Ugrás tartalomhoz

Fotó

GTA

• Válasz írásához lépj be
353 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8071 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.11.06, 16:14

Figyu.
GTA 1: 3 város (LC, VC és SA)
GTA 2: 3 város
Innentől felfelé pedig mindegyik rész egy város a GTA 1 alapján majdnem ugyanazzal az engine-nel, de a három város megmaradt...
Tehát szerintem most SA-val zárul le a GTA 3 etap, és talán most lépnek kicsit előrébb engine ügyében a fejlesztők...

London unalmas? Már miért? Ez szerintem városfüggetlen, de ha izgalom kell, nézd meg a GTA Londont vagy a Blöfföt és A ravasz, az agy és a két füstölgő puskacső c. filmet! :D
De felőlem aztán Tokyo is lehet meg Marseilles vagy Párizs (Taxi után szabadon :) ).

Strato

Borg

Borg

Lasombra Antitribu

• Fórumita
  • 1502 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.11.06, 14:09

Őőőő....mindegyik részben három város?!....ugyan...a GTA3 óta, c sak egy egy város, más-más városrészekkel...az Egybe, volt 3 cváros....a 2-őt nem nyomtam....London?...hmmm..szevsz unalmasnak hatna az izgalmas amcsi városok után...bár lattam ott nlhány...hmmm...rosszabb környéket is.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8071 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.11.06, 12:58

Én megnéznék mondjujk egy GTA Londont ebben az új, 3D-s köntösben is...
Egyébként ha megnézed, mindegyik részben három város volt (mindegyik más feelinggel). A GTA1-ben pont LC, VC és SA volt, ugyanúgy, mint a mostani részekben. Szóval ha új engine-t fejlesztenek alá, akár kezdhetik újra előről LC-vel...

Strato

Borg

Borg

Lasombra Antitribu

• Fórumita
  • 1502 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.11.05, 23:04

Node mi lesz a következőben?...GTA3 + ViceCity + SanAndreas kilőtte az alap három városát!!!!.....:->...új városok :-> YEAH!

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8071 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.11.05, 17:06

A népszerű Grand Theft Auto játéksorozat legújabb része, a San Andreas a bemutatkozó hétvégén az Egyesült Királyságban 677 ezer példányban kelt el annak ellenére, hogy csak a PlayStation 2-re írt változat került a boltokba, a PC-s verzióra még 2005-ig várni kell. A szoftver három nap alatt 44 millió font (~15 milliárd forint) bevételt termelt és ezzel minden idők legjövedelmezőbb hétvégéjét produkálta, beleértve az összes többi számítógépes és konzolos játékot, valamint mozifilmeket és lemezeket.

A GTA sorozat legújabb részének elődeiből, a Grand Theft Auto 3-ból 10,5 millió, míg a Vice City-ből 11,5 millió példány kelt el világszerte. Az erőszakos jeleneteket is tartalmazó szoftvereket sok országban csak 18 éven felüliek vásárolhatják meg, más helyeken viszont egyszerűen betiltották őket.

Tutira bankot fog robbantani a világ többi részén is. Ebből a pénzből feltehetőleg jut majd a GTA következő részére is némi elkülöníteni való. :D

Strato

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8071 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.11.02, 07:51

Van, aki PS2-n már végignyomta. Íme az észrevételei:

Pozitiv:
- Megaallat sztori
- Kivaloan tervezett, erdekes missziok!
- Mindent uto parbeszedek (Nem is emlekszem mikor talalkoztam legutoljara jatekkal, ami ilyen jo forgatokonyvvel rendelkezett...)
- folyamatosan erdekes jatekmenet, mindig jon valami uj
- Eszmeletlen maradando karakterek (Catherina, The Truth, Toreno, Woozie es persze a Hood!)
- Uj jarmuvek TOMKELEGE!
- Minden ujitas mukodik, nem zavaro a kajalas, gyuras stb.
- Coop multi (PS2-n legalabbis)
- Meglepetesek!
- Las Venturas csodalatos!
- Ejtoernyozes!

Negativ:
- Nehany igencsak nehez es flusztralo misszio, nehol kiegyensulyazatlansa
g tapasztalhato a nehezsegben.
- Kozepen (San Fierro) egy kicsit leul, bar itt is vannak jo karakterek es erdekes missziok persze
- Szinte teljesen kiamaradtak a Rampage-ek
- Nehany karaktert tobbet szerepeltethettek volna (Cesar-bol en kertem volna meg, szimpi volt)

Viszonylag soknak tunik a negativum, de ennek ellenere, nemcsak az ev eddigi legjobbja, hanem minden idok legjobb jatekai kozt a helye: 95%

Strato

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8071 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.31, 12:32

Ja, az egy GTA adaptáció akar lenni Nintendóra. Egészen pontosan Portland a GTA: Liberty Cityből:

As mentioned, Grand Theftendo is a remake of GTA3's Portland, the first of the three cities in Liberty City.

Strato

Tommy

Tommy

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 512 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.10.31, 11:51

http://grandtheftendo.com/ mármint ez?

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8071 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.31, 11:49

Ez a topic általában a GTA-ról szól (az összes részről)...
Konkrétan a San Andreashoz tartoznak az idézetek...

Strato

Tommy

Tommy

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 512 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.10.31, 11:43

Ez a GTA1(mármint az oldal ;) )?

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8071 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.31, 11:07

Fórum idézetek:

Talaltam egy patkot,egyet az otvenbol. Ezekszerint a kagylogyujtesen kivul van mas szorakozas is:)

Most nyogte be egy csoves,hogy elloptak a veceulokejet:)))

Las Venturas ejjel egyszeruen csodalatos,csak allok es bamulok:)

Egyebkent nemreg nyomtam en is egy olyan kuldetest ismet, amin sirtam a rohogestol, es azt mondtam, immar sokadszor, hogy ILYEN NINCS!

Ha talalsz ejtoernyot,barhonnan leugorhatsz,de azert az egekbol az igazi:) Piszok jol megvan csinalva:)

Ezzel a loverseny dologgal azert kicst elbaszarintottak a dolgot... Amig meg nem talaltam, kellemes izgalmat jelentett a penzgyujtogetes.

Egy érdekesség:

Grand Theftendo:

http://grandtheftendo.com/

Grand Theftendo is a port of Grand Theft Auto III for the original Nintendo Entertainment System (NES). It is Grand Theft Auto III running on an 8 bit, 256x240 resolution, 2 bit colour x 2 bit palette, 1.79 Mhz system, written entirely in 6502 Assembly Language! It includes the entire Portland city!

Strato

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8071 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.31, 09:29

Nekem az 1-től kezdve az összes. ;)
Kivéve a GTA Londont...

Strato

Tommy

Tommy

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 512 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.10.30, 08:55

Nekem még meg van a GTA2 is, az se rossz. ;)

Farkas

Farkas

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 367 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.29, 13:27

Lyros:

Értem, szóval semmi trükk. A szirénával már próbáltam virgonckodni, de inkább akadályozott, mint segített. Persze lehet, hogy nem kéne mindig a szembesávon közlekedni... ;) A hétvégén nekiesem. Mondjuk, hogy idő van-e elég, az elég viszonylagos. Ha ötvennel mész, akkor biztos kevés az idő, ha százzal, akkor meg előbb-utóbb ripityára megy a járgány. Majd meglátom :mittomén:

Lyros

Lyros

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 236 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.10.29, 13:10

Farkas:Mentos kuldinel figyelj arra,hogy mindig ugy menj,hogy egy utba essenek...az se art,ha nem csapkodod el az embereket mert meg a zsernyakok radtapadnak es akkor eleg szivas lehet ha kirangatnak lvl 11-en.....Es vezess ovatosan!!Ido az van eleg,inkabb a kocsira figyelj mert azt nem lehet javitani.....(ugy ahogy rendort,tuzoltotot)

Farkas

Farkas

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 367 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.28, 15:21

Mentos kuldinel, ha kiszallsz a kocsibol, vege a kuldetesnek. :nono: Ezt is probaltam mar :rohog:

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8071 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.27, 23:47

Egy másik fórumból:

Basszus tényleg mekkora feeling már vidéken cirkálni. Óriási hegyes ködös hosszú hosszú országutak. Kamionok, jeepek, lakokocsik meg csopperek zömében. És mindezt a country állomás mellett. Plusz az ultrahangulatos kis vidéki falúk. Nagyon kemény hangulat!! :)

Ahhhh most volt a cséphadarós küldi! :rohog:)))
Mekkora móka te jó ég :rohog:
Plusz most esett csak le nekem, hogy Tenpenny szinkronhangja Samuel Jackson. Tudtam, hogy valamiért ismerős...

:rohog:

Strato

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8071 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.27, 18:08

Pár PS2-n már játszó egyén elmondása alapján
- a nitróval tuningolt kocsik nagyon húznak ;)
- a játék baromi komplex, úgyhogy eltart egy darabig kijátszani
- javult az "odanézek, visszanézek és addigra eltűnt a kocsi, ami az előbb még ott volt" dolog (néha nagyon utáltam)

Strato

Tommy

Tommy

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 512 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.10.27, 17:07

Nem semmi a San Andreas, itt lesz mit felfedezni. ;) :sir: :( :D

Borg

Borg

Lasombra Antitribu

• Fórumita
  • 1502 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.26, 21:00

A tankot lángszóróval, ill tűzzel lehet szétkapni...nekem csak úgy sikerült.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]