Ugrás tartalomhoz

Fotó

Csoportos rendelések

• Válasz írásához lépj be
4816 hozzászólás érkezett eddig

horlaci

horlaci

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 39 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.09.04, 08:50

Sziasztok,

Milan-os csoportos rendelést nem szervez valaki a közeljövőben?

üdv.

Ha senki nem jelentkezik, akkor megpróbálok én szervezni egy Milan-os villámkört.

Aki szeretne rendelni, az legyen szíves 2016.09.06 Kedd 18:00-ig jelezni az igényeit emailben a horlaci@freemail.hu címre. Csak zöld és világoszöld rendelési állapotú játékokkal nevezzetek.

Az email tárgyába tegyétek bele hogy [Milan Rendelés 201609] légyszi.

Kedd este körbeküldöm, hogy a postaköltség hogy alakul a résztvevők számának fényében, ekkor még mindenkitől kérek egy OK-t, szerdán pedig rendelek.

Részemről az apropója ez a 2 dolog:

http://www.milan-spiele.de/mythotopia-p-17479.html

http://www.milan-spiele.de/trains-stations-p-16255.html

Veszprémi vagyok, úgyhogy egy 600 Ft weboxot még mindenki számoljon bele aki nem veszprémi, vagy 1-2 hónap várakozást amíg Pesten járok.

Üdv.

Laci

• makopeti kedvelte ezt

horlaci

horlaci

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 39 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.09.02, 16:45

Sziasztok,

Milan-os csoportos rendelést nem szervez valaki a közeljövőben?

üdv.

wolfsheep

wolfsheep

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 96 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.08.06, 16:08

Nekem nem működik a link:404

De ez lehet az: https://www.kickstarter.com/projects/fantasycoinhq/fantasy-coin-legacy-gaming-coins?ref=nav_search

Fantasy érmékre indult egy Kickstarter kampány (negatívuma, hogy 2017. márciusára várható a kiszállítás); ha valakinek van kedve csatlakozni, az keressen privátban.

https://www.kickstarter.com/projects/fantasycoinhq/fantasy-coin-legacy-gaming-coins/description 

Határidő: augusztus vége! (még 28 napig tart a kampány)

Én korábban már rendeltem a Cthulhu érmékből; és nagyon elégedett vagyok az "eredménnyel".

Aldus

Aldus

Smiling Aquirs

• Fórumita
  • 172 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.08.05, 12:19

Fantasy érmékre indult egy Kickstarter kampány (negatívuma, hogy 2017. márciusára várható a kiszállítás); ha valakinek van kedve csatlakozni, az keressen privátban.

https://www.kickstarter.com/projects/fantasycoinhq/fantasy-coin-legacy-gaming-coins/description 

Határidő: augusztus vége! (még 28 napig tart a kampány)

Én korábban már rendeltem a Cthulhu érmékből; és nagyon elégedett vagyok az "eredménnyel".

Módosította Aldus: 2016.08.05, 12:20

leogecc

leogecc

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 82 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.06.19, 16:46

Jelenleg 24-en vagyunk. 30 főig gyűjtjük a jelentkezőket, hogy a legkedvezőbb legyen a darabár. Aki még hezitál, mielőbb jelezze a csatlakozási szándékát, 30 fölött már nem tudom garantálni hogy lehet társulni, lévén, hogy nem tudni milyen postázási árat kapunk a plusz darabokra.

A kampány zárása miatt várhatóan június 26.-ig lehet nálam jelentkezni... Ezt is vegyétek figyelembe.

Days of Ire: Budapest 1956

A készítők digitális formában elkészítik a magyar nyelvű szabályt, illetve a kártyalapokat. Az igények függvényében, ha 100db magyar nyelvű paklira összejönne a megrendelés, akkor a kártyagyár is vállalja a lapok legyártását, 2000ft/pakli áron (ennél kevesebb példányban is kérhető, de akkor az ár némiképpen drágább).

leogecc

leogecc

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 82 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.06.12, 11:03

A készítők digitális formában elkészítik a magyar nyelvű szabályt, illetve a kártyalapokat. Az igények függvényében, ha 100db magyar nyelvű paklira összejönne a megrendelés, akkor a kártyagyár is vállalja a lapok legyártását, 2000ft/pakli áron (ennél kevesebb példányban is kérhető, de akkor az ár némiképpen drágább).

leogecc

leogecc

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 82 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.06.10, 14:15

CSOPORTOS RENDELÉS

Műfaj: 1956-os forradalmat lehet újraélni ebben az 1-4 fős játékban. Kooperatív, illetve egy mindenki ellen játékmenettel.
Lejárat: 2016. július 01.
Szállítás: 2017. január

Megkérdeztem a kiadót, és az alábbi kedvezményekkel lehet számolni:
10+ példány $38 + szállítás
20+ példány $36 + szállítás
30+ példány $34 + szállítás

Nincsen hatalmas kedvezmény, de azért lehet egy kicsit fogni ha többen vagyunk.
Értelemszerűen minnél többen, annál jobb, mondjuk ha 30-an lennénk, akkor 1000ft-al lenne olcsóbb játékonként...
A facebook társasjátékos csoportjában, illetve LFG-n is toborzom az embereket, tehát itt privátban lehet jelentkezni.

A szállítás 10 példányonként $55 Magyarországra, így is van csomagolva a gyári kartonba a játék.
Tehát a maximális szállítási költség 30 játék esetében $165.
Ez sajnos adott, nem lehet ingyen megoldani. Annyi van, hogy írtam nekik újból, és azt válaszolták, hogy a projekt végéig valószínű kiderítik a pontos kvótákat, és lehet hogy olcsóbb lesz valamivel, mert ez az összeg a maximum.
Tehát ha addig kiderül nem gond, annyival kevesebb pénzt is küldünk be a kampányba. Ha addig valamiért nem sikerül kideríteni, akkor amikor a tényleges szállítás van küldenek paypal refundot a különbözettel. Ez már érdekesebb, de végülis megoldható az is, hogy a játékok szétosztásánál mindenki megkapja a rá eső részt is a játék mellé egy borítékban.

A levonást követően, amikor az összeget lekönyvelték, mindenki megkapja a pontos összeget az utaláshoz, amit a táblázatban jelzek, a számlaszámmal együtt.
Kéretik ezután 1-2 napon belül rendezni.

leogecc

leogecc

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 82 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.05.10, 14:21

Írtam nektek.

Szia,

van már hír a rendelésről?

Üdv,

Scat

Szia! Nem, nem maradtál le, tegnap éjfélkor rendeltünk, és Te is benne vagy, már küldtem is infókat privátban! Viszont akkor itt megjegyzem, hogy már senki ne írjon, a rendelés megtörtént.

Hali,

jelentkeztem nálad privátban. Lemaradtam volna?

Milan-spiele közös rendelés... Villámkör!
2 évvel ezelőtt az LFG fórumon már szerveztem két kört, most is aktuális lenne számomra, mivel van 1-2 olyan apróság, ami csak innen szerezhető be.
Keresek pár embert, akik lehetőleg legalább 50 eur környékén rendelnének, hogy a postaköltséget tudjuk a legkedvezőbb szintre csökkenteni (360eur feletti rendelésnél 13,9eur a posta). A fizetés úgy zajlana, hogy amint megvan a pontos összeg, el kellene utalni hozzám mindenkinek a saját részét, tehát nem átvételkor szeretném ha rendeznénk. A postaköltség ha hárman lennénk, mondjuk nagyjából egyforma összeggel akkor körülbelül 4,66Eur fejenként szóval olyan 1500ft. Az árfolyamról: paypal-lal fogunk fizetni, közvetlenül paypal számláról, szóval a fizetéskori napi paypal átváltási árfolyam a mérvadó

innen kellene nézelődni:
www.milan-spiele.de

Csak zöld, azaz akár világoszöld, akár sötétzöld színű játékok kérhetőek.

A rendelést 1-2 napon belül zárni szeretném.

Az átvétel és egyéb nehézségek miatt nem szeretnék belebonyolódni sok kis tételes, sok embert érintő nagy rendelésbe. Mikor megérkeznek a játékok, átvehetőek lesznek tőlem személyesen Dunaharasztin, vagy amikor Pesten járok is összetudunk futni, jellemzően az Aréna Pláza környékén, vagy pedig a Móricz Zs. körtér közelében (az "igazi" belvárosban nem szoktam megfordulni), de ha igény van elküldöm majd futárral is (DPD), vagy pedig Posta csomagautomatába (490ft), vagy postapontra, akármi. Egy kedves fórumtársunk felajánlotta, hogy akinek megfelelő, az Örs vezér tér közeli címén is áttudja adni a játékokat.

thirty3

thirty3

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.05.09, 13:34

Sziasztok,

Nekem Mese a napokban visszautalta annak a játéknak a vételárát ami nem érkezett meg - remélem a többieknek is megoldódik.

Én visszautalásra várok (Star Wars Risk The Black Series (engl.)) de semmi válasz nem érkezik az emailjeimre.

Sziasztok!

Van itt olyan rajtam kívül, aki postázással kérte Emesétől az adventi rendelését??

Scat

Scat

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 23 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.05.09, 07:51

Szia,

van már hír a rendelésről?

Üdv,

Scat

Szia! Nem, nem maradtál le, tegnap éjfélkor rendeltünk, és Te is benne vagy, már küldtem is infókat privátban! Viszont akkor itt megjegyzem, hogy már senki ne írjon, a rendelés megtörtént.

Hali,

2 évvel ezelőtt az LFG fórumon már szerveztem két kört, most is aktuális lenne számomra, mivel van 1-2 olyan apróság, ami csak innen szerezhető be.
Keresek pár embert, akik lehetőleg legalább 50 eur környékén rendelnének, hogy a postaköltséget tudjuk a legkedvezőbb szintre csökkenteni (360eur feletti rendelésnél 13,9eur a posta). A fizetés úgy zajlana, hogy amint megvan a pontos összeg, el kellene utalni hozzám mindenkinek a saját részét, tehát nem átvételkor szeretném ha rendeznénk. A postaköltség ha hárman lennénk, mondjuk nagyjából egyforma összeggel akkor körülbelül 4,66Eur fejenként szóval olyan 1500ft. Az árfolyamról: paypal-lal fogunk fizetni, közvetlenül paypal számláról, szóval a fizetéskori napi paypal átváltási árfolyam a mérvadó

innen kellene nézelődni:
www.milan-spiele.de

Az átvétel és egyéb nehézségek miatt nem szeretnék belebonyolódni sok kis tételes, sok embert érintő nagy rendelésbe. Mikor megérkeznek a játékok, átvehetőek lesznek tőlem személyesen Dunaharasztin, vagy amikor Pesten járok is összetudunk futni, jellemzően az Aréna Pláza környékén, vagy pedig a Móricz Zs. körtér közelében (az "igazi" belvárosban nem szoktam megfordulni), de ha igény van elküldöm majd futárral is (DPD), vagy pedig Posta csomagautomatába (490ft), vagy postapontra, akármi. Egy kedves fórumtársunk felajánlotta, hogy akinek megfelelő, az Örs vezér tér közeli címén is áttudja adni a játékokat.

vizinyul

vizinyul

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 46 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.05.04, 19:46

Van ám :)

Március 29-én írtam neki, hogy semmi gond, hogy véletlen nála maradt a cucc - Andurilos átvétel lett volna -, fizetem a postát/weboxot, és azóta nem jött válasz. Két hete írtam újra, hogy egyáltalán nem sürgős, csak adjon egy életjelet. 

Sziasztok!

Van itt olyan rajtam kívül, aki postázással kérte Emesétől az adventi rendelését??

thirty3

thirty3

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.05.02, 14:33

Én visszautalásra várok (Star Wars Risk The Black Series (engl.)) de semmi válasz nem érkezik az emailjeimre.

Sziasztok!

Krogat

Krogat

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 33 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.04.23, 10:08

Sziasztok!

Jelentkezőket keresek a Kickstarteren futó "Santorini" játék beszerzéséhez.

https://www.kickstarter.com/projects/roxley/santorini-learn-it-in-30-seconds-play-it-for-life/description

5 példány rendelése esetén 49$ helyett csak 40 $/darab és ingyenes a szállítás! (Egyébként 21$ lenne)

Jelentkezzen itt/privátban akit érdekelne!

A kapány 2016.04.28-án zárul, tehát 04.27-ig lehet jelentkezni.

Krogat

Módosította Krogat: 2016.04.23, 10:09

leogecc

leogecc

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 82 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.04.23, 08:24

Hali,

innen kellene nézelődni:
www.milan-spiele.de

Scat

Scat

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 23 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.04.22, 19:29

Hali,

innen kellene nézelődni:
www.milan-spiele.de

leogecc

leogecc

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 82 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.04.21, 11:07

innen kellene nézelődni:
www.milan-spiele.de

Módosította leogecc: 2016.04.21, 11:08

wolfcsibe

wolfcsibe

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 101 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.03.25, 14:52

Nekem is van függőben egy játékom. Elvileg múlt pénteken feladta, de a weboxon még csak címke sem készült...

rema73

rema73

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 261 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.25, 10:53

Sziasztok!

Sziasztok,

Pl én, elvileg március 16-án feladta, de nem kaptam sem értesítést, sem csomagot, tehát a futárnak még nem lett átadva elvileg. Nem tudok semmit, mert nem kapok választ a leveleimre....

• ninamercury kedvelte ezt

ninamercury

ninamercury

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 42 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.03.24, 11:39

Sziasztok!

helium

helium

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 374 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.13, 16:52

Sziasztok!

Mese kérésére szeretném összefoglalni a hiányzó játékokat az alábbi listában. Mese intézi az áruk visszautaltatását.

Milanspiele-től:

Spielbox 2015 Heft 1 (inkl. Erw. für Colt Express + Alchemisten)

Flussgeister am Niagara (Erw.)

Burgen von Burgund: Lustgarten (Mini-Erw)

Neanderthal (engl.)

Pax Porfiriana Collector’s Edition (engl.)

Suburbia Inc.+minikieg.

Star Wars Risk The Black Series (engl.)

Glen More Emesénél maradt, el fogja juttatni az illetékeshez.

Spiele-Offensive-től:

Die Palaste von Carrara

Machi Koro

Pagoda

Mayday - 100 Kartenhüllen Magnum für Kartengröße 70 x 110 mm  Emesénél maradt, el fogja juttatni az illetékeshez.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]