Ugrás tartalomhoz

Fotó

Dawn of War

• Válasz írásához lépj be
1614 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8149 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.28, 12:14

Van egy ritka bosszantó hiba az alap DoW2-ben. Amikor megvettem, zsinórban eltoltam a 14. napig. Aztán kiléptem, iksz nap után belépek, és a képernyő alsó kétharmada fehér paca, már a főmenüben is. Nem tudjátok ez mitől lehet? A gépem elég jó videó kártyában és egyebekben is. Ezt tanúsítja, hogy gond nélkül lement a 14 nap a véres angyalokkal.
Eléggé idegesítő.

Csak az alap tippeket tudom adni:
- Nyomj egy Refresht/Calibrate-et a monitorodon, miután elindult a játék!
- Válts felbontást!
- Frissítsd a videó kártya drivered!
- Távolítsd el, majd telepítsd újra a játékot (általában a mentések nem vesznek el közben, de csinálhatsz biztonsági másolatot)!

Airyku

Airyku

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 766 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.02.28, 11:06

Hali!
Tudnátok segíteni?
Van egy ritka bosszantó hiba az alap DoW2-ben. Amikor megvettem, zsinórban eltoltam a 14. napig. Aztán kiléptem, iksz nap után belépek, és a képernyő alsó kétharmada fehér paca, már a főmenüben is. Nem tudjátok ez mitől lehet? A gépem elég jó videó kártyában és egyebekben is. Ezt tanúsítja, hogy gond nélkül lement a 14 nap a véres angyalokkal.
Eléggé idegesítő.

köszi!

Zoli

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 2068 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.30, 14:45

Igen, szerintem direkt így lőtték be a nehézségét. Elsőre Captain nehézségen indítottam és marha nehezek voltak a bossok, az elsőnek is volt talán valami 7k hp-ja. Szóval rendesen megszenvedtem a pályákkal, sokszor kellett újrakezdeni és végül a kapuvédős pályát nem tudtam megcsinálni. Mikor becsukom a kaput és jönnek a káosz erői, akiket vissza kell tartani, azt egyszerűen nem tudtam megállítani. Utána végigvittem eggyel könnyebb fokozaton és természetesen kiderült, hogy csupán 2 pálya volt vissza. Szóval azt kell mondjam, hogy igen, ez ebben a játékban normális, elég nehézre tervezték.

Steel

Steel

Unknown

• Fórumita
  • 474 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.29, 17:22

Hali!
Dawn of war 2-es kérdéseim vannak: Sokadszorra játszom végig a kampányt, de egész egyszerűen értetlenül állok az előtt, hogy 2. nehézségi fokozaton még mindig kihívás a játék. Néhány bossnál idegösszeroppanást kapok annyira para, pedig rengeteg tanácsot és tippet olvastam már a helyes taktikákról. Valamit nem használok vagy nem tudok, amit kellene? Nagy gondom továbbá, hogy nem tudom, hogy lehet gyorsan végigtolni a pályákat. 2 csillagnál többet nem kaptam még gyorsaságra, csak a védekező küldiknél. Hogyan lehet 4-5 csillagot szerezni?
A chaos rising, pedig egyszerűen nevetségesen nehéz, annak ellenére, hogy irgalmatlanul táp az összes kari. A csatáknál 3 másodperc alatt már azt sem tudom ki hol van, vagy mit csinál. A bossok pedig 2-es nehézségen is egy csapásra ölik meg a egységeimet. Ez a normális?
Lehet az probléma, hogy színtévesztő vagyok (barna-zöld-piros, és ne röhögj!) és nem igen áll össze a fejemben vizuálisan, hogy mi van, vagy amiket leírtam parákat azok teljesen általánosak és nem kell vele foglalkoznom?
Köszi előre is!

doc

doc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2580 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.11, 09:53

Üdv!

Újra elkezdtünk a haverokkal Dark crusade-et nyomni neten (hamachi). Ha valakinek van kedve csatlakozni, szóljon nyugodtan. Hetente 1-2 alkalommal toljuk 20-22-ig.

Halfarel

Halfarel

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 18 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.07.17, 17:41

Sziasztok , kicsit fura h ezzel fordulok ide ;) de én jövőhétre szervezek egy lanpartyt , namármost azon lessz Soulstorm , meg egyéb finomságok ,és gondoltam hogy ha akar vki jöjjön nyugodtan , 30 fős switch lessz ergó :) .... küldjetek u2u-t v emailt a devilkiller0@gmail.com-ra

Melankolia

Melankolia

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 67 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.06.03, 12:15

Nagyon szépen köszönöm!

:nos:

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8149 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.06.03, 10:19

Tiszteletem!

Azt szeretném megtudni, hogy a Dark Crusade-et lehet-e jobb grafikával játszani? Jelenleg full-os a grafikám, de úgy emlékszem, hogy van a
játékban egy direkt butítás a grafikát illetően. Egy fájlt kell átírni, vagy legalábbis a Dawn of War-ban volt ilyesmi.

Mivel ez nem csalás ezért remélem kapok segítséget.

Most próbálgatok a játékhoz modokat és eddig elég vicces. A Démonvadász "faj" nekem tetszett.
Elnézést, ha már volt erről szó, de rá kerestem a Dark Crusade meg a grafika kifejezésre kevés sikerrel.

Vannak grafikai modok is a játékhoz. Keress azok között!
Például egy gyors kereséssel találtam egy Hi-res modot:
http://dawnofwar.filefront.com/file/High_R..._Mod_v10;60900x
Nézz szét, biztos van több ilyen is.

Módosította Strato: 2010.06.03, 10:20

Melankolia

Melankolia

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 67 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.06.03, 09:09

Tiszteletem!

Azt szeretném megtudni, hogy a Dark Crusade-et lehet-e jobb grafikával játszani? Jelenleg full-os a grafikám, de úgy emlékszem, hogy van a
játékban egy direkt butítás a grafikát illetően. Egy fájlt kell átírni, vagy legalábbis a Dawn of War-ban volt ilyesmi.

Mivel ez nem csalás ezért remélem kapok segítséget.

Most próbálgatok a játékhoz modokat és eddig elég vicces. A Démonvadász "faj" nekem tetszett.
Elnézést, ha már volt erről szó, de rá kerestem a Dark Crusade meg a grafika kifejezésre kevés sikerrel.

Amúgy, hogy hozzászóljak a témához, engem a Cyrus gyerek kifejezetten idegesített, soha nem vittem sehova, sőt eladtam a cuccait.
A DoW II-őt nagyon elszúrták...

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.23, 17:54

Ja igen, már eszembe jutott miért is akartam ide írni. :)
Vannak ezek a különböző ojjektumok -nézzétek el nekem, hogy nem tudom a nevüket- shrine, automated factory, stb. Ezeket milyen sorrendben érdemes magunkévá tenni? Csak, mert ahogy elnézem, küldetésenként csak egyet lehet elfoglalni. Sajna csak később vettem észre, hogy ha a factory-kat foglalom, az a végén beleszámít a kapott xp mennyiségbe.
Cyrusnak szerintetek érdemes a hozzá az illő sniper rifle-t adni, vagy nézzem a tápot, és egy jobb statisztikájú fegyvert (most azt hiszem valami plasma pistol van nála) részesítsem előnyben?

Most jöttem csak rá, hogy a feleslegessé vált cuccokat el lehet adni xp-ért. :D

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.23, 15:05

Én a Dark Omen-t vettem meg eredetiben, és imádtam vele játszani, sikerült is másodszorra végigvinni, pedig marha nehéz gamma volt. Gőztank, fejlődő csatamágusok, ami kell, minden volt benne.

Erre a pécsi koleszban nem ellopták a szobából! :)

Nekem megvan eredetiben, dobozzal. Van hozzá valami másik gém is grátiszba, azzal sem játszottam. :D
Ha érdekel keress meg privátban.

iceride

iceride

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3646 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.05.14, 00:03

Érdekes, nekem volt közelharc a Final Liberation-ban elég. Igaz, próbáltam kerülni, de az orkok meg nem. :titok:

Gyalogságot is használtam sokat. Még Rough Riders-t is.

De miután rájöttem, hogy a gépnek mindig az én seregem pontértékének valahányszorosa van, a legegyszerűbb taktika az 1 Thunderbolt gunship + 1 Space marines sereg volt. Az első, max második körben mindkét strategy point-ra kidobtam a marine-okat, és pár kör alatt nyertem. Az orkoknak ilyen kis pontértékből csak gyalogsága lesz, azok ellen meg jók a marine-ok arra a pár körre, megtámogatva a gunshippel.

Az utolsó pályát emlékeim szerint 1 kör alatt csináltam meg. Kidobtam a marine-okat az erődben, akik aztán az első sortűzzel lelőtték a Boss-t.

Stoneskinner

Stoneskinner

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1137 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.04.09, 16:18

Nekem esett egy kék plasma cannon, lvl 15 Vulkan's wrath

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.04.08, 16:32

Valaki, bárki, talált már a játékban plasma/star cannont?
Én itt farmolom már a 45. napon a játékot és semmi T_T

Plez halp.

Módosította Verpistike: 2009.04.08, 16:32

monguz

monguz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 164 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.04.02, 10:43

Hú na végigvittem a játékot 2. fokozatban. (asszem 4 van összesen?) Azért még igy is voltak benne izzasztó helyzetek de.. szóval tök hamar vége lett. Ha csak a lila (tehát elsődleges) küldetéseket nézem akkor alig van belőlük és a játékot 2 nap alatt ki lehet végezni. Én nagyon aprólékosan játszottam és az összes lehetséges opcionális küldetést is megcsináltam de aztán a végére mivel elértem minden karakterrel a 20. szintet hát már nem sok kihívás akadt mert annyira erősek lettek a karakterek (ezen a fokozaton), hogy nem volt ellenfelük. Most az történt, hogy a játék csinált egy automatikus mentés ugye a kampány utolsó pályája elött, hogy ha nem akarom végigjátszani folytathassam onnan ami jó móka de a fokozatot igy nem engedi feljebb állítani így előlről kell az egélsz hadjáratot kezdeni nehezebb fokozaton. (ami nem baj mert érdekel, hogy mit jelent a nagyobb kihívás). A skirmisht még nem próbáltam de most majd neki állok. Ott lehet játszani a többi fajjal is ugye? (Úgy mint multiban is, gondolom én.) A multit nem próbálom még ki, a DoW I multijába is elég csalódott voltam. (mármint mert mindig kikaptam. :)) A kérdés, hogy nem jelent meg szerkeztő a játékohoz vagy nem tudja valaki, hogy lesz e a közeljővőben kieg hozzá? Összeségében a játék lenyűgözött mert nagyon hangulatos de ezen a fokozaton tényleg könnyű lett mert az "A + bal klikk" parancs bőven elég volt és a képességeket is ritkán kellett használni (csak a játék első harmadában) és ami azt illeti ez nem volt jó viszont egy nagyon jó dolgot találtam ami F10-ra jön elő, a játékot pause-olja és közben lehet utasításokat kiadni az egységeknek mint pl egy Baldurs Gateban. így nehezebb fokozaton is ez jól jöhet majd. :) De így még egyszer azt mondom, hogy nekem megérte a játék, szerintem szuper lett.

Módosította Monguz: 2009.04.02, 10:45

Biohazard

Biohazard

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1365 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.03.25, 16:01

Megtalaltam a Rites of War-t...aaaa konyvesfiok melyen :cyber:
Aki erti mirol beszelek,dobjon egy U2U-t..

jclayton

jclayton

szótlan szemtanú

• Fórumita
  • 407 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.03.24, 20:54

A Final Liberation IG -és- SM vs. Ork, az elején is van egy Úrgárdista rendház, aztán később is csatlakozik egy hadsereg. Egyébként Tallarnok, Mordianok, Catachanok.

És igen, WH40kEpic cucc - sok titánnal, tankhadosztályokkal, szupernehéz tankokkal a gyalogosok inkább csak szimbolikusan vannak ott, a csaták pedig egymás lelövöldözéséről szólnak, nem a közelharcról (nem tudom, mennyire követi ez a táblás játékot). Nekem nagyon bejött, határozottan van kihívás egy-két pályában.

Balazs

Balazs

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 646 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.03.24, 18:11

Sziasztok!

Nekem nem jöttek be az alant felsorolt 40K-s játékok.

A Final Liberation egyébként IG vs. ORK, csak az első pálya SM, onnantól átveszi az IG ("Cavalry arrived!").

A Rites of War meg nem jött be. Nem volt jó hangulata.

Mindkettő beszerezhető "úgy", máshogy szerintem nem.
Eöszvér?

A Chaos Gate kimaradt az életemből, bár szívesen kipróbálnám.

Ennyi.

Garouz

Garouz

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 714 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.03.24, 13:49

Én a Dark Omen-t vettem meg eredetiben, és imádtam vele játszani, sikerült is másodszorra végigvinni, pedig marha nehéz gamma volt. Gőztank, fejlődő csatamágusok, ami kell, minden volt benne.

Erre a pécsi koleszban nem ellopták a szobából! :cyber:

monguz

monguz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 164 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.03.24, 11:26

Életem nagy vesztesége, hogy anno' nem vettem meg a Rites of War-t, pedig a demóját végigvittem és nagyon megtetszett csak akkorisban válság volt nálam. Ma meg már nem szerezhető be. Még "úgy" sem találom. :cyber:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]