Ugrás tartalomhoz

Fotó

Kék bolygó

• Válasz írásához lépj be
43 hozzászólás érkezett eddig

DrCsernus

DrCsernus

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 261 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.11.19, 08:40

Nem tudom megnyitni a file-t! (404-es hiba)

De akkor elkezdem fordítani a Hardvert. Csak az a baj, hogy csak hétfőn tudom elkezdeni, mert hétvégén nem leszek itthon, de majd akkor teljes gőzzel rákapcsolok.

Mi lenne, ha csinálnánk egy szószedetet, hogy egységesen legyen a nyelvezete?

Vagyok és maradok: Dr. Csernus

Acelpatkany

Acelpatkany

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 216 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.11.18, 20:34

Dr. Csernus, nem rossz munkákat mutattál, ezért van itt számodra egy dolog:
http://ingyenrpg.fw.hu/kek_bolygo/Irányelvek.txt
Eddigi ferdítéseim szaksóderének kivonata.

Elkezdtem a harci fejezetet is fordítani (amúgy sem adnám semmi pénzért másnak), szóval választhatsz a hardver, biotech és a jövő történelme fejezetek közül.

DrCsernus

DrCsernus

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 261 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.11.17, 12:23

Én jelentkeznék, és szerintem vasudan is. Küldök neki u2u-t, hogy nézzen be ő is.

Acelpatkany

Acelpatkany

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 216 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.11.16, 19:55

Egy éve elkezdtem fordítgatni ezt a szerepjátékot, ám a kezdeti fellángolás után szüneteltettem. Most újra elővettem, s fordítom, ahogy csak tudom - munkaidőben, kikapcsolódásképp. Azért indítottam ezt a topicot, mert szeretném, ha rendes munka kerülne ki a kezem alól, s ha rajtam kívül más is belenéz, észrevehet olyan dolgokat, ami fölött én hatszor elsiklottam.
Ha valaki érez magában elég munkakedvet, megfelelően képzett, ismeri a rendszert (legalábbis elolvasta legalább egyszer a két könyvet), s van naponta legalább másfél óra szabadideje, akkor jelentkezzen. Komolytalan jelentkezőket nem várok, s olyakat sem, akik könyvet kérnek, hogy hadd fordítsanak. Aki nincs elveszve a neten, az már úgyis beszerezte magának valamilyen formában az angol változatot.
Eddig 85 oldal készült el, holnap befejezem a 3. fejezezetet is, és akkor a 111. oldalig elkészül a magyar változat, ami már majdnem a fele.

Letölthető a honlapomról, link a beírásom alján található, ha a web gombra klikkelsz.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]