagy és milyen vicces az ami nem tartozik a kedvenceid közé?
Írtam már, hogy öncélú és felesleges volt az egész?

Felmerül a kérdés: mit is kellett volna tennem? Biztos kussolnom kellett volna, ugye? De ha már ez az elv, akkor te is befoghattad volna most a didaktikus arcjártatás helyett, nem?

Igen, bazmeg. Kussolnod. Elég egyszer leírni, ha vmi nem tetszik, oszt, ha beszólnak, jönni ide a flémre flémelni, nem pedig szétbaszni f***ságokkal az adott topicot.A fika ide való, a zene meg oda. Vágod?

Nemazér' de akkor te most mi a pöcst csinálsz, ha nem épp a fentieket baszod arcon?
Nem hajtogatok semmit, hanem "flamelek", ha szabad ezt a szót használnom, és csak a te kényes kedvedért nem fogok nem reagálni, ha reagálni akarok.

Flémellek te zsenigyerek. Azt csinálom. A fentieket meg nem "baszom arcon", mer pont azért agyallak, mer f*** vagy. Nem röhöglek ki nyilvánosan és nem más topicban növesztem az arcom, hogy a másik milyen barom, mer a metált szereti. De. Térj már át a flame lightra, olvasd el, ott mit írtak a többiek. Atán nézz a tükörbe és sírj.

Nem? Pedig épp ezt csinálód, csak épp nem a "bunkó" szóval. Hadd javasoljam utoljára az olvasást, hátha e képesség birtokában az írás is jobban menne.
Vagy pedig maradj hű a szövegelésedhez és sétáj el.

A sznobizmusról láthatóan nem tudod mit jelent. A nickedért meg nem kérek bocsánatot, mert teljesen véletlen volt. Örülj, hogy a tündérmacizást nem fogtam fel szexuális zaklatásnak.

ui: "Ovisok vitáztak azon, kinek van erősebb apukája" - te meg eljátszod az ovóbácsit Attila-copy módban? És még nekem nagy az arcom! Humor!

Tudod, mit jelent az a szó, hogy "feltétlenül"???
Azt írtam, nem feltétlenül fogom a másikat lebunkózni, ha nem felel meg az ízlésemnek.
Szerinted ez mit jelent? :rohog:
Ha barom vagy, meg értetlen barom, sőt, marhabarom, simán beszólok, mert hülyén viselkedsz.Bazmeg.
Arról nem is beszélve, hogy nem a zenetopicon kezdtem az anyázást, hanem itt értékeltem eddigi produkciódat. Muszáj égetned magad megint?

Sznobizmus:
Én teljesen tudatlan vagyok, kérlek, magyarázd el nekem, mit jelent az a szó, hogy "sznobizmus".
;) :) :áhítattal néz rád: Tícs mí ó grét masztőr!Tícs mí!

Tündérmaci:
Hát ez :lol: a köbön :D
Először jössz azzal, hogy véletlenül írtad el, de még be is szólsz nekem azért, mert hibáztál? Hol neveztelek én téged fekáliának te agyatlan?
Meg megnéztem, hogyan lehet beírni a te tévedésed, és elég messze van a véletlentől. Ráadásul nem nézted át a hozzászólásod, ami külön morcossá tesz. Alapvető dolog, hogy megnézzük, hol követhettünk el hibát egy egy hozzászólásban... hm?
Amúgy megfigyelted már, milyen gyakran asszociálsz perverziókra, zaklatásra, más, fura dolgokra? Elárulod, mit szedsz? Vagy hirtelen Ivory lett a példaképed? :lol:

Az uccsót meg bóknak veszem :D
Először én vagyok a flémes atyaúristen, most meg Attila-copy :lol:
Komolyan meg vagyok hatódva :) :hüpp:

Monyok

Monyok

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 240 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.02.23, 22:50

Kábé annyit, baszki, mint te a "kukikámon."

Felmerül a kérdés: mit is kellett volna tennem?

Előbb átrángatni a kibaszott flémre és nem a zenei fórumon mutogatni a pöcsödet.

Primadonna.

Pihenjél 1-2 hetet, bazeg, mer negatív rekordot döntesz.

Clorel

Clorel

Szakállas fórumozó

• Fórumita
  • 2766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.23, 22:40

Valóban nem belém kötöttél :)

De ez jó. Lac mondja másra, hogy Attila-copy ;) Trúság \m/
A többire pedig nem reagálnék, mer' minek?

Módosította Clorel: 2005.02.23, 22:43

Keshik

Keshik

főnökasszony

• Fórumita
  • 1427 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.23, 21:57

Lac !

Easy boy ! Mert lassacskán te is kezdesz úgy viselkedni, mint egy elbaszott kereszteslovag, amely névvel vmikor valaki mást illettél, pont te.

Lac

Lac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1787 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.02.23, 20:28

Verpistike:

1. Belekötsz vmi szerencsétlenebbe és elkezded fikázni

2. Akkora arcod van, mintha helikopterről készítették volna a tablóképed

3. Sikerül is felheccelni azt a szerencsétlent.

Megint azt tudom mondani, hogy olvass. Felheccelte ő magát, nekem elég volt kicsit provokálni a komolykodást.

4. Ideráncigálod, hogy nyugodtan "kukikázhass" :shakehead:

Felmerül a kérdés: mit is kellett volna tennem? Biztos kussolnom kellett volna, ugye? De ha már ez az elv, akkor te is befoghattad volna most a didaktikus arcjártatás helyett, nem?

Elég ám egyszer is elmondani, ha vmi nem tetszik neked, nem kell hajtogatni folyton, újra meg újra, mint pl ahogy azt Daneel teszi.

Nemazér' de akkor te most mi a pöcst csinálsz, ha nem épp a fentieket baszod arcon?
Nem hajtogatok semmit, hanem "flamelek", ha szabad ezt a szót használnom, és csak a te kényes kedvedért nem fogok nem reagálni, ha reagálni akarok.

Bazmeg, ha te nem felelsz meg az én ízlésemnek, még nem bunkózlak le feltétlenül, hanem elsétálok melletted.

Nem? Pedig épp ezt csinálód, csak épp nem a "bunkó" szóval. Hadd javasoljam utoljára az olvasást, hátha e képesség birtokában az írás is jobban menne.
Vagy pedig maradj hű a szövegelésedhez és sétáj el.

A sznobizmusról láthatóan nem tudod mit jelent. A nickedért meg nem kérek bocsánatot, mert teljesen véletlen volt. Örülj, hogy a tündérmacizást nem fogtam fel szexuális zaklatásnak.

ui: "Ovisok vitáztak azon, kinek van erősebb apukája" - te meg eljátszod az ovóbácsit Attila-copy módban? És még nekem nagy az arcom! Humor!

_Kocsonya Béla (NPC/NJK)

_Kocsonya Béla (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.02.23, 20:04

Verpisitike uralja a flémfórumot. Hova jutott a világ...

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.02.23, 18:24

OFF
Vérpistike: akkor legközelebb ne küldjek neked u2u-t?
Dehát én azt ittem, hogy gyűjtöd az olyasmit...

Na mindegy, akkor legközelebb csak a  :sor: megy.

A főnökasszonyodhoz meg sok sikert. :sor:

OFF

Gyűjtöm, csak ugye, kishalakkal minek foglalkozni?:(
Szegények nem tudnának mit kezdeni a hírnévvel :dilis:

:sor: a u2u-ért! :lol:

Sogroon

Sogroon

Visszavonult

• Archívum
  • 2247 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.02.23, 17:29

OFF
Vérpistike: akkor legközelebb ne küldjek neked u2u-t?
Dehát én azt ittem, hogy gyűjtöd az olyasmit...

Na mindegy, akkor legközelebb csak a :dilis: megy.

A főnökasszonyodhoz meg sok sikert. :lol:

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.02.23, 12:36

Verpistike:

Bocsáss meg, hogy nem idézek mindent, de nem is lényeges mondanivalóm szempontjából. Ugyanis:

Békésen töltöttem a napi robotot(és apró lépésenként kergettem őrületbe a főnöknőmet :dilis: ), mikor kapok egy u2u-t, hogy ugyanmár, nézzek rá erre meg erre a topicra, mint flémer, meg lúzerfordulatvadász. Én. :leborul:

Benéztem és jé, tényleg. Az volt, amit ígértek, egy különbséggel.

Ovisok vitáztak azon, kinek van erősebb apukája :five:

Hát ez bazmeg az, ami. Nem volt mit tenni :D Leírtam, mit gondoltam és be is fejeztem, kb ennyi. Nem maradtam ott kötözködni :leborul:

A metálos hiszti is hasonló kategória. Merhogy az egésznek két oldala van ám. LC-nek (ezt jól kifőzted :lol: :sor: ) abban volt nagyon igaza, hogy ha besértődik vki a másik véleményén, hát úgy kell neki :sor:
És tényleg. Nem gondoltam volna, hogy vkik képesek pár mondaton felkapni a vizet... jaj.

Ez van.

Üdv.

Vérpista.
---------------------------------------------------------------------------------
Még valami:

Lac, ezt most vettem észre:
"Verpisitike:"
:sor: :(
k***agyorsan kapd össze magad és kérj bocsánatot, mielőtt rosszra gondolok, aranyos kis tündérmacim, cuncigombócom. Vili?

Módosította Verpistike: 2005.02.23, 12:41

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.02.23, 10:42

Verpisitike:

Nem tudom, hogy miért kaptam. Ha az számít habzásnak, hogy egy nem-flame topicon leírtam, hogy "buzika" (te, Clorel), akkor habzok.

Nem, nem ezért, de lefordítom neked :dilis:

1. Belekötsz vmi szerencsétlenebbe és elkezded fikázni
2. Akkora arcod van, mintha helikopterről készítették volna a tablóképed
3. Sikerül is felheccelni azt a szerencsétlent.
4. Ideráncigálod, hogy nyugodtan "kukikázhass" :shakehead:

Na, ezért mondta Herbie azt, hogy egotrip.

Ez öncélú, felesleges, és ahogy mások is mondták, f***t versz, meg homokozol.

Nem kínos ez neked? Elég ám egyszer is elmondani, ha vmi nem tetszik neked, nem kell hajtogatni folyton, újra meg újra, mint pl ahogy azt Daneel teszi.
Jah, és még valami:

Látom csak nem sikerül felfogni, hogy az nem feltétlenül elég a kiröhögéshez, hogy maga választotta szarban van valaki, meg is kell felelnie pl. az én ízlésemnek. És az már elég sokat elmond az emberről, hogy az ízlésének kin/min való röhögés felel meg.

Ez mi volt?Hö? Bazmeg, ha te nem felelsz meg az én ízlésemnek, még nem bunkózlak le feltétlenül, hanem elsétálok melletted.
A fenti idézet pedig a sznobizmus definícójaként is funkcionálhatna.

Vegyél már vissza magadból vaze.

Lac

Lac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1787 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.02.23, 09:21

Verpisitike:

Nem tudom, hogy miért kaptam. Ha az számít habzásnak, hogy egy nem-flame topicon leírtam, hogy "buzika" (te, Clorel), akkor habzok.

Clorel:

Mostmár tényleg? Biztos? Nem érzed egy cseppecskét pöcsnek magad, hogy képes vagy vállalni az "Attila Lacba kötött, mert Lac f***, jóéjt" dolgot?

Attól még nem leszek hülye, hogy leírod, hogy hülye vagyok, kukika. Érvelés-és kommunikációtechnikád még mindig parádés. Kb egy fürdősk***a szintjén rinyálsz, felhúzod az orrod, majd jön a kioktató fázis, végig érvek és válaszok nélkül. Szép, tényleg, de azért az emberben felmerül a kérdés: "k***a ilyen öntudattal?"
Na mindegy, azért remélem te meg a büdös, bőrszerkós haverjaid nem sértődtetek meg nagyon, továbbra is Acélszív dobogjon és ilyesmi.

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.02.23, 05:14

Marvin:

Nem habzok, és nem mondtam, hogy nem tetszhet bárkinek. Ettől még úgy gyalázhatom a zenét és szövegét, ahogy nem szégyellem. Kizárólag a zenéről van szó.

Aha... és miért kaptál figyelmeztetést?Hm?

Lac:

Fékezd a habzásodat, kérlek. Ezt a vitát már rég át kellett volna terelni a flame-re, és ezt te tudod itt a legjobban.

Legközelebb a flame fórumot használd az egotripedre, ne a békés topikokat.

Köszönöm.

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6277 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.22, 21:50

Elvesztünk, lehet rágyújtani.

Attól függ, mire/kire lehet rágyújtani, és mit? :)

Mer látom van azér oan, aki még mindig öntözgeti magát benzinnel. :)

Clorel

Clorel

Szakállas fórumozó

• Fórumita
  • 2766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.22, 21:19

:) (igen, ez mind)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]