Ugrás tartalomhoz

Fotó

Dawn of War

• Válasz írásához lépj be
1614 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.02, 11:19

Egyre jobb képet festenek az újabb előzetesek:

...és erősen élek a Necron-gyanúval. :)

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5248 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.02.20, 22:30

Az első gameplay videók amiket láttam belőle, azok inkább voltak az Általad is említett, csillámpónis LoL stílusú cuccok (levegőben pörgő-forgó kámehámét nyomó Gabriel Angelos-szal) grimdark/taktikus Warhammer játék helyett. A kommentelők tomboltak elég rendesen.

Ebből a trailerből azért látszik, hogy sötétítettek a hangulaton egy keveset.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.02.20, 22:16

Milyen brutális rajongói felháborodásra gondolsz? :)

BTW:

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5248 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.02.19, 14:30

Én csak nemrég szaladtam bele magába a ténybe is, hogy lesz DoW III. Rohantam is youtube-ra, aztán jött az arconcsapás. Ezzel most tényleg vagy kivégzik a sorozatot, vagy a brutális rajongói felháborodásra reagálva visszamennek a kályhához.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.05.03, 21:40

Hát, az ingame képek elég csillámpónisnak tűnnek:

3B2oDYU.jpg

The system has been simplified in Dawn of War 3

Ez meg nem hangzik túl jól...

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.05.03, 17:53

Apa, kezdődik!

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.21, 08:35

Akinek még nem lenne meg a teljes Dawn of War I kollekció, az adja meg az e-mail címét ehun:http://www.pcgamer.com/2014/09/19/were-giving-away-five-thousand-steam-keys-for-dawn-of-war-master-collection/

ugyanis 5000 kulcsot sorsolnak ki a jelentkezők között.

Alkibiades

Alkibiades

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 6 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.07.05, 21:45

Sziasztok!

Mindenkit szeretettel meghívunk fórumunkra melynek célja, hogy összegyűjtse a magyar játékosokat legyen szo AoE, HOI, Civ, Total War, vagy egyéb fanokról. Egyszóval egy olyan fórum és oldal létrehozásán dolgozunk amely összefogja a magyar stratégiai játék kedvelőket! Különösen szívesen látunk olyan tagokat akik aktívak, cikk írást, esetleg szerkesztést vállalnak! Kisebb nagyobb közösségeket is szívesen látunk, gyertek költözzetek a fórumunkra kulturált értelmes szórakozást kereső emberek közé. Mindenkit várunk szeretettel!

Fórum:

http://totalwar.hu/

Facebook:

http://www.facebook.com/totalwar.hu?ref=tn_tnmn

jeremey

jeremey

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 109 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.23, 22:06

Valaki last stand?

Algeroth

Algeroth

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 215 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.22, 23:39

Sziasztok!

Régen játszottam már a Dawn of war-al és az online jelszavamat teljesen elfelejtettem. Hol lehet, új jelszót igényelni, nem tudjátok véletlenül? A játék felületén nincs ilyen lehetőség.

Baalzebub

Baalzebub

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 283 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.01, 17:37

Sziasztok, akar valaki retributionnel last standezni?

Malachi

Malachi

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 539 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.28, 07:47

Hali!

Tudom, hogy eretnekség, de nincs meg oridzsiben a DoW: Soulstorm, viszont jó lenne kicsit összetettebb tudat ellen nyomni, mint az AI. Mondjuk Hamacsin... egyáltalán lehet tört gammával lanozni? :D Ha igen, u2u és PURGE THE UNCLEAN!

Algeroth

Algeroth

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 215 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.28, 13:30

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, bár nem konkrétan DOW kapcsolatos (Bár egy kicsit off lesz előre is sorry)

Valaki már használta már a Warhammer Mark of Chaos pálya szerkesztőjét? Én neki álltam ki ismerni az editort, de a legnagyobb problémám az, hogy új pálya készítés esetén, nem jelenik meg a színes textura, csak a feszített rácsháló. Ráadásul a tools-ban sem szerepel választható textura. Végig lapoztam már a tutorial dokumentumot is, de az sem tér ki, hogy új térkép készítésénél, hogyan lehet texturát használni. Egyelőre, a már előre megszerkesztett térkép fájlokat tudom csak módosítani.

Nem ismer valaki egy részletesebb Mark of Chaos editor-t vagy tud valaki valamilyen módszert, amivel belehetne rakni texturákat egy teljesen új project-be?

Segítségeteket előre is köszönőm!

jeremey

jeremey

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 109 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.20, 21:48

A space marine-okat a skillek alapján tartom olyannak, hogy biztosan bírják a durva fokozatot, Apollo-t egy megfelelő képesség és adott wargear kettősével halhatatlanná lehet tenni.

A felmerült problémák annyira nem zavartak végre több fajjal is kipróbálható a single.

A könnyítés 1-2 ismerősömnek jól jött mert előző részeket is kedvelték de néhol már elég nyögvenyelős volt számukra, nehezebb fokozatok mondtad megadják amire vártál szóval ez annyira nem is baj. Ide vág egy régi cimborám mondása „tudod az easy fokozat az csak a tutorial”

Ha pl: egyik hősödet fel kell támasztani de aki feltámasztaná egy kisebb kráterbe áll nem támad fel az alany, ez volt számomra a legzavaróbb bug.

Chaos, Eldar, Space marine kampányt vittem végig, a maradékot meghagyom akkora mikor már megérkezik a collector edition-om, és nem „teszt verzióval” próbálkozhatok.

Steel

Steel

Unknown

• Fórumita
  • 468 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.19, 12:49

Most kezdem a harmadik végigjátszást a Retribution-nel. Az eddigi tapasztalatok:
- Nem érdemes mediumon elkezdeni, mert szerintem túl könnyű a Chaos rising-hoz képest, főleg sapce marinokkal.
- Az imperial guard a leggyengébb (sereg és hősök tekintetében is), de nagyon szórakoztató velük játszani (a gyenge kis emberek a brutális xenó hordák elleni feeling megvan)
- Minden videó és a külön sztorik el lettek találva
- A tyranidákkal szemérmetlenül könnyű a játék (igaz egy hősöd van, úgyhogy a fél kampány jobb klikkekből áll)
- Van jónéhány apróság, amit kijavítgattag illetve módostottak az előző játékokhoz képest (épületek sebzése, fegyvernemek közti különbségek mélyítése...stb)
- Egész jól megoldották a sereg/hősök dilemmát, aki akar nagy seregekkel nyomulhat, de az sem csalódik aki az előző részekhez képest 4 karakterre akarja kiélezni a kampányt (és persze végtelen variálhatod a játékmódokat).

A hibák:
- Minden fajnál ugyanazokat a pályákat kell végigvinni
- Túl könnyű a medium fokozat, az easy-nek így semmi értelme
- Apró bugfelhők: kattintásra nem reagál, beragadó egységek, a harc közepén tétlenkedő egységek
- Atomerőmű kell, hogy a gigászi csatáknál ne slideshow szerű legyen a játék (viszonylag jó gépem van, de ezt meg kellett szokni főleg a játék vége felé)

Végül: Az orkokkal volt a legszórakoztatóbb végigjátszani, mert brutálisan erősek a hősök (és nagyban variálhatóak is a skillek), a seregek viszonylag jók és a sztoriban a párbeszédek és a játékon belüli beszólások révén végig röhögtem a kampányt.

jeremey

jeremey

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 109 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.18, 21:30

Üdv!
Avitus akkor lesz áruló, hogyha neki van éppen a legtöbb corruption pontja a küldetés előtt (Tehát azt hiszem az utolsó előtti küldetés előtt). Ez igaz a többi karakterre is.
Kérdés: Van külön fórum a retribution kiegészítőről? Vagy csak nincs tapasztalat? Én már a második kampányt tolom és nagyon ott van a játék, de szívesen olvasnék mások észrevételeiről is.

Kösz a választ.

Pont a retribution miatt kérdeztem /judgement of carrion jelenet, typhon után./

Jelenleg hard-on próbálom space marine-nal a játékot. :titanic:

Steel

Steel

Unknown

• Fórumita
  • 468 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.17, 22:09

Üdv!
Avitus akkor lesz áruló, hogyha neki van éppen a legtöbb corruption pontja a küldetés előtt (Tehát azt hiszem az utolsó előtti küldetés előtt). Ez igaz a többi karakterre is.
Kérdés: Van külön fórum a retribution kiegészítőről? Vagy csak nincs tapasztalat? Én már a második kampányt tolom és nagyon ott van a játék, de szívesen olvasnék mások észrevételeiről is.

jeremey

jeremey

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 109 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.17, 19:50

Hali mindenkinek!

A Chaos Rising-ba hogy jön ki Avitus legyen az áruló, illetve abban az esetben melyik befejezése lesz a játéknak? Előre is köszönöm a válaszokat.

Airyku

Airyku

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 766 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.02.28, 14:37

Windows XP-m van, levettem a felbontást minimumra. A fehérség eltűnt, és a figurák is. :) Láthattam a terepet, meg pár fényfoltot, porfelhőt. A főmenüben egy lánckard lebegett a semmiben, de láthattam a szépen megrajzolt hátteret. Kipróbálom a monitor refresh-t, a driver frissítést meg rábízom öcsémre. Ő ért hozzá. Köszönöm a gyors reakciókat! :)

Algeroth

Algeroth

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 215 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.28, 12:58

Van egy ritka bosszantó hiba az alap DoW2-ben. Amikor megvettem, zsinórban eltoltam a 14. napig. Aztán kiléptem, iksz nap után belépek, és a képernyő alsó kétharmada fehér paca, már a főmenüben is. Nem tudjátok ez mitől lehet? A gépem elég jó videó kártyában és egyebekben is. Ezt tanúsítja, hogy gond nélkül lement a 14 nap a véres angyalokkal.
Eléggé idegesítő.

Csak az alap tippeket tudom adni:
- Nyomj egy Refresht/Calibrate-et a monitorodon, miután elindult a játék!
- Válts felbontást!
- Frissítsd a videó kártya drivered!
- Távolítsd el, majd telepítsd újra a játékot (általában a mentések nem vesznek el közben, de csinálhatsz biztonsági másolatot)!

A video kártya driver frissítés mellett, még érdemes egy directx frissítést is végrehajtani, mielőtt újra telepítenéd a játékot.

Egyébként milyen operációs rendszered van? Mert az is be kavarhat.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]