Ugrás tartalomhoz

Fotó

Beszerzés #2

• Válasz írásához lépj be
3430 hozzászólás érkezett eddig

Janist

Janist

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 38 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.27, 20:16

hi, nekem van régi, ha valakinek kell, dobjon mailt!

Ha a felújított Ezüst Tó Kincsére gondolsz, az simán megéri az árát...teljesen olyan mint a régi és új kártyák is vannak benne az eredeti művész képeivel...

harlequin10

harlequin10

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 163 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.27, 11:02

Ha a felújított Ezüst Tó Kincsére gondolsz, az simán megéri az árát...teljesen olyan mint a régi és új kártyák is vannak benne az eredeti művész képeivel...

X-Scorp

X-Scorp

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 27 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.03.21, 13:21

A Talisman megvan, nagy kedvenc!

Az Ezüst tó kincse viszont nincs meg és jónak tűnik! Ajánljátok? Megéri a 11000 Ft-ot?

(ha van még más ötlet, írjatok)

Thaur

Thaur

Csúf zöld szörny

• Fórumita
  • 1812 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.21, 13:03

Tudnátok ajánlani olyan társasjátékokat, amelyekben megadott útvonalon kell lépkedni, és kockával kell dobni? Pl Hotel, vagy Monopoly, vagy Magyar népmesék.

Tehát ilyen régebbi sémájú játékokat, kalandozós témában.

Talisman: útvonal pipa, kockadobás pipa, kalandozós téma pipa.

Kydaira

Kydaira

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 807 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.21, 09:06

Ezüst tó Kincse?

X-Scorp

X-Scorp

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 27 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.03.21, 08:38

Ez megvan, gyerekkorom egyik kedvenc játéka! :)

Simulacrum

Simulacrum

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.21, 07:49

Pl. Kalandozás a vadnyugaton

X-Scorp

X-Scorp

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 27 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.03.20, 12:55

Tudnátok ajánlani olyan társasjátékokat, amelyekben megadott útvonalon kell lépkedni, és kockával kell dobni? Pl Hotel, vagy Monopoly, vagy Magyar népmesék.

Tehát ilyen régebbi sémájú játékokat, kalandozós témában.

Módosította X-Scorp: 2017.03.20, 13:00

slawter

slawter

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.03.08, 00:52

Heló!

https://www.bookdepository.com/Elder-Sign-Gates-of-Arkham-Board-Game-Expansion-Fantasy-Flight-Games/9781616619190?ref=grid-view

Gates of Arkham 10 euroval olcsóbban, ingyenes szállítás bárhova a világon. Kötelező vétel, ha szereted a játékot (az enyém ma jött meg)

nocadlee

nocadlee

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 291 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.02.28, 12:23

A Szellemlovasban le van akciózva a Legendary Encounters Firefly Deck Building Game.

Mohasz

Mohasz

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 56 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.01.25, 10:36

Sziasztok!

Van ötlete valakinek, hol lehetne beszerezni az Onirim kártyajáték Z-Man Games kiadását? Itthon nem kapható, amit meg külföldi oldalakon találtam, ott a szállítás annyi lenne mint maga a játék (ami kártyajátékhoz képest alapból nem olcsó).

Módosította Mohasz: 2017.01.25, 10:36

vzoli

vzoli

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 48 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.01.17, 16:36

Lords of Waterdeep Expansion: Scoundrels of skullport

pityka

pityka

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 226 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.20, 10:22

A fóti Auchanban a Carcassonne: Déltenger-hez 2 ár van kirakva: 3490 Ft és 2000 Ft. Az utóbbi a valós, szóval aki arra jár a napokban, kapjon fel egyet, én már megtettem :)

Ezen felül van Metro is 3490 Ft-ért, valamint Mamutvadász (Mammut) 2600 Ft-ért és Tortuga 4000 Ft-ért.

• Aldus kedvelte ezt

Kether

Kether

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 123 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.12.11, 17:49

Tudom, hogy minden kártya méretezése egy picit más, de tapasztalatból mondom, hogy az ilyen szintű különbségek nem számítanak, ez gyakorlatilag ugyanaz a méret. Az anyag valószínűleg ízlés kérdése, mert én a standard Swant jobban szeretem bármelyik Maydaynél.

Az a baj, hogy Swan kártyavédőből csak egy lehelettel keskenyebb (és hosszabb) van, ami valószínűleg nem számít, szóval lehet, hogy az lesz. Azért kerestem volna pont ezt a Maydayt, mert erről biztosan tudom, hogy jó méret, és egyébként a standard (nem prémium) Swan védőkhöz képest kifejezetten jó anyaga is van (tapasztalat).

Mohasz

Mohasz

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 56 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.12.11, 13:41

Az a baj, hogy Swan kártyavédőből csak egy lehelettel keskenyebb (és hosszabb) van, ami valószínűleg nem számít, szóval lehet, hogy az lesz. Azért kerestem volna pont ezt a Maydayt, mert erről biztosan tudom, hogy jó méret, és egyébként a standard (nem prémium) Swan védőkhöz képest kifejezetten jó anyaga is van (tapasztalat).

Módosította Mohasz: 2016.12.11, 13:42

Kether

Kether

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 123 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.12.11, 11:53

A szellemlovas.hu oldalon elég sok kártyavédő kapható, ez a méret is. Szerintem amúgy ezek a Swan védők jobbak is, mint a Mayday.

Sziasztok!

http://www.jatekmester.com/23-Kartyavedo_folia/Kartyavedo-folia-575x89mm-USA-Chimera-Game-Sleeves-100db+1115

Ilyen kártyavédőt (vagy a prémium változatát) be lehet szerezni valahol itthon, vagy külföldről olcsón?

Mi volt csalódás az Omenben? Szerintem nagyon jó játék. Mondjuk én úgy ültem le játszani vele, hogy tudtam kb. mire számíthatok.

@sylverrat: általában ez van.

Pár dolog azért még akad, pl. Claustrophobia alapjáték 30$-ért nem lenne rossz, de mivel ajánlott hozzá 81$ postaköltséget, inkább kihagyom, ennyire nem kell (volt már amire kifizettem ennyit, de ez nem az a játék).

@Maross: enyhén szólva vegyesek a kickstarteres dolgokkal az érzelmeim, pl.: Omen: Reign of War mint első támogatott projectem, óriási csalódás volt.

A DungeonRoll sem annyira szórakoztató mint vártam.

Van még 2, amit megtámogattam (egyet aprópénzzel, egyet jelentősebb összeggel), 2017. évi megjelenéssel, de a továbbiakban egy ideig hanyagolom a projecteket, majd HA megjelent és megtapogatható, valami beszámoló elérhető lesz róla, és továbbra is tetszik, akkor beszerzem - egy jó darabig előre és látatlanba nem veszek játékot.

Mohasz

Mohasz

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 56 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.12.11, 11:10

Sziasztok!

http://www.jatekmester.com/23-Kartyavedo_folia/Kartyavedo-folia-575x89mm-USA-Chimera-Game-Sleeves-100db+1115

Ilyen kártyavédőt (vagy a prémium változatát) be lehet szerezni valahol itthon, vagy külföldről olcsón?

Módosította Mohasz: 2016.12.11, 11:10

helium

helium

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 371 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.04, 15:10

Szénre fel, Rokokó, Drakula Dühe, Doom stb. leakciózva a jatekshopnál.

Maross

Maross

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 238 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.24, 15:13

En még csak tamogattam 3-4 dolgot, igazan csak egy elrontott This War of Mine lenne nagy csalodas, a tobbi csak szimpatikus jatek kategoria, es remeljuk hogy jol fogok szorakozni :). Bo fel ev mulva lehet mar ovatosabb leszek :)

Pár dolog azért még akad, pl. Claustrophobia alapjáték 30$-ért nem lenne rossz, de mivel ajánlott hozzá 81$ postaköltséget, inkább kihagyom, ennyire nem kell (volt már amire kifizettem ennyit, de ez nem az a játék).

@Maross: enyhén szólva vegyesek a kickstarteres dolgokkal az érzelmeim, pl.: Omen: Reign of War mint első támogatott projectem, óriási csalódás volt.

Van még 2, amit megtámogattam (egyet aprópénzzel, egyet jelentősebb összeggel), 2017. évi megjelenéssel, de a továbbiakban egy ideig hanyagolom a projecteket, majd HA megjelent és megtapogatható, valami beszámoló elérhető lesz róla, és továbbra is tetszik, akkor beszerzem - egy jó darabig előre és látatlanba nem veszek játékot.

scaurus

scaurus

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 544 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.23, 14:26

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]