Ugrás tartalomhoz

Fotó

Nemzetközi rendezvények

• Válasz írásához lépj be
758 hozzászólás érkezett eddig

jenoe

jenoe

boardgamegeek

• Fórumita
  • 1424 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.29, 10:38

Emberek, úgy látom ez magától nem fog megszervezõdni. :rohog: Lehet, hogy a háttérben közben telnek az autók, de innen ez nem látszik. Aktuálisan.... van egy imserõsöm, aki szintén tud autóval jönni, úgyhogy lehet nálam még egy-két helyre jelentkezni.

Szóval jelentkezzenek nálam e-mail-ben
* azok az autósok, akiknél van még hely... (és nem akarják maguk szervezni a helykiadást)
* azok az utasok, akiknek nincs még sofõrük... (attól függetlenül, hogy már beírták ide a nevüket vagy sem, mivel nem tudhatom, hogy nem-e szervezték már össze magukat valakivel azóta.)

gyerünk.... ketyeg az óra. az utasok és a helyek kiszolgálása jelentkezési sorrendben történik :nono:

jenoe

jenoe

boardgamegeek

• Fórumita
  • 1424 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.25, 19:48

Én most voltam egy ilyesmin Gentben. European Toy Fair. Életveszélyes. Duuurva.

Nincs az a pénz amit ne lehetne elkölteni...

itt ebből a szempontból teljes biztonságban vagy, ugyanis a spielefesten nem lehet játékokat vásárolni. (interferálna a játékkölcsönzéssel)
tavaly a végén gyorsan elrohantunk a spielerei-ba, de idén ezt inkább kihagynám, és szívesebben tolnám zárásig... a milanspieles rendelések úgyis egy nagyságrenddel olcsóbbak.

Leaxe

Leaxe

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1272 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.25, 17:15

Én most voltam egy ilyesmin Gentben. European Toy Fair. Életveszélyes. Duuurva.

;)

Nincs az a pénz amit ne lehetne elkölteni...

Beszámoló+fotók hamarosan Bidunál. Sajna csak 2 órát voltam ott, de azért sokat láttam. Kipróbálni csak egy játékot.

Ha lesz valakinél hely, naná, hogy mennék én is. Németet vágom.

Ordas

Ordas

Káosz edző

• Fórumita
  • 424 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.25, 10:21

Udf !

Jonnek en is, Bio, ahogy irtam es hoznek magammal valakit, engem ket szemelyre be lehet szamitani. Kisebb meretu jarmuvet nem tud hozni valaki ami megsem 4 szemelyes ? :aboci:

Jol emlexem hogy anno' 4K HUF korul volt a fejpenz amikor negyen mentunk ?

Udv : Ordas ;)

kutjus

kutjus

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 127 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.24, 18:42

Üdv mindenki!

Engem is érdekelne a novemberi kiruccanás. Nekem nagyjából mind1, hogy kocsi-é vagy busz. Mindkettőnek van előnye, hátránya. Busz hangulatosabb, kocsi gyorsabb.
Szóval velem mindenképpen számolhattok :aboci:

Kutji

Biohazard

Biohazard

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1363 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.24, 09:35

Udv!

Engem is erdekelne a dolog. Ugyan meg sejtelmem sincs a novemberi hetvegekrol,de majd meglasssuk :rohog: Busszal az a kis gond,hogy piszok lassu,es meg mondjuk autoval 3-4 ora alatt kint vagyok Becsben,addig ez a tav busszal kb a duplaja. De,ha minden kotel szakad,buszra szalllok :)
Mar csak az a kerdes,ha fel napig megyunk oda es fel napig jovunk vissza,akkor meddig fogunk ott maradni? ;)
Auto-konvoj? Hozzam befertek harman...a regi szep, ELSO beszerzo korut emlekei hirtelen benyomakodtak a latomezombe :gyagya: Bangocsku :punny:
Ize,becsben van ez egyaltalan? :P

Bio

jenoe

jenoe

boardgamegeek

• Fórumita
  • 1424 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.23, 22:14

Szóval... lenne egy jó buszajánlatunk... becsléseim szerint ~130 ezerben megállna mindenestül autópályadíjjal, parkolással, sofőrrel és benzinnel. Ezen a buszon 48 fő utazhatna, vagyis fejenként 2500 forintra is le lehetne tornászni a fuvardíjat, és még kényelmesen is utaznánk. De ez az egész kicsit reménytelennek látszik, mert egyrészt nem tolonganak a jelentkezők, és a mensásokról konkrétan tudom, hogy lesz egy párhuzamos társasjátékos táboruk. Úgyhogy hacsak nem kezdetek el nagyon ellenkezni, ezt a busz dolgot almásnak tekintem.

Az autónk tele van már, de vannak még köztünk potenciális sofőrök. Szerintem jelentkezzetek mielőbb, de ez a potenciális utasokra is vonatkozik. Aki nem jön, az nem is igazi boardgamegeek. :gyagya:

Thaur

Thaur

Csúf zöld szörny

• Fórumita
  • 1813 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.13, 06:38

Hat, a rendezvenyen torteno teblabhoz nem letszukseglet a nemet nyelv, habar ketsegkivul kenyelmesebb :nemertem:. A kolcsonzott jatekokhoz kell - vagy ismerni kell a szabalyokat, hozni kell kinyomtatott angol peldanyokat, stb.

Jano

Jano

Rendszeres fórumozó

• Inactive
  • 247 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.10.12, 22:39

En is szivesen megneznem, nemetul beszelek, kvazi szinkron szabalytolmacsolast tudok vallalni. Igy egy-ket
csak angolul tudo embert szarnyaim ala vehetek. Persze :nemertem: -el kell nedvesiteni a kiszaradt torkomat :aboci: !

obi_z

obi_z

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2287 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.10.12, 12:51

Engem is érdekelne egy ilyen nap, de nem tudom mit szólnak otthon hozzá. :D

-Bidu-

Bidu, ha ez megnyugtat én már nem is gondolkozom egy ilyen rendezvény -akár csak egynapos- meglátogatásán. :aboci: Otthon tuti nem tudnám beadni! :gyagya:
Azért kívánok mindenkinek jó utat! :aboci: És térjetek haza sok-sok élménnyel és mesélnivalóval. :D

U.i.: Mondjuk zavarna, hogy nem beszélek németül, ezért annyira nem is vágyom rá! :aboci:

Bidu

Bidu

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 211 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.10.12, 10:44

Engem is érdekelne egy ilyen nap, de nem tudom mit szólnak otthon hozzá. :aboci:

-Bidu-

Ordas

Ordas

Káosz edző

• Fórumita
  • 424 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.12, 10:29

Hi !

Egy szombati kiruccanasban en is benne lennek. Nagyon kivancsi vagyok ra ! :aboci:

Udv : Ordas

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.11, 23:43

Szombat okéjs, mellesleg (angol-)német szakon vagyok, úgyhogy remélhetőleg lesz valami haszna is jelenlétemnek :aboci:

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.11, 23:17

Egy napra én is bejelentkezem, szombatot javaslom.

jenoe

jenoe

boardgamegeek

• Fórumita
  • 1424 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.11, 20:01

mennyire kell német nyelvtudás az ilyen játékkiállításokra?
vagy angollal is lehet boldogulni?

engem is érdekelne egy ilyen utazás, akár több napra is.

angol nyelvtudás akkor elég, ha eleve készülsz a találkozóra. kitalálod miket akarsz kipróbálni, letöltöd az angol szabályokat, és kinyomtatva elviszed őket magaddal. akadnak ugyan játékok angol szabállyal, de kár erre építeni.

engem is érdekelne több napra, de részemről ez roppant valószinűtlen. ha 1 napra megyünk, akkor szombat lesz az a nap. ha sokan lennénk, akkor szerintem erre a napra lenne érdemes a buszt szervezni.

A belépőt most néztem meg:
a felnőtteknek 9 euro,
diákoknak 27 éves korig, illetve nyugdíjasoknak 60 éves kortól 7 euro.

Lala-SR

Lala-SR

Rendszeres fórumozó

• Inactive
  • 214 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.10.11, 19:46

mennyire kell német nyelvtudás az ilyen játékkiállításokra?
vagy angollal is lehet boldogulni?

engem is érdekelne egy ilyen utazás, akár több napra is.

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.10, 16:47

Hoi!

Tavaly is kisebb tragédiaként éltem meg, hogy nem tudtam kijutni, de idén mindenképp szeretnék eljutni Bécsbe legalább egy napra, ha törik, ha szakad. Úgyhogy egy fő jelen. Akár buszra, akár autóra, akár vonatra. Hmm... a gyalogságot azért ha lehet kerülném.

jenoe

jenoe

boardgamegeek

• Fórumita
  • 1424 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.10, 13:41

Igen, Igen. November 19-21 Spielefest. Ha lenne elég érdeklődő, szervezhetnénk buszt is. Szerintem olcsóbb nem lenne mint saját autóval, de nem biztos, hogy lenne elég saját autónk. Ha azt számolom, hogy mennyien szoktunk lenni mostanában a találkákon, simán megtöltenénk egy buszt. (vannak ~20 fős buszok is)

De ezt csak előzetes vitára vetem fel, pontosabb részletek hamarosan.

addig is bemásolom ide:
Spielefest
Beszámoló

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.10, 13:29

itt lehet utasokat verbuvalni indulo konvojokba, elmenybeszamolni meg ilyesmi.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]