Ugrás tartalomhoz

Fotó

GTA

• Válasz írásához lépj be
353 hozzászólás érkezett eddig

Akelir

Akelir

DCI Judge Level 2

• Moderátor
  • 3710 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.13, 09:05

Mai hír az Index-ről, gondoltam ez megfelelő topic lesz neki:

Az M0-s fővárosból kivezető oldalán a péceli kihajtónál egy férfi felborult az autójával, és nekicsapódott egy tartálykocsinak. A személygépkocsi sofőrje kiszállt a sérült járműből, majd ellopta az egyik, a baleset miatt megálló ember autóját, és elhajtott vele - mondta el Beluzsárné Belicza Andrea, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese. A férfi mintegy 20 kilométert tett meg, amikor az M0-s 31-es kilométerénél szalagkorlátnak ütközött az ellopott járművel. Ekkor a segítségére siető sofőr teherautójával akart továbbmenni, de elfogták a rendőrök.

Zocom

Zocom

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 18 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.11.08, 18:59

Köszi, már végig is nyomtam :dilis:

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.10.28, 13:08

Csináld meg az autós sulit. Ha legalább bronz fokozatot elérsz minden feladaton, megvehető lesz a bolt. Termelni akkor fog, ha a hozzá kapcsolódó küldetéseket is megcsinálod.

Zocom

Zocom

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 18 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.10.21, 17:30

Sziasztok!

Annyit szeretnék kérdezni, hogy a San Andreasban San Fierroban lévő autókereskedőt mikor lehet megvenni? Már lassan végzek a San Fierroi küldikkel, de még mindig nem tudom megvenni. Előzőleg már kijátszottam néhányszor, egyszer meg is tudtam venni, de már nem tudom hogy :lol: . Köszi!

Messd

Messd

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 687 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.08.11, 12:12

Helló!
Elkezdtem a játékot a laptopomon is, de a Lowrideres küldit nem tudom megcsinálni, mivel nincs numerikus billenytűzetem.
Nem lehet valahol bekapcsolni, stb?
Köszi, üdv! :sor:

_Ardal (NPC/NJK)

_Ardal (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2010.08.04, 16:50

Köszi szépen a tippet, sikerült megcsinálni! A titok nyitja az volt, hogy a garázsból szedek kocsit - eddig mindig az úton guberáltam egyet.
Viszont a Lowrideres küldetést nem értem. Nyomkodom a nyilakat, nem történik semmi. Numerikussal kellene talán?

Akkor kell nyomni a megfelelő nyilat amikor a körbe ér, gyak. pont amikor odaér. Ue. a disco-ban a táncnál.

Messd

Messd

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 687 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.08.02, 13:40

Köszi szépen a tippet, sikerült megcsinálni! A titok nyitja az volt, hogy a garázsból szedek kocsit - eddig mindig az úton guberáltam egyet.
Viszont a Lowrideres küldetést nem értem. Nyomkodom a nyilakat, nem történik semmi. Numerikussal kellene talán?

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 4659 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.08.02, 11:54

Az átjutással nem az a bajom, hogy üldzöznek, hanem hogy az út le van zárva. Akkor ússzak/motorcsónakozzak?

Az utolsó bandás küldetés után kikerülsz a városból, és van néhány küldetés 'vidéken'. Ha azokkal megvagy, akkor mehetsz San Fierro-ba. Ha megvan a San Fierro-i küldetés, akkor utána mehetsz a sivatagba San Fierro és Las Venturas között. Ha végeztél irány Las Venturas, majd vissza az első városba.

Azért van lezárva az út, mert ott még nincsenek kinyitva a küldetések. Ha bejutsz valahogy (beúszol, berepülsz) akkor rögtön elkezdenek a rendőrök üldözni, és ezt a csillagot nem lehet leszedni sehogy.

A küldetések:

OG Loc: azt csak próbálgatni kell, meg meg kell szokni a motort. A fickó gyakorlatilag minden alkalommal bevár ha lemaradsz.

Sweets girl: bepattansz a kocsiba, elgázolod a srácokat az utcán, a maradékot leszeded és kész.

Fegyverek: ahogy haladsz a történetben egyre jobbakat tudsz vásárolni. Addig is meg kell elégedni azzal, amit elszedsz az ellenfél bandatagoktól. (van egy uzi az alap lakáshoz közel, a kertből leereszkedsz a csatornába a híd mellett, ott lesz)

Ha végképp nem boldogulsz, a youtube-on van video végigjátszás:

Messd

Messd

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 687 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.08.02, 11:00

Talán valameddig el kell jutni, és azután lesznek elérhetőek e városok?

Így, ahogy mondod. Előtte is megpróbálkozhatsz az átjutással, ha nem zavar a fél kilométeres zsaruboly, ami üldözni kezd.
Arra is várni kell, hogy megnyíljanak a fegyverboltok, de rengeteg ingyenes, elszórt, felvehető tárgyat lehet találni szerte a világban: térkép.

A küldetéseket meg gyakorold. Nem nehezek, főleg ha mindegyik előtt a biztonság kedvéért keresel egy golyóálló mellényt.
Végigjátszás.

Köszi szépen a térképet, nagyon hasznosnak bizonyult.
Az átjutással nem az a bajom, hogy üldzöznek, hanem hogy az út le van zárva. Akkor ússzak/motorcsónakozzak?

StB

StB

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1232 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.08.02, 07:38

Talán valameddig el kell jutni, és azután lesznek elérhetőek e városok?

Így, ahogy mondod. Előtte is megpróbálkozhatsz az átjutással, ha nem zavar a fél kilométeres zsaruboly, ami üldözni kezd.
Arra is várni kell, hogy megnyíljanak a fegyverboltok, de rengeteg ingyenes, elszórt, felvehető tárgyat lehet találni szerte a világban: térkép.

A küldetéseket meg gyakorold. Nem nehezek, főleg ha mindegyik előtt a biztonság kedvéért keresel egy golyóálló mellényt.
Végigjátszás.

Messd

Messd

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 687 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.08.01, 23:10

Sziasztok!
Remélem olvassa még valaki ezt a fórumot, segítség kellene, San Andreas ügyben.
Eléggé a játék elején vagyok még, ott tartok, hogy Sweetnek, BS-nak és Rydernek párhuzamosan van 3 küldije. Nos, Ryderét megcsináltam, viszont a másik 2 nem megy. A "Sweets Girl"-nél nem érek oda, vagy ha odaérek engem megöének, vagy meghal Sweet, az OG Locosnál pedig nem tudom elkapni Freddyt.
Más: Nem tudok eljutni se San Fierroba, se Las Venturasba, pedig szeretnék. Talán valameddig el kell jutni, és azután lesznek elérhetőek e városok?
Más 2.: Nem tudok fegyvereket venni. Ahol a pisztoly ikon van a térképen, fel tudok szedni pár pisztoly töltényt, mást nem. Igazából pénzem van, szeretnék már venni egy-két izmosabb fegyvert.

Köszön szépen előre a segítségeket,
Messd

Carun

Carun

The Living Armor

• Fórumita
  • 906 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.07.17, 13:35

Köszi Sigmund, nálam eléggé kaotikus volt a helyzet a kisebb kereszteződésekben is... viszont a game repült a gépről, várakozásomon alul teljesített a Rockstar, s bár lehet meg leszek kövezve érte, de sem hangulatilag, sem látványilag, sem történetileg nem múlta felül az előző részeket... max. területben ;)

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.07.11, 15:59

Autópűlyán (főleg Las Venturasban) állandó a tömegszerencsétlenség, ha lelassítasz egy kicsit, kész a tizenöt kocsit levegőbe repítő robbanás. Városban nekem nem volt szerencsém torlódáshoz, az AI figyelt a lámpákra. Na persze, ha kicsit megkavartam a dolgokat, mindjárt más lett a helyzet.
Van különben hogy szándékosan mennek beléd. A taxisok különösen háklisak tudnak lenni. Kicsit megkoccantod, te észre sem veszed, ő meg felhúzza magát és nem nyugszik míg ki nem nyírod.

Carun

Carun

The Living Armor

• Fórumita
  • 906 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.07.08, 10:56

Sziasztok!

Kérdezném, hogy San Andreas-ban a kereszteződésekben mindig feltorlódnak, egymásnak mennek őrült módjára az autók, vagy csak engem tisztel meg a játék vele? Mellesleg mintha a sofőrök nem tudnának vezetni, teli gázzal érkeznek egy-egy kanyarba, vagy hátulról belém jönnek... etc...

Előre is köszönöm a válaszokat! ;)

Zeratul18

Zeratul18

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 52 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.05.12, 22:01

Aki vice cityzik: első videóba Sonny mögött a féldisznók között ott egy csákó!
éjfél körl az egyik hotel villanyai egy brokit formáznak.
Távolról Sniperrel kivehető az ikertornyok (jobb felbontásnál felfedezhető némi füst ami az élületből szivárog)
Avery egyik küldijénél amikor a limóval jön le egy felakasztott zsaru lába látszik.

én ennyit vettem észre.

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 4659 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.01.27, 21:08

Sziasztok!

Túrtam magamnak egy Vice City-t (igazából öcsém régi pc-jét használom átmenetileg, és rajta van)

Három kérdésem lenne:

1. a repülős/helis küldetéseket nem tudom megcsinálni, mert számomra irányithatatlan. Valahogy át lehet azokat ugrani? (tuti hogy ezért nem veszek joy-t)

2. van valahol részletes, és nyomtatható térkép a játékról? Olyan kéne amin rajta vannak az ingatlanok meg a rejtett csomagok. Amit találtam az nyomtatás után használhatatlan...
(és ööö... az eredeti játékhoz kapott térkép eltünt :( )

3. végig abban az idétlen ingben kell mászkálni? Nincs lehetőség arra, hogy az első hajós koktélpartin viselt öltönyt hordja a főszereplő?

Módosította galu22: 2009.01.27, 21:09

_GTAIVMAN (NPC/NJK)

_GTAIVMAN (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2009.01.06, 19:29

www.totalgta.hu
Ajánlom minden GTA Fannak!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spoiler

Warg

Warg

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 443 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.12.19, 07:56

Többször kell az y-t nyomogatni, nem csak egyszer. :)

Bacholon

Bacholon

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 16 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.12.17, 13:47

De hiaba beszelek vele, ha igent mondok, akkor nem tortenik semmi, mar vagy 10x visszamentem hozza. vagy ott kell allni, es varni?

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.12.17, 11:48

Nem hibás. Végig válaszolj igennel, és akkor lesz egy kis táncikálás. Olyan mint korábban a lowrider (csináltad már, nem?), csak most te mozogsz és nem a verda. Ha elég jól táncoltál (marha könnyű egy minimális ritmusérzékkel) a csaj behív a kocsiba, és leléphetsz vele. Akkor majd kergetnek kissé, de ha a kis hídon mégy ki a városba, azzal egy csomó időt vesztenek. Különben kétszer is kérdez, mindkétszer igent kell mondani.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]