Ugrás tartalomhoz

Fotó

Trónok Harca / A Game of Thrones CCG

• Zárt téma Téma lezárva
680 hozzászólás érkezett eddig

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.13, 09:59

Sanya: hááát.... en is szerettem volna a leheto legjobban ragaszkodni az eredetihez, de szerkesztoi oldalrol volt nemi kemenyfejuseg... ami persze ketsegtelen, hogy jobb a vegeredmeny, ha minden szebb, magyarosabb, egysegesebb, de ehhez sajnos nagyon, nagyon, nagyon alaposan kell(ett volna) ismerni, melyik szo mennyire fontos, es mi a jelentosege... mert hat latjuk, hogy itt az "is" sem mindegy, hat meg a tobbi :sor: szoval hat igen, en biztonsagi jatekoskent a legszigorubban tartottam volna magam az eredetihez, de nyilvan, ha az utolso reszletre is oda tudunk figyelni, le lehet ezt forditani ugy is, hogy szep is legyen meg pontos is. Igazabol szerintem, keves kiveteltol eltekintve ez talan meg sikerult is. :gyagya: persze az lenne a legjobb, ha ez a keves kivetel se lenne, dehat ugye nehez dolgok ezek.

Giuppi: igen, a magyar szoveg is ugy szol: "ha megnyered A harcot" - ahol ez a hatarozott nevelo arra a konkret harcra vonatkozik, aminek soran kijatszottad a lapot. Ettol fuggetlenul a +2 ero az valoban a fazis vegeig ervenyes, ha pl Viharveggel felallitod a karaktert. De az egy kulon mondat, a "fazis vegeig" az mar nem vonatkozik az uj mondatra is (a hatalompontos reszre).

Egyebkent, igen, a Baratheonokkal affele "power rush" strategiat szoktak gyakran hasznalni, konnyen gyorsan ossze tudnak kapkodni egy csomo hatalompontot, csak az a baj, hogy ezeknek a pontoknak igazabol nincs stabil alapja... ugyhogy nagyon izgalmas meccseket jatszottak masok is a Bara paklim ellen, mert sitty-sutty osszeszedtem 12-13 hatalompontot, de aztan megallt a tudomanyom, es innen forditott es gyozott az ellenfel :felvon:

PaYa

PaYa

Ha kell egy játék

• Fórumita
  • 3725 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.13, 08:48

Itt én vagyok a király"-t kap Renly Baratheon, elmegy egy fegyveres harcra, pontosabban fordítva, kijelölöm, megkapja a +2 erőt, aztán megnyeri a harcot, kapok 2 Hp-t. Ez után Viharvéggel feláll, majd ismét megy harcolni. Ha ezt a harcot is megnyerem, kapok-e ismét Hp-t, hisz ha a +2 erő fázis végéig hat, akkor a +2 Hp-s képesség is?

Szia,

Csak az angolt látom itt (sajnos nekem magyar kiadásom nincs), az alapján egyértelműen nem, mert ott a megfogalmazás szerint:
"choose an attacking or defending character. .... If you win the challenge...".
Azaz egy harc közben játszható ki, és ha megnyered azt a harcot, akkor kapsz 2 powert. Ahhoz hogy minden harcra igaz legyen, akkor valahogy így kéne hangoznia:
"If you win a challenge..."

A többit majd Scorbáék pontosítják..

Üdv,
PaYa

_Sanya (NPC/NJK)

_Sanya (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.12.13, 08:42

Scorba!

De miért kellett a magyar kiadásban áttérni az egységességre? Ez valahol korrektebb, az kétségtelen, de az eredetitől való elétrés mindig megbosszulja magát tapasztalataim szerint. /szimulációkat fejlesztünk a cégben, ahol dolgozom/

Sanya

Giuppi

Giuppi

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 23 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.13, 08:37

Tiszteletem!

Kérdés a következő, bár talán egyértelmű, mégis...

Itt én vagyok a király"-t kap Renly Baratheon, elmegy egy fegyveres harcra, pontosabban fordítva, kijelölöm, megkapja a +2 erőt, aztán megnyeri a harcot, kapok 2 Hp-t. Ez után Viharvéggel feláll, majd ismét megy harcolni. Ha ezt a harcot is megnyerem, kapok-e ismét Hp-t, hisz ha a +2 erő fázis végéig hat, akkor a +2 Hp-s képesség is?

Ha igen, akkor a Baratheon a győztes R'holl kiválasztottjával, Viharvégekkel, Aegon Imatermével, Itt én vagyok a királlyal, Örökkön hűségesekkel...:gyagya:)))))

Előre is Köszönöm a megtisztelő válaszokat!

Rhynn !!!!Nem írtál, még mindig várom a válaszod!

TIsztelettel:

Giu...

Ulv

Ulv

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 634 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.12, 23:22

Ulv: á, ez az ujranyomas azert is problemas, mert a DV nincs ebben a formaban kozvetlen kapcsolatban a nyomdaval, valahogy egyszerre intezik az osszes nyelvu nyomtatast (angolt, nemetet, olaszt, stb) az olaszokon keresztul, akik ezt az egesz nemzetkozi kiadast osszefogjak. Vagy valami ilyesmi  :gyagya:

A szabalykerdesekrol:
Az Ejszaka... cimu lap hatasa csak annyi (jo, a keveresen kivul), hogy egy karakter lopakodo lesz. Ez a Lopakodas innentol nem lesz sehogyse megjelolve (csak szimplan beleirodik a karakter dobozaba  :felvon: ), tehat semmivel se kulonb, mint egy olyan Lopakodas, ami mar eleve megvolt a karakternek. Igy aztan az igy kapott lopakodassal meg mindig nem lehet elmenni karakterkepessegekre immunis karakterek mellett.
Ahol az immunitasnak itt szerepe van, az annyi, hogy egy "esemenyekre immunis" karaktert nem valaszthatsz az Ejszaka... celpontjaul, tehat esemenyekre immunis karakternek nem tudsz igy lopakodast adni.

A masik kerdest nem egeszen ertem :sor: talan ugy akartad kerdezni, kijatszhato-e ra, illetve valojaban a csatolt lapjara, a Kemenyre fagyott lap?
Igen, kijatszhato. Hogy nem lehet csokkenteni az erejet, az csak az olyan hatasok ellen ved, amik kifejezetten azt irjak, "minusz X erot kap". Tehat: minuszt azt nem kaphat. Egy esetleges csatolt lapbol kapott pluszt el lehet venni tole a csatolt lap dobozanak kiuritesevel, vagy a csatolt lap eldobatasaval.
Egyebkent pl Tiztorony oromzataval fel lehet cserelni ket karakter nyomtatott erejet. Ezzel is felcserelheto Hotah ereje egy 1-es karakter erejevel, mert itt sem "csokkentesrol" van szo, hanem csererol.

Igen, ebben a jatekban mindent szo szerint kell venni.

Köszi!Igen ezekre gondoltam!A lopakodásba nekem volt igazam! ;)

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.12, 19:22

Ulv: á, ez az ujranyomas azert is problemas, mert a DV nincs ebben a formaban kozvetlen kapcsolatban a nyomdaval, valahogy egyszerre intezik az osszes nyelvu nyomtatast (angolt, nemetet, olaszt, stb) az olaszokon keresztul, akik ezt az egesz nemzetkozi kiadast osszefogjak. Vagy valami ilyesmi :gyagya:

A szabalykerdesekrol:
Az Ejszaka... cimu lap hatasa csak annyi (jo, a keveresen kivul), hogy egy karakter lopakodo lesz. Ez a Lopakodas innentol nem lesz sehogyse megjelolve (csak szimplan beleirodik a karakter dobozaba :felvon: ), tehat semmivel se kulonb, mint egy olyan Lopakodas, ami mar eleve megvolt a karakternek. Igy aztan az igy kapott lopakodassal meg mindig nem lehet elmenni karakterkepessegekre immunis karakterek mellett.
Ahol az immunitasnak itt szerepe van, az annyi, hogy egy "esemenyekre immunis" karaktert nem valaszthatsz az Ejszaka... celpontjaul, tehat esemenyekre immunis karakternek nem tudsz igy lopakodast adni.

A masik kerdest nem egeszen ertem :sor: talan ugy akartad kerdezni, kijatszhato-e ra, illetve valojaban a csatolt lapjara, a Kemenyre fagyott lap?
Igen, kijatszhato. Hogy nem lehet csokkenteni az erejet, az csak az olyan hatasok ellen ved, amik kifejezetten azt irjak, "minusz X erot kap". Tehat: minuszt azt nem kaphat. Egy esetleges csatolt lapbol kapott pluszt el lehet venni tole a csatolt lap dobozanak kiuritesevel, vagy a csatolt lap eldobatasaval.
Egyebkent pl Tiztorony oromzataval fel lehet cserelni ket karakter nyomtatott erejet. Ezzel is felcserelheto Hotah ereje egy 1-es karakter erejevel, mert itt sem "csokkentesrol" van szo, hanem csererol.

Igen, ebben a jatekban mindent szo szerint kell venni.

Ulv

Ulv

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 634 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.12, 19:04

Scorba értettem,legalábbis azt hiszem. :felvon: Most már okés miért nehéz a forditás.Eddig nem volt tiszta mit kell annyit szüttyögni azzal a pár sorral. :gyagya:
Ha a bukott testvérek más szöveget kap akkor,miért nem lehet azt újranyomni?Aztán becserélnék a rosszakat jókra.Gondolom a pézz miatt mi?Pedig jó lenne!Hülyén fog kinézni így,hogy nem is teljesen azt tudja mint a szövegbe.
Amúgy poén mert én itt kérdezek,a Sárkánytűzben pedig tőlem kérdeznek. Én vagyok a FAQ ott!:sor:
Na,szóval problema:
"Az éjszaka a csendeseknek kedvez" lapot ha kijátszák egy karakterre és támadnak vele akkor, kijelölhető "karakterképességekre immunis" karakter?Szerintem nem mivel lopakodó lesz a harc végéig de,ott vagyok meglőve,hogy ez eseménylap.
Aztán:
Areo Hotah képessége:nem lehet az erejét csökkenteni(ezt fejből írom).Ráraknak egy "A vasember erejét" vagy,egy "A Derenei-iak cifraságát" akkor,leszedhető róla(vagyis semlegesiti a szinteket) a "Keményre fagyott lap"?

Thaur

Thaur

Csúf zöld szörny

• Fórumita
  • 1815 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.12, 18:46

"a csatolt karakter hírneves lesz és eseményekre immúnis."

"a csatolt karakter hírneves lesz, és immúnissá válik az eseményekre"
Mhwuhaha.

Nekem Ktom5 megjegyzése tetszik a Fekete szél hosszúhajó-mizéria kapcsán: "Most nem az a kérdés, hogy mi volt a lappal a tervezők szándéka, hanem az, hogy ezzel a szövegezéssel hogyan is működik valójában."

rhynn

rhynn

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 393 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.12, 18:39

Tetszik!
Még! Még! :gyagya:

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.12, 17:07

(na jó, most ékezetekkel írok, mert úgy talán könnyebb érteni.)

Rhynn: sajnos problémák akadtak a fordítás soran, a nagyobbak úgyis előjönnek még errátákban meg imitt-amott (ld Fallen Brother) ;) :sor:

Mesélek nektek pl egy problémáról, amit majd a dédelgetett dokumentumomba is beleírok valahogy, csak még azt nem tudom, pontosan mennyi magyarázattal.
Arról a részről van szó, ahol a FAQ azt mondja: ha egy csatolt lap (vagy vmi más hatás) azt mondja, egy lap "megkap" egy képességet, akkor az a képesség tulajdonképpen beleíródik az ő szövegdobozába. Így tehát, ha kiüríted egy lap szövegdobozát, eltűnnek azok a képességek is, amiket más hatások miatt "kapott meg".
Ilyen például a Viharföldiek büszkesége, mely szerint "a csatolt karakter megkapja a következő képességet:" (hogy fel lehet állítani 3 befolyásért).
Namármost, ha pl. a Megerősített állás (vagy mi is lett a neve) cselekménylap miatt kiürül az összes karakter szövegdoboza, akkor a Viharföldiek büszkeségével csatol karakter sem tud felállni 3 befolyásért, mert a csatolt lap a karakter szövegdobozába írja ezt a képességet, az meg most üres.
Most kezd bonyolódni :P
Angolul ez a szabály valahogy úgy hangzott, hogy azok a képességek, amiket a "gain" szóval kapott a karakter, azok a szövegdobozába íródnak. Namármost, angolul mindenre a "gain" szót használták, a fenti képességre is ("Attached character gets +2 STR and gains "Any phase: kneel 3 influence to stand this character"), ÉS a kulcsszókra is, mint pl a Dorne-iak cifrasága esetén ("Attached character gets +1 STR and gains renown.")
Azonban nálunk végülis egy olyan koncepció győzedelmeskedett a fordítás során, hogy legyen minden kulcsszó melléknév, szemben az angollal, ahol némelyik főnév (renown, stealth), némelyik meg melléknév volt (deadly, immune to X).
És bár a különleges képességeknél könnyű volt megtartani a gain - megkap fordítást, a melléknévvé vált kulcsszavaknál már nehezebb lett. Ugye amíg főnevek voltak, addig nem volt gond: lopakodást kap, hírnevet kap... de: hírnevest kap? neeem...
Így aztán az ilyenek eképp lettek fordítva: hírneves lesz, lopakodó lesz.
A gain-es problémát pedig úgy próbáltam áthidalni a FAQban, hogy a magyar verzióban hozzátettem: kulcsszók esetén a "...lesz" is beleíródik a szövegdobozba.
A fenti példa alapján tehát a Dorne-iak cifraságával kapott hírnevesség is törlődik a karakter szövegdobozával.
Tudtok még követni? :gyagya:
Azonban: az angolban, ha egy csatolt lap vagy másvalami hatására egy lap valamire immúnissá válik, akkor azt sosem a gain-nel kapja, hanem a következőképpen kifejezve, ld például Az északiak kitartása: "Attached character gets +3 STR and is immune to events." Látjátok? "is", nem "gains". Erre tehát egyszeriben nem vonatkozik a FAQ kitétele, hogy ez a szövegdobozba íródik bele, tehát ez a csatolt lap képessége marad.
Tehát, ha a Megerősített állás miatt kiürülnek a karakterek szövegdobozai, a karkater, akin Az északiak kitartása van, még mindig immúnis az eseményekre, mert ez a csatolt lap szövegdobozában "marad", onnan hat a karakterre.
Ugye magyarul ezt innentől elég nehéz visszaadni. Jelenleg Az északiak kitartásának szövege vmi ilyen: "...és eseményekre immúnis." Tehát, nincs ott a végén, hogy "lesz" - azért, hogy szigorúan, szó szerint értelmezve a FAQt, ne legyen rá igaz, hogy ez a szövegdobozba íródik.
Igen, ez már elég erőltetett. Mert hát mégiscsak, így szóban, mi a különbség aközött, hogy a karakter "hírneves lesz", vagy "eseményekre immúnis"? Tán tulajdonképp az előbbi esetben a karakter egyik konkrét pillanatban sem hírneves, hanem majd csak az lesz? Mondjuk jövő héten? :felvon:
Ez még hagyján, de jön a kiegészítőben egy olyan csatolt lap, ami egyszerre ad a karakternek hírnevességet és immúnitást. Az valahogy eképpen néz ki:
"a csatolt karakter hírneves lesz és eseményekre immúnis."
Hö... ez a "lesz" most a magyar nyelv szabályai szerint vonatkozik az immúnis részre is, a játék szabályai szerint pedig nem kellene neki. A jelen időt külön hangsúlyozni nemcsak hogy körülményes, de hülyén is veszi ki magát ("...hírneves lesz, és MÁR MOST eseményekre immúnis..." vagy mi).
Szóval ez igazából egy patthelyzet... Mivel eddig minden esetben, amikor immunitást ad valaminek egy hatás, az angolban "is"-zel van kifejezve, azt a megoldást gondoltam ki, hogy megfigyelés útján tapasztalt szabályként kimondom, hogy külső forrásból származó immunitás sosem a karakter szövegdobozába íródik bele, így az nem törlődik a karakter szövegdobozával együtt. (Kivéve, ha a szöveg direkt azt írja, hogy a karakter megkapja ezt a képességet... hogy aztán ha a jövőben netán kijönnek egy lappal, amin valamiért az áll: "gains immune to events", akkor azt majd úgy fordíthassam: "megkapja az 'eseményekre immúnis' képességet", és akkor egyértelmű legyen, hogy ez belekerül a szövegdobozba.)
(Arról nem is beszélve, hogy tartok tőle, mivel minderre csak mostanában ébredtem rá, legalább egy helyen az immúnis mögé is odatettem, hogy "lesz".)
Aztán arról lehet vitatkozni, hogy a tervezők részéről tudatos volt-e, hogy az immunitás kivonja magát a szövegdobozba írás szabályai alól, csak mert az nem "gain", hanem "is"... hiszen nyilván azért lett "is" "gain" helyett, mert a nyelvben úgy a helyes, hogy "is immune to events", nem úgy, hogy "gains immune to events"... márpedig lehet, hogy ezt még azelőtt kezdték el "is"-zel írni, mielőtt a FAQba belefoglalták ezt a szövegdobozkiürítős részt, és nem egyeztették össze a kettőt. Csak azért gondolom, hogy ez afféle figyelmetlenség a részükről, mert ha netán szándékosan képeztek ilyen kivételt a külső forrásból megkapott immunitással, akkor fogalmam sincs, mi okuk lehetett erre.
Arra meg máskor is volt példa, hogy belekerült a FAQba valami, ami közvetve mást is érintett amellett, amihez magyarázatként szánták, és amikor ezt észrevették, azt mondták, "jé, hát akkor ez ezentúl abban az esetben is így lesz", ahelyett, hogy a FAQ bejegyzést egészítették volna ki azzal, hogy "csak ebben és ebben az esetben".
Na nesze nektek Translator's Journal ;)

rhynn

rhynn

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 393 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.11, 10:39

Rhynn!

Írtam neked levelet! Ha ráérsz olvasd el, meg válaszolj, lenne valami csere-bere lehetőség!

JA! Mikor lesz vereseny Budapesten a közeljövőben? Mondjuk szombat vasárnap magasságában a jövő hét végén?

Tisztelettel:

Giu.

Olvastam, majd írok este, mert Pécsett maradt a paklim, most meg Kanizsán vagyok. De akkor válaszolok.
Annyi biztos, hogy a kért Baratheon lap megvan.

rhynn

rhynn

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 393 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.11, 10:36

[quote]Amikor meg unalmas, akkor meg lehetne a magyar fejlesztés titkairól írni vagy hasonló.[/quote]

Magyar fejlesztés????? Ha lenne is ilyen, mi köze lenne hozzá Scorbának???
[/quote]

Magyar fordításra gondoltam, csak valamiért fejlesztést írtam. Pl. milyen problémák voltak vagy hasonlók. Persze nem kötelező, csak egy ötlet volt.

Giuppi

Giuppi

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 23 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.11, 10:35

Rhynn!

Írtam neked levelet! Ha ráérsz olvasd el, meg válaszolj, lenne valami csere-bere lehetőség!

JA! Mikor lesz vereseny Budapesten a közeljövőben? Mondjuk szombat vasárnap magasságában a jövő hét végén?

Tisztelettel:

Giu.

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.10, 15:57

Ha meg már sok feljött, nem játszod ki, hanem dobatod és akkor máris okés.

Hát éppen ezzel korlátozod magad.

Amikor meg unalmas, akkor meg lehetne a magyar fejlesztés titkairól írni vagy hasonló.

Magyar fejlesztés????? Ha lenne is ilyen, mi köze lenne hozzá Scorbának???

rhynn

rhynn

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 393 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.10, 14:40

Scorba!

Ezzel tényleg nem sokra, de azért elég érdekesek a dolgok. Amikor meg unalmas, akkor meg lehetne a magyar fejlesztés titkairól írni vagy hasonló.

A végzettsúlytotta lapokkal nem hiszem, hogy spórolni kell, egy 70 lapos pakliból jó esetben 30 felkerül egy átlag mérkőzésen, tehát statisztikailag egy 10-12 belefér a pakliba. Ha meg már sok feljött, nem játszod ki, hanem dobatod és akkor máris okés.

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.10, 14:15

en oszinten szolva nagyon haragszok a fejlesztokre azert, hogy most betettek az uj kiegbe ritka (!) stark lapoknak a farkasokat, amik leginkabb a hozzajuk tartozo Stark kolykokkel mukodnek jol. A nemzetkozi kiadasokkal jatszokkal ez eleg nagy kitolas, hiszen a gyerekek csak angolul hozzaferhetoek (es amennyire kotodik pl a mostani Branhoz Summer kepessege, nem igazan hiszem, hogy terveznek uj Brant - de lehet, hogy annak is valami sok befolyasba kerulo kepessege lesz...). Mivel pedig ez az aktualis Bran egy ritka lap a Valyrian editionben, ketlem, hogy a Premium starterben ujranyomnak...
Jo, annyira persze nem rosszak onmagukban sem a farkasok, megiscsak olcso halalos karakterek, de mind vegzetsujtotta, amit szerintem senki sem reszkirozna meg (az 5 vegzetsujtotta lapbol ugye 3 tutira Arya boszuja, ha valaki Starkokkal jatszik :P).
(egyebkent, legalabb Arya farkasa (Nymeria) uncommon lesz :) rajta kivul ugye lesz Summer, Lady es Grey Wind, mint ritkak; Ghost promo lap lesz, Shaggydog pedig ugye volt a Tel korszakaban.)

Rhynn: en gondolkodjak rajta? :nono: Gondolkodjon rajta a Delta...
Ezzel a farkasos Designer Journallal egyebkent se menne semmire, aki csak magyar lapokkal jatszhat, igy Bran nelkul :D

Ulv

Ulv

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 634 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.10, 12:44

Kár! :) Pedig nyomathatnák magyarul a Starkokat nyugottan!Sok sok szép farkas(Ulv)! :D

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.10, 12:16

Elárulok egy kis titkot: Bran nem lesz a jelenlegi kiegészítőben, így Summer képessége egyelőre csak a még csak angolul hozzáférhető verziókkal működik. Előbb-utóbb biztos lesz új Bran is, aki akkor meg fog jelenni magyarul is.

Sőt, magyarul csak Arya van, a többi gyerek még nem.

rhynn

rhynn

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 393 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.10, 11:42

A Kiegészítőben kicsit megnyomják a Starkokat is, berakják a Direwolfokat.

Kezdésnek itt vna Summer, Bran Stark farkasa. Ha kijátszod, 2-ért kapsz egy kettes baltás-zászlós-halálos karaktert, két befolyásért kikeresheted vele a gazdáját.

Ha ő is kinnvan, csatolhatod hozzá, mint a sárkányokat, így Bran eddig nem ismert képessége egy egységgel olcsóbb lesz. Azt írta, védekezésnél elsőrangú lesz, támadásnál pedig nagyon kellemetlen (az ellenfélnek).

A többi farkas is bekerül. Ez a friss 12-i Designer's Journal fő témája.

Scorba: Nem gondolkodtatok azon, hogy licenszelnétek a Journalt? Szerintem egész hasznos a dolog.

rhynn

rhynn

rhynn

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 393 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.10, 11:34

Sziasztok!

Újra felmerült egy kérdés.
A helyzet nagyvonalakban: Harci fázis fegyveres harcában támadok és nyerek. Az ellenfél megöl egy karaktert, majdan ezután eldobom a vadak felderítőjét és azt mondom, hogy én biz megölöm a sárkányát (Karakterek -2 erőt kapnak cselekménylap volt felfedve).

Üdv!

Mi ennek a lapnak a neve? Valakinek van cserébe? Ha van, írjon egy mailt a rhynn84@gmail.com címre, s ha megegyezünk, hétfőn adom is fel a cserelapot!

Westeros vérzik
Viserys
Kisebb Ko
Büntetés Tere
+ hasznosabb Targayren lapok kellenének szintén!

Rhynn

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]