Ugrás tartalomhoz

Fotó

Íjászat #6

• Válasz írásához lépj be
2174 hozzászólás érkezett eddig

_alisca (NPC/NJK)

_alisca (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.01.25, 12:23

[quote name='elf_archer' date='2005.01.25, 10:24 ']
Kedves Labi !

Köszi, hogy megtetted észrevételedet, de ki kell javítsalak! Nem én tettem fel a képet. A képet és a levelet én már a MISZ Főtitkárától kaptam. Azóta azt is tudom, nem ez volt az egyetlen ilyen levél!

Hogy miért raktam fel? :) Azért, hogy megtudjam nem az érdekel benneteket, hogy két kolléga tilosban íjászot és nem az, hogy mit is kellene tenni. :gonosz:
Szerintem se fokozzuk tovább!
Alisca

_Zsóthy (NPC/NJK)

_Zsóthy (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.01.25, 12:19

Ha szombatra lesznek gumidesznyók, lehe hogy én is kiröffennék Fótra, bár Atesszal meg Kristóffal nonstop vadászvizsga tanulást terveztünk a hétvégére :gonosz:

_kara (NPC/NJK)

_kara (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.01.25, 12:13

...Azt tudja valaki, hogy miért nem tudok lőni céltáblára? ... :gonosz:  :)  :D

Elekz!

Nem lehet, hogy (pl. a SzIP-en) elkellene olvasnod a "sarga panik"-rol szolo irast? Föltetelezem, hogy ezzel allsz szemben...
De lehet, hogy egyszerüen nem kell azert görcsölni (ha teszed), hogy okvetlen a közepebe talalj!

Jo terapiat - Kara :P

_elekz (NPC/NJK)

_elekz (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.01.25, 11:42

Mindenképpen irány Fót. Sőt, lehet, hogy lesz meglepi gumiállat is addigra, valahogy rájuk jobban szeretek lőni. Azt tudja valaki, hogy miért nem tudok lőni céltáblára? Gumiállatra, kicsipöttyre, kupakra, plüssfigurára nagyonmegy, a céltábla, de főleg a szemfor nagy ellenség. Mindenkinél így van ez, vagy csak nekem nyikorgott a kertkapu gyerekkoromban? :gonosz: :) :D

elekz

Labi

Labi

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 587 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.01.25, 11:33

Kedves Mindenki!

Szerintem a sok ujjkoptatás helyett inkább az ijászatot kellene gyakorolnotok, úgy látszik agyatokra ment a semmittevés. Ezúton szeretném megkérdezni alázatosan, hogy hétvégén valaki ( Labi, Elekz,...Kedves emberek, stb) tervez-e lövöldözést Fóton, nekem már elvonási tüneteim vannak, úgy látom nektek is... :gonosz:

Igenigen én mennék, mert Valkó a nyakamon és alig lőttem a Matyival 20 méternél messzebbre. :)

Labi

Labi

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 587 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.01.25, 11:32

Aha, nem te tetted fel, de azért elmagyarázod, hogy miért tetted fel...

Fogd már fel, hogy a tilosban íjászó ezen a fórumon senkinek sem kedves, de azzal, hogy mindenfelé mutogatod a képet, csak ráraktál egy lapáttal...
Mit a fenét vártál attól hogy felraktad a képet a szipre (amit nem te raktál fel a szipre, vagy fene tudja hogy került oda te neveddel és kommentárjaiddal)? Hogy valaki azt mondja, hogy ez a Józsi meg a Pisti a szomszéd utcából? És utána mit tettél volna, ha megtudod?

Vagy csak mutogtni szeretted volna újabb érvként a magad igazához, hogy ezek azok a köcsög, szemét, máglyára való ördöggel cimboráló szabadíjászok és látszik hogy nincsenek kikeresztelkedve izébocsánat egyesületbelépve? Mert ugyebár a címválasztásod is "szabadíjászok" voltak, mintha mindegyik ilyen lenne.

Szóval sikerült nagyon szarul felvezetned ismét valamit, ami normálisan csinálva kapott volna támogatást...

miguel

miguel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 429 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.01.25, 10:39

[...] Nem én tettem fel a képet. A képet és a levelet én már a MISZ Főtitkárától kaptam. Azóta azt is tudom, nem ez  volt az egyetlen ilyen levél!
Hogy miért raktam fel? [...]

Most akkor... :gonosz:

Amúgy Elf, valósznűleg nem ez lett volna, ha neked nem az az első javaslatod, hogy majd a MÍSZ, meg szövetség, meg anyámöröme, és kis tájékoztató az íj mellé... Ugyan már, ezekkel pont, hogy fogást adsz az íjászaton olyanoknak, akik keresnek rajta.

És zavar, hogy csak azoknak válaszolsz, akik anyáznak, nekem meg nem. Vagy talán igazam lenne...? :)

_Kalizsoli (NPC/NJK)

_Kalizsoli (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.01.25, 10:31

Kedves Mindenki!

Szerintem a sok ujjkoptatás helyett inkább az ijászatot kellene gyakorolnotok, úgy látszik agyatokra ment a semmittevés. Ezúton szeretném megkérdezni alázatosan, hogy hétvégén valaki ( Labi, Elekz,...Kedves emberek, stb) tervez-e lövöldözést Fóton, nekem már elvonási tüneteim vannak, úgy látom nektek is... :gonosz:

_elekz (NPC/NJK)

_elekz (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.01.25, 09:53

Nem tudom pontosan eldönteni én sem, Labi, hogy most ki is az igazán hülye. Az íjász a parkban, vagy az, aki felmérést csinál a fórumon, mert máshogy már nem tudja kimagyarázni magát. Az egyik szomorú dolog, a másik nevetséges. Sajnálom, hogy ilyen íjászok is vannak.
Na mindegy, legalább ma megyünk lőni.

elekz

lgom

lgom

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 515 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.01.25, 09:30

Sztem fogjuk ezt föl úgy, mint az emlékeztető védőoltást. Mindenki tudja, de nem árt néha a tanultakat föleleveníteni. A hülyékkel meg nincs mit tenni. És kár lenne a MÍSZördögöt látni mindenben, súlyos vádak ezek, bizonyítatlanul olyan bosziüldözés szaga van a dolognak.

Módosította lgom: 2005.01.25, 09:30

elf_archer

elf_archer

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 257 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.01.25, 09:24

Kedves Labi !

Köszi, hogy megtetted észrevételedet, de ki kell javítsalak! Nem én tettem fel a képet. A képet és a levelet én már a MISZ Főtitkárától kaptam. Azóta azt is tudom, nem ez volt az egyetlen ilyen levél!

Hogy miért raktam fel? Azért, hogy megtudjam nem az érdekel benneteket, hogy két kolléga tilosban íjászot és nem az, hogy mit is kellene tenni. Inkább felébredt a rosszindulat és a betyárbecsület. Elkezdtetek összeesküvés elméleteket gyártani, azt firtattátok, hogy a kép készítője miért nem ment oda. Engem támadtok amiért felraktam a képet. A egyik lesz.rja, a másik a kép készítőjét hülyézi le. Szép! Tipikus! Sajnálom, hogy mellé ment a dolog!

Ne is folytassuk a témát, ebben a körben nem érdemes!

Labi

Labi

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 587 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.01.25, 08:53

Na tessék, egy hétvégére elmegyek vidékre, és máris mi van itt. :gonosz:

Elnézést, de én is hozzászólok még egyet.

A kép felrakojának én is csak gratulálni tudok, valószínüleg ezután a MISZ vagy valaki szervez egy íjász-polgárörséget, akik az utcákon járőrözve megszüntetik az ilyen eseteket.
Vagy ez mégsem lesz?

Ha esetleg nem lesz hatása, akkor szerintem írja fel még több helyre, sőt küldje be a Kókusz és a Tapló műsorokba is.

Szóval az hogy valaki ír a misznek az még oké, bár hatása semmi nem lesz.
De hogy valaki ezt az interneten mindenfelé fel is rakja... Köszi Elf, jó hogy vagy nekünk...

(apropó, ha volt ott egy család, akitől 10 méterre potyogtak a vesszők, hogy lehet, hogy apukaanyuka nem hívta sikítozva a 107-et? Vagy ez csak nekem furcsa?)

_alisca (NPC/NJK)

_alisca (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.01.24, 23:51

Hooossszzzu ijaszok kotelezo olvasmany kulonosen Liz

http://www.arukereso.hu/xProduct~114514
olvastátok már ?

b.

Köszi, megszerzem! Aztán beszámolok róla.
Más: Lőrincz Katával mi újság van?

MásII. Ki jön február 5.-én Szentmiklósra?

MásIII Elf nem akart rosszat (IMHO)

Hali!

Kata jól van, már befejezte a kemot, nincs több kezelés, bár azóta többet járunk Pécsre mint eddig, mert folyamatos kontrollvizsgálatok vannak. Itt a nagy kontrollok közepette észrevették, hogy el van törve a lába (megjegyzem, már több mint egy hete nem tud ráállni, de már észre is vették), de ettől eltekinte jól van. Mindenre azérzt az orvosok se figyelhetnek, bár a Breakos mozgást bármelyik mjuzikelben megirígyelhették volna.
Szigetszentmiklósra jövünk, már csak az íjért is, meg az Elekzoli val egy pálinkacsatát megvivni. Lehet, nem lövünk, de akkor jaj a többinek! Őket is kizáratjuk a Ligásokkal, bár Good Hostot mindég a terhelt egyénekkel fotóztam,békében is volt idáig.
Irj cimet, vagy telefont.
Csao! Alisca

Módosította alisca: 2005.01.24, 23:52

_alisca (NPC/NJK)

_alisca (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.01.24, 22:20

olvastátok már ?

b.

Hali!

Kata jól van, már befejezte a kemot, nincs több kezelés, bár azóta többet járunk Pécsre mint eddig, mert folyamatos kontrollvizsgálatok vannak. Itt a nagy kontrollok közepette észrevették, hogy el van törve a lába (megjegyzem, már több mint egy hete nem tud ráállni, de már észre is vették), de ettől eltekinte jól van. Mindenre azérzt az orvosok se figyelhetnek, bár a Breakos mozgást bármelyik mjuzikelben megirígyelhették volna.
Szigetszentmiklósra jövünk, már csak az íjért is, meg az Elekzoli val egy pálinkacsatát megvivni. Lehet, nem lövünk, de akkor jaj a többinek! Őket is kizáratjuk a Ligásokkal, bár Good Hostot mindég a terhelt egyénekkel fotóztam, kussban is volt idáig.
Irj cimet, vagy telefont.
Csao! Laci

the_lizard

the_lizard

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 325 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.01.24, 21:05

olvastátok már ?

b.

_Boromir (NPC/NJK)

_Boromir (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.01.24, 20:58

Elnezest mindenkinek hogy igy felkorbacsoltam az indulatokat.
utoljara had irjam le egy peldan keresztul mire gondoltam
Elek 1 et ertek veled abban hogy a kommunikacio mindenkep meg kel elozze a feljelentgetest es lesifotozast. Ez a stilus kint amerikaban megy ahol a szomszed ahelyett hogy szolna ne fustolj a kertben kihivja a rendoroket es a tuzoltot...

Jo pelda kedves baratunk aki egy kilezett (csodalatosan szep) honfoglalaskori szablyaval erkezet budapestre. (konkretan a nyugatinal talalkoztunk)
En tudom hogy benne semmi rossz indulat jo fej.Nem azert hord maganal kardot mert az aluljaroban azzal vag utat maganak a hajlektalanok fedelnelkuliek es cigi cigi elem elem arusok kozt hanem nem tudja hogy minden 8 cm nel nagyobb pengehoszzu kes/kard/tor viselese tilos kozteruleten. A rendorok szepen bevisznek elozetesbe es megkerdik ugyan mar minek a boko az oldaladon. Szoval annyi hogy elmondtam szepen takarja le a kardot amig kint van az utcan ennyi aztan a loteren es a gyakorloteren elo veheti. Kulonben lehet 72 orara elvezheti a helyi rendorors bizarr kosztjat es lakotarsait.
nem kel mingyar mindenkirol a regorosszabbat kepzelni.
Pont errol lenne szo hogy a kezdo tarsainkat segitsuk
B

_Boromir (NPC/NJK)

_Boromir (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.01.24, 20:41

Elf bocsi hogy rad ripakodtam nem tudtam hogy a foto-t nem te keszitetted. j a az autolopas az 1 ertelmu buncselekmeny nem lehet hogy valaki gondatlansagbol ellop 1 autot. De a jatszoteren lovoldozes lehet gondatlansag is. Es lehet a csavo-k nem utodottek hanem meg nem mondta nekik senki hiogy ne csinaljak ott. lehet ha normalisan megmondja nekik a foto keszitoje hogy a sajat erdekukben menjenek mashova pl ide vagy oda vagy amoda sot ha van kedvuk jojjenek velem is stb akkor meg is van oldva az eset.
nemhinnem hogy ebbol 1 bol bunyo vagy anyazas lenne.
latom jol felporgettem a forumot kozben meg kint voltam boardozni bocsesz.

MAS

olvastátok már ?

b.

okuz

okuz

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 463 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.01.24, 19:56

Ezt abbahagyhatnátok végre! :)
Hihetetlen, hogy mekkorát zuhant ennek a fórumnak a színvonala!

Módosította okuz: 2005.01.24, 19:57

Zeta

Zeta

A király lovagja

• Fórumita
  • 465 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.01.24, 19:34

Most már csak egy kérdéd foglakoztat:
A kisebb gyerekek töübbet érnek, esetleg a kislányok duplát érnek -e? :nuke: :)

_alisca (NPC/NJK)

_alisca (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.01.24, 15:34

Ram, szerintem igenis fontos viták ezek, mert ezzel nemlétező, sivatagszerű barátságoknak is vége tud lenni.  :)  Na de komolyra fordítva a szót, szeritnem csak akkor ér Subbynak, ha polcos longbójára stelázsipapírt rak, nameg legyen rajta még egy üveg lekvár is.  :nuke:  :nono:  Ezzel azt akartam mondani, Ramanathan, igazad van. 
Viva la humorérzék...na mert VLBBSON szerint sincs mindenkinek!

Na, ha humorérzéked van, kattics át a Szipre, tettem fel egy fotót :) .
Ha meg nincs, úgy lehet jelenteni. :)
Mán csak a barátság miatt!
Üdv! Alisca

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]