Ugrás tartalomhoz

Fotó

Csoportos rendelések

• Válasz írásához lépj be
4827 hozzászólás érkezett eddig

Scat

Scat

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 25 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.05.09, 07:51

Szia,

van már hír a rendelésről?

Üdv,

Scat

Szia! Nem, nem maradtál le, tegnap éjfélkor rendeltünk, és Te is benne vagy, már küldtem is infókat privátban! Viszont akkor itt megjegyzem, hogy már senki ne írjon, a rendelés megtörtént.

Hali,

jelentkeztem nálad privátban. Lemaradtam volna?

Milan-spiele közös rendelés... Villámkör!
2 évvel ezelőtt az LFG fórumon már szerveztem két kört, most is aktuális lenne számomra, mivel van 1-2 olyan apróság, ami csak innen szerezhető be.
Keresek pár embert, akik lehetőleg legalább 50 eur környékén rendelnének, hogy a postaköltséget tudjuk a legkedvezőbb szintre csökkenteni (360eur feletti rendelésnél 13,9eur a posta). A fizetés úgy zajlana, hogy amint megvan a pontos összeg, el kellene utalni hozzám mindenkinek a saját részét, tehát nem átvételkor szeretném ha rendeznénk. A postaköltség ha hárman lennénk, mondjuk nagyjából egyforma összeggel akkor körülbelül 4,66Eur fejenként szóval olyan 1500ft. Az árfolyamról: paypal-lal fogunk fizetni, közvetlenül paypal számláról, szóval a fizetéskori napi paypal átváltási árfolyam a mérvadó

innen kellene nézelődni:
www.milan-spiele.de

Csak zöld, azaz akár világoszöld, akár sötétzöld színű játékok kérhetőek.

A rendelést 1-2 napon belül zárni szeretném.

Az átvétel és egyéb nehézségek miatt nem szeretnék belebonyolódni sok kis tételes, sok embert érintő nagy rendelésbe. Mikor megérkeznek a játékok, átvehetőek lesznek tőlem személyesen Dunaharasztin, vagy amikor Pesten járok is összetudunk futni, jellemzően az Aréna Pláza környékén, vagy pedig a Móricz Zs. körtér közelében (az "igazi" belvárosban nem szoktam megfordulni), de ha igény van elküldöm majd futárral is (DPD), vagy pedig Posta csomagautomatába (490ft), vagy postapontra, akármi. Egy kedves fórumtársunk felajánlotta, hogy akinek megfelelő, az Örs vezér tér közeli címén is áttudja adni a játékokat.

vizinyul

vizinyul

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 46 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.05.04, 19:46

Van ám :)

Március 29-én írtam neki, hogy semmi gond, hogy véletlen nála maradt a cucc - Andurilos átvétel lett volna -, fizetem a postát/weboxot, és azóta nem jött válasz. Két hete írtam újra, hogy egyáltalán nem sürgős, csak adjon egy életjelet. 

Sziasztok!

Van itt olyan rajtam kívül, aki postázással kérte Emesétől az adventi rendelését??

thirty3

thirty3

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 113 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.05.02, 14:33

Én visszautalásra várok (Star Wars Risk The Black Series (engl.)) de semmi válasz nem érkezik az emailjeimre.

Sziasztok!

Van itt olyan rajtam kívül, aki postázással kérte Emesétől az adventi rendelését??

Krogat

Krogat

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 35 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.04.23, 10:08

Sziasztok!

Jelentkezőket keresek a Kickstarteren futó "Santorini" játék beszerzéséhez.

https://www.kickstarter.com/projects/roxley/santorini-learn-it-in-30-seconds-play-it-for-life/description

5 példány rendelése esetén 49$ helyett csak 40 $/darab és ingyenes a szállítás! (Egyébként 21$ lenne)

Jelentkezzen itt/privátban akit érdekelne!

A kapány 2016.04.28-án zárul, tehát 04.27-ig lehet jelentkezni.

Krogat

Módosította Krogat: 2016.04.23, 10:09

leogecc

leogecc

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 95 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.04.23, 08:24

Szia! Nem, nem maradtál le, tegnap éjfélkor rendeltünk, és Te is benne vagy, már küldtem is infókat privátban! Viszont akkor itt megjegyzem, hogy már senki ne írjon, a rendelés megtörtént.

Hali,

2 évvel ezelőtt az LFG fórumon már szerveztem két kört, most is aktuális lenne számomra, mivel van 1-2 olyan apróság, ami csak innen szerezhető be.
Keresek pár embert, akik lehetőleg legalább 50 eur környékén rendelnének, hogy a postaköltséget tudjuk a legkedvezőbb szintre csökkenteni (360eur feletti rendelésnél 13,9eur a posta). A fizetés úgy zajlana, hogy amint megvan a pontos összeg, el kellene utalni hozzám mindenkinek a saját részét, tehát nem átvételkor szeretném ha rendeznénk. A postaköltség ha hárman lennénk, mondjuk nagyjából egyforma összeggel akkor körülbelül 4,66Eur fejenként szóval olyan 1500ft. Az árfolyamról: paypal-lal fogunk fizetni, közvetlenül paypal számláról, szóval a fizetéskori napi paypal átváltási árfolyam a mérvadó

innen kellene nézelődni:
www.milan-spiele.de

Az átvétel és egyéb nehézségek miatt nem szeretnék belebonyolódni sok kis tételes, sok embert érintő nagy rendelésbe. Mikor megérkeznek a játékok, átvehetőek lesznek tőlem személyesen Dunaharasztin, vagy amikor Pesten járok is összetudunk futni, jellemzően az Aréna Pláza környékén, vagy pedig a Móricz Zs. körtér közelében (az "igazi" belvárosban nem szoktam megfordulni), de ha igény van elküldöm majd futárral is (DPD), vagy pedig Posta csomagautomatába (490ft), vagy postapontra, akármi. Egy kedves fórumtársunk felajánlotta, hogy akinek megfelelő, az Örs vezér tér közeli címén is áttudja adni a játékokat.

Scat

Scat

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 25 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.04.22, 19:29

Hali,

innen kellene nézelődni:
www.milan-spiele.de

leogecc

leogecc

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 95 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.04.21, 11:07

innen kellene nézelődni:
www.milan-spiele.de

Módosította leogecc: 2016.04.21, 11:08

wolfcsibe

wolfcsibe

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 107 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.03.25, 14:52

Nekem is van függőben egy játékom. Elvileg múlt pénteken feladta, de a weboxon még csak címke sem készült...

rema73

rema73

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 265 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.25, 10:53

Sziasztok!

Sziasztok,

Pl én, elvileg március 16-án feladta, de nem kaptam sem értesítést, sem csomagot, tehát a futárnak még nem lett átadva elvileg. Nem tudok semmit, mert nem kapok választ a leveleimre....

• ninamercury kedvelte ezt

ninamercury

ninamercury

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 42 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.03.24, 11:39

Sziasztok!

helium

helium

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 377 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.13, 16:52

Sziasztok!

Mese kérésére szeretném összefoglalni a hiányzó játékokat az alábbi listában. Mese intézi az áruk visszautaltatását.

Milanspiele-től:

Spielbox 2015 Heft 1 (inkl. Erw. für Colt Express + Alchemisten)

Flussgeister am Niagara (Erw.)

Burgen von Burgund: Lustgarten (Mini-Erw)

Neanderthal (engl.)

Pax Porfiriana Collector’s Edition (engl.)

Suburbia Inc.+minikieg.

Star Wars Risk The Black Series (engl.)

Glen More Emesénél maradt, el fogja juttatni az illetékeshez.

Spiele-Offensive-től:

Die Palaste von Carrara

Machi Koro

Pagoda

Mayday - 100 Kartenhüllen Magnum für Kartengröße 70 x 110 mm  Emesénél maradt, el fogja juttatni az illetékeshez.

bari2213

bari2213

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 208 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.07, 15:11

Ok, akkor gondolom az is rajta van, hogy kinek melyik játéka hiányzik. Kedd este 9-kor nekünk is ok.

helium

helium

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 377 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.07, 14:35

Szeretném holnap este 9 felé bevinni hozzátok a maradék játékokat. Ahogy most elnézem, max. másfél doboznyi lesz a végén. A lista tökéletes és naprakész - most már. Esetleg írok az eddig nem jelentkezetteknek e-mailt is, hogy tudják, ott a játék. Szóval idén szerintem nem lesz annyi probléma - már csak azért sem, mert most kevesebb ember kevesebb játékát kellene őriznetek (és nagy köszönet érte mindenki nevében).

Azért írom, hogy most már naprakész a lista, mert sajnos mégsem jött meg minden. A hiányzó játékokkal kapcsolatban Mese próbál valamit elérni mindkét helyen.

Kisebb sérülések is előfordulnak, a La Granja teteje pl. - a legalsó játék volt egy dugig rakott dobozban.

1. Nekünk(Anduril) hivatalosan még senki sem szólt erről a rendelésről.
2. Tavaly nem kaptunk elfogadható listát a játékok/megrendelők kapcsolatáról. Több játék gazdáját nekünk kellett megkeresni.
3. Korábban kerestek rajtunk olyan játékot is, amit meg sem rendeltek és ki sem fizettek. Mindezt a mi megkérdezésünk nélkül, nyilvános számonkéréssel.

Idén reméljük nem romlik tovább a helyzet.

bari2213

bari2213

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 208 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.07, 13:58

1. Nekünk(Anduril) hivatalosan még senki sem szólt erről a rendelésről.
2. Tavaly nem kaptunk elfogadható listát a játékok/megrendelők kapcsolatáról. Több játék gazdáját nekünk kellett megkeresni.
3. Korábban kerestek rajtunk olyan játékot is, amit meg sem rendeltek és ki sem fizettek. Mindezt a mi megkérdezésünk nélkül, nyilvános számonkéréssel.

Idén reméljük nem romlik tovább a helyzet.

helium

helium

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 377 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.07, 13:58

Adsz egy címet meg telefonszámot? A postaládád teli van.

Kipucoltam és írtam.

horadrian

horadrian

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 623 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.07, 13:33

Adsz egy címet meg telefonszámot? A postaládád teli van.

helium

helium

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 377 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.07, 12:43

Oké, Emese nem olvasott leveleket, ezért úgy tűnt, hogy senki sem szeretné elvállalni a szállítást... ;-)

Sziasztok!

Úgy tűnik, senki sem akarja felhozni a német rendelésből származó játékokat Dunaújvárosból, ...

Hát ebben a formában ez nem teljesen állja meg a helyét.

Én korábban kétszer írtam emilt Emesének, mikor kiderült, hogy szállítót keres, de csak tegnap du válaszolt, s abban már téged nevesített fuvarosként.

h-alga

h-alga

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 2938 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.06, 16:39

Sziasztok!

Úgy tűnik, senki sem akarja felhozni a német rendelésből származó játékokat Dunaújvárosból, ...

Hát ebben a formában ez nem teljesen állja meg a helyét.

Én korábban kétszer írtam emilt Emesének, mikor kiderült, hogy szállítót keres, de csak tegnap du válaszolt, s abban már téged nevesített fuvarosként.

helium

helium

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 377 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.05, 09:40

Sziasztok!

Úgy tűnik, senki sem akarja felhozni a német rendelésből származó játékokat Dunaújvárosból, úgyhogy ma délután én elindulok értük. Az Anduril ma nincs nyitva, gondolom. Kedden este elviszem oda a cuccokat, de ha addig valaki eljön a játékaiért hozzánk, az is megoldható (az Örsnél lakunk). Akár már ma is lehet jönni, fél 7-7 után (annyival kevesebbet kell a lakásba felcipelni...), holnap, de kedd estig bármikor, csak egyeztessünk előtte.

Aki tudja, hogy ma jön, az legyen szíves megírni a rendelési nevét (az itteni nevekből nem nagyon tudom beazonosítani), meg esetleg mit rendelt (bár úgy már én is meg tudom nézni), hogy akkor az ő játékai maradjanak a kocsiban (4.-re cipeljük, lift nincs...).

Amikor indulok Dunaújvárosból, írok ide a fórumra, az odaérési időmmel, és akkor kb. kiszámítható, hogy mikor érek haza.

helium

helium

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 377 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.05, 08:42

Sziasztok!

Úgy tűnik, senki sem akarja felhozni a német rendelésből származó játékokat Dunaújvárosból, úgyhogy ma délután én elindulok értük. Az Anduril ma nincs nyitva, gondolom. Kedden este elviszem oda a cuccokat, de ha addig valaki eljön a játékaiért hozzánk, az is megoldható (az Örsnél lakunk). Akár már ma is lehet jönni, fél 7-7 után (annyival kevesebbet kell a lakásba felcipelni...), holnap, de kedd estig bármikor, csak egyeztessünk előtte.

• fisha és nimfas kedveli ezt.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]