Ugrás tartalomhoz

Fotó

Íjászat #6

• Válasz írásához lépj be
2174 hozzászólás érkezett eddig

elf_archer

elf_archer

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 257 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.01.20, 20:54

Elrettentésül..."szabadíjászok"

grey

grey

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 559 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.01.20, 14:46

Lizard!
Ami nekem nem tiszta hogyan lehet barlangban lovat tenyészteni?? Meg aztán egy ilyen kőbunkó társaság alá lovat adni anakronizmus. De a film ettől még tetszik.

_Boromir (NPC/NJK)

_Boromir (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.01.20, 14:39

hehe a t0kéletes ij a szélessége alapján legalább 200 font és még pajzs ként is véd.
OFF
Liz ugy néz ki be tudok társulni egy ausztriába nyomuló mikrobuszba azaz
csúszkálás lessz nekem a program a 7vegen
ON
Ha ma nem érsz rá majd a jövő7 en ütközünk Vmelyik délután.
Ma lemegyek megpróbálom ezeket a csodaragasztott Kerecsen vesszőket a Fsasok pincében.
B

Labi

Labi

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 587 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.01.20, 12:34

Epp most probalom intezni hogy a 7 vegen snowboard oktatasban legyen reszem donovaly ban vagy hockar-on

Ha csúszás nem jön össze a snowboard-on, akkor alkalmazd úgy ahogy a lőtéren megbeszéltük. ;)

_Aval (NPC/NJK)

_Aval (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.01.20, 11:02

Ilyen kínai röpködős témában érdemes megnézni a Hero c. filmet. Na, abban vannak íjak ölég rendesen, meg szerintem még a film is szép. Nagyszerűen játszik a színekkel és hangulatokkal.

the_lizard

the_lizard

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 325 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.01.20, 10:50

"Szerencsétek" van, hogy zsákszámban lehet mérni a szemetet a pályátokon, nekünk odahordták az összes lenyesett ágakat, kivágott fákat, fenyőágakat,lomokat a Szekszárdról, meg gondolom a környékéről is. Ha lőni akarunk tavasszal, legalább 5 teherautó kell hozzá, meg jó nagy vödör boroskóla.
Jó sowboardozást!
Alisca
Ja, valószínű a Város emberei voltak, ezt kaptuk támogatás helyett.

Klafa! Sánta lábat nem tudok gyógyítani, de tudod mit? nesze egy púp is! ;)
Addigra lesz rutinom a tisztogatásban. Majd megyek segíteni (ha mobilis leszek akkor is).

the_lizard

the_lizard

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 325 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.01.20, 10:46

[..tuggyukmit...]

Én is ajánlom! ;) Tutti jó film. Van egy pólóm. Deszantos póló. Az van ráírva: A Mennyország biztosan szebb, A pokolban több az ismerős...
A vikingek ellenségei neandervölgyi leszármazottak. Chrichton nem volt egyedül azzal az ötlettel, hogy nem is akkor haltak ki a Homo Sapiens Neanderthalensisek, amikorra manapság datáljuk. Igaz, azt nem magyarázták meg a filmben, hogy a Vendolok vezetőnője honnan szedett korallsiklót.

Boromír uram! Ma oskolában leszek este 9-ig. De ha vannak kint zsákok szombaton, én szívest örömest gyűjtögetek. Azt, hogy onnan hova lehet tenni, fogalmam nincs. De első körben, ha nem lesz akkora széjjelség, már az tutti lesz. Köszi a segítséget!

_Boromir (NPC/NJK)

_Boromir (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.01.20, 10:45

Aaa en meg kezdo vagyok orulok hogy nem esek el nem meg az ij is.
Legolasz mar bemutatta hogyan kell lecsuszas kozben csinalni.
Talatam egy film trailer-t benne nemi ijazassal

http://www.sonyclassics.com/houseofflyingd...ailer-open.html

B.

ps a szemetet a szetbomlo celtablakupac generalta nem a varosiak bar ok is hordtak boven oda..
Mindegy Korleone es Chikko eltuntet mindent hullazsakokban ;)

_alisca (NPC/NJK)

_alisca (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.01.20, 09:57

Epp most probalom intezni hogy a 7 vegen snowboard oktatasban legyen reszem donovaly ban vagy hockar-on. ha nem tudom osszehozni akkor szombaton kocsival megyek viszek nagy zsakokat.
Ha megyek snowboardozni a hetvegen akkor ezt meg ma 3rom oraig megtudom es akkor leugrok kocsival delutan ugy 7 korul. Majd dobok ide uzenetet 3romig.
Addig ki kene talalni hova visszuk a zsakokat. Talan valamelyik kozeli kontenerbe.
Boromir

Próbálj meg csúszás közben lőni, snowboardos íjász még úgysem volt.
A Pincehelyiek szánkóról gyakorolták, vittünk is a Macinak forraltbort a kórházba.
Nekem a sí oktatás 70 %ig jött be, én jól éreztem magam, csak mindenkit lekotortam a pályáról. Érett a fenyítés rendesen.
"Szerencsétek" van, hogy zsákszámban lehet mérni a szemetet a pályátokon, nekünk odahordták az összes lenyesett ágakat, kivágott fákat, fenyőágakat,lomokat a Szekszárdról, meg gondolom a környékéről is. Ha lőni akarunk tavasszal, legalább 5 teherautó kell hozzá, meg jó nagy vödör boroskóla.
Jó sowboardozást!
Alisca
Ja, valószínű a Város emberei voltak, ezt kaptuk támogatás helyett.

_kara (NPC/NJK)

_kara (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.01.20, 09:07

[quote name='Subby' date='2005.01.19, 22:20 ']
...MINDIG nézzük meg szépen azt a vesszőt, amit ki akarunk lőni.
még a nagyoknál is megeseik néha, hogy "felrobban" oldáskor.../quote]
Majsztro Subson!

Pontosan igy teszem mar majdnem "kezdeteim" ota, de NEKEM MEG NEM VAGYON nock/vesszö robbanasom!
Ettöl meg messze nem tartommagam "a nagyok" köze tartozonak.
Amikröl irottam az a közelemben lövökkel - mellettem esett meg ill. a "kezdetben" vesztettem el (szerencsevel) nockot.
Tudom, hogy mindezek ellenere, vegül is, barmikor törtenhet nalam is effele, de eleg kicsire szoritom az eselyet.
En idönkent vesszö ellenörzest "generalozast" is tartok otthon: a raforditott idönek - anyagiaknak meg is van a gyakorlati hatasa...
Csak effelet volt szandekomben mindanyiunk szamara szugeralni.

Üdvözlettel Kara ;)

Módosította kara: 2005.01.20, 09:10

grey

grey

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 559 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.01.20, 08:48

A 13. harcos nagy kedvenc filmem. Ajánlom mindenkinek. Banderas szinte csak mellékszereplő, ami külön szimpatikus, mert ez előtt a film előtt nem igazán bírtam az ipsét. Feszesen vezetett történet, semmi üresjárat. A vikingek nagyon "életszagú" figurák, mint egy laza rokkerbanda, nagy benga állatok. A halállal nem sokat törődnek, " a sorsod fonala úgy is meg van fonva, akkor meg minek aggódni?", a Vallhallába pedig ott várnak az ősök és a haverok. Nem legyőzhetetlenek, hullanak is, amikor a többszörös túlerőnek nekimennek. De így is tarolnak rendesen.. Van benne szép csetepaté bőven, a fegyverek és a stílus is hiteles. Az ellenségeik akik ellen kiállnak kicsaitt légből kapott figurának tünnek számomra de a mese sodró lendülete, hangulata elfogadható vá teszi a sztorit. Az íj amit használtak határozottan longbow, semmi különös, a 13-fős csapatban talán két-háromnál volt íj. Profi íjászuk egy volt (de lehet hogy a többiek elfogytak már mire a töténet közepére értek, azért szerepel csak ő az íjász jelenetekben. Olyan 30-40 méterről osztja vele az ellent.

_Boromir (NPC/NJK)

_Boromir (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.01.20, 08:27

Epp most probalom intezni hogy a 7 vegen snowboard oktatasban legyen reszem donovaly ban vagy hockar-on. ha nem tudom osszehozni akkor szombaton kocsival megyek viszek nagy zsakokat.
Ha megyek snowboardozni a hetvegen akkor ezt meg ma 3rom oraig megtudom es akkor leugrok kocsival delutan ugy 7 korul. Majd dobok ide uzenetet 3romig.
Addig ki kene talalni hova visszuk a zsakokat. Talan valamelyik kozeli kontenerbe.
Boromir

_gátőr (NPC/NJK)

_gátőr (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.01.20, 08:08

Gátőr!

akkor talán felesleges megkérdeznem, hogy van-e macskátok a lakásban. ;) :aaaaa: :aaaaa:
[/quote]

Volt, abesszín típusú...
Most két madár van helyette izé velem együtt három.

Gátőr

the_lizard

the_lizard

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 325 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.01.20, 02:29

Boromír!
Szombaton nem megyünk a barackosba szemetet gyűjteni?

the_lizard

the_lizard

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 325 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.01.20, 02:28

Meghallgattam, jó a torokének-zene.
(Nekem már régóta tetszik...)
Rock nélküli verzió nincsen? Szívesen meghallgatnám, ha a biztonsági másolatodat el tudnád juttatni...

Szia! Három szám volt a YAT-KHA-tól a rádióban. Mindhárom megvan nekem. Úgy tűnik, lesz ftp tárhelyem, majd kirakom oda és le lehet majd tölteni. Zene nélküli nincs nekem (még)

Klassz lehet a film (meg a sztori), amit említettél.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]