Ugrás tartalomhoz

Fotó

GTA

• Válasz írásához lépj be
353 hozzászólás érkezett eddig

_Hayir (NPC/NJK)

_Hayir (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.02.23, 18:33

Bepatani a parkoló teherautoba,és elkapni zuhanás közben,hogy hova fog esni. Nem kell hozzá semmi :rohog: s.

Hori

Hori

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 55 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.23, 16:23

heló!
Lenne egy kérdésem:
A san andreas utolsó szigeté vagyok de nem tudom, hogy mit kell csinálni amikor MAD DOG öngyilkos akar lenni (leugrik a Royal casinó tetejéről)
légyszi segítsetek
előre is köszönöm

_Süni Ágica (NPC/NJK)

_Süni Ágica (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.02.08, 11:49

A San Andreashoz szeretném használni. A kormány, amit (használtan) venni akarok hozzá: Genius Speed Wheel 2.
Nos? Ezek alapján mi a vélemény?

Clorel

Clorel

Szakállas fórumozó

• Fórumita
  • 2766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.07, 14:53

Nem. A Desperados az Commandos, western környezetben.

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy van-e, létezik-e egyáltalán olyan valami kiegészítő, javítás, vagy bármi, aminek a segítségével egy csatlakoztatott kormánnyal (+pedállal) vezethetem a GTA-ban a kocsikat???
Most akarok kormányt venni, direkt ehhez, de kétségbe estem, mert azt mondták, hogy a GTA-hoz nem bírnám használni. Ez tényleg igaz? Nincs rá semmi gyógyír? Légyszi segítsetek, fontos lenne!!!!
Előre is köszi!

Attól függ a GTA hányadik részéről van szó és milyen kormánypedált veszel. A harmadikhoz szerintem már lehet joystickot csatlakoztatni, ami az egyszerűbb kormánypedált felismeri, de a komoly forcefeedbackeket már szvsz nem.

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.07, 11:02

A desperados Gta sci fi környezetben?

_Süni Ágica (NPC/NJK)

_Süni Ágica (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.02.07, 09:56

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy van-e, létezik-e egyáltalán olyan valami kiegészítő, javítás, vagy bármi, aminek a segítségével egy csatlakoztatott kormánnyal (+pedállal) vezethetem a GTA-ban a kocsikat???
Most akarok kormányt venni, direkt ehhez, de kétségbe estem, mert azt mondták, hogy a GTA-hoz nem bírnám használni. Ez tényleg igaz? Nincs rá semmi gyógyír? Légyszi segítsetek, fontos lenne!!!!
Előre is köszi!

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.06, 07:00

,,Gts(grand theft Speeder) Nar Shada,van valami hasonló projekt,,
Bocs de engem inkább ez a része érdekelt de legalább ,,bölcsebb,, lettem.

Clorel

Clorel

Szakállas fórumozó

• Fórumita
  • 2766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.06, 01:29

Üre oráimban elmélkedtem és arra gondoltam ha már van Gta hoz hasonló western(aszem coopers revenge),lehet,hogz tévedek,miért ne adnának ki valami hasonlot valaho
  Gts(grand theft Speeder) Nar Shada,van valami hasonló projekt

Mámérlenne a Desperados 2 olyan mint a GTA?

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.05, 09:43

Üre oráimban elmélkedtem és arra gondoltam ha már van Gta hoz hasonló western(aszem coopers revenge),lehet,hogz tévedek,miért ne adnának ki valami hasonlot valaho
Gts(grand theft Speeder) Nar Shada,van valami hasonló projekt

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8122 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.10.21, 15:18

Gondoltam, hogy valami ilyesmi lehet a megoldás, de reméltem, hogy csak nem... :gonosz:
Kösz! :nyenye:

shadowguard

shadowguard

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 641 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.10.21, 00:44

Egy egyszerű kérdés: a San Andreasban hogy a szöszbe lehet az izomzatból leadni?
Felgyúrtam magamat maximumra, de a lövész csajszi meghódításához kevesebb kellene...

Egyszerű kérdés = egyszerű válasz:
1. lépés: Csökkentsd a zsírt nullára
2. lépés: Keress egy nyugis helyet( mondjuk a házad) és hagyd magára CJ-t egy pár órára.Egy idő után az éhségtől elkezd csökkeni az izomzat.
Nem két perc lesz, szóval közben nyugodtan elmehetsz boltba vagy megebédelhetsz :nyenye: Tapasztalataim szerint nulla izomzatnál se halálozik el :gonosz:

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8122 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.10.20, 22:45

Hoi!

Egy egyszerű kérdés: a San Andreasban hogy a szöszbe lehet az izomzatból leadni?
Felgyúrtam magamat maximumra, de a lövész csajszi meghódításához kevesebb kellene...

PP!
Shagu módszerének működnie kellene, de ha minden kötél szakad, töltsd le a DOSBoxot és futtasd a dos-os exét vele...

shadowguard

shadowguard

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 641 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.23, 23:13

Halihó!

Van egy kis problémám, a gta 1 iszonyatosan szaggat a gépemen (xp, amd 3000+, radeon 9600 xt). Vegyek még egy giga memóriát, vagy mást kellene tennem? :aboci:  Köszi előre is!

Hát ramot szvsz ne:D Próbáltad már kompatibilitási módban futtatni? Az általában megoldja az ilyen jellegű problémákat :)

pp_lord

pp_lord

Lapka Malac

• Fórumita
  • 697 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.23, 23:10

Halihó!

Van egy kis problémám, a gta 1 iszonyatosan szaggat a gépemen (xp, amd 3000+, radeon 9600 xt). Vegyek még egy giga memóriát, vagy mást kellene tennem? :aboci: Köszi előre is!

StB

StB

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1232 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.18, 10:55

Állítólag lehet találni JETIT a San Andreasban. Na most nem tudom, hogy ez igaz-e, de tény, hogy vannak helyek a játék vadonjában, amelyekről elképzelhető, hogy jeticsaládok nyűvik ott a fákat.... :vitatkozik:

Farkas

Farkas

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 367 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.01.18, 10:44

Atuan:

100% complete esetén az élet és a páncél 150/150 ről felmegy (felmehet) 200/200-ra. Ez a titok nyitja.

Atuan

Atuan

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 337 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.01.18, 00:53

Hali,
az öcsém látott olyan képeket, amin a VC-ben 200 élettel és 200 páncéllal szaladgál a csávó. A 150-et már összehozta, de az élet sehogy se akar felmenni 200-ra. Egyszerűen nem szállíthat pizzát.
Tudtok segíteni?

Farkas

Farkas

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 367 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.01.16, 12:12

St.B:

Nekem a VC forradalmian új élményt nyújtott, máig a kedvenc játékom. Bár a SA komplexebb, hangulatra még mindig a VC-t istenítem. Hangulatilag minden részlete annyira megfog, számomra ezt nem lehet überelni. Egyszerűen imádom. Csak sajnos már nincs benne kihívás. Igazából már nem emlékszem pontosan, hány százalékig jutottam vele, asszem 88-ig kábé. Sajnos ritkán mentettem, és valami bug állandosult a játékban - unique stuntoknál a kamera nem vált vissza lassított módból, ráadásul rögzítve marad - tehát szép lassan apró ponttá zsugorodva le is mehetsz a képről, sőt meg is hallhatsz, akkor csak simán kifagy a játék. Az ezt megelőző játékállásom viszont valami 84%-nál volt, közben kiszenvedtem egy rakás unique stuntot, meg hiddenpackaget (mivel térkép nélkül játszom, ez nem megy túl gyorsan), és nem volt lelkierőm újra megcsinálni ezeket. Meg hát VC-ben már az ámokfutásokat is annyira reflexből nyomtam, egyszerűen elmaradt a kihívás. :punny:

StB

StB

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1232 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.01.14, 23:14

Üdv.
Hogy milyen nap van, a játék világosan kiírja ugyanott asszem, ahol a statisztikáidat is meg tudod lesni játék közben. A triatlonra még legalább egy helyen lehet jelentkezni, egy tó melletti búdénál, LS-tól északra, a sínek mellett. És a triatlonon indul bizony egy tyúkember, mindig ő az első! :)

Easter Egg: SF-ban van egy felhőkarcoló, amelyiknek nyitott a hallcsarnoka, és odabent egy DNS-spirál-szerű "műremek" magaslik. Asszem, a cég neve Zombotech, és tényleg a Resident Evil jut róla először az ember eszébe...

A bányás és a kamionos küldetések is elég egyszerűnek tűntek nekem teszem azt a repülőiskolához képest. A Playstationos VC-sek pedig csak röhögtek a képembe, amikor elmondtam nekik, hogy a Demolition Man a legszarabb misszió mind közül - na ja, DualShockkal könnyű, emberek!

A San Fierro-i versenyeket meg sem csináltam, a LV-i repülősökbe pedig bele se néztem :) , azt már nem... De a mocis/bugis versenyek megvoltak.

Miután leültem VC-zni SA után, egyszerűen nem bírtam ki tíz percet a gép előtt. Lehet, bennem a hiba, de annyira bárgyúan sík játékká vált a szememben a nagytesó mellett, hogy csak na :szent: ; persze azért még arany klasszikus marad számomra is.

Farkas

Farkas

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 367 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.01.09, 14:40

Hejho!

En mar nagyon regen vegignyomtam az SA-t - ugy augusztus elejen, azota meg nem volt alkalmam jatszani vele, de egy ket dologra azert meg kivancsi lennek.

Az egyik a triatlon. Hol lehet ra jelentkezni? Los Santosban, a déli beach legvégén a vidámparknál néha szokott lenni a parton egy piros kör, az lenne az? Eddig csak egyszer láttam, többet nem találtam, gondolom, csak a hét egy bizonyos napján jelenik meg. (Azt szerintetek meg lehet tudni egyszerű módon, hogy milyen nap van a játékban? Ha autót akarsz importálni, akkor általában kiderül, de máshonnan sztem nem lehet rájönni. Vagy én vagyok a béna.)

Amúgy anno lehetett híreket hallani arról, hogy majd te is fejleszthetsz ingatlanokat. Van is néhol üres telek, meg félig kész ház, sőt egy-két toronydaru, amivel lehet téglákat/betonelemeket mozgatni, de ennyi az egész.

A Csirkeétterem (Cluckin Bell?) csirkeemberével tényleg lehet verekedni? A San Fierro-i edzőteremben van kiplakátozva a bunyó lehetősége :szerencsetlen:

Más valami easter egget találtatok? Olvastam a Golden Gate-es (Gantt bridge) feliratról. A Rózsaszín Oboa hangszerboltot láttátok netán San Fierroban? A kirakat tanúsága szerint lehet kapni pl. egylyukú furulyát odabenn :ugri: Vagy a múzeumot, ahol a Cop-Art művészeti irányzat remekműveit állítják ki? :para:

Csak kéne időt szakítani egy kicsit SA-zni... Hangulatra amúgy egy fokkal jobban szeretem a VC-t, de poénok és sztori szintjén egyértelműen az SA a nyerő. Szvsz. A VC-t jobban ismerem (mint a tenyeremet), valahogy jobban mentek az ámokfutások. Igaz, SA-ban a bandaháborúkon kívül nemigen kezdeményeztem hasonló balhét.

A bányás küldiket megcsináltátok?

A kamionosokat én is próbáltam, de a 8. kifogott rajtam - amikor lopott árut kell LasVenturasba vinni. Vagy nyolcszor megpróbáltam, de nem sikerült. Amúgy számomra a legnehezebbnek a radarvonal alatti repülés bizonyult. Csak valami 25-ödjére sikerült. Elég ingadozó volt a küldetések nehézsége. A második leggenyóbb meg Zero féle távirányítós futár-üldözés volt. Vagy amikor Las Venturasban kell kis kétfedelessel utolérni a sugárhajtású gépet? Mind a kettő csak vagy tizenötödik próbálkozásra sikerült.

A Vice Cityben a Demolition Man küldi volt a legundorítóbb - amikor RC helivel kellett bombákat elhelyezni egy építkezésen.

Az utcai autóversenyek jóval könnyebbek voltak VC-ben, mert ott a stadionban nyert versenyautót használva már az első kanyarban lehagyhattad az üldözőket. SA-ban viszont pl az utolsó San Fierrói verseny csak vagy tíz próbálkozás után sikerült - amikor egy futam is vagy öt percig tartott, és a céltól két kanyarra robbantam fel, alig voltam durci :)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]