Ugrás tartalomhoz

Fotó

Csoportos rendelések

• Válasz írásához lépj be
4817 hozzászólás érkezett eddig

Kis_Szabo

Kis_Szabo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 713 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt Tegnap, 16:20

Mostanában valaki nem ad le Milan rendelést?

ha lenne szoljatok kerlek nekem is

Arya88

Arya88

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.06.19, 07:39

Mostanában valaki nem ad le Milan rendelést?

Maross

Maross

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.06.16, 13:35

Sziasztok,

Melyik ez facebook csoport?

https://www.facebook.com/groups/406018716210716/

acoger

acoger

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.06.16, 12:35

Sziasztok,

Melyik ez facebook csoport?

Maross

Maross

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.06.08, 20:23

Nem tudom hányan vannak itt akik nem tagjai a facebookos társasjáték csoportnak (és nem látják a kickstarteres szervezéseket), úgyhogy teszek egy próbát. 

Kaptam egy jó ajánlatot a szervező sráctól a Rone 2nd Edition Commander pledge levelre (49$, alap+2kieg !!). 5 darabnál 40.6$ lenne fejenként, postával, 10 darabnál 37.3$. Nézzetek rá, akinek bejön a stílus, szerintem nem fog csalódni. Remélem összejön a funded a srácnak, megérdemli, nemigazán értem miért nem pörögtek rá az emberek. Vagy én szervezem, vagy valaki a csoportból, kezd túl hosszú lenni az általam szervezett játékok sora. Kb a hónap végéig lehet jelentkezni, és meglátjuk mi lesz belőle. Ha valamiért sérti az itteni alapszabályokat, nyugodtan lehet törölni a postot, nincs harag.

KS link: https://www.kickstarter.com/…/rone-2nd-edition-rone-new-for…

BGG link (1st edition, 8.4!!! -es értékelés) https://www.boardgamegeek.com/boardgame/188225/rone

Video review: https://www.youtube.com/watch?v=b_fMgDK-Zeg

Jelentkezés:  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1DDpV2Z6zK0v8UCSTIm-ygmcjR_GpGSGRFc95xpainHA/edit#gid=0

Módosította Maross: 2017.06.08, 20:23

horlaci

horlaci

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 39 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.05.31, 20:48

Sziasztok!

Lezártam már a rendelést.

üdv.

Laci

Arya88

Arya88

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.05.31, 08:47

Sziasztok. Engem is érdekelne, ha még aktuális.

Módosította Arya88: 2017.05.31, 08:49

Solisar

Solisar

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.05.31, 04:49

Egy zöld engem is érdekelne, 19.90 értékben hozzátennék. Pesti átvételt preferálnék, nem baj ha picit várni kell.

Szia, engem érdekelne egy nagyobb pack, egyelőre zöld mind, viszont nem várunk gyereknapig, hátha lesz még vmi combos akció?

Hát ez eddig nem sok. :D

Esetleg sárga autós rendeléssel érdekel valakit?

Sziasztok!

Szerveznék egy Milan-os "zöld" autós gyors kört. (világos és sötétzöld autós termékek játszanak csak)

Ha valakit érdekel, kedd estig írjon PM-et a játékok linkjével és email címmel.

Veszprémi vagyok, úgyhogy átvételi postaköltségre (és csomagolóanyagra) számoljatok ha Ti nem itt laktok, (webox/foxpost) ca 1000 Ft-ot, vagy 2-3 hónaponként Bp-en is járok, ha ki tudjátok várni.

üdv.

Laci

guszty

guszty

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 342 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.05.29, 13:20

Ebből lett/lesz valami? Egy aprósággal beszállnék (kb. 15€), de azért érdekelne, hogy mennyire jönne ki.

Üdv:

Guszty

Szia, engem érdekelne egy nagyobb pack, egyelőre zöld mind, viszont nem várunk gyereknapig, hátha lesz még vmi combos akció?

Sziasztok!

Szerveznék egy Milan-os "zöld" autós gyors kört. (világos és sötétzöld autós termékek játszanak csak)

Veszprémi vagyok, úgyhogy átvételi postaköltségre (és csomagolóanyagra) számoljatok ha Ti nem itt laktok, (webox/foxpost) ca 1000 Ft-ot, vagy 2-3 hónaponként Bp-en is járok, ha ki tudjátok várni.

üdv.

Laci

Scat

Scat

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 23 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.05.23, 09:26

Sziasztok!

üdv.

Laci

horlaci

horlaci

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 39 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.05.22, 21:44

Sziasztok!

üdv.

Laci

horlaci

horlaci

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 39 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.05.20, 12:25

Sziasztok!

üdv.

Laci

aurry

aurry

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 46 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.02.20, 20:26

Hello! Valaki a milan-spiele-ről akar rajtam kívül rendelni? Ha igen, akkor dobj egy üzit és megbeszéljük.

leogecc

leogecc

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 83 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.11.30, 21:54

Szia! A rendelést leadtam. A résztvevőket majd folyamatosan értesítem a fejleményekről.

Az adventskalendart nem várjuk ki, mert annak a szervezése jóval körülményesebb, időigényesebb és bonyolultabb, ezen okokból kifolyólag ilyen formán nem szeretném megszervezni. Üdv.

szia, 

alakul a csapat? vannak érdeklődők? (postaktg végett kérdezem)

nem volna célszerűbb kivárni az adventskalendart a rendeléssel?

Sziasztok!

Milan-spiele közös rendelés... !

Mivel elég régen szerveztem utoljára, eljött az idő egy újabb kör lebonyolításának.

Ezeknek a rendeléseknek a célja,  hogy a postaköltséget tudjuk a legkedvezőbb szintre csökkenteni.  A fizetés úgy zajlana, hogy amint lerendeltük a játékokat és megvan a pontos összeg, el kellene utalni hozzám mindenkinek a saját részét, tehát nem átvételkor szeretném ha rendeznénk a pénzügyeket.   A postaköltség és a paypal fizetésről: a milan-spielenél a paypal fizetésnek van egy 3%-os díja, ezt nem tudjuk elkerülni, és a postaköltség pedig általában az év végi rendelés esetén 4% körül szokott mozogni. Ez lehet kevesebb is, több nem igazán szokott (esetleg abban a kirívó esetben, ha alig jön össze igény, de ilyen nem fordult még eddig elő). Ez azt jelenti, hogy a rendelésed értékén felül eztket kell majd pluszban elküldened. Az árfolyamról: paypal-lal fogunk fizetni, közvetlenül paypal számláról, egyenlegről, szóval a fizetéskori napi paypal eur/huf átváltási árfolyam a mérvadó.

innen kellene nézelődni:

www.milan-spiele.de

Csak zöld, azaz akár világoszöld, akár sötétzöld színű játékok kérhetőek, illetve olyan sárga, aminél a beszerzés dátuma is fel van tüntetve az oldalon, és maximum november végi időpont van megadva.

A rendelést november 30.-án 21:00-kor zárom.

A korábbi tapasztalatok alapján senki se várja hogy karácsonyig megérkeznek a játékok.

A legutóbbi rendelés is csak zöld játékokat tartalmazott, és 3 hónap volt mire minden ideérkezett... Ezt mindenki vegye tudomásul. Általában nincs probléma a játékok épségével, de egy minimális kockázatot mindenkinek vállalnia kell, előfordulnak postázási/csomagolási problémák, amik esetén a cég elsődlegesen kártalanít, tehát nem új játékot kapsz, hanem bizonyos visszatérítést. Ezt kérlek fogadd el.

Az igényeket itt privátban lehet jelezni, lehetőleg link bemásolásával, hogy biztos ugyanaz a játék legyen amit szeretne, illetve mindenki írjon email és telefonos elérhetőséget is!

Átvételről: Mikor megérkeznek a játékok, átvehetőek lesznek tőlem személyesen Dunaharasztin, vagy amikor Pesten járok is összetudunk futni, jellemzően az Aréna Pláza környékén, vagy pedig a Móricz Zs. körtér közelében (az "igazi" belvárosban nem szoktam megfordulni), de ha igény van elküldöm majd futárral is (DPD), vagy pedig Posta csomagautomatába, postapontra, foxpost is szóba jöhet. Van egy kedves csoporttársunk, aki felajánlotta, hogy tőle is átvehető Budapesten annak aki kéri, illetve a korábbi években segítségünkre volt egy klub is, akik feltehetőleg ismét segítenek majd a szétosztásban.

Janist

Janist

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 39 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.29, 20:47

szia, 

alakul a csapat? vannak érdeklődők? (postaktg végett kérdezem)

nem volna célszerűbb kivárni az adventskalendart a rendeléssel?

Sziasztok!

Mivel elég régen szerveztem utoljára, eljött az idő egy újabb kör lebonyolításának.

Ezeknek a rendeléseknek a célja,  hogy a postaköltséget tudjuk a legkedvezőbb szintre csökkenteni.  A fizetés úgy zajlana, hogy amint lerendeltük a játékokat és megvan a pontos összeg, el kellene utalni hozzám mindenkinek a saját részét, tehát nem átvételkor szeretném ha rendeznénk a pénzügyeket.   A postaköltség és a paypal fizetésről: a milan-spielenél a paypal fizetésnek van egy 3%-os díja, ezt nem tudjuk elkerülni, és a postaköltség pedig általában az év végi rendelés esetén 4% körül szokott mozogni. Ez lehet kevesebb is, több nem igazán szokott (esetleg abban a kirívó esetben, ha alig jön össze igény, de ilyen nem fordult még eddig elő). Ez azt jelenti, hogy a rendelésed értékén felül eztket kell majd pluszban elküldened. Az árfolyamról: paypal-lal fogunk fizetni, közvetlenül paypal számláról, egyenlegről, szóval a fizetéskori napi paypal eur/huf átváltási árfolyam a mérvadó.

innen kellene nézelődni:

www.milan-spiele.de

Csak zöld, azaz akár világoszöld, akár sötétzöld színű játékok kérhetőek, illetve olyan sárga, aminél a beszerzés dátuma is fel van tüntetve az oldalon, és maximum november végi időpont van megadva.

A korábbi tapasztalatok alapján senki se várja hogy karácsonyig megérkeznek a játékok.

A legutóbbi rendelés is csak zöld játékokat tartalmazott, és 3 hónap volt mire minden ideérkezett... Ezt mindenki vegye tudomásul. Általában nincs probléma a játékok épségével, de egy minimális kockázatot mindenkinek vállalnia kell, előfordulnak postázási/csomagolási problémák, amik esetén a cég elsődlegesen kártalanít, tehát nem új játékot kapsz, hanem bizonyos visszatérítést. Ezt kérlek fogadd el.

Az igényeket itt privátban lehet jelezni, lehetőleg link bemásolásával, hogy biztos ugyanaz a játék legyen amit szeretne, illetve mindenki írjon email és telefonos elérhetőséget is!

Átvételről: Mikor megérkeznek a játékok, átvehetőek lesznek tőlem személyesen Dunaharasztin, vagy amikor Pesten járok is összetudunk futni, jellemzően az Aréna Pláza környékén, vagy pedig a Móricz Zs. körtér közelében (az "igazi" belvárosban nem szoktam megfordulni), de ha igény van elküldöm majd futárral is (DPD), vagy pedig Posta csomagautomatába, postapontra, foxpost is szóba jöhet. Van egy kedves csoporttársunk, aki felajánlotta, hogy tőle is átvehető Budapesten annak aki kéri, illetve a korábbi években segítségünkre volt egy klub is, akik feltehetőleg ismét segítenek majd a szétosztásban.

KeMSyT

KeMSyT

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 859 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.29, 13:11

"A képlet, ami szerint fizetni kéne fejenként: (45+(X-1)*34+28)/X, ahol X a darabszám. 53,5$ ez most kettőnkre, ez még kifejezetten sok. 5-tel már ~42$ lenne, az barátibb, de még 4-gyel is lehet bevállalnám (44$)."

FB-ról másoltam ki előző hozzászólásomat. 45$ az első játék, minden további 34, és 28 a szállítás bármennyire.

Kydaira

Kydaira

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 807 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.29, 12:40

egy kb árat tudsz erre mondani?

KeMSyT

KeMSyT

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 859 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.29, 12:25

Sziasztok!

Fog of Love közös rendeléshez keresünk még pár embert. A játékot még most Kickstarter extrákkal lehet előrendelni, január-februárra ígérik a szállítást. Ez egy 2 fős, teljesen újszerű játékmenettel megáldott játék, a témáját az angol leírás foglalja össze a legjobban:

"Fog of Love is about finding out how to achieve a happy ending in the love story you create together.
It's all about the choices you make when you shape your story. In the end, each of you can win or lose... individually or together."

KS link: 

https://www.kickstarter.com/projects/1345275374/fog-of-love-romantic-comedy-as-a-board-game

magyar ismertető:

http://k10klub.hu/2016/02/14/fog-of-love-ismerteto/

Jelentkezni lehet nálam levélben, vagy a facebook társas csoportban rákeresve a játékra (ott is szervezünk, ha bent vagy, ott jobban örülnék a jelentkezésnek :) )

leogecc

leogecc

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 83 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.11.25, 01:04

Sziasztok!

innen kellene nézelődni:

www.milan-spiele.de

vizinyul

vizinyul

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 46 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.11.07, 17:52

Sziasztok,

megint az alábbi ügyben írok: esetleg tudja valaki Emese telefonszámát? Én egy 20/482... kezdetűt ismerek, de az sms-emre nem válaszolt (se pár hete, se augusztusban...), lehet, hogy már nem ez a száma :(

Januárban kifizettem a rendelt tételeket, azóta kb. 10 levelet írtam, smst is megpróbáltam, ide is írtam, és ráadásul pár kedves ember próbált nekem segíteni, elvileg beszéltek is Emesével kb. másfél hónapja, de végül nem történt semmi. Szeretném, ha így lassan egy év után le tudnánk zárni ezt a dolgot.

Köszönöm a segítségeteket!

[KARÁCSONYI RENDELÉS - EMESE ELÉRHETŐSÉGE]

Sziasztok,

még mindig nem kaptam meg Emesétől a karácsonyi közös rendelésből a részemet.

Május 5-én írta, hogy feladja nekem a csomagom, azóta 3 emailt írtam neki (májusban, júniusban és júliusban), ezt követően augusztusban smsben próbáltam elérni, de egyik próbálkozásra sem válaszolt.

Van, aki esetleg tudna nekem segíteni (pl. személyesen ismeri, tud egy másik email címet a tarsasrendeles@gmail.com mellett)?

Köszönöm előre is,
Kriszta

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]