Ugrás tartalomhoz

Fotó

GTA

• Válasz írásához lépj be
353 hozzászólás érkezett eddig

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.26, 19:10

Egy kis érdekesség. :sor:

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8075 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.26, 13:21

Hát, én még Liberty Cityben estem neki elég kitartóan, és ott nagyon sokára szétment. GOndolom VC-ben sincs ez másképp... :sor:

Szeritnem a mentős küldetés előtt pakold tele a garászaidat mentőautókkal, így ha a közelben buksz, akkor gyorsan be tudsz pattani egy másikba, és folytathatod a küldetést...

Ja, a legújabb San Andreas trailert ugye mindneki látta?!
Hát, nem mondom.
Két uzi két kézben, motor hátsó üléséről és autóból hátrafelé lövöldöző bandák, tuningolt verdák lángoló kipufogóval, BMX-ező fekák, meg ejtőernyőzés!!!

Strato

Módosította Strato: 2004.10.26, 13:23

Farkas

Farkas

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 367 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.26, 09:45

Dekszter:

Nyilvanvalo, de ugy emlekszem nem mukodott, vagy nem fert be, vagy pedig: Too hot to handle, vagy mi - amit a rendorkocsiknal, meg ilyeneknel is kiir... :dilis:

Strato: Neked konkretan sikerult felrobbantani a tankot?

Egyszer egy feloras tankos randalirozas utan, mikor az autoszalonbol kimentem a Washington beachre (varos tulso partja), es ott jatszottam masodik vilaghaborusat, mar a hidon folem allt egy rendorsegi helikopter, es vegig folyamatosan lott. Egy jol sikerult akciot kovetoen nezem vissza a replayt, mintha a tank fustolne egy kicsit. "Gyorsan" ;) vissza autoszalonig, leparkolom a gepet, lerazom a rendorseget. Mivel egybol a garazsba alltam be, utobb nem derult ki, hogy tenyleg fustolt-e a tank, de gondoltam, egy probat meger. Kialltam a tankkal, a garazs ele, majd egy masikkal vele szemben es elkezdtem loni. Ez ment ot percig mindenfele hatas nelkul. Aztan jott a tobbi fegyver, bevezeto jelleggel, vegul minigunnal belelottem kb 5000 toltenyt. Az ajtok lejottek persze, de amugy semmi hatas, meg egy kis fustpamacs sem... :)
Persze lehet, hogy nem voltam eleg kitarto :)

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.25, 21:26

Sztori:
Tankkal a városban "közlekedtünk" (Árpi & Dexter ;) )...már jöttek a katonai csapatszállítók is. Nekünk jön...és lepattant! Nem robbant fel! Megyünk tovább, hátranézünk: a járgány pont mögöttünk jött kb. 10 méterre. Satufék, csapatszállító nekicsattan a tanknak és felrobban.
Aztán percekig fetrengés a röhögéstől :)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8075 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.25, 21:12

Ha elég kitartó vagy, bármit fel tudsz robbantani. A tankot sokáig kell lőni minél nagyobb kaliberrel, és akkor szétmegy egy idő után...
Én bevallom, hogy a mentős küldetést sosem csináltam meg. Az már az az idegtépő kategória, amire én nem vagyok hajlandó az egészségem érdekében... ;)

Strato

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.25, 17:49

Üdv.

Farkas: autójavító :) ?

Tank? :) Alattam már robbant fel ;)

Farkas

Farkas

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 367 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.25, 17:29

Na végre, egy GTA fórum!

Üdv!

Kérdésem azokhoz irányulna, akik 100%-ra abszolválták a játékot:

A mentős küldit hogyan lehet 12-es szintig elvinni? Nekem asszem 5-6-os szintnél sosem sikerült tovább jutnom (felrobbant a járgány).

Más kérdés: tankot sikerült már valakinek felrobbantania?

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8075 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.25, 10:30

HW:

Audió szempontjából a játék messze maga mögött hagyja az előző részeket, a főszereplő CJ mintegy 4200! kommenttel rendelkezik, amit hangulattól függően használ majd. Ebben benne foglaltatik a két órányi ingém átvezető 3500 sornyi szövege. Sokszor választhat a pozitív, illetve a negatív reakció között a kurzorbillentyűk segítségével.
De persze nem csak ő beszél sokat, hanem a 300 különböző járókelő is, amelyek 60.000 különböző szöveggel reagálhatnak! Elképesztő számok! Egyaránt megjegyzéseket tesznek CJ ruházatára, hajviseletére, testalkatára. Az is újítás, hogy a járókelők egymással is beszélgetnek ügyes-bajos dolgaikról ;). Ezeket a beszélgetéseket kihallgatva érdekes információkat tudhatunk meg.

Az ottani fórumon olvastam, hogy vannak helyek, ahol ketten is lehet játszani bizonyos minigame-eket, ha be van dugva a PS2-be egy másik controller is...
Nagyon komplex lesz ez a játék, testvéreim! :aboci:

Strato

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8075 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.22, 14:46

Ahogy elnéztem a trélereket, az engine nem sokat változott, szóval nem hiszem, hogy sokkal nagyobb lenne a gépigénye, mint a Vice Citynek, legfeljebb a hatalmas területek miatt, de ha jól megoldják a "data chunkolást", akkor ez sem lehet gond...
CJ nem ugyanaz a fickó, akit eddig irányítottunk, tekintve, hogy fekete és a CJ monogram nem illeszthető rá a Tony Vercetti névre. :D

Strato

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.21, 21:11

Bocsi ha triviális a kérdés, de feltenném: ez a figura az a figura aki anno Liberty Cityben randarílozott? Vagy teljesen új?!

Strato: PC-s gépigényről nem lehet még tudni semmit? (Vagy le vagyok maradva? :D )

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8075 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.20, 09:05

Hardwired hír:
Egy héttel a megjelenés előtt a Rockstar kirakta az utolsó nagy ápdétet a hivatalos oldalra, ezúttal végre Las Venturas titkaival is megismerkedhetünk. Érdemes végignézni az oldalt rengeteg új kép van és a kaszinók is eszméletlenül jól néznek ki. Ja csak úgy mellékesen egy új trélerrel is kedveskedett a Rockstar, amelyben először hallhatjuk CJ-t és jónéhány ingém átvezetőből láthatunk részletet, nemsemmi tréler lett megint: I Dont give a f**k! :sor:

Van pár kép, és egy link a trélerre a HW-n...

Strato

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.19, 15:30

A "Hajó by Vadallat69" sztorija: ment mendegélt és egyszercsak ott volt. Odament motorcsónakkal és a hülyéje még fel is mászott rá - arról viszont nincs kép sajna :)

Tommy

Tommy

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 512 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.10.19, 15:18

Jó képek, főleg az elsüllyedt hajó. :)

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.18, 21:17

Hát igen...ő is nagyot nézett mikor ez tárult a szeme elé. Sima bug...így állt...vagy feküdt a hajó az oldalán :) . De majd holnap jön hozzám és akkor kifaggatom és elmesélem. Addig itt a következő. :) Az elkövető ismét Vadallat69...de itt már szerencsére fel is van tüntetve.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8075 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.18, 20:43

Ez a kép érdekes! Hogyan készült?

Strato

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.18, 19:02

Üdv.

Itt van a beígért kép! Elkövette: vadallat69

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8075 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.18, 13:06

Bazze! Ez király!
Van Rage az ALTERNATIVE Radio X-en! :aboci:
Amúgy hiphoptól kezdve, funkyn és rockon keresztül van itt minden! :rohog:

Strato

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.18, 13:06

Üdv.

Amíg kijön a GTA:SA nyugodtan lehetne beszélgetni a többi részről is, nem? :aboci: Rekordok, bugok, jó sztorik akármi...lécci,lécci,lécci valaki...bár lehet, hogy kezdem én egy "pici" buggal:

-Egyik havernál láttam egy szkrínsátot amin egy hatalmas hajó volt az oldalára fordulva a kikötőben, félig elsüllyedve - ha tudom felteszem valahova és belinkelem.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8075 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.18, 12:58

HW hír:

A hivatalos oldal Las Venturas szekciójával még mindig adós a Rockstar, de ezúttal kárpótlásként a soundtrack szekciót beízzították a fiúk. Egy szép autórádiót próbálgathatunk, a rádióállomásoknak megfelelő gombok nyomogatásával, így egy rövid ízelíőt kapunk az új adásokból. Mivel zenei téren nem vagyok valami nagy szakértő inkább nem elemezném a hallható számokat, mindenki próbálgassa csak lelkesen. Hétfőre ígérik a teljes hivatalos soundtrack listát.

Strato

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.17, 21:27

Üdv.

Norrec V.: ha minden igaz akkor csak PC és PS (legalábbis a hivatalos honlapon csak a PS logó van kint.)

Árpi most ment 5 km-t egykeréken. :aboci:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]