Ugrás tartalomhoz

Fotó

Csoportos rendelések

• Válasz írásához lépj be
4816 hozzászólás érkezett eddig

bari2213

bari2213

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 208 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.07, 15:11

Ok, akkor gondolom az is rajta van, hogy kinek melyik játéka hiányzik. Kedd este 9-kor nekünk is ok.

helium

helium

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 374 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.07, 14:35

Szeretném holnap este 9 felé bevinni hozzátok a maradék játékokat. Ahogy most elnézem, max. másfél doboznyi lesz a végén. A lista tökéletes és naprakész - most már. Esetleg írok az eddig nem jelentkezetteknek e-mailt is, hogy tudják, ott a játék. Szóval idén szerintem nem lesz annyi probléma - már csak azért sem, mert most kevesebb ember kevesebb játékát kellene őriznetek (és nagy köszönet érte mindenki nevében).

Azért írom, hogy most már naprakész a lista, mert sajnos mégsem jött meg minden. A hiányzó játékokkal kapcsolatban Mese próbál valamit elérni mindkét helyen.

Kisebb sérülések is előfordulnak, a La Granja teteje pl. - a legalsó játék volt egy dugig rakott dobozban.

1. Nekünk(Anduril) hivatalosan még senki sem szólt erről a rendelésről.
2. Tavaly nem kaptunk elfogadható listát a játékok/megrendelők kapcsolatáról. Több játék gazdáját nekünk kellett megkeresni.
3. Korábban kerestek rajtunk olyan játékot is, amit meg sem rendeltek és ki sem fizettek. Mindezt a mi megkérdezésünk nélkül, nyilvános számonkéréssel.

Idén reméljük nem romlik tovább a helyzet.

bari2213

bari2213

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 208 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.07, 13:58

1. Nekünk(Anduril) hivatalosan még senki sem szólt erről a rendelésről.
2. Tavaly nem kaptunk elfogadható listát a játékok/megrendelők kapcsolatáról. Több játék gazdáját nekünk kellett megkeresni.
3. Korábban kerestek rajtunk olyan játékot is, amit meg sem rendeltek és ki sem fizettek. Mindezt a mi megkérdezésünk nélkül, nyilvános számonkéréssel.

Idén reméljük nem romlik tovább a helyzet.

helium

helium

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 374 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.07, 13:58

Adsz egy címet meg telefonszámot? A postaládád teli van.

Kipucoltam és írtam.

horadrian

horadrian

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 623 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.07, 13:33

Adsz egy címet meg telefonszámot? A postaládád teli van.

helium

helium

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 374 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.07, 12:43

Oké, Emese nem olvasott leveleket, ezért úgy tűnt, hogy senki sem szeretné elvállalni a szállítást... ;-)

Sziasztok!

Úgy tűnik, senki sem akarja felhozni a német rendelésből származó játékokat Dunaújvárosból, ...

Hát ebben a formában ez nem teljesen állja meg a helyét.

Én korábban kétszer írtam emilt Emesének, mikor kiderült, hogy szállítót keres, de csak tegnap du válaszolt, s abban már téged nevesített fuvarosként.

h-alga

h-alga

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 2938 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.06, 16:39

Sziasztok!

Úgy tűnik, senki sem akarja felhozni a német rendelésből származó játékokat Dunaújvárosból, ...

Hát ebben a formában ez nem teljesen állja meg a helyét.

Én korábban kétszer írtam emilt Emesének, mikor kiderült, hogy szállítót keres, de csak tegnap du válaszolt, s abban már téged nevesített fuvarosként.

helium

helium

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 374 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.05, 09:40

Sziasztok!

Úgy tűnik, senki sem akarja felhozni a német rendelésből származó játékokat Dunaújvárosból, úgyhogy ma délután én elindulok értük. Az Anduril ma nincs nyitva, gondolom. Kedden este elviszem oda a cuccokat, de ha addig valaki eljön a játékaiért hozzánk, az is megoldható (az Örsnél lakunk). Akár már ma is lehet jönni, fél 7-7 után (annyival kevesebbet kell a lakásba felcipelni...), holnap, de kedd estig bármikor, csak egyeztessünk előtte.

Aki tudja, hogy ma jön, az legyen szíves megírni a rendelési nevét (az itteni nevekből nem nagyon tudom beazonosítani), meg esetleg mit rendelt (bár úgy már én is meg tudom nézni), hogy akkor az ő játékai maradjanak a kocsiban (4.-re cipeljük, lift nincs...).

Amikor indulok Dunaújvárosból, írok ide a fórumra, az odaérési időmmel, és akkor kb. kiszámítható, hogy mikor érek haza.

helium

helium

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 374 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.05, 08:42

Sziasztok!

Úgy tűnik, senki sem akarja felhozni a német rendelésből származó játékokat Dunaújvárosból, úgyhogy ma délután én elindulok értük. Az Anduril ma nincs nyitva, gondolom. Kedden este elviszem oda a cuccokat, de ha addig valaki eljön a játékaiért hozzánk, az is megoldható (az Örsnél lakunk). Akár már ma is lehet jönni, fél 7-7 után (annyival kevesebbet kell a lakásba felcipelni...), holnap, de kedd estig bármikor, csak egyeztessünk előtte.

• fisha és nimfas kedveli ezt.

mese

mese

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 606 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.02.29, 06:39

Hát, ha máshogy nem megy, akkor én felviszem őket csütörtökön. Azért még visszanézem, ki volt az a kettő, aki jelezte, hogy talán elhozza és megkérdezem őket. Holnap a postásokat is feladom.

KeMSyT

KeMSyT

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 859 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.02.27, 00:04

Sziasztok!

Terra Mystica (cseh kiadás, nyelvfüggetlen) csoportos rendelés, a facebook csoportban rendezem.

A lényeg: Fix 16.000 lesz egy doboz, csak alapjáték, csak budapesti személyes átadás. Akit érdekelne, írjon rám. Már volt egy kör rendelés, vagy 12 ember örül az új játékának. :)

Aki nem ismerné, teljesen nyelvfüggetlen játék, csak a frakció neve van ráírva a táblára. Nagy rendelés most nem lesz belőle, vasárnap elküldöm az összegyűlt darabszámot.

horlaci

horlaci

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 39 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.02.26, 21:01

Sziasztok!

Ez érdekelne valakit?

https://www.kickstarter.com/projects/1329697199/mi-tierra-nueva-era-second-edition

PM-ben keressen.

Üdv.

Laci

helium

helium

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 374 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.02.25, 21:00

Sziasztok!

Befutott az utolsó Milan csomag is, viszont nem jelentkezett senki, hogy elvigye innen Én most egy hétig biztosan nem tudom elvinni, valaki el tudja vinni?

Azt hiszem, minden megvan, az utolsó csomagot még most ellenőrzöm.

Persze nem ingyen, Mese kalkulált az autó költségeivel is, ha jól tudom.

Módosította helium: 2016.02.25, 21:01

mattsolo

mattsolo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 223 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.02.25, 14:11

https://www.kickstarter.com/projects/693352677/house-of-borgia?ref=category_newest

House of Borgia 4-es rendelés érdekelne valakit? Nekem kéne ez a játék. Vagy esetleg erre van már rendelés indítva?

mese

mese

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 606 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.02.24, 18:47

Sziasztok!

Befutott az utolsó Milan csomag is, viszont nem jelentkezett senki, hogy elvigye innen Én most egy hétig biztosan nem tudom elvinni, valaki el tudja vinni?

Azt hiszem, minden megvan, az utolsó csomagot még most ellenőrzöm.

Galagonya

Galagonya

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 47 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.02.21, 20:43

Utolsó lehetőség beszállni a Vinhos Deluxe kickstarter közös rendelésbe!

https://www.kickstarter.com/projects/167427101/vinhos-deluxe-edition-like-fine-wine-age-has-impro?ref=nav_search

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1giy8wSGQSsgGpvfPS-mATIU_Z2FkFtu0yzQpuswDY5o/edit#gid=0

Kether

Kether

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 126 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.02.20, 08:58

Megteltünk, köszi az érdeklődést!

Most fut egy nagyon hangulatos kis vikinges kampány, egy trilógia harmadik része, ez a Explorers of the North Sea. https://www.kickstarter.com/projects/shem/explorers-of-the-north-sea

A kampány keretében a korábban kiadott játékok is megvásárolhatók. Elég jól állunk egy csoportos rendeléssel, de ha még 3 játékhoz (bármilyen összetételben) találunk embereket, akkor még tudunk faragni a költségeken.

Ha valakit érdekelne a lehetőség, ne habozzon szólni! :)

Kether

Kether

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 126 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.02.18, 21:48

Most fut egy nagyon hangulatos kis vikinges kampány, egy trilógia harmadik része, ez a Explorers of the North Sea. https://www.kickstarter.com/projects/shem/explorers-of-the-north-sea

A kampány keretében a korábban kiadott játékok is megvásárolhatók. Elég jól állunk egy csoportos rendeléssel, de ha még 3 játékhoz (bármilyen összetételben) találunk embereket, akkor még tudunk faragni a költségeken.

Ha valakit érdekelne a lehetőség, ne habozzon szólni! :)

mese

mese

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 606 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.02.16, 07:35

Csoportosból még a Milan kettes csomagra várok, illetve arra, hogy végül ki hozza el innen a csomagot.

Az egyesben is minden rendben, szépen, szakszerűen van csomagolva, nem sérültek a játékok.

mese

mese

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 606 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.02.10, 03:52

Sziasztok!

Elnézést, az utóbbi időben nagyon kevés időm volt. A spiele offensive csomag rendben itt van. Egyedül egy Machi Koro nincsen benne, de azt írták is, hogy még két hét lenne, hogy megjön és tovább nem akartam várni. Milan is várt egy két játékot, de most már az is úton van. Hétfőn adták fel a csomagot, szerintem a héten ideér. Az SO csomagban minden gyönyörűen van csomagolva (szebben, mint eddig), semmi sem sérült első ránézésre, de még egyszer átforgatom a játékokat.

Ki fogja elhozni őket és mikor? A hét végén nem leszek itthon, de jövő héten bármikor meg tudom oldani gyakorlatilag, hogy elhozza őket valaki.

• ninamercury kedvelte ezt

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]