Ugrás tartalomhoz

Videoklip

• Válasz írásához lépj be
409 hozzászólás érkezett eddig

_Zolez (NPC/NJK)

_Zolez (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.10.05, 17:22

Az én kedvenc klippeim, amiket mindenkinek ismernie kéne: :aboci:
SlipKnoT - Duality
KoRn - Freak on a leash (Ricardo: igen, ez a z, amelyikben a rajzfilmes rész van)
KoRn - Falling away from me
KoRn - Got the life
Offspring - Kids aren't allright
Offspring - Pretty fly (for a white guy)
Offspring - Get a job
Blink 182 - Feeling this
Blink 182 - Stay together for the kids
Alvin és a mókusok - Kicsit

_Ivory (NPC/NJK)

_Ivory (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.10.05, 16:29

:aboci: Michel Gondry. (Björk, majdnem az összes; The white stripes: legós, ...stb.)

Sparrow

Sparrow

Írófióka

• Fórumita
  • 706 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.05, 07:35

Yeah, Massive Attack rulez! :dilis: Én a Teardrop és a Risingson klipjét láttam, de az már nagyon régen volt... Az előbbiben egy magzat énekel az anyja hasában, az utóbbiból csak egy bakelit-lemezjátszóra emlékszem. :)
Hát, tévét is régen néztem már en bloc, de van pár klip, ami tetszett: Metallica: The Unforgiven II.; Guns 'N Roses: November Rain, You Could Be Mine; Tankcsapda: Adjon az ég :)

Blaze

Blaze

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 148 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.10.02, 19:30

Ez az Aphex Twin klip melyik? Amiben egy őrületesen torz pofa üvölt a tévé képernyőjén, és nézi egy (több?) hajléktalan? Vagy az nem is AT? Amúgy én nagyon szeretem a Tool klipeket, meg Tori Amos videóit (az aranyosakat is, meg a bizarrakat is :buszke: ). Hümm... Pearl Jam - Jeremy + Do the evolution, NIN - We're in this together, Alice In Chainstől nagyjából minden, Björktől az All is full of love, meg Portishead és Massive Attack cuccok (utóbbi két bandától mondjuk nem is láttam minden videót).

_Ricardo (NPC/NJK)

_Ricardo (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.10.02, 00:39

Az Aphex Twin szerintem is über kemény! A következők az én kedvenceim: Rammstein-Sonne, Rammstein-Stripped, Korn-Frak on a Leash (azt hiszem az az amelyikben rajzfilm a klip), Marilyn Manson-The Nobodies, The Prodigy-Firestarter, The Prodigy-Breathe

Azt hiszem ezek a legjobbak. Biztos van még egy halom ami tetszik de most csak ezek jutottak eszembe.

_Ivory (NPC/NJK)

_Ivory (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.10.01, 16:57

Na ja. Frozen. :dilis:

Lac

Lac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1787 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.10.01, 16:57

Hello Ivory!

A Zenei forumon akartam irni az Aphex Twintol a Come to daddyt, hogy mekkora durvasag, de elfelejtettem a cimet. Szoval ja, az a klip az mar igen. (Ja, klip egy p.)

Apropo, nehany kedvenc rendezes nelkul: NIN - Perfect Drug, The Strokes - Reptilia, Rammstein - Amerika, 22-20s - Shoot your gun, Felix Da Housecat - Rocket Ride

_AngelTear (NPC/NJK)

_AngelTear (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.10.01, 16:53

Freezing? :dilis:

_Ivory (NPC/NJK)

_Ivory (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.30, 19:40

Mi a franc! Itt senki sem szereti a videóklippeket annyira, hogy írjon valamit, valamelyikről?

Egyébként Cunningham csinálta a Madonna: Freezingjének a klippjét. Azt biztosan szeretik sokan. :ugri:

_Ivory (NPC/NJK)

_Ivory (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.28, 22:36

Átnéztem a fórumot és az egyik legérdekesebb területe a filmnek nem volt jelen. Hát itt az ideje.
Ráadásul egyből ide is írom, hogy ma megnéztem egy DVD-t. Chris Cunningham munkáiról jelent meg a közelmúltban. Majd minden filmje 100%-os. De hát ugye az örök győztes: Aphex Twin- Come to Daddy :rohog:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]