Ugrás tartalomhoz

Fotó

Eszperente

• Válasz írásához lépj be
224 hozzászólás érkezett eddig

Skandi

Skandi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.13, 13:41

Hell' !

Ezt nem eszem szerkesztette, de eme helyre ez kell!

"Mi atyánk eszperente nyelven

Gyermekek Eredete,
te mennyekben leledzel,
legyen neved megszentelve,
jelenjen meg fejedelemhelyed,
legyenek meg, melyeket elrendelsz,
mely elven mennyben, egyben e helyt.

Embereknek legyen rendszeresen kenyere,
s ne neheztelj helytelen cselekedetekre,
mely elven gyermeked sem neheztel ellenfelekre.
S ne engedd, fekete szellem ereje lepjen el,
de hessegess messze kegyetlen rettenetet.

Mert te kezedben fejedelemhely, te tehetsz lehetetlent, te egyetlen Szent
kezdetben, jelenleg, s nem berekesztve.

Jessz!"

boholino

boholino

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 0 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.07.21, 17:45

Hej! Kedve egy cseppet remekebb : reggel elment s menetelt egyet - e percben gyerekemmel tengerre mentek. Nem keresnek keszeget - de egy necc , mely keszeg-kelepce , be lesz vetve . S reggel elmennek s e keszeg-kelepce fel lesz szedve.

Persze rettegek , mert e reggel 12 °C se lett jelezve s nem melegben ketyegszerve nem ketyeg rendesen. Keze meg jeges , szerve , mellyel eszeget : szederjes.

Este nem Msn leszek : beteszem Skype-szerkezetem. Csere-bere lett nevemmel : e helyen lelt nevemet tettem be , egy egyessel befejezve

_taposE (NPC/NJK)

_taposE (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.07.04, 19:34

Fene egye meg :D ! Elfelejtettem jelemet , melyet nevem mellett kell betennem , lehetetlen bejelentkeznem! Erre rengeteg percem elment ez este , de lett egy : ezt meg nem jegyezhetem - rettenetesen tele lett jegyekkel s betvekkel.

Nem lehettem , szedtem veres szedret , melyet medve kedvel s eltettem dzsemnek . Ez rengeteg percet elvesz s egyre veres szennyet kell nedvvel leszednem... egyre csepeg , mert rendesebbnek kellene lennem .

Lested ? Betettek fejeket : :ok: :)

:ok: :felvon: :) Ez egy felcser , beteg lelkeknek ! :( :ok:
Nem lestem be e helyre , de meglesem :D

boholino

boholino

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 0 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.07.04, 09:52

Belestem persze kedvenc helyemre :felvon:
Egy sem felel nekem , eszperente nyelv el lesz felejtve.
Ezen kesergek , mert ez egy nyelv mely eszeket rendesen meghegyez !

Belesve e Nethelyre , lestem egy eszetlent , mely megkezdett egy fecseghelyet : "Gyertek , keseregjetek NEKEM , megy-e , nem megy-e ? "
S e betett jegyzet hemzsegett nem helyesen lejegyzettekkel .
Megjelent egy kebles - szeretem , mert esze penge - s megjelenteknek betett egy-egy kellemetlen feleletet .
E kebles lelkek mestere , nem Pesten lehet , egyes jeleket lesve frencs helyen lehet .
Lelkek felcsere , ez szent , ezzel kereshet kenyeret .
Betett ellene s mellette jegyzeteket , s egyszerre hevesen bepereg : Seggfej! Lessed , nem lehet veled fecsegnem , mert jegyzeted hemzseg helytelen jegyekkel ! Kezdjed ezzel : helyesen jegyezz , egy l-lel , ne kettessel !!
Egyszerre megjelent egy 2. lelkek felcsere : ez gerelyes ember lehet , nem kebles , de keblesnek jelez , deres fejes , rettenetesen szeretem . Rengetegszer perlekedett emberekkel , melyek egy-egy helyen nem feleltek betettre , de betett jegyzetben kerestek helyesen-nemhelyesen lejegyzettet ! S rendesen leseggfejez embereket , melyek felelet helyett helyest-nemhelyest feleltek .
Ez este betett egy feleletet e kebles felcsernek : Ne sutor ultra crepidam!
Nevettem , szemem nedves lett : e kebles egy lelkek felcsere , erre nem lett leseggfejezve !!!
Deres fejes lelkek felcsere megjegyezte : ne menj lejegyzett jegyzetben lelt nemhelyesekre , felelj betettre , de mert felcser felcsert nem ver , nem veresezte be e fejet ....
S nevettem kettedszer , mert erre lett egy felelet , de mellette

Ne sutor ultra crepidam

Messze percekben egy jeles mester geldes embereknek festve keresett kenyeret .
E mester teteme szemcse lett , szelekkel keverve , de egy jeles , csevegszerve ejtett eszme terjed s megleled erre s emerre.

Festett egy jelenetet s ezt felfedve egy teremben , elrejtezkedett s rejtekhelyen leste , mely embernek tetszett mesterremeke s melynek nem .
Megjelent egy ember , menetszerveket befedve keresett geldet , s meglesve e jelenetet , felfecsegett :
" Hej! E jelenetben egy menetszerv fedele helytelen lett lefestve! "
Apelles , e jeles mester , mely festette e jelenetet , helyretette e helytelen megfestett menetszerv-fedelet.
Menetszervek mestere , fecsegszerve ereje megkettezve , mert helytelent lelt s helyretettetett , feljebb ment :
" Nem tetszenek e menetszervek sem! "
S erre felelte e jeles Mester : Sutor ne ultra crepidam ! - Menetszerv-fedelet szerkesztesz , mester , legyen ez tereped , ne menj messzebb !
Plinius jegyezte ezt le

boholino

boholino

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 0 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.07.01, 19:24

:aaaaa: :nod: :) :) :D :)
Belestem ex-eszperente helyemre .......Le lettem seggfejezve :szomoru: :)

Ez megesett velem este :o( Nem lettem le - seggfejezve , de nekem legkedvesebb nem helyeselte betettemet :o(
Eh , be kellene fejeznem e kedvenc helyen , mert egyre kevesebb szeretett embert lesek . :o) S legszeretettebb le sem ejt ... :P

Be kellene tennem egy helyre egy verset , de nehezen szerkesztem

boholino

boholino

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 0 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.06.29, 08:21

Lested? e reggel mennybement csepp egytejesemnek s egytejesednek neve lesz rebegve Terepszerte . Nemegyszer tekereg fejemben : e Terepre tett vele egytejeseket mennybemenetele rettenetesen megkevert . Engem rendesen megkevert - egyre keseregtem fejemben : engem nemzett Kebles , mely rengetegszer szemet nedvezett ez elvesztett gyermeken , engem nem szeret . Persze gyerekfejjel ezen nem keseregtem , egyszer felcseperedve , beteg mellett peregve-seregve lett fejemben e fekete felleg .

_taposE (NPC/NJK)

_taposE (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.06.27, 06:29

Este beteszem Skype szerkezetemet , megleslek :D :)
Belestem szeretett Net-helyemre : egy embert sem leltem. Ezek elmentek. Rendszer e helyen rettenetesen meg lett keverve - egyszer megy , egyszer meg nem. Szerencse velem : szerkezetem remek , lett csere-bere szerkezet s ezzel fejpelyhem nem lesz merev fejemen belesve , de egy embert sem lelve ....fene egye meg , elveszett hely , melyen rengeteget nevettem . Este?! :D

E-Meeen ! Szellemed ? rendben ?

_taposE (NPC/NJK)

_taposE (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.06.27, 06:21

:D :D :aaaaa: :nono: :nono: :nod:
Belestem ex-eszperente helyemre , egy kedvencem menesztett nekem egy levelet , ez

Ez velem nem esett meg rengetegszer . Egyszer betettem egy jegyzetet , de ellenkezett e helyen betettekkel , erre nem tetszett - lett egy sereg rejtett levelem , s egyenesben sem lettem elfelejtve. Le lettem seggfejezve :) :ok:

boholino

boholino

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 0 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.06.26, 18:06

:) :D :D :aaaaa: :nono:

Bele kellene kezdenem : nejet kellene szereznem
de hej , mely szerzet legyen ? - erre keresek feleletet
Hej hej hej hej hej hej mely szerzet legyen?

Szende fess keblest veszek , kenderrel s lennel nem tenne-venne
beleveresedek : fenekemet vett kelme fedje?
Hej hej hej hej hej hej fenekemet vett kelme fedje

Elvegyek egy deres fejest ?- egyre kesereg
Cseveje nem kedves , egyre perlekedne
Hej hej hej hej hej hej egyre perlekedne

Elvegyek egy geldest? - fejemre lesz vetve
Geldtelen! Etetlek eb-teremtette
Hej hej hej hej hej hej etetlek eb-teremtette

Elvegyek egy geldetlent? ez sem helyes!
Egy geldtelen meg egy = egy geldtelen sereg
Hej hej hej hej hej hej egy geldtelen sereg

Legszentebb , Legszentebb , mely lehet helyesebb?
Nejtelen legyek? Vegyek-e nejet?
Hej hej hej hej hej hej vegyek-e nejet?

Eszemben egy terv tekereg ,
Egye fene , nejtelen megleszek
Hej hej hej hej hej hej megleszek nejtelen

:nono: :nod: :ok: :(

EZT NEMEGY PERCRE TETTEM ESZPERENTE NYELVRE : EZ EGY EMBERTERJESZTETTE ZENGZET

boholino

boholino

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 0 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.06.26, 18:00

:nono: :nod: :ok: :( :D ;)

Rengeteget tettem , szerencse : este lett ! Fejem tele : fenekemet egy helyre le kellene tennem.
Lehet , bevedlek egy csepp szeszt est-leves helyett , mert ennem nem lesz kedvem ez este.

Eszterke! Cserregj errefele - nem kell eeeeszperente nyelven csevegned..
Belestem ex-eszperente helyemre , egy kedvencem menesztett nekem egy levelet , ez meglepett .
El kellett felejtenem e helyet , mert egyre kevesebb ember csellengett , erre egyszerre elmenve : kellek ;) . De rettenetesen kedves levelet menesztett nekem , egy cseppet szemem nedvezett s betettem feleletet egy-egy rejtelemre , legyen kedveteljes.
Keresek neked egy verset ! S jelenj meg!!!! :) :D :aaaaa: :D :nono:

boholino

boholino

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 0 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.06.26, 07:45

Reeeggggeeel !
:)

Módosította boholino: 2008.06.26, 07:48

boholino

boholino

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 0 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.06.25, 17:03

Meglesem , lesz e ezt becselezve leveles-sereg
:dilis: :eeek: :P
:-o :ok: :ok:
:) :) :rohog:

boholino

boholino

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 0 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.06.25, 16:58

Pest fele menve felszedtem egy egyedet - nem embert :dilis: ! - mert kerekes szerkezeteknek szerkesztett terep mellett legelgetett .

Fedele merev s ebben szendereg ? Megeheted , de levesnek sehhez kegyetlen frencsnek kellene lenned ? :eeek:
Szeme egyre nedvez petesejtet terepbe rejtve?
** **>
O *******
U U
Ez ?
Kertbe kellene mennem , de szeles e hely e percben.
Bent tespedek , reggel vettem egy hegy eledelt s szedret kellene szednem s zsemnek eltennem , de egyre resteskedem . Fene egye meg , kedvem nem jeles .

_taposE (NPC/NJK)

_taposE (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.06.25, 15:09

Belegebedek e melegbe. Nemzet-tenger mellett kellett lennem reggel s Pest fele menve felszedtem egy egyedet - nem embert :dilis: ! - mert kerekes szerkezeteknek szerkesztett terep mellett legelgetett .
Ez egy egyed , melyet nedvben lelsz , kerek fedeles telephellyel felszerelve menetel , keszeget ehet ? legelget ? nedv mellett , s szeret fekete kence-rejtett hengeres egyedeket .
Meleg tengerek mellett leshetsz terjedelmeseket , melyek petesejtet szemcse-rejtekbe tesznek s ezt leszedve szemek nedveznek . Petesejt be lesz temetve , s e szemcselepte helyen Kerek meleg szerepe : keltegesse !
Persze e BPest fele lelt egyed nem terjedelmes , s legelgetve szeretettel lesett szembe : persze , persze , gyep , melyet messzebb lelsz szebb :eeek:
Felszedtem lelkemet s elengedtem Pesten egy nedvmeder mellett .
Kerekes szerkezetekkel ne vetekedjen : ezerre menne .
Elmegyek , vedlek egy tenger meggylevet

_taposE (NPC/NJK)

_taposE (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.06.25, 14:55

E-E-E! :eeek: :-o :P

:ok: :ok: :) :dilis: ;)
:) :rohog: :rohog:
:eeek: :ugri: :wow:

boholino

boholino

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 0 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.06.25, 13:19

******* megjelent egy nem teljesen deres fejes kebles , mely e helyen perceket veszt el egy hete /sem/ s meglesve jeleket , melyeket E-Mester tett le , eszetlen nevet s menetszervet ver fel-le fekete terepen s megette kedvese , melynek szeme jegyzetet legelt , fejet felemel s egy "befejezted?"-et enged el kedvesen s csendesen nevetve ..........******

Engedelmedet meg sem lesve
egy egytejesemmel bejelentkeztem e helyre
Meg lett lesve E-men s neje
zengedzve elrengett rettenetes eset
Mely ezekkel megesett

S teleszerkezetekkel felnevelt embernek
Egy mesefejezet lemenve ,
kettes sem lesz messze -
Szemtelenkedve Net-szerkezetemet vertem :
E-Ment !! E-Ment!!! kelll! Kelll!! Kell! :o)))

********* nem teljesen deres fejes kebles lecsendesedett , s e percben fejjel csevegett ****

Persze gyereked , nejed s kenyered legyenek 1-es helyen .
Kellemes delet Neked!

Scipio

Scipio

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 823 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.25, 08:31

E-E-E! :ok: :) :)

Repesek lelkendezve, mert szemem meresztve e helyre embereket leltem, melyek e-vel fecsegnek rengeteget lelkesen! Helyes! :rohog: :eeek: :ok: :rohog:

Ellenben esedezem nektek, de zengedelmemet melyet elkezdtem lentebb, nem fejezhetem be jelenleg, mert rengeteget kell tennem egy helyen, melyen kenyerem keresem, mert dedemet, meg nejemet etetnem kell… :dilis: Meg nevelgetem rengeteget cserfes dedemet, mely szerfelett rendetlen egyed, ellenben rettenetesen szeretem! :P
E-ket nektek, lelkes emberek! :-o :eeek:

boholino

boholino

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 0 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.06.25, 06:34

Ezennel befejeztem , mert nem megy : nem lehet betennem jeleneteket.

Eszterke! Meglested , egyre kevesebben jelentkeznek messze E-helyen ? Egyetlennel fecsegtem , hetek elteltek s egy ember sem fecsegett bele. Persze meleg lett s elmehettek tengerhez.
Esetleg estefele , rendben ? Rengeteget kell tennem e percben

boholino

boholino

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 0 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.06.25, 06:22

http://blogsimages.skynet.be/images_v2/000/002/966/20080622/dyn004_small150_260_369_jpeg_2966_346fbba9b4217120d670f1ca62e90b7d.jpg

Módosította boholino: 2008.06.25, 06:28

boholino

boholino

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 0 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.06.25, 06:18

:o( nem ment

egy meg egyszer : megy? - nem megy?

Kép

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]