Ugrás tartalomhoz

Fotó

Csoportos rendelések

• Válasz írásához lépj be
4805 hozzászólás érkezett eddig

Biohazard

Biohazard

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1356 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.18, 17:49

[quote name='Rubint' date='2004.10.18, 18:32 ']Ja és kegyetlen sok import játékot forgalmaznak - mondjuk ezek nagy része wargame. [/quote]
URL? :)

Rubint

Rubint

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 431 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.18, 17:32

Rubinttal mi főleg kiegészítőket forgalmazó cégről beszéltünk. Nem tudom még ki, de én abban a fordulóban jeleztem neki vételi szándékom. Ellenben semmi konkrét nincs (cím, termékek) még ezzel kapcsolatban, tuttommal.
Egyébként ez a rendelés nem hinném, hogy a Milán IV tervezését/összegyüjtését annyiban zavarná.

:)

Háát, van ottan játék is elég jó árakon. Pl. Camelot Legends 26,00 a Milannal, de ott 20,90. Amúgy kb. ugyanolyan árak vannak, de átlagban 1 euroval minden olcsóbb. Ja és kegyetlen sok import játékot forgalmaznak - mondjuk ezek nagy része wargame.

obi_z

obi_z

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2287 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.10.18, 08:55

Rubinttal mi főleg kiegészítőket forgalmazó cégről beszéltünk. Nem tudom még ki, de én abban a fordulóban jeleztem neki vételi szándékom. Ellenben semmi konkrét nincs (cím, termékek) még ezzel kapcsolatban, tuttommal.
Egyébként ez a rendelés nem hinném, hogy a Milán IV tervezését/összegyüjtését annyiban zavarná.

:aboci:

Thaur

Thaur

Csúf zöld szörny

• Fórumita
  • 1812 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.17, 18:53

Következő rendelés mikor lesz esdékes?

Ugy hinnem: november vege-december eleje. (Taktikailag karacsony elott. Bar en mar most is rendeltem olyan jatekot, amibol karacsonyi ajandek lesz.) Meg ha jol tudom, Rubint mester amugy is egy masik nemet csomagkuldo Mikulas-akciojat nezegeti...

Thaur

kutjus

kutjus

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 127 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.17, 17:08

Következő rendelés mikor lesz esdékes?
Sajna erről lecsúsztam egy nappal...szombaton tudtam meg, hogy lenne rá pénzem. :sor:

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.17, 12:48

na akkor ezeket inkabb itt intezzuk a Beszerzes topic helyett.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]