Ugrás tartalomhoz

Karakterek közti szerelem és a valós élet

• Válasz írásához lépj be
475 hozzászólás érkezett eddig

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.06, 20:39

Ivory:

Szerintem meg attól, mert valaki rpg-s, nem kell, hogy állandóan arról dumáljon. szóval nem egy nagy dolog ez...

_Ivory (NPC/NJK)

_Ivory (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.02.06, 15:35

Nem akartam általánosítani.
Grofnak is igaza van. Ha egy spinét csípek, akkor tök mindegy, hogy mit csinál. (Egy ideig :felvon: ) Egy idő után, mikor már múlik a természetes anfetamin termelésem a jelenlétében, biztos vagyok benne, hogy elkezdene rohadtul idegesíteni, ha esetleg játékon kívül a barátnőm elkezdene nekem valami szerepjátékos témáról beszélni. Összekeveredne két olyan világom, amit nem szeretnék, hogy összekeveredjen. Ennyi. Persze a puding próbája az evés, ahogy azt mondani szokták egyes frázisokkal dobálózó hölgyek és urak. ;)
A thc témáról pedig annyit, hogy volt kb 3 barátnőm aki nem vetette meg ezt a szert. A tapasztalat azt mondatja velem, hogy kerüljem el az ilyen szenvedélyekkel élő leányokat. Ugyanis ehhez sok esetben tartozik egy mentalitás is, amit én fiúknál is rühellek.

A végén pedig megjegyzem, hogy csak azt írtam óckodom. Tehát ez nem jelenti azt nálam, hogy eleve lehetetlen megszeretnem egy fent említett lányt. Csak óvatosabbá válnék vele szemben és erősebben figyelnék. Vagy valami ilyesmi.

Ja és mégvalami. Az rpg-s csaj téma azért jött most nálam mert erről volt szó, a spanglizós meg egyszerű képzettársításom volt és leírtam.

_bee bee bee (NPC/NJK)

_bee bee bee (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.02.06, 15:15

bee: Mi van, ha csak akkor nem szív, ha szerepjátékozik?  :felvon: 

Az RPG-THC-kereszttolerancia kevesek által vizsgált, ám igen fontos tudományos kérdését látom itt felszínre bukkani... Ezek a politoxikomán lányok... ;)

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.06, 14:30

Engem egyébként kifejezetten nem zavarna, ha a barátnőm rpg-zne, sőt. Mondjuk nálunk fordítva van, mert őt zavarja néha, hogy én játszom... :felvon:

_Cruzifix (NPC/NJK)

_Cruzifix (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.02.06, 12:28

tiszteletem,

Ariel: Végülis, volt egy-két-több kisérlet hölgyek bevonására és csupán egyetlen egy volt az, ami jól sült el. (sajnos)
DE igazából azt akartam mondani, hogy jobb így, hogy a partnerem nem vesz részt a játékokon. Ha a szerepjátékos társaságunknak lenne hölgy tgaja is, ez akkor sem változtatna ezen. Valahogy nem tudnék úgy kikapcsolni.
Persze ez főleg egyéni dolog, mert ahogyan te is leírtad, nálatok ez tök jól megy és neked is jó úgy. Ne legyen félreértés, én nem akartam erről lebeszélni senkit, csak nálam (nálunk) ez így jön be. /vagy ahogyan a Gróf is mondta, így szoktuk meg/
Szóval ez nem ilyen macho-férfi csakazértis dolog, henem a már több mint 10 év beidegződése. Bevált, jól érzem magam, és most még egyenlőre úgy gondolom, hogy nem is szívesen változtattnék ezen.

bee: Mi van, ha csak akkor nem szív, ha szerepjátékozik? :dilis:
De az igazság az, hogy én sem tudom, hogy miért pont ezt a két kritériumot jelőlte meg Ivory.
Talán ez is amolyan egyéni fóbia, :gyagya: mint nálam, hogy ne játszon velem a barátnőm. Hiába, sokfélék vagyunk.

M.T.

_bee bee bee (NPC/NJK)

_bee bee bee (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.02.06, 11:46

Hmm, azt meg tudom érteni, hogy egy füves csaj miért nem kéne... de egy szerepjátékostól miért óckodsz? Nyilván ízlés dolga, de engem is érdekelne, mi ennek az oka... miért pont ez a konkrét hobby zavar a párválasztásnál?

Füves csajból is igen csak sokféle van, meg szerepjátékosból is... Nekem jópár barátnőm volt, aki szívott, de egyéb jellemzőikben azért eléggé különböztek egymástól. Valszeg a szerepjátékos lányokkal is így van, nem?

Nekem párkapcsolat szempontjából mindkét esetben csak a mértéktelenséggel lenne bajom: ha a csaj folyamatosan be lenne szívva, vagy ha heti 7 nap szerepjátékozna, hát nem sok közös reményünk lenne :gyagya:

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.06, 02:54

Ariel:

Nem hiszem,. hogy ezzel Cruzifix skatulyázta volna a nőket. Annyit mondott, hogy így szoktuk meg, mivel évek óta így játszunk. Lány játékos nélkül. Ennyi. Legalábbis ennél többet azt hiszem nem kell beleképzelni Cruzifix véleményébe...

Ariel

Ariel

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 3 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.06, 01:25

Tulajdonképpen én örülök is neki, hogy a mostani barátnőmet sem érdekli az RPG, mert nálunk (a fiúkkal) ez olyan megszokott hétvégi dolog. Főzünk, kajálunk, átbeszéljük a hét eseményeit., no meg játszunk.
Más lenne a légkör, ha lhölgyek is lennének a csapatban (sokkal gázmentesebb  :gyagya:  :dilis: )

Hát tudod Cruzifix, lehet az rpg-ből amolyan pasi vircsaftot csinálni, de szvsz felesleges. 3 éves koromtól apám focimeccsre hordott, a 6 évvel idősebb bátyám 10 éveskoromtól haverjaival koncertre és minden egyéb buliba, szal nem minden lányt tudtok meglepi azzal, hogy mit műveltek ti PASIK magatok között.
Én spec élvezem, hogy együtt játszhatunk a párommal, és nem különösebben fogták visszamagukat mikor először láttam őket játszani egy kollégiumi szobában.
Szóval ez is egy olyan dolog amiben korlátozod magad, ha skatulyázod a nőket.
M.T.

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2258 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.06, 00:25

Számotokra valószínűleg semmi közös nincs bennük.Nekem az a közös bennük, hogy óckodom tőlük egy barátnői státuszban.

Hmm, azt meg tudom érteni, hogy egy füves csaj miért nem kéne... de egy szerepjátékostól miért óckodsz? Nyilván ízlés dolga, de engem is érdekelne, mi ennek az oka... miért pont ez a konkrét hobby zavar a párválasztásnál?

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.05, 22:45

Én sem nagyon értem Ivory hozzáállását ehez a kérdéshez. Ugyan mit számít, hogy a lány rpg-zik vagy sem, ha egyszer szeretem? Szerintem ez tök huszadrangu kérdés (kb olyan, mint amikor valaki zenei stílus miatt nem hajlandó valakivel járni). Tök lényegtelen.

_Ivory (NPC/NJK)

_Ivory (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.02.05, 21:50

Számotokra valószínűleg semmi közös nincs bennük.Nekem az a közös bennük, hogy óckodom tőlük egy barátnői státuszban.

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2609 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.05, 14:18

Ivory: "Viszont, én személy szerint óckodom a szerepjátékos-barátnő választástól is. Hasonlóképpen a spanglizós csajoktól. "

Miért, mi baj a terepjátékos lányokkal? (Nem a "hülye mesélő kivételezik", vagy "a partnerek visszafogottan ehhotikus cuppogása zavarja az ártatlan pistikéket az asztalnál"-mondakörökre gondolok, ezek lementek pár párszor, és minimális valóságérzékkel bíró csapatoknál nem szoktak gondot jelenteni.) Meg főleg mi közük van a spanglizós leánykákhoz?

_Ivory (NPC/NJK)

_Ivory (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.02.04, 17:20

A barátnők bevonása a játékba, bizony nálam se volt túl sikeres.
Viszont, én személy szerint óckodom a szerepjátékos-barátnő választástól is. Hasonlóképpen a spanglizós csajoktól.

G46

G46

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2690 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.03, 13:57

Üdv!
Crucifix: a barbár, az egy dolog, de mikor még nem játszottam, akkor egyszer sikerült a kedves varázslónéninek lelcsábitania két ogrét. Egyébként önfeláldozó jellemvonással rendelkezik, és önfeláldozóan vállalkozott a feladatra, h. a parti többi része észrevétlenül bemehessen egy épületbe...

_Cruzifix (NPC/NJK)

_Cruzifix (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.02.02, 12:21

Tiszteletem!

G46: Azért a "csapat barbára megerőszakolta egyszer" az elég húzos! :gyagya:
Én egyetlen egy alkalomal próbáltam meg a barátnőmet bevonni a játékba. Mivel ő korábban nem játszott, és igazából nem is érdekelte a dolog, így nem volt nagy esemény.
Tulajdonképpen én örülök is neki, hogy a mostani barátnőmet sem érdekli az RPG, mert nálunk (a fiúkkal) ez olyan megszokott hétvégi dolog. Főzünk, kajálunk, átbeszéljük a hét eseményeit., no meg játszunk.
Más lenne a légkör, ha lhölgyek is lennének a csapatban (sokkal gázmentesebb :buszke: :felvon: )

Maradok tisztelettel:

G46

G46

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2690 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.01, 13:56

Üdv!
Én a dolgok forditottjáról számolnék be. A KM barátnője volt az 1. játékos. Féltünde varázslónő. Én meg újonnan szálltam be, egy törpe berzerkerrel- gyanakvó és nem egy iq-bajnok. Nem igazán szivelte a varázslónőt. Párbeszéd kb.: -Hé, próbáljá csak meg elbájolni oszt a fejedbe állitom a baltát! -Ha találsz egy új varázstárgyat ne hozzám gyere beazonositani! Az egyetemista életnek köszönhetően havonta jó, ha egyszer össze tudtunk ülni. Azután már vagy a 3. ülés után kiderült, hogy a KM és ő már nincsenek együtt. És eltelt egy fél év, néha összefutottunk az utcán, együtt mentünk haza játék után... És az egyik együtt hazamenetel túl jól sikerült. Majd 1 éve együtt vagyunk. A karaktereink megtanultak bizni egymásban, de asszem legutoljára is berzerker üzemmódban sikerült letámadnom a karakterét. Meg a csapat barbárja is megerőszakolta egyszer... Felnőtt emberek révén hál istennek nálunk semmiféle gondot nem okoz a játék és valóság összekeverése.

Vanger

Vanger

Knuddelmonster

• Archívum
  • 1390 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.01.27, 12:01

Inkább Cyrano...

Maradok tisztelettel:

_Cruzifix (NPC/NJK)

_Cruzifix (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.01.27, 11:14

Tiszteletem!

Vanger: Most már késő!! Mindenki tudja, hogy mekkora Don Juan vagy! :dilis: :(
És AZT a szegény lányt is csak hitegetted a szerelmeddel! Ő pedig oda is adta a lelkét. Ejj-ejj :( :D Te huncut! Hát, szabad ilyet?

Szörnyű, hogy emberek még kérkednek is az ilyen komoly dolgokkal! :D :P

M.T.:

Vanger

Vanger

Knuddelmonster

• Archívum
  • 1390 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.01.27, 11:01

Jujujujujuj!
Ezt nem akartam! Ne bántsátok szegényt! De sajna LadyCrownak igaza van! Akkor nagyon kezdő volt, de valóban egy lúzer. :dilis: De ez még anno történt. Van ilyen. De kérlek titeket! Nem érdemli meg... azt, hogy ennyit fogalkozzatok vele :(

Maradok tisztelettel:

_Destiny (NPC/NJK)

_Destiny (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.01.26, 19:52

És ha a kiscsajnak csak elege volt abból hogy "buta értelmetlen kockadobálással töltse az idejét? :( Vagy csak kedves barátunk mesélte el így a törtenetet mindent történetnek két oldala min van:) Hm érdekes a lány bőrébe bujni: Hm ez a satu most épp egy másik karival csinálja azt amit ebben a játékban a legjobban élvezek,ne már ,ha ez a rész nincs akkor megyek csinálok valami mást. :dilis: Nekem így is tetszik

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]